Wyszukiwanie według samochodu
DOSTAWA

Koszty na terenie Polski:

Przy zamówieniach o wartości mniejszej niż 400,00 PLN zostaną naliczone koszty wysyłki w wysokości 29,00 PLN. Przy zamówieniach o wartości ponad 400,00 PLN wysyłka jest darmowa (z wyjątkiem wysyłki zagranicznej i specjalnej - towary wielkogabarytowe, części wymienne i opony).

W przypadku płatności za pośrednictwem systemu PayPal, Trustly czy kartą kredytową nie trzeba uiszczać żadnych dodatkowych opłat transakcyjnych.

Koszty wysyłki poza granice Polski:


Podane koszty wysyłki za granicę są płatne w każdym przypadku i obowiązują niezależnie od wartości zamówienia.

Wybierz swój kraj


Polska
AustriaBelgiaBułgariaCzechyDaniaEstoniaFinlandiaFrancjaGrecjaHiszpaniaHolandiaIrlandiaLitwaLuksemburgNiemcyNorwegiaPolskaPortugaliaRumuniaSzwajcariaSzwecjaSłowacjaSłoweniaWęgryWyspy OwczeWłochyzjednoczone KrólestwoŁotwa
29,00 PLN dla Polska

Dopłata do towarów wielkogabarytowych:

Następujące części zamienne uważa się za towary wielkogabarytowe:

Akumulator, katalizator, kolektor, tłumik, tłumik sportowy, próg, błotnik, zbiornik paliwa, panel boczny, spojler, hak holowniczy (zaczep), wzmocnienie czołowe, pokrywa silnika, maska silnika, izolacja komory silnika i zderzak.

Entrega de artigos volumosos dentro de Portugal: 278,87 PLN.

Wysyłka towarów wielkogabarytowych na terenie Niemiec:

1) Za wysyłkę kolektorów, katalizatorów, tłumików i tłumików sportowych obowiązuje dopłata za towar wielkogabarytowy w wysokości 24,46 PLN.

2) Za wysyłkę akumulatorów, błotników, progów, zbiorników paliwa, paneli bocznych, spojlerów i belek zderzaka należy uiścić dopłatę za towar wielkogabarytowy w wysokości 48,93 PLN

3) Za wzmocnienia czołowe, haki holownicze (zaczepy), pokrywy silnika, maski silnika, izolację komory silnika i zderzaki przy wysyłce na terenie Niemiec pobierana jest dopłata za towar wielkogabarytowy w wysokości 73,39 PLN.

Dodatkowe koszty wysyłki towarów wielkogabarytowych do innych krajów:
Austria: 131,85 PLN
Belgia: 131,85 PLN
Bułgaria: 499,04 PLN
Czechy: 102,50 PLN
Dania: 415,86 PLN
Estonia: 469,44 PLN
Finlandia: 508,58 PLN
Francja: 180,78 PLN
Grecja: 689,60 PLN
Hiszpania: 537,93 PLN
Holandia: 131,85 PLN
Litwa: 474,33 PLN
Luksemburg: 131,85 PLN
Portugalia: 547,72 PLN
Rumunia: 508,82 PLN
Szwajcaria: 131,85 PLN
Szwecja: 479,47 PLN
Słowacja: 151,42 PLN
Słowenia: 440,08 PLN
Węgry: 430,54 PLN
Włochy: 229,70 PLN
Łotwa: 474,33 PLN


Dopłata do towaru wielkogabarytowego naliczana jest za każdy artykuł.

Uwaga: Wysyłka towarów wielkogabarytowych do innych nie wymienionych tutaj krajów nie jest możliwa.

Wszystkie wymienione opłaty zawierają podatek VAT, który obecnie wynosi 23%.

Czas dostawy:

Na stanie

Towar jest dostępny w magazynie. Towary o tym statusie dostępności wysyłane są w ciągu 1-2 dni roboczych od momentu otrzymania płatności.

Aktualnie niedostępne w sprzedaży

Towaru nie można zamówić: nie ma go na stanie lub został usunięty z asortymentu. Można w tym przypadku zamówić podobny produkt innego producenta.

Czas dostawy zależy od dostępności towaru. Proszę zwrócić uwagę na status dostępności na stronie odpowiedniego produktu. Informacje na temat opłat celnych można znaleźć tutaj.

Brak dostawy w dni ustawowo wolne od pracy.

Opcja dodatkowa „Bezpieczne Zamówienie”:

Dzięki dodatkowej opcji „Bezpieczne Zamówienie” masz możliwość wydłużenia ustawowego prawa odstąpienia od umowy. Poprzez dopłatę w wysokości 9,99 PLN / do zamówienia oferujemy naszym klientom zwrot pieniędzy i darmową przesyłkę zwrotną przez pierwsze 100 dni bez konieczności podawania przyczyny. Odnosi się to do ustawowego prawa odstąpienia od umowy. Opcję tę można wykupić w ostatnim etapie składania zamówienia, o ile jest oferowana. Jej warunkiem jest oryginalny stan produktu, brak uszkodzeń i to, że produkt nie był montowany. Należy pamiętać, że opcja „Bezpieczne Zamówienie” nie zastępuje ani nie narusza ustawowego prawa odstąpienia od umowy.

WYMOGI ZWROTU Z OPCJĄ „BEZPIECZNE ZAMÓWIENIE”:

- Zawnioskuj zwrot na swoim osobistym koncie na www.topczescizamienne.pl lub skontaktuj się z naszą obsługą klienta.

- Zwróć towar w oryginalnym opakowaniu i z dołączoną fakturą.

- Części zamienne nie powinny być używane, uszkodzone lub montowane.

Opcja Bezpieczne Zamówienie dotyczy tylko jednego zwrotu towaru na jedno zamówienie.

Po otrzymaniu części zamiennej zostanie ona dokładnie sprawdzona. Jeśli część samochodowa spełnia powyższe kryteria, zwrócimy pieniądze lub wymienimy część na inną - w zależności od tego, co wolisz.

Uwaga:

Warunki opcji „Bezpieczne Zamówienie” nie dotyczą towarów wielkogabarytowych, starych części wymiennych i opon. Warunki opcji „Bezpieczne Zamówienie” nie dotyczą produktów w innych zamówieniach, dla których opcja ta nie została wybrana.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Dowiedz się jako pierwszy o nowościach i specjalnych ofertach

PON. - PT. 8.00 - 18.00
SOB. - 8.00 - 16.00