Wyszukiwanie po samochodu

Szukaj

BEHR THERMOT-TRONIK - auto części katalog

Postęp już od pierwszego kroku

Początki firmy Behr sięgają 1905 roku, kiedy jej imiennik - Julius Friedrich Behr, wraz ze swoim partnerem rozpoczął produkcję chłodnic nieopodal miejscowości Stuttgartu w Niemczech. Ich pierwszymi klientami była firma Benz (znany obecnie pod nazwą Mercedes Benz) oraz NSU (poprzednik Audi). W 1930 roku firma dostarczała 90 chłodnic dziennie firmie Ford do ich Modelu A. Wraz z biurem projektowym marki Porsche w Stuttgarcie, firma opracowała pierwszy chłodnicę olejową do samochodu VW Beetle. Po II wojnie światowej firma Behr rozpoczęła rozszerzanie swojego obszaru produkcji o nowo opracowane klimatyzacje.

Sukces poprzez innowacje

Pierwsza klimatyzacja do samochodu została przedstawiona w Europie w 1957 roku. Firma zawsze skupiała się na rozwoju technicznym części samochodowych, jak i również ich głównych elementów: produkcji chłodnic, termostatów, chłodnic olejowych i klimatyzacji, które były fabrycznie nowe w m.in. BMW serii 3, 5 i 7. Na początku lat 1980-tych firma przedstawiła pierwszą w pełni elektroniczną klimatyzację w BMW serii 7.

Największy producent klimatyzacji

W międzyczasie firma stała się jedną z największych na świecie producentów chłodnic, termostatów i klimatyzacji, a także zaczęła produkcję pomp wodnych dla prawie wszystkich producentów silników na świecie jako spółka z mieszanym kapitałem z firmą Hella. Amerykańscy producenci, tacy jak General Motors, także budowali te produkty pod własnymi markami takimi jak Chevrolett, Opel i Cadillac, a francuscy producenci tacy jak Peugeot i grupa PSA wbudowywała je w Citroëna. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wszystkie części od dostawcy motoryzacyjnego - Behr. Części są także dostępne pod nową nazwą MAHLE BEHR, gdyż firma motoryzacyjna w Stuttgarcie - Mahle - przejęła większość udziałów od Behr w 2010 roku i kontynuuje rozwój i budowę wysokiej jakości części do samochodów.

Twój koszyk

0 Pozycje, 0,00 PLN

Do kasy
SKRZYNKA INFORMACYJNA

Darmowa dostawa

Na każde zamówienie powyżej 300 PLN wartości towarów
  • Auto części BEHR THERMOT-TRONIK dostawa z UPS
  • Części do samochodów BEHR THERMOT-TRONIK dostawa z GLS
  • Części zamienne BEHR THERMOT-TRONIK dostawa z DHL
:

Bezpieczne połączenie

Metody płatności
  • Auto części BEHR THERMOT-TRONIK kupić z mc metodę płatności
  • Autoczęści BEHR THERMOT-TRONIK kupić z paypal metodę płatności
  • Części do samochodów BEHR THERMOT-TRONIK kupić z visa metodę płatności
Poniedziałek - Piątek 8.00 - 18.00 Sobota - 8.00 - 16.00

INFOLINIA DLA KLIENTÓW

+48 22 307 44 99

Adres

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Niemcy
Pokaż na mapie