Wyszukiwanie według samochodu
Katalog części samochodowych

BERU świeca zapłonowa Rozmiar klucza: 21 mm ULTRA

Recenzje (0)
Kupić tanio świeca zapłonowa 146DU, 0001340702 (Długosć gwintu [mm]: 19 | żwieca zapłonowa: 1 elektroda masowa) thumb?id=990306&lng=pl&ccf=94077797

11,38

PLN w tym 23% VAT, Wysyłka
Na stanie
Dostawa w 2-3 dni robocze
  • Artykuł №: Z22
  • Producent: BERU
  • Typ:
- +
Ten artykuł został dodany do Twojego koszyka
BERU świeca zapłonowa
świeca zapłonowa szczegóły
  • Linia produktów:   ULTRA 
  • Rozmiar klucza:   21 mm 
  • Długość gwintu [mm]:   19 
  • świeca zapłonowa:   1 elektroda masowa, z płaskim gniazdem uszczelki 
  • Wymiar gwintu:   M14x1,25 
  • Odstęp elektrod:   0,7 
  • Technika połączeń:   SAE/M4 
  • Opakowanie dostosowane do sprzedaży samoobsł. patrz wykaz   
  • Techniczny numer informacyjny:   14-6 DU 
  • Moment dokręcenia od [Nm]:   20 
  • Moment dokręcenia do [Nm]:   30 
  • Warunki: nowy
Numer(y) referencyjny OEM:
Producentów OE Numer
AUTO UNION 0012700517009
AUTO UNION N01781120
AUTO UNION N01781213
BMW 12121257081
BMW 12121257082
BMW 12121338145
BMW 12121353286
BMW 12128353286
BMW 12128636166
BMW 12128636168
BorgWarner (BERU) 0001340702
BorgWarner (BERU) 146DU
CITROËN 75491694
CITROËN 75491695
CITROËN 75491697
CITROËN GX0618808A
CITROËN ZA3406176
CITROËN ZA4233922
CITROËN ZCT000012
FIAT 1L45J
FIAT 2284662
FIAT 2301711
FIAT 3233922
FIAT 4249164
FIAT 4345041
FIAT 7554419
FIAT 7554453
FORD 1506413
FORD 5099961
GLAS 53
HITACHI L45PW
LANCIA 2284662
LANCIA 2301711
LANCIA 4233922
LANCIA 4249164
LANCIA 4345040
LANCIA 4345041
MAN 51259230020
MAN 51259230022
MAN 51259230023
MERCEDES-BENZ 0011594703
MERCEDES-BENZ 0011595103
MERCEDES-BENZ 0011596803
MERCEDES-BENZ 0011597103
MERCEDES-BENZ 0011598403
MERCEDES-BENZ 0011598503
MERCEDES-BENZ 0011599403
MERCEDES-BENZ 0021590803
MERCEDES-BENZ 0021590903
MERCEDES-BENZ 0021591403
Inne produkty pasujące do podanego NUMERU OEM:
NGK
3355
NGK
2412
BERU
Z22
NGK
7811
BOSCH
0 242 235 541
BOSCH
0 242 235 663
BOSCH
0 242 240 521
BOSCH
0 242 240 592
VAN WEZEL
3000K097
DENSO
DCP17005
DENSO
W20EP-U
DENSO
W20EPR-U
DENSO
W20TT
DENSO
W22EPR-U
DENSO
W22TT
MAGNETI MARELLI
062000739304
MAGNETI MARELLI
062000740304
MAGNETI MARELLI
062110390312
MAGNETI MARELLI
062110410312
FEBI BILSTEIN
13447
FEBI BILSTEIN
13453
FEBI BILSTEIN
13465
DUPLI COLOR
537417
DUPLI COLOR
598425
DUPLI COLOR
598883
DUPLI COLOR
609763
DUPLI COLOR
629785
DUPLI COLOR
672095
DUPLI COLOR
672231
DUPLI COLOR
672316
DUPLI COLOR
676086
DUPLI COLOR
676369
VEMO
V99-75-0032
VALEO
246874
VALEO
246014
VALEO
246281
SCHLIECKMANN
6030K097
MAGNETI MARELLI
062110430312
CHAMPION
OE010/T10
FEBI BILSTEIN
13452
MOTIP
45660
MOTIP
52400
MOTIP
53564
MOTIP
54515
MOTIP
54935
MOTIP
943550
MOTIP
945660
MOTIP
951556
MOTIP
953564
MOTIP
954515
MOTIP
954800
MOTIP
954935
DUPLI COLOR
805233
STARK
SKSP-1990009
STARK
SKSP-1990011
RIDEX
686S0010
STARK
SKSP-1990068
RIDEX
686S0069
STARK
SKSP-1990069
RIDEX
686S0070
BOSCH
0 242 235 529
Airstal
10-0536
33 75 ALFASUD GIULIAGT1005080COUPEMAESTROMONTEGO021500-2000E9Seria 5AMIGS208/308MONDIAL124125126131132850CAPRITAUNUSPOLONEZ041700V8BETAEUROPA/8HECKFLOSSEKlasa GKlasa SPONTONStufenheck SLSeria 1242140407PICK UP 10001200PRINZTTASCONA505G-MODELL1115161718 19 20 21 9FUEGOMASTERSUPER 5TRAFIC 800 900 99 128RONDA 1307-1510180SIMCATRVITESSE240740 760 GOLGOLFK70LTPASSATPOLOSCIROCCO
świeca zapłonowa pasujące do następujących modeli samochodów
Producent/model/typProd. rok (od do)KMPojemności skokowejCyl.Kod silnika
ALFA ROMEO 33 (905) 1.3 (905.A1B, 905.A1C, 905.A1G)06.1983751351 ccm4AR 30502
ALFA ROMEO 33 (907A) 1.7 i.e. (907.A1A)04.19921051712 ccm4AR 30737 A
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907B) 1.5 i.e01.1990971490 ccm4AR 30751
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907B) 1.7 i.e. (907.B1A)04.19921051712 ccm4AR 30737
ALFA ROMEO 75 (162B) 1.8 Turbo (162.B1C, 162.B1D, 162.B1G)09.19861501779 ccm4AR 06134
ALFA ROMEO 75 (162B) 1.8 Turbo i.e. (162.B1E)02.19861551779 ccm4AR 06158
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.3 (901.F0)01.1978681286 ccm4AR 30180
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.5 ti (901.F1, 901.F4, 901.G1)01.1979831490 ccm4AR 30124
ALFA ROMEO ALFASUD Giardinetta (904) 1.301.1978651286 ccm4AR 30180
ALFA ROMEO GIULIA GT 1300 Super01.1974871290 ccm4AR 00530
ALFA ROMEO Giulia Sedan (105_) 1300 Super (115)01.1974871290 ccm4AR 00530
ALFA ROMEO GT 1300 Junior (105)01.1966871290 ccm4AR 00530
ALFA ROMEO GT 1600 (115)09.19721031570 ccm4AR 00526 S
ALFA ROMEO GT 1600 (115)06.19711091570 ccm4AR 00536
GLAS GT Cabrio 130002.196486 ccm
GLAS GT Cabrio 170008.1964101 ccm
AUDI 100 (43, C2) 1.908.19801001921 ccm5WH
AUDI 100 (43, C2) 2.103.19771362144 ccm5WG
AUDI 100 (C1) 1.809.1971851760 ccm4ZU
AUDI 100 (C1) 1.811.1968901760 ccm4ZX
AUDI 100 (C1) 1.810.19701001760 ccm4ZZ
AUDI 100 Avant (43, C2) 2.107.19771362144 ccm5WG
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.902.19831001921 ccm5WH
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 1.908.19821001921 ccm5WH
AUDI 50 (86) 1.108.1974601093 ccm4HC
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.505.1972751471 ccm4ZB
AUDI 80 (81, 85, B2) 2.2 quattro08.19821362226 ccm5HY
AUDI COUPE (81, 85) 2.1 GT09.19821312144 ccm5KE
AUSTIN Maestro (XC) 1.603.1983801598 ccm416 H956AK
AUSTIN Maestro (XC) 1.6 MG03.1983981598 ccm416 HA03AL
AUSTIN Maestro (XC) 1.6 MG03.1983991598 ccm416 HA35AL
AUSTIN Montego Sedan (XE) 2.0 Turbo04.19841501994 ccm420 HC85
BMW 02 (E10) 1600 Ti09.19671051573 ccm4M10 B16 (16A)
BMW 02 (E10) 1600/212.1967851573 ccm4M10 B16 (16A)
BMW 02 (E10) 160204.1971851573 ccm4M10 B16 (16A)
BMW 02 (E10) 180205.1971901766 ccm4M10 B18
BMW 02 (E10) 200202.19681001990 ccm4M10 B20 A
BMW 02 (E10) 2002 Ti06.19681201990 ccm4M10 B20
BMW 02 (E10) 2002 Tii05.19711301990 ccm4M10 B20 (23EA)
BMW 02 (E10) 2002 Turbo01.19741701990 ccm4M10 B20 (22T A)
BMW 02 kabriolet (E10) 200205.19711001990 ccm4M10 B20
BMW 02 Touring (E6) 160005.1971851573 ccm4M10 B16 (16A)
BMW 02 Touring (E6) 180205.1971901766 ccm4M10 B18
BMW 02 Touring (E6) 200205.19711001990 ccm4M10 B20
BMW 02 Touring (E6) 2002 Tii01.19711301990 ccm4M10 B20
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 200009.19681001990 ccm4M10 B20
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 2000 Ti / Tilux01.19661201990 ccm4M10 B20
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 2000 Tii12.19691311990 ccm4M10 B20
BMW 2000-3200 (E9) Coupe 2000 C/CA10.19651011990 ccm4M10 B20
BMW 2000-3200 (E9) Coupe 2000 CS10.19651201990 ccm4M10 B20
BMW 5 Sedan (E12) 51807.1974901766 ccm4M10 B18 (184VB)
CITROËN Ami Kombi 10 Super (AM3)03.1973541015 ccm4G10
CITROËN Ami Sedan 10 Super (AM3)03.1973541015 ccm4G10
CITROËN GS Break 1.007.1971541015 ccm4G10
CITROËN GS Break 1.109.1977541129 ccm4G11/631
CITROËN GS Break A 1.204.1973581222 ccm4G12/611
CITROËN GS Break A 1.309.1979651299 ccm4G13/646
CITROËN GS Break A Spezial07.1980571129 ccm4G11/631
CITROËN GS Hatchback 1.009.1970541015 ccm4G10/612
CITROËN GS Hatchback 1.109.1977541129 ccm4G11/631
CITROËN GS Hatchback 1.109.1977571129 ccm4G11/631
CITROËN GS Hatchback 1.204.1973581222 ccm4G12/611
CITROËN GS Hatchback A 1.309.1979651299 ccm4G13/646
CITROËN GS Hatchback X 209.1975631222 ccm4G12/619
FERRARI 208/308 Coupe 308 GTB Qv09.19822402927 ccm8F 105 A..
FERRARI 208/308 Coupe 308 GTS Qv09.19822402927 ccm8F 105 A..
FERRARI MONDIAL 8 Quattrovalvole10.19822402927 ccm8F 105 A..
FERRARI MONDIAL kabriolet 8 Quattrovalvole03.19842402927 ccm8F 105 A..
FIAT 124 Coupe (124_) 1400 Sport06.1967901438 ccm4124 AC.000
FIAT 124 Coupe (124_) 1600 (BC 1)11.19711001608 ccm4125 B.000
FIAT 124 Coupe (124_) 1600 (BC 1)04.19701101608 ccm4125 B.000
FIAT 124 Coupe (124_) 1800 Sport (CC1)01.1973118 ccm
FIAT 124 Familiare (124_) 120004.1967601197 ccm4124 A.000
FIAT 124 Sedan (124_) 120002.1973651197 ccm4124 A.000
FIAT 124 Sedan (124_) 1200 (TA)07.1966601197 ccm4124 A.000
FIAT 124 Sedan (124_) 140012.1968701438 ccm4124 B2.000
FIAT 124 Sedan (124_) 150001.1973751438 ccm4124 B2.000
FIAT 124 Sedan (124_) 160001.1973951592 ccm4132 AC.000
FIAT 124 Spider (124_) 1500 Sport (BS)01.1966901438 ccm4124 AC.000
FIAT 124 Spider (124_) 1600 Sport (BS1)11.19691001608 ccm4125 B.000
FIAT 124 Spider (124_) 1600 Sport (BS1)01.19691081608 ccm4125 B.000
SEAT 124 Sedan 1430 Especial01.1970951592 ccm4124 A9.000
FIAT 125 Sedan (125_) 1.6 (TA)07.1967901608 ccm4125 A.000
FIAT 126 (126_) 60009.197223594 ccm2126 A.000
FIAT 126 (126_) 65007.197723652 ccm2126 A1.000
FIAT 131 Sedan (131_) 2.0 Racing06.19781151995 ccm4131 B2.000
FIAT 132 (132_) 1.601.1976981585 ccm4132 C.000
FIAT 132 (132_) 1.7 GLS (A1)04.19741071756 ccm4132 B1.000
FIAT 132 (132_) 2.001.19761121995 ccm4132 C2.000
SEAT 132 Sedan 1.605.1973981592 ccm4132B0000
SEAT 132 Sedan 1.805.1973105 ccm
FIAT 850 0.807.196434843 ccm4100 G.000
FIAT 850 0.807.196437843 ccm4100 G.002
FORD Capri (ECJ) 130001.1973591297 ccm4JA
FORD Capri (ECJ) 1600 GT01.196982 ccm
FORD Capri (ECJ) 170012.1968751699 ccm4TV 17 H
FORD Capri (ECJ) 200002.1969901998 ccm6NY
FORD Capri (ECJ) 230008.19691252294 ccm6YY
FORD Capri (ECJ) 300001.19701282994 ccm6TV30LY
FORD Capri (ECJ) 300001.1972138 ccm
FORD Capri (ECJ) 300008.19721402993 ccm6HY
FORD Capri (ECJ) 300001.19731402993 ccm6HY
FORD TAUNUS 12M (11G) 1.508.1966541498 ccm4TV 15 H
FORD TAUNUS 15M (21G) 1.508.1966541498 ccm4TV 15 H
FORD TAUNUS 15M (22G) 1.508.1966541498 ccm4TV 15 H
FORD TAUNUS 15M coupe (23G) 1.501.1968541498 ccm4TV 15 H
FORD TAUNUS 15M coupe (23G) 1.508.1966651498 ccm4TV 15 HC
FORD TAUNUS 15M coupe (23G) 1.701.1968691699 ccm4TV 17 H
FORD TAUNUS 15M coupe (23G) 1.707.1968751699 ccm4TV 17 HC
FORD TAUNUS 15M Turnier (25G) 1.509.1966541498 ccm4TV 15 H
FORD Taunus 17M Coupe (33F) 1.707.1967691699 ccm4MY
FORD Taunus 17M Coupe (33F) 1.708.1968751699 ccm4MY
FORD Taunus 17M Coupe (33F) 1.808.1968821814 ccm6RY
FORD Taunus 17M Coupe (33F) 2.012.1967901998 ccm6NY
FORD Taunus 17M Sedan (31F) 1.707.1967691699 ccm4MY
FORD Taunus 17M Sedan (31F) 1.712.1967751699 ccm4MY
FORD Taunus 17M Sedan (31F) 2.012.1967901998 ccm6NY
FORD Taunus 17M Sedan (32F) 1.707.1967691699 ccm4MY
FORD Taunus 17M Sedan (32F) 1.708.1968751699 ccm4MY
FORD Taunus 17M Sedan (32F) 1.808.1968821814 ccm6RY
FORD Taunus 17M Sedan (32F) 2.012.1967901998 ccm6NY
FORD TAUNUS 17M Turnier (35F) 1.701.1968751699 ccm4MY
FORD TAUNUS 17M Turnier (36F) 1.708.1968751699 ccm4MY
FORD TAUNUS 17M Turnier (36F) 1.801.1968821814 ccm6RY
FORD TAUNUS 17M Turnier (36F) 2.001.1968901998 ccm6NY
FORD Taunus 26M XL Coupe (53F) 2.510.19691252523 ccm6TV 26 H
FORD Taunus 26M XL Sedan (52F) 2.510.19691252523 ccm6TV 26 H
FSO Polonez I 1.510.1977751481 ccm4AA
GLAS 04 Cabrio 130408.196560 ccm
GLAS 04 Cabrio S 100405.196242 ccm
GLAS 04 Cabrio S 1004 TS05.196264 ccm
GLAS 04 Cabrio S 120411.196253 ccm
GLAS 04 Cabrio S 1204 TS11.196269 ccm
GLAS 04 Cabrio S 130402.196575 ccm
GLAS 04 Sedan 100407.196339 ccm
GLAS 04 Sedan 120411.196253 ccm
GLAS 04 Sedan 1204 TS11.196269 ccm
GLAS 04 Sedan 130402.196586 ccm
GLAS 1700 Sedan 1.708.196486 ccm
GLAS 1700 Sedan 1.708.1964101 ccm
GLAS V8 Sedan 260008.1966150 ccm
GLAS V8 Sedan 300002.1966160 ccm
LANCIA BETA H.P.E. (828BF) 200004.19791161995 ccm4828 B1.000
LANCIA BETA H.P.E. (828BF) 200005.19761201995 ccm4828 B1.000
LANCIA BETA H.P.E. (828BF) 2000 Volumex07.19831351995 ccm4828 B7.000
LANCIA BETA (828_B_) 1600 (828CB0, 828AB0)08.19731011585 ccm4828 B.000
LANCIA BETA coupe (828BC) 1300 (828BC3)12.1981841367 ccm4828 D3.000
LANCIA BETA coupe (828BC) 1600 (828BC0)04.19761011585 ccm4828 B.000
LANCIA BETA coupe (828BC) 200004.19761201995 ccm4828 B1.000
LANCIA BETA coupe (828BC) 2000 (828BC_)01.19811161995 ccm4828 B1.000
LANCIA BETA coupe (828BC) 2000 VX07.19831351995 ccm4828 B7.000
LANCIA BETA Spider (828BS) 2000 (828BS1)04.19791161995 ccm4828 B1.000
LANCIA BETA Spider (828BS) 2000 (828BS1)05.19761201995 ccm4828 B1.000
LOTUS Europa S1 Coupe 1.510.196678 ccm
LOTUS Europa S2 Coupe 1.605.1970106 ccm
MERCEDES-BENZ /8 (W114) coupe 250 C (114.021)04.19691302496 ccm6M 114.920
MERCEDES-BENZ /8 (W114) coupe 250 C 2.8 (114.023)06.19721302778 ccm6M 130.923
MERCEDES-BENZ /8 (W114) coupe 280 C (114.073)06.19721602746 ccm6M 110.921
MERCEDES-BENZ /8 (W114) coupe 280 CE (114.072)06.19721852746 ccm6M 110.981
MERCEDES-BENZ /8 (W114) Sedan 25007.19681302496 ccm6M 114.920
MERCEDES-BENZ /8 (W114) Sedan 250 (114.010)01.19681162496 ccm6M 114.920
MERCEDES-BENZ /8 (W114) Sedan 250 2.8 (114.011)06.19721302778 ccm6M 130.923
MERCEDES-BENZ /8 (W114) Sedan 280 (114.060)06.19721602746 ccm6M 110.921
MERCEDES-BENZ /8 (W114) Sedan 280 E (114.062)06.19721852746 ccm6M 110.981
MERCEDES-BENZ /8 (W115) Sedan 20001.1968951988 ccm4M 115.926
MERCEDES-BENZ /8 (W115) Sedan 200 (115.015)01.1968861988 ccm4M 115.926
MERCEDES-BENZ /8 (W115) Sedan 220 (115.010)01.1968902197 ccm4M 115.924
MERCEDES-BENZ /8 (W115) Sedan 220 (115.010)01.19681052197 ccm4M 115.920
MERCEDES-BENZ /8 (W115) Sedan 230.4 (115.017)08.19731102307 ccm4M 115.951
MERCEDES-BENZ HECKFLOSSE (W110) 190 C (110.010)04.1961801884 ccm4M 121.924
MERCEDES-BENZ HECKFLOSSE (W110) 20007.1965951988 ccm4M 115.926
MERCEDES-BENZ HECKFLOSSE (W110) 230 (110.011)07.19651052281 ccm6M 180.949
MERCEDES-BENZ HECKFLOSSE (W111, W112) 220 B (111.010)08.1959952180 ccm6M 180.940
MERCEDES-BENZ HECKFLOSSE (W111, W112) 220 SB (111.012)08.19591102180 ccm6M 180.941
MERCEDES-BENZ Klasa G SUV (W460) 230 G (460,2)03.1979902307 ccm4M 115.973
MERCEDES-BENZ Klasa G SUV (W460) 230 G (460,2)02.19801022307 ccm4M 115.973
MERCEDES-BENZ Klasa S Sedan (W108, W109) 300 SEL 3.5 (109.056)01.19702003500 ccm8M 116.981
MERCEDES-BENZ Klasa S Sedan (W116) 350 SE,SEL (116.028, 116.029)08.19722003499 ccm8M 116.983
MERCEDES-BENZ Klasa S Sedan (W116) 450 SE08.19721944520 ccm8M 117.983
MERCEDES-BENZ Ponton (W128) 220 SE (128.010)01.19581202180 ccm6M 127.980
MERCEDES-BENZ sedan (W123) 250 (123.026)02.19761292525 ccm6M 123.921
MERCEDES-BENZ sedan (W123) 250 (123.026)10.19791402525 ccm6M 123.921
MERCEDES-BENZ SL (W121) 190 SL (121.042, 121.040)01.19551051897 ccm4M 121.928
MERCEDES-BENZ SL coupe (C107) 450 SLC (107.024)01.19732254520 ccm8M 117.982
MERCEDES-BENZ W123 Kombi (S123) 250 T (123.086)05.19781292525 ccm6M 123.921
MERCEDES-BENZ W123 Kombi (S123) 250 T (123.086)05.19781402525 ccm6M 123.921
MOSKVICH 2140 Sedan 1.507.197875 ccm
MOSKVICH 407 Sedan 1.408.1958451361 ccm4407
NISSAN PICK UP (720) 2.2 4WD04.1983972188 ccm4Z22
NSU 1000 Sedan C08.196340 ccm
NSU 1200 Sedan C09.196954 ccm
NSU Prinz Sedan 1000 (67)09.196939 ccm
NSU Prinz Sedan 600 (47)09.196930 ccm
NSU Prinz Sedan 600 4L (47)08.196130 ccm
NSU TT (67c) 1.207.196565 ccm
NSU TTS 1.002.196770 ccm
OPEL ASCONA A (81_, 86_, 87_, 88_) 1.6 S10.1970801584 ccm416 S
PEUGEOT 505 (551A) 2.2 Turbo Injection03.19841552155 ccm4176B (N9TE)
PUCH G-Modell (W460) 230 G02.19801022307 ccm4M 115.973
RENAULT 11 (B/C37_) 1.7 (B/C376)10.1983801721 ccm4F2N 704
RENAULT 11 (B/C37_) 1.7 (B/C37D)06.1987871721 ccm4F2N 742
RENAULT 11 (B/C37_) 1.7 (B/C37L)10.1986731721 ccm4F2N 730
RENAULT 11 (B/C37_) 1.7 (B/C37N)10.1986881721 ccm4F2N 798
RENAULT 15 (130_) 1.6 (1302)03.1972901565 ccm4807.10
RENAULT 16 (115_) 1.6 TA01.196971 ccm
RENAULT 16 (115_) 1.6 TX (1156)06.1974931647 ccm4843.01
RENAULT 17 Coupe 1.603.1972901565 ccm4807.10
RENAULT 17 Coupe 1.606.1974921647 ccm4843.05
RENAULT 18 (134_) 1.6 TS (1342)05.1982971647 ccm4A6M 726
RENAULT 18 Variable (135_) 1.6 TS05.1982971647 ccm4A6M 726
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.805.1992911794 ccm4F3P 765
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 (L53Y)04.1992881794 ccm4F3P 705
RENAULT 20 (127_) 1.6 (1271)10.1975901647 ccm4843
RENAULT 20 (127_) 1.6 (1271)05.1977971647 ccm4843 721
RENAULT 21 (B48_) 1.707.1989881721 ccm4F2N 754
RENAULT 21 (B48_) 1.7 (B48E)09.1989901721 ccm4F3N 723
RENAULT 21 kombi (K48_) 1.7 (K/S481)06.1986751721 ccm4F2N 712
RENAULT 21 kombi (K48_) 1.7 (K/S482)10.1986881721 ccm4F2N 710
RENAULT 21 kombi (K48_) 1.7 (K48M)06.1986731721 ccm4F2N 750
RENAULT 21 kombi (K48_) 1.7 (K48N)06.1987871721 ccm4F2N 752
RENAULT 21 nadwozie pełne (S48_) 1.706.1986881721 ccm4F2N 710
RENAULT 21 sedan (L48_) 1.7 (L481)03.1986751721 ccm4F2N 712
RENAULT 21 sedan (L48_) 1.7 (L482)03.1986881721 ccm4F2N 710
RENAULT 21 sedan (L48_) 1.7 (L48E)09.1989901721 ccm4F3N 723
RENAULT 21 sedan (L48_) 1.7 (L48E)03.1986941721 ccm4F3N 723
RENAULT 21 sedan (L48_) 1.7 (L48M, L48F)07.1986731721 ccm4F3N 726
RENAULT 21 sedan (L48_) 1.7 (L48N)06.1987871721 ccm4F2N 752
RENAULT 9 Sedan (L42_) 1.7 (L426)09.1984801721 ccm4F2N 704
RENAULT 9 Sedan (L42_) 1.7 (L42F)10.1986731721 ccm4F3N 718
RENAULT 9 Sedan (L42_) 1.7 (L42N)10.1986881721 ccm4F2N 798
RENAULT FUEGO (136_) 1.6 TS/GTS (1362)10.1980971647 ccm4843 724
RENAULT MASTER I Autobus (T__) 28-35 2.008.1980801995 ccm4829 731
RENAULT MASTER I nadwozie pełne (T__) 28-35 2.008.1980801995 ccm4829 731
RENAULT MASTER I platforma / podwozie (P__) 28-35 2.010.1982801995 ccm4829 730
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.7 (B/C40K, B/C40G)06.1987871721 ccm4F2N 742
RENAULT TRAFIC Autobus (T5, T6, T7) 1.706.1986681721 ccm4F1N 724
RENAULT TRAFIC Autobus (T5, T6, T7) 2.006.1986801995 ccm4J5R 726
RENAULT TRAFIC Autobus (T5, T6, T7) 2.0 4x406.1986801995 ccm4J5R 726
RENAULT TRAFIC Autobus (TXW) 1.708.1992681721 ccm4F1N 724
RENAULT TRAFIC Autobus (TXW) 2.005.1989801995 ccm4J5R 726
RENAULT TRAFIC nadwozie pełne (TXX) 1.708.1992681721 ccm4F1N 720
RENAULT TRAFIC nadwozie pełne (TXX) 2.005.1989801995 ccm4J5R 716
RENAULT TRAFIC platforma / podwozie (P6) 1.706.1986681721 ccm4F1N 722
RENAULT TRAFIC platforma / podwozie (P6) 2.003.1980861995 ccm4829 721
RENAULT TRAFIC platforma / podwozie (PXX) 1.705.1989681721 ccm4F1N 722
RENAULT Trafic Van (T1, T3, T4, T2) 1.706.1986681721 ccm4F1N 724
RENAULT Trafic Van (T1, T3, T4, T2) 2.006.1986801995 ccm4J5R 726
RENAULT Trafic Van (T1, T3, T4, T2) 2.0 4x406.1986801995 ccm4J5R 726
ROVER 800 (XS) 82010.1988100 ccm
SAAB 900 I (AC4, AM4) 2.0 Turbo10.19861401985 ccm4B201XL
SAAB 900 I (AC4, AM4) 2.0 Turbo10.19801461985 ccm4BSI 20
SAAB 900 I (AC4, AM4) 2.0 Turbo01.19861501985 ccm4B201XL
SAAB 900 I Combi Coupe 2.0 Turbo10.19861401985 ccm4B201XL
SAAB 900 I Combi Coupe 2.0 Turbo09.19781451985 ccm4BSI 20
SAAB 900 I Combi Coupe 2.0 Turbo01.19861501985 ccm4B201XL
SAAB 99 2.0 EMS04.19721101985 ccm4B201
SEAT 128 Sedan 1.401.1976771438 ccm4124 B2.000
SEAT Ronda (022A) 1.608.1983921592 ccm4022 A 000
TALBOT 1307-1510 Hatchback Simca 1307 1.309.197560 ccm
TALBOT 1307-1510 Hatchback Simca 1307 1.307.197568 ccm
TALBOT 1307-1510 Hatchback Simca 1307 1.3S07.197582 ccm
TALBOT 1307-1510 Hatchback Simca 1308 1.411.1978751424 ccm46Y2D
TALBOT 1307-1510 Hatchback Simca 1308 1.411.1978861424 ccm46Y2
TALBOT 180 Sedan 1.801.19821011800 ccm47S2
TALBOT 180 Sedan 2.002.19731101959 ccm47T2
TALBOT Simca 1000 1006 SR,GLS10.1976541118 ccm43E1
TALBOT Simca 1100 Hatchback 1.3 Spezial TI10.1972821294 ccm43G4
TALBOT Simca 1609/1610 1610 1.809.19761011800 ccm47S2
TALBOT Simca 1609/1610 1610 2.009.19761101959 ccm47T2
TRIUMPH TR 6 2.5 PI01.1969143 ccm
TRIUMPH Vitesse Sedan 1.601.196270 ccm
VOLVO 240 (P242, P244) 2.108.19741222127 ccm4B 21 E
VOLVO 240 (P242, P244) 2.1 Turbo08.19801552127 ccm4B 21 ET
VOLVO 240 (P242, P244) 2.308.19831312316 ccm4B 230 E
VOLVO 240 (P242, P244) 2.308.19841332316 ccm4B 23 E
VOLVO 240 (P242, P244) 2.308.19801362316 ccm4B 23 F
VOLVO 240 (P242, P244) 2.308.19781402316 ccm4B 23 E
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.101.19771172127 ccm4B 21 E
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.108.19741222127 ccm4B 21 E
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.1 Turbo08.19801552127 ccm4B 21 ET
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.308.19841312316 ccm4B 230 E
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.308.19841332316 ccm4B 23 E
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.308.19801362316 ccm4B 23 E
VOLVO 740 (744) 2.308.19831292316 ccm4B 23 E
VOLVO 740 Kombi (745) 2.307.19901362316 ccm4B 230 FB
VOLVO 760 (704, 764) 2.3 Turbo (704)08.19821732315 ccm4B 23 ET
VW GOL I 1.805.1984871781 ccm4RM
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 Syncro08.1987841781 ccm4RH
VW K70 (48) 1.608.1970751605 ccm4DB
VW K70 (48) 1.608.1970901605 ccm4DA
VW K70 (48) 1.808.19731001807 ccm4DC
VW LT 28-35 I Autobus (281-363) 2.004.1975751984 ccm4CH
VW LT 28-35 I Burtowy Ciężarówka / Podwozie (281-363) 2.004.1975751984 ccm4CH
VW LT 28-35 I Van (281-363) 2.004.1975751984 ccm4CH
VW LT 40-55 I Burtowy Ciężarówka / Podwozie (293-909) 2.004.1975751984 ccm4CH
VW LT 40-55 I Van (291-512) 2.004.1975751984 ccm4CH
VW PASSAT (32) 1.507.1973751471 ccm4ZB
VW PASSAT (32B) 1.805.1986871781 ccm4RM
VW PASSAT sedan (32B) 1.805.1986871781 ccm4RM
VW PASSAT Variant (33) 1.510.1973751471 ccm4ZB
VW Passat Variant (33B) 1.805.1986871781 ccm4RM
VW Passat Variant (33B) 2.2 Syncro08.19841362226 ccm5HY
VW POLO (86) 1.103.1975601093 ccm4HC
VW Polo Classic (6V2) 1.405.1996841390 ccm4AGY
VW SCIROCCO (53) 1.502.1974751471 ccm4ZB
VW SCIROCCO (53B) 1.808.1983901781 ccm4EX
Klienci, którzy kupili ten produkt kupili także:
Oceń teraz

BERU świeca zapłonowa Rozmiar klucza: 21 mm ULTRA



Oceń teraz

BERU świeca zapłonowa Rozmiar klucza: 21 mm ULTRA.

SKRZYNKA INFORMACYJNA

Darmowa dostawa

na każde zamówienie powyżej 390 PLN wartości towarów
  • świeca zapłonowa (146DU, 0001340702 Moment dokręcenia [Nm]: 25) dostawa z POSTNORD
  • świeca zapłonowa (Rozmiar klucza: 21 mm 146DU, 0001340702) dostawa z GLS
  • 146DU, 0001340702 świeca zapłonowa (Wymiar gwintu: M 14x1,25) dostawa z DHL
:

Bezpieczne połączenie

Metody płatności
  • 146DU, 0001340702 świeca zapłonowa Numer podwozia do: 85-C-250 000 kupić z PayPal metodę płatności
  • Przelewy24
  • Trustly
  • Przelew Bankowy
  • świeca zapłonowa (Rodzaj paliwa: gaz płynny (LPG) 146DU, 0001340702) BERU kupić z VISA metodę płatności
  • świeca zapłonowa (Odstęp elektrod: 0,7 146DU, 0001340702) kupić z MasterCard metodę płatności
PON. - PT. 8.00 - 18.00
SOB. - 8.00 - 16.00

INFOLINIA DLA KLIENTÓW

+48 22 152 11 58

Adres

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Niemcy
Pokaż na mapie