Wyszukiwanie według samochodu
Katalog części samochodowych

DT Tarcza hamulcowa Oś tylna, pełny, Ø: 280mm

Recenzje (0)
Kupić tanio Tarcza hamulcowa 12.41001 (Ilosć otworów: 5 | Minimalna grubożć [mm]: 14,2) thumb?id=8897960&lng=pl&ccf=94077793

154,43

PLN w tym 23% VAT, Wysyłka
Na stanie
Dostawa w 2-3 dni robocze
  • Artykuł №: 12.41001
  • Producent: DT
  • Typ:
- +
Ten artykuł został dodany do Twojego koszyka
DT Tarcza hamulcowa
Tarcza hamulcowa szczegóły
  • Strona zabudowy:   Oś tylna 
  • Średnica [mm]:   280 
  • Typ tarczy hamulcowej:   pełny 
  • żrednica otworu centrujacego [mm]:   72 
  • Ilosć otworów:  
  • żrednica otworu [mm]:   118 
  • Grubość tarczy hamulcowej [mm]:   16 
  • Minimalna grubożć [mm]:   14,2 
  • Wysokość [mm]:   82 
  • Masa [g]:   7366 
  • Warunki: nowy
Numer(y) referencyjny OEM:
Producentów OE Numer
AUDI 4E0615601A
CITROËN 00004246Y7
CITROËN 1606306680
CITROËN 422835
CITROËN 4246G7
CITROËN 4246Y7
CITROËN 4246Y9
CITROËN 424914
CITROËN 424930
CITROËN 424931
CITROËN 4249E6
CITROËN 4249G4
CITROËN 4249L0
FIAT 1341046080
FIAT 46833806
FIAT 51740245
FIAT 51749274
FIAT 51848616
FIAT 51848617
FIAT 71740118
FIAT 71770939
FIAT 71772268
MG M12024
PEUGEOT 00004246Y7
PEUGEOT 1606306680
PEUGEOT 422835
PEUGEOT 4246G7
PEUGEOT 4246Y7
PEUGEOT 4246Y9
PEUGEOT 424914
PEUGEOT 424930
PEUGEOT 424931
PEUGEOT 4249E6
PEUGEOT 4249G4
PEUGEOT 4249L0
VW 4E0615601A
VW 4E0615601K
Inne produkty pasujące do podanego NUMERU OEM:
FERODO
DDF1934C
FERODO
DDF1653
FERODO
DDF1744
FERODO
DDF1144
MAPCO
15334
ABE
C4C012ABE
ABE
C4F004ABE
ABE
C4P009ABE
DELPHI
BG3853
DELPHI
BG3958
DELPHI
BG4061
DELPHI
BG4301
LPR
A1025V
LPR
C1006P
LPR
F2014P
MEYLE
215 523 0012
KRAFT
6053120
BOSCH
0 986 479 311
ATE
24.0112-0174.1
ATE
24.0116-0124.1
ATE
24.0122-0212.1
BOSCH
0 986 479 062
BOSCH
0 986 479 065
BOSCH
0 986 479 298
BOSCH
0 986 479 399
BREMBO
08.8094.30
BREMBO
08.8094.50
BREMBO
08.9367.10
BREMBO
09.A269.11
ZIMMERMANN
100.3311.20
ZIMMERMANN
100.3311.52
METZGER
14932
METZGER
25128 V
MAGNETI MARELLI
360406065100
MAGNETI MARELLI
360406065200
FEBI BILSTEIN
36238
NK
201944
NK
203731
NK
203740
NK
2047126
MAPCO
15416
TRW
DF4269
TRW
DF4481
TRW
DF4770
TRW
DF6047
VAICO
V10-80099
VAICO
V22-40007
VAICO
V42-40006
VAICO
V42-40015
TOPRAN
722 596
LPR
P1014P
ABE
C4F005ABE
NK
313740
NK
3147126
VALEO
197023
VALEO
197010
VALEO
197115
JURID
562518JC
JURID
562526JC
JURID
562215JC
TRISCAN
8120 10176
VALEO
197318
TEXTAR
92116100
FERODO
DDF1144-1
FERODO
DDF1653-1
FERODO
DDF1934C-1
ABE
C4A031ABE
sbs
1815201944
sbs
1815203731
NK
311944
NK
313731
FERODO
DDF1744-1
OPTIMAL
BS-6750
OPTIMAL
BS-8228
OPTIMAL
BS-8300
OPTIMAL
BS-8374
OPTIMAL
BS-8228C
ZIMMERMANN
230.2375.20
TEXTAR
92122400
TRISCAN
8120 28120C
TRISCAN
8120 29191C
MINTEX
MDC1650
MINTEX
MDC2193
TEXTAR
92152300
TEXTAR
92157400
MINTEX
MDC1816
MINTEX
MDC2063
TEXTAR
92195803
TEXTAR
92152303
TEXTAR
92122403
BREMBO
08.9367.11
A.B.S.
17461
A.B.S.
17607
A.B.S.
17768
A.B.S.
18159
FREMAX
BD-3806
CIFAM
800-952C
LPR
F2014PR
GSP
210186
KAMOKA
103131
STARK
SKBD-0022250
STARK
SKBD-0022218
BOSCH
0 986 479 B63
BOSCH
0 986 479 C10
ZIMMERMANN
180.3019.20
TRW
DF4481S
METELLI
23-0731
METELLI
23-0952C
TEXTAR
92157403
MAGNETI MARELLI
360406023500
RIDEX
82B0498
RIDEX
82B0516
TRISCAN
8120 10199C
METZGER
6110163
METZGER
6110338
METZGER
6110588
FREMAX
BD-5623
FREMAX
BD-3306
TEXTAR
92116103
METZGER
6110651
JP GROUP
4163200409
JP GROUP
4163200909
REMSA
61055.00
REMSA
61056.00
REMSA
61120.00
REMSA
61155.10
REMSA
61312.00
REMSA
6690.00
MAGNETI MARELLI
361302040137
MAGNETI MARELLI
361302040133
TRUCKTEC AUTOMOTIVE
07.35.265
MEYLE
115 523 0033/PD
DT
12.41001
sbs
1815311944
MAXGEAR
19-0993
MAXGEAR
19-1876
MAXGEAR
19-1876MAX
MEYLE
215 523 0027
METELLI
23-1121C
MASTER-SPORT
24011601151-PCS-MS
FEBI BILSTEIN
43902
FEBI BILSTEIN
44099
KRAFT
6045905
KRAFT
6050550
ROADHOUSE
61055.00
ROADHOUSE
61056.00
ROADHOUSE
61120.00
ROADHOUSE
61155.10
ROADHOUSE
6690.00
CIFAM
800-1121C
HELLA
8DD 355 108-961
HELLA
8DD 355 113-341
HELLA
8DD 355 113-711
HELLA
8DD 355 116-171
HELLA
8DD 355 128-651
DENCKERMANN
B130441
DENCKERMANN
B130442
DENCKERMANN
B130482
BRECK
BR 334 VA100
FRIGAIR
DC04.118
FERODO
DDF1144C
FERODO
DDF1653C
JP GROUP
4163200400
JP GROUP
4163200900
BRECK
BR 075 SA100
QUARO
QD3229
VALEO
197725
OPTIMAL
BS-8374C
A8RELAYDUCATOBOXERPHAETON
Tarcza hamulcowa pasujące do następujących modeli samochodów
Producent/model/typProd. rok (od do)KMPojemności skokowejCyl.Kod silnika
AUDI A8 (4E2, 4E8) 2.8 FSI08.20072102773 ccm6BDX
AUDI A8 (4E2, 4E8) 3.007.20032182976 ccm6BBJ
AUDI A8 (4E2, 4E8) 3.007.20032202976 ccm6ASN
AUDI A8 (4E2, 4E8) 3.0 TDI quattro11.20032112967 ccm6BNG
AUDI A8 (4E2, 4E8) 3.7 quattro10.20022803697 ccm8BFL
AUDI A8 (4E2, 4E8) 4.0 TDI quattro05.20032753936 ccm8ASE
AUDI A8 (4E2, 4E8) 4.2 FSI quattro06.20063504163 ccm8BVJ
AUDI A8 (4E2, 4E8) 4.2 quattro10.20023354172 ccm8BFM
AUDI A8 (4E2, 4E8) 4.2 TDI quattro07.20053264134 ccm8BVN
AUDI A8 (4E2, 4E8) 6.0 W12 quattro12.20034505998 ccm12BSB
AUDI A8 (4E2, 4E8) S8 quattro06.20064505204 ccm10BSM
CITROËN JUMPER Autobus 2.0 BlueHDi 11007.20151101997 ccm4AHM (DW10FUE)
CITROËN JUMPER Autobus 2.0 BlueHDi 13007.20151301997 ccm4AHN (DW10FUD)
CITROËN JUMPER Autobus 2.0 BlueHDi 16007.20151631997 ccm4AHP (DW10FUC)
CITROËN JUMPER Autobus 2.2 HDi 10004.20061012198 ccm44HV (P22DTE)
CITROËN JUMPER Autobus 2.2 HDi 11007.20111102198 ccm44HG (P22DTE)
CITROËN JUMPER Autobus 2.2 HDi 12004.20061202198 ccm44HU (P22DTE)
CITROËN JUMPER Autobus 2.2 HDi 13007.20111302198 ccm44HH (P22DTE)
CITROËN JUMPER Autobus 2.2 HDi 15007.20111502198 ccm44HJ (P22DTE)
CITROËN JUMPER Autobus 3.0 HDi 15507.20101572999 ccm4F1CE0481D (F30DT)
CITROËN JUMPER Autobus 3.0 HDi 16009.20061572999 ccm4F1CE0481D (F30DT)
CITROËN JUMPER Autobus 3.0 HDi 18007.20111772999 ccm4F1CE3481E (F30DTE)
CITROËN JUMPER Autobus (230P) 1.9 D01.1999691905 ccm4D9B (XUD9A/U)
CITROËN JUMPER Autobus (230P) 1.9 TD08.1994901905 ccm4D8C (XUD9UTF)
CITROËN JUMPER Autobus (230P) 1.9 TD02.1994921905 ccm4D8C (XUD9UTF)
CITROËN JUMPER Autobus (230P) 1.9 TD 4x408.1996921905 ccm4D8C (XUD9UTF)
CITROËN JUMPER Autobus (230P) 2.002.19941091998 ccm4RFW (XU10J2U)
CITROËN JUMPER Autobus (230P) 2.0 4x408.19961091998 ccm4RFW (XU10J2U)
CITROËN JUMPER Autobus (230P) 2.5 D08.1994862446 ccm4T9A (DJ5)
CITROËN JUMPER Autobus (230P) 2.5 D 4x408.1996862446 ccm4T9A (DJ5)
CITROËN JUMPER Autobus (230P) 2.5 TD08.19941032446 ccm4T8A (DJ5T)
CITROËN JUMPER Autobus (230P) 2.5 TD 4x408.19961032446 ccm4T8A (DJ5T)
CITROËN JUMPER Autobus (230P) 2.5 TDi12.19961072446 ccm4THX (DJ5TED)
CITROËN JUMPER Autobus (230P) 2.5 TDI 4x412.19961072446 ccm4THX (DJ5TED)
CITROËN JUMPER Autobus (230P) 2.8 D01.1999872800 ccm48140.63 (F28D)
CITROËN JUMPER Autobus (230P) 2.8 HDi09.20001282800 ccm48140.43S
CITROËN JUMPER Autobus (230P) 2.8 HDi 4x409.20001282800 ccm48140.43S
CITROËN JUMPER Autobus (244, Z_) 2.004.20021101998 ccm4XU10J2
CITROËN JUMPER Autobus (244, Z_) 2.0 bivalent02.20031101998 ccm4XU10J2
CITROËN JUMPER Autobus (244, Z_) 2.0 HDi04.2002841997 ccm4RHV (DW10UTD)
CITROËN JUMPER Autobus (244, Z_) 2.2 HDi04.20021012179 ccm44HY (DW12UTED)
CITROËN JUMPER Autobus (244, Z_) 2.8 HDi04.20021282800 ccm48140.43S
CITROËN JUMPER Autobus (244, Z_) 2.8 HDi Napęd na 4 koła04.20021282800 ccm48140.43S
CITROËN JUMPER nadwozie pełne 2.0 BlueHDi 11004.20161101997 ccm4AHM (DW10FUE)
CITROËN JUMPER nadwozie pełne 2.0 BlueHDi 13004.20161301997 ccm4AHN (DW10FUD)
CITROËN JUMPER nadwozie pełne 2.0 BlueHDi 16004.20161631997 ccm4AHP (DW10FUC)
CITROËN JUMPER nadwozie pełne 2.2 HDi 10004.20061012198 ccm44HV (P22DTE)
CITROËN JUMPER nadwozie pełne 2.2 HDi 11007.20111102198 ccm44HG (P22DTE)
CITROËN JUMPER nadwozie pełne 2.2 HDi 12004.20061202198 ccm44HU (P22DTE)
CITROËN JUMPER nadwozie pełne 2.2 HDi 13007.20111302198 ccm44HH (P22DTE)
CITROËN JUMPER nadwozie pełne 2.2 HDi 15007.20111502198 ccm44HJ (P22DTE)
CITROËN JUMPER nadwozie pełne 3.0 HDi 14507.20101462999 ccm4F30DTE (F1CE3481N)
CITROËN JUMPER nadwozie pełne 3.0 HDi 15507.20101562999 ccm4F1CE0481D (F30DT)
CITROËN JUMPER nadwozie pełne 3.0 HDi 16009.20061572999 ccm4F1CE0481D (F30DT)
CITROËN JUMPER nadwozie pełne 3.0 HDi 18007.20111772999 ccm4F1CE3481E (F30DTE)
CITROËN JUMPER nadwozie pełne (230L) 1.9 D07.1999681905 ccm4DJY (XUD9A)
CITROËN JUMPER nadwozie pełne (230L) 1.9 D02.1994691905 ccm4D9B (XUD9A/U)
CITROËN JUMPER nadwozie pełne (230L) 1.9 TD03.1994901905 ccm4DHX (XUD9TF/BTF)
CITROËN JUMPER nadwozie pełne (230L) 1.9 TD03.1994921905 ccm4D8C (XUD9UTF)
CITROËN JUMPER nadwozie pełne (230L) 2.003.19941091998 ccm4RFW (XU10J2U)
CITROËN JUMPER nadwozie pełne (230L) 2.0 HDI11.2001841997 ccm4RHV (DW10TD)
CITROËN JUMPER nadwozie pełne (230L) 2.5 D03.1994862446 ccm4T9A (DJ5)
CITROËN JUMPER nadwozie pełne (230L) 2.5 D 4x403.2000862446 ccm4T9A (DJ5)
CITROËN JUMPER nadwozie pełne (230L) 2.5 DT 4x410.19961032446 ccm4THZ (DJ5T)
CITROËN JUMPER nadwozie pełne (230L) 2.5 TD03.19941032446 ccm4T8A (DJ5T)
CITROËN JUMPER nadwozie pełne (230L) 2.5 TDi12.19961072446 ccm4THX (DJ5TED)
CITROËN JUMPER nadwozie pełne (230L) 2.5 TDi 4x403.20001072446 ccm4THX (DJ5TED)
CITROËN JUMPER nadwozie pełne (230L) 2.8 HDi09.20001282800 ccm48140.43S
CITROËN JUMPER nadwozie pełne (230L) 2.8 HDi 4x409.20001282800 ccm48140.43S
CITROËN JUMPER nadwozie pełne (244) 2.004.20021101998 ccm4XU10J2
CITROËN JUMPER nadwozie pełne (244) 2.0 bivalent02.20031101998 ccm4XU10J2
CITROËN JUMPER nadwozie pełne (244) 2.0 HDi04.2002841997 ccm4RHV (DW10TD)
CITROËN JUMPER nadwozie pełne (244) 2.2 HDi04.20021012179 ccm44HY (DW12UTED)
CITROËN JUMPER nadwozie pełne (244) 2.8 HDi04.20021282800 ccm48140.43S
CITROËN JUMPER nadwozie pełne (244) 2.8 HDi05.20041462798 ccm48140.43N
CITROËN JUMPER nadwozie pełne (244) 2.8 HDi 4x404.20021282800 ccm48140.43S
CITROËN JUMPER platforma / podwozie 2.0 BlueHDi 11004.20161101997 ccm4AHM (DW10FUE)
CITROËN JUMPER platforma / podwozie 2.0 BlueHDi 13004.20161301997 ccm4AHN (DW10FUD)
CITROËN JUMPER platforma / podwozie 2.0 BlueHDi 16004.20161631997 ccm4AHP (DW10FUC)
CITROËN JUMPER platforma / podwozie 2.2 HDi 10004.20061012198 ccm44HV (P22DTE)
CITROËN JUMPER platforma / podwozie 2.2 HDi 11007.20111102198 ccm44HG (P22DTE)
CITROËN JUMPER platforma / podwozie 2.2 HDi 12004.20061202198 ccm44HU (P22DTE)
CITROËN JUMPER platforma / podwozie 2.2 HDi 13007.20111302198 ccm44HH (P22DTE)
CITROËN JUMPER platforma / podwozie 2.2 HDi 15007.20111502198 ccm44HJ (P22DTE)
CITROËN JUMPER platforma / podwozie 3.0 HDi 14507.20101462999 ccm4F30DTE (F1CE3481N)
CITROËN JUMPER platforma / podwozie 3.0 HDi 16009.20061572999 ccm4F1CE0481D (F30DT)
CITROËN JUMPER platforma / podwozie 3.0 HDi 18007.20111772999 ccm4F1CE3481E (F30DTE)
CITROËN JUMPER platforma / podwozie (230) 1.9 TD03.1994901905 ccm4DHX (XUD9TF/BTF)
CITROËN JUMPER platforma / podwozie (230) 1.9 TD03.1994921905 ccm4D8C (XUD9UTF)
CITROËN JUMPER platforma / podwozie (230) 2.003.19941091998 ccm4RFW (XU10J2U)
CITROËN JUMPER platforma / podwozie (230) 2.5 D03.1994862446 ccm4T9A (DJ5)
CITROËN JUMPER platforma / podwozie (230) 2.5 D 4x403.2000862446 ccm4T9A (DJ5)
CITROËN JUMPER platforma / podwozie (230) 2.5 TD03.19941032446 ccm4T8A (DJ5T)
CITROËN JUMPER platforma / podwozie (230) 2.5 TDi12.19961072446 ccm4THX (DJ5TED)
CITROËN JUMPER platforma / podwozie (230) 2.5 TDi 4x403.20001072446 ccm4THX (DJ5TED)
CITROËN JUMPER platforma / podwozie (230) 2.8 D01.1999872800 ccm48140.63 (F28D)
CITROËN JUMPER platforma / podwozie (230) 2.8 HDi09.20001282800 ccm48140.43S
CITROËN JUMPER platforma / podwozie (244) 2.0 HDi04.2002841997 ccm4RHV (DW10UTD)
CITROËN JUMPER platforma / podwozie (244) 2.2 HDi04.20021012179 ccm44HY (DW12UTED)
CITROËN JUMPER platforma / podwozie (244) 2.2 HDi02.20021012179 ccm44HY (DW12UTED)
CITROËN JUMPER platforma / podwozie (244) 2.8 HDi04.20021282800 ccm48140.43S
CITROËN JUMPER platforma / podwozie (244) 2.8 HDi05.20041462798 ccm48140.43N
CITROËN JUMPER platforma / podwozie (244) 2.8 HDi 4x402.20021282798 ccm4F28TDCR
FIAT DUCATO Autobus (230) 1.9 D04.1998681905 ccm4DJY
FIAT DUCATO Autobus (230) 1.9 D Combinato06.1995691929 ccm4230 A2.000
FIAT DUCATO Autobus (230) 1.9 TD04.1998901905 ccm4DHX (XUD9TF/L)
FIAT DUCATO Autobus (230) 1.9 TD Combinato08.1994801929 ccm4230 A4.000
FIAT DUCATO Autobus (230) 1.9 TD Panorama/Combinato03.1994821929 ccm4230 A3.000
FIAT DUCATO Autobus (230) 2.0 4x411.19941091998 ccm4RFW
FIAT DUCATO Autobus (230) 2.0 JTD10.2001841997 ccm4RHV (DW10)
FIAT DUCATO Autobus (230) 2.0 Panorama/Combinato03.19941091998 ccm4RFW
FIAT DUCATO Autobus (230) 2.5 D Combinato08.1994842500 ccm48140.67
FIAT DUCATO Autobus (230) 2.5 TDI 4x404.19971162500 ccm48140.47
FIAT DUCATO Autobus (230) 2.5 TDI Panorama/Combinato07.19941092500 ccm48140.47R
FIAT DUCATO Autobus (230) 2.5 TDI Panorama/Combinato03.19941162500 ccm48140.47
FIAT DUCATO Autobus (230) 2.8 D02.1998872800 ccm48140.63
FIAT DUCATO Autobus (230) 2.8 JTD11.20001282798 ccm48140.43S
FIAT DUCATO Autobus (230) 2.8 JTD 4x411.20001282798 ccm48140.43S
FIAT DUCATO Autobus (230) 2.8 TDI10.19971222800 ccm48140.43
FIAT DUCATO Autobus (230) 2.8 TDI 4x407.19991222800 ccm48140.43
FIAT DUCATO Autobus (244, Z_) 2.004.20021101998 ccm4RFL (XU10J2U)
FIAT DUCATO Autobus (244, Z_) 2.0 4x405.20021101998 ccm4RFL (XU10J2U)
FIAT DUCATO Autobus (244, Z_) 2.0 Bipower11.20021101998 ccm4RFL (XU10J2U)
FIAT DUCATO Autobus (244, Z_) 2.0 JTD04.2002841997 ccm4RHV (DW10)
FIAT DUCATO Autobus (244, Z_) 2.3 JTD04.20021102286 ccm4F1AE0481C
FIAT DUCATO Autobus (244, Z_) 2.8 JTD04.20021282798 ccm48140.43S
FIAT DUCATO Autobus (244, Z_) 2.8 JTD04.20041452800 ccm48140.43N
FIAT DUCATO Autobus (244, Z_) 2.8 JTD 4x407.20021282798 ccm48140.43S
FIAT Ducato Burtowy Ciężarówka / Podwozie (250_, 290_) 100 Multijet 2,2 D07.20061002198 ccm44HV (P22DTE)
FIAT Ducato Burtowy Ciężarówka / Podwozie (250_, 290_) 110 Multijet 2,3 D10.20111132287 ccm4F1AE3481G
FIAT Ducato Burtowy Ciężarówka / Podwozie (250_, 290_) 115 Multijet 2,0 D06.20111161956 ccm4250 A1.000
FIAT Ducato Burtowy Ciężarówka / Podwozie (250_, 290_) 120 Multijet 2,3 D07.20061202287 ccm4F1AE0481D
FIAT Ducato Burtowy Ciężarówka / Podwozie (250_, 290_) 120 Multijet 2,3 D 4x403.20101202287 ccm4F1AE0481D
FIAT Ducato Burtowy Ciężarówka / Podwozie (250_, 290_) 130 Multijet 2,3 D07.20061312287 ccm4F1AE0481N
FIAT Ducato Burtowy Ciężarówka / Podwozie (250_, 290_) 150 Multijet 2,3 D06.20111482287 ccm4F1AE3481E
FIAT Ducato Burtowy Ciężarówka / Podwozie (250_, 290_) 150 Multijet 2,3 D12.20151502287 ccm4F1AGL411C
FIAT Ducato Burtowy Ciężarówka / Podwozie (250_, 290_) 150 Multijet 3,0 D04.20101462999 ccm4F1CE3481N
FIAT Ducato Burtowy Ciężarówka / Podwozie (250_, 290_) 160 Multijet 3,0 D07.20061562999 ccm4F1CE3481M
FIAT Ducato Burtowy Ciężarówka / Podwozie (250_, 290_) 160 Multijet 3,0 D07.20061582999 ccm4F1CE0481D
FIAT Ducato Burtowy Ciężarówka / Podwozie (250_, 290_) 180 Multijet 3,0 D06.20111772999 ccm4F1CE3481E
FIAT Ducato Bus (250_, 290_) 100 Multijet 2,2 D07.20061002198 ccm44HV (P22DTE)
FIAT Ducato Bus (250_, 290_) 110 Multijet 2,3 D10.20111132287 ccm4F1AE3481G
FIAT Ducato Bus (250_, 290_) 115 Multijet 2,0 D06.20111161956 ccm4250 A1.000
FIAT Ducato Bus (250_, 290_) 120 Multijet 2,3 D07.20061202287 ccm4F1AE0481D
FIAT Ducato Bus (250_, 290_) 130 Multijet 2,3 D06.20111312287 ccm4F1AE0481N
FIAT Ducato Bus (250_, 290_) 140 Natural Power04.20091362999 ccm4F1CFA401A
FIAT Ducato Bus (250_, 290_) 150 Multijet 2,3 D06.20111482287 ccm4F1AE3481E
FIAT Ducato Bus (250_, 290_) 150 Multijet 2,3 D04.20151502287 ccm4F1AGL411C
FIAT Ducato Bus (250_, 290_) 150 Multijet 3,0 D04.20101462999 ccm4F1CE3481N
FIAT Ducato Bus (250_, 290_) 160 Multijet 3,0 D10.20061562999 ccm4F1CE0481D
FIAT Ducato Bus (250_, 290_) 160 Multijet 3,0 D07.20061582999 ccm4F1CE0481D
FIAT Ducato Bus (250_, 290_) 180 Multijet 3,0 D06.20111772999 ccm4F1CE3481E
FIAT DUCATO nadwozie pełne (230L) 1.9 D04.1998681905 ccm4DJY
FIAT DUCATO nadwozie pełne (230L) 1.9 D03.1994691929 ccm4230 A2.000
FIAT DUCATO nadwozie pełne (230L) 1.9 TD03.1994821929 ccm4230 A3.000
FIAT DUCATO nadwozie pełne (230L) 1.9 TD04.1998901905 ccm4DHX (XUD9TF/L)
FIAT DUCATO nadwozie pełne (230L) 1.9 TD CAT08.1994801929 ccm4230 A4.000
FIAT DUCATO nadwozie pełne (230L) 2.003.19941091998 ccm4RFW
FIAT DUCATO nadwozie pełne (230L) 2.0 4x411.19941091998 ccm4RFW
FIAT DUCATO nadwozie pełne (230L) 2.5 D03.1994842500 ccm48140.67
FIAT DUCATO nadwozie pełne (230L) 2.5 D 4x403.1994842500 ccm48140.67
FIAT DUCATO nadwozie pełne (230L) 2.5 TDI03.19941092500 ccm48140.47R
FIAT DUCATO nadwozie pełne (230L) 2.5 TDI03.19941162500 ccm48140.47
FIAT DUCATO nadwozie pełne (230L) 2.5 TDI 4x405.19981162500 ccm48140.47
FIAT DUCATO nadwozie pełne (230L) 2.8 D05.1998872800 ccm48140.63
FIAT DUCATO nadwozie pełne (230L) 2.8 D 4x408.1998872800 ccm48140.63
FIAT DUCATO nadwozie pełne (230L) 2.8 JTD11.20001282798 ccm48140.43S
FIAT DUCATO nadwozie pełne (230L) 2.8 JTD 4x411.20001282798 ccm48140.43S
FIAT DUCATO nadwozie pełne (230L) 2.8 TDI10.19971222800 ccm48140.43
FIAT DUCATO nadwozie pełne (230L) 2.8 TDI 4x406.19991222800 ccm48140.43
FIAT DUCATO nadwozie pełne (244) 2.004.20021101998 ccm4RFL (XU10J2U)
FIAT DUCATO nadwozie pełne (244) 2.0 4x405.20021101998 ccm4RFL (XU10J2U)
FIAT DUCATO nadwozie pełne (244) 2.0 Bipower11.20021101998 ccm4RFL (XU10J2U)
FIAT DUCATO nadwozie pełne (244) 2.0 JTD04.2002841997 ccm4RHV (DW10)
FIAT DUCATO nadwozie pełne (244) 2.3 JTD04.20021102286 ccm4F1AE0481C
FIAT DUCATO nadwozie pełne (244) 2.8 JTD04.20021282798 ccm48140.43S
FIAT DUCATO nadwozie pełne (244) 2.8 JTD 4x407.20021282798 ccm48140.43S
FIAT DUCATO nadwozie pełne (244) 2.8 JTD Power05.20041462800 ccm48140.43N
FIAT DUCATO platforma / podwozie (230) 1.9 D04.1998681905 ccm4DJY
FIAT DUCATO platforma / podwozie (230) 1.9 D03.1994691929 ccm4230 A2.000
FIAT DUCATO platforma / podwozie (230) 1.9 TD03.1994821929 ccm4230 A3.000
FIAT DUCATO platforma / podwozie (230) 1.9 TD04.1998901905 ccm4DHX (XUD9TF/L)
FIAT DUCATO platforma / podwozie (230) 1.9 TD CAT08.1994801929 ccm4230 A4.000
FIAT DUCATO platforma / podwozie (230) 2.003.19941091998 ccm4RFW
FIAT DUCATO platforma / podwozie (230) 2.5 D03.1994842500 ccm48140.67
FIAT DUCATO platforma / podwozie (230) 2.5 D 4x403.1994842500 ccm48140.67
FIAT DUCATO platforma / podwozie (230) 2.5 TDI03.19941092500 ccm48140.47R
FIAT DUCATO platforma / podwozie (230) 2.5 TDI 4x406.19981162500 ccm48140.47
FIAT DUCATO platforma / podwozie (230) 2.8 D02.1998872800 ccm48140.63
FIAT DUCATO platforma / podwozie (230) 2.8 iDTD 4x405.19981222800 ccm48140.43
FIAT DUCATO platforma / podwozie (230) 2.8 JTD11.20001282798 ccm48140.43S
FIAT DUCATO platforma / podwozie (230) 2.8 JTD03.20011282798 ccm48140.43S
FIAT DUCATO platforma / podwozie (230) 2.8 JTD 4x410.20011282798 ccm48140.43S
FIAT DUCATO platforma / podwozie (230) 2.8 TDI12.19981222800 ccm48140.43
FIAT DUCATO platforma / podwozie (244) 2.004.20021101998 ccm4RFL (XU10J2U)
FIAT DUCATO platforma / podwozie (244) 2.0 JTD04.2002841997 ccm4RHV (DW10)
FIAT DUCATO platforma / podwozie (244) 2.3 JTD04.20021102286 ccm4F1AE0481C
FIAT DUCATO platforma / podwozie (244) 2.8 JTD04.20021282798 ccm48140.43S
FIAT DUCATO platforma / podwozie (244) 2.8 JTD 4x410.20021282798 ccm48140.43S
FIAT DUCATO platforma / podwozie (244) 2.8 JTD Power05.20041462800 ccm48140.43N
FIAT Ducato Van (250_, 290_) 100 Multijet 2,2 D07.20061002198 ccm44HV (P22DTE)
FIAT Ducato Van (250_, 290_) 110 Multijet 2,3 D10.20111132287 ccm4F1AE3481G
FIAT Ducato Van (250_, 290_) 115 Multijet 2,0 D06.20111161956 ccm4250 A1.000
FIAT Ducato Van (250_, 290_) 120 Multijet 2,3 D07.20061202287 ccm4FPT
FIAT Ducato Van (250_, 290_) 120 Multijet 2,3 D 4x403.20101202287 ccm4F1AE0481D
FIAT Ducato Van (250_, 290_) 130 Multijet 2,3 D06.20111312287 ccm4F1AE0481N
FIAT Ducato Van (250_, 290_) 140 Natural Power04.20091362999 ccm4F1CFA401A
FIAT Ducato Van (250_, 290_) 150 Multijet 2,3 D06.20111482287 ccm4F1AE3481E
FIAT Ducato Van (250_, 290_) 150 Multijet 2,3 D12.20151502287 ccm4F1AGL411C
FIAT Ducato Van (250_, 290_) 150 Multijet 3,0 D04.20101462999 ccm4F1CE3481N
FIAT Ducato Van (250_, 290_) 160 Multijet 3,0 D07.20061562999 ccm4F1CE3481M
FIAT Ducato Van (250_, 290_) 160 Multijet 3,0 D07.20061582999 ccm4F1CE0481D
FIAT Ducato Van (250_, 290_) 180 Multijet 3,0 D06.20111772999 ccm4F1CE3481E
PEUGEOT BOXER Autobus 2.0 BlueHDi 11007.20151101997 ccm4AHM (DW10FUE)
PEUGEOT BOXER Autobus 2.0 BlueHDi 13007.20151301997 ccm4AHN (DW10FUD)
PEUGEOT BOXER Autobus 2.0 BlueHDi 16007.20151631997 ccm4AHP (DW10FUC)
PEUGEOT BOXER Autobus 2.2 HDi 10004.20061012198 ccm44HV (P22DTE)
PEUGEOT BOXER Autobus 2.2 HDi 11003.20111102198 ccm44HG (P22DTE)
PEUGEOT BOXER Autobus 2.2 HDi 12004.20061202198 ccm44HU (P22DTE)
PEUGEOT BOXER Autobus 2.2 HDi 13003.20111312198 ccm44HH (P22DTE)
PEUGEOT BOXER Autobus 2.2 HDi 15003.20111502198 ccm44HJ (P22DTE)
PEUGEOT BOXER Autobus 3.0 HDi 14504.20101462999 ccm4F1CE3481N (F30DTE)
PEUGEOT BOXER Autobus 3.0 HDi 16004.20061562999 ccm4F1CE0481D (F30DT)
PEUGEOT BOXER Autobus 3.0 HDi 17503.20111772999 ccm4F1CE3481E (F30DTE)
PEUGEOT BOXER Autobus (230P) 1.9 D03.1994691905 ccm4D9B (XUD9AU)
PEUGEOT BOXER Autobus (230P) 1.9 TD08.1994901905 ccm4DHY (XUD9TE)
PEUGEOT BOXER Autobus (230P) 1.9 TD03.1994921905 ccm4D8C (XUD9UTF)
PEUGEOT BOXER Autobus (230P) 1.9 TD 4x407.1996921905 ccm4D8C (XUD9UTF)
PEUGEOT BOXER Autobus (230P) 2.0 i03.19941091998 ccm4RFW (XU10J2)
PEUGEOT BOXER Autobus (230P) 2.0 i 4x408.19961091998 ccm4RFW (XU10J2)
PEUGEOT BOXER Autobus (230P) 2.5 D08.1994862446 ccm4T9A (DJ5)
PEUGEOT BOXER Autobus (230P) 2.5 D 4x407.1996862446 ccm4T9A (DJ5)
PEUGEOT BOXER Autobus (230P) 2.5 TD07.19941032446 ccm4T8A (DJ5T)
PEUGEOT BOXER Autobus (230P) 2.5 TD 4x407.19961032446 ccm4T8A (DJ5T)
PEUGEOT BOXER Autobus (230P) 2.5 TDI01.19971072446 ccm4THX (DJ5TED)
PEUGEOT BOXER Autobus (230P) 2.5 TDI 4x401.19971072446 ccm4THX (DJ5TED)
PEUGEOT BOXER Autobus (230P) 2.8 D01.1999872800 ccm48140.63 (F28D)
PEUGEOT BOXER Autobus (230P) 2.8 HDi10.20001262800 ccm48140.43S (F28DTCR)
PEUGEOT BOXER Autobus (230P) 2.8 HDI11.20001282800 ccm48140.43S (F28DTCR)
PEUGEOT BOXER Autobus (244, Z_) 2.004.20021101998 ccm4RFL (XU10J2U)
PEUGEOT BOXER Autobus (244, Z_) 2.0 HDi04.2002841997 ccm4RHV (DW10TD)
PEUGEOT BOXER Autobus (244, Z_) 2.2 HDi04.20021012179 ccm44HY (DW12UTED)
PEUGEOT BOXER Autobus (244, Z_) 2.8 HDi04.20021282800 ccm48140.43S (F28DTCR)
PEUGEOT BOXER Autobus (244, Z_) 2.8 HDi04.20041452800 ccm48140.43N
PEUGEOT BOXER Autobus (244, Z_) 2.8 HDi 4x404.20021282800 ccm48140.43S (F28DTCR)
PEUGEOT BOXER nadwozie pełne 2.0 BlueHDi 11007.20151101997 ccm4AHM (DW10FUE)
PEUGEOT BOXER nadwozie pełne 2.0 BlueHDi 13007.20151301997 ccm4AHN (DW10FUD)
PEUGEOT BOXER nadwozie pełne 2.0 BlueHDi 16007.20151631997 ccm4AHP (DW10FUC)
PEUGEOT BOXER nadwozie pełne 2.2 HDi 10004.20061012198 ccm44HV (P22DTE)
PEUGEOT BOXER nadwozie pełne 2.2 HDi 11003.20111102198 ccm44HG (P22DTE)
PEUGEOT BOXER nadwozie pełne 2.2 HDi 12004.20061202198 ccm44HU (P22DTE)
PEUGEOT BOXER nadwozie pełne 2.2 HDi 13003.20111312198 ccm44HH (P22DTE)
PEUGEOT BOXER nadwozie pełne 2.2 HDi 15003.20111502198 ccm44HJ (P22DTE)
PEUGEOT BOXER nadwozie pełne 3.0 HDi07.20061562999 ccm4F1CE0481D (F30DT)
PEUGEOT BOXER nadwozie pełne 3.0 HDi 14504.20101462999 ccm4F1CE3481N (F30DTE)
PEUGEOT BOXER nadwozie pełne 3.0 HDi 16004.20061562999 ccm4F1CE0481D (F30DT)
PEUGEOT BOXER nadwozie pełne 3.0 HDi 17503.20111772999 ccm4F1CE3481E (F30DTE)
PEUGEOT BOXER nadwozie pełne (230L) 1.9 D07.1999681905 ccm4DJY (XUD9A)
PEUGEOT BOXER nadwozie pełne (230L) 1.9 D03.1994691905 ccm4D9B (XUD9AU)
PEUGEOT BOXER nadwozie pełne (230L) 1.9 TD07.1999901905 ccm4XUD9TE
PEUGEOT BOXER nadwozie pełne (230L) 1.9 TD03.1994921905 ccm4D8C (XUD9UTF)
PEUGEOT BOXER nadwozie pełne (230L) 2.0 4x403.19961091998 ccm4RFW (XU10J2)
PEUGEOT BOXER nadwozie pełne (230L) 2.0 HDI08.2001841997 ccm4RHV (DW10UTD)
PEUGEOT BOXER nadwozie pełne (230L) 2.0 i06.19941091998 ccm4RFW (XU10J2)
PEUGEOT BOXER nadwozie pełne (230L) 2.5 D03.1994862446 ccm4T9A (DJ5)
PEUGEOT BOXER nadwozie pełne (230L) 2.5 D 4x407.1999862446 ccm4T9A (DJ5)
PEUGEOT BOXER nadwozie pełne (230L) 2.5 TD03.19941032446 ccm4T8A (DJ5T)
PEUGEOT BOXER nadwozie pełne (230L) 2.5 TDI01.19971072446 ccm4THX (DJ5TED)
PEUGEOT BOXER nadwozie pełne (230L) 2.5 TDI 4x407.19991072446 ccm4THX (DJ5TED)
PEUGEOT BOXER nadwozie pełne (230L) 2.8 D01.1999872800 ccm48140.63 (F28D)
PEUGEOT BOXER nadwozie pełne (230L) 2.8 HDi10.20001262800 ccm48140.43S (F28DTCR)
PEUGEOT BOXER nadwozie pełne (230L) 2.8 HDI11.20001282800 ccm48140.43S (F28DTCR)
PEUGEOT BOXER nadwozie pełne (230L) 2.8 HDi 4x410.20001282800 ccm48140.43S (F28DTCR)
PEUGEOT BOXER nadwozie pełne (244) 2.004.20021101998 ccm4RFL (XU10J2U)
PEUGEOT BOXER nadwozie pełne (244) 2.0 HDi04.2002841997 ccm4RHV (DW10TD)
PEUGEOT BOXER nadwozie pełne (244) 2.2 HDi04.20021012179 ccm44HY (DW12UTED)
PEUGEOT BOXER nadwozie pełne (244) 2.8 HDi04.20021282800 ccm48140.43S (F28DTCR)
PEUGEOT BOXER nadwozie pełne (244) 2.8 HDi04.20041462800 ccm48140.43N
PEUGEOT BOXER nadwozie pełne (244) 2.8 HDi 4x404.20021282800 ccm48140.43S (F28DTCR)
PEUGEOT BOXER platforma / podwozie 2.0 BlueHDi 11007.20151101997 ccm4AHM (DW10FUE)
PEUGEOT BOXER platforma / podwozie 2.0 BlueHDi 13007.20151301997 ccm4AHN (DW10FUD)
PEUGEOT BOXER platforma / podwozie 2.0 BlueHDi 16007.20151631997 ccm4AHP (DW10FUC)
PEUGEOT BOXER platforma / podwozie 2.2 HDi 10004.20061012198 ccm44HV (P22DTE)
PEUGEOT BOXER platforma / podwozie 2.2 HDi 11003.20111102198 ccm44HG (P22DTE)
PEUGEOT BOXER platforma / podwozie 2.2 HDi 12004.20061202198 ccm44HU (P22DTE)
PEUGEOT BOXER platforma / podwozie 2.2 HDi 13003.20111312198 ccm44HH (P22DTE)
PEUGEOT BOXER platforma / podwozie 2.2 HDi 15003.20111502198 ccm44HJ (P22DTE)
PEUGEOT BOXER platforma / podwozie 3.0 HDi 14504.20101462999 ccm4F1CE3481N (F30DTE)
PEUGEOT BOXER platforma / podwozie 3.0 HDi 16004.20061562999 ccm4F1CE0481D (F30DT)
PEUGEOT BOXER platforma / podwozie 3.0 HDi 17503.20111772999 ccm4F1CE3481E (F30DTE)
PEUGEOT BOXER platforma / podwozie (244) 2.0 HDi04.2002841997 ccm4RHV (DW10TD)
PEUGEOT BOXER platforma / podwozie (244) 2.2 HDi04.20021012179 ccm44HY (DW12UTED)
PEUGEOT BOXER platforma / podwozie (244) 2.8 HDi04.20021282800 ccm48140.43S (F28DTCR)
PEUGEOT BOXER platforma / podwozie (244) 2.8 HDi04.20041462800 ccm48140.43N
PEUGEOT BOXER platforma / podwozie (244) 2.8 HDi 4x404.20021282800 ccm48140.43S (F28DTCR)
PEUGEOT BOXER platforma / podwozie (ZCT_) 1.9 TD06.1994901905 ccm4XUD9TE
PEUGEOT BOXER platforma / podwozie (ZCT_) 1.9 TD07.1994921905 ccm4D8C (XUD9UTF)
PEUGEOT BOXER platforma / podwozie (ZCT_) 2.0 i06.19941091998 ccm4RFW (XU10J2)
PEUGEOT BOXER platforma / podwozie (ZCT_) 2.5 D03.1994862446 ccm4T9A (DJ5)
PEUGEOT BOXER platforma / podwozie (ZCT_) 2.5 D 4x407.1999862446 ccm4T9A (DJ5)
PEUGEOT BOXER platforma / podwozie (ZCT_) 2.5 TD03.19941032446 ccm4T8A (DJ5T)
PEUGEOT BOXER platforma / podwozie (ZCT_) 2.5 TDI01.19971072446 ccm4THX (DJ5TED)
PEUGEOT BOXER platforma / podwozie (ZCT_) 2.5 TDI 4x407.19991072446 ccm4THX (DJ5TED)
PEUGEOT BOXER platforma / podwozie (ZCT_) 2.8 D01.1999872800 ccm48140.63 (F28D)
PEUGEOT BOXER platforma / podwozie (ZCT_) 2.8 HDi10.20001262800 ccm48140.43S (F28DTCR)
PEUGEOT BOXER platforma / podwozie (ZCT_) 2.8 HDI11.20001282800 ccm48140.43S (F28DTCR)
VW Phaeton (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) 3.0 V6 TDI 4motion09.20042242967 ccm6BMK
VW Phaeton (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) 3.0 V6 TDI 4motion06.20072332967 ccm6CARA
VW Phaeton (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) 3.0 V6 TDI 4motion11.20082402967 ccm6CARB
VW Phaeton (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) 3.2 V604.20022413189 ccm6BKL
VW Phaeton (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) 3.2 V6 4motion02.20042413189 ccm6BRK
VW Phaeton (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) 3.6 V6 4motion11.20082803597 ccm6CHNA
VW Phaeton (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) 4.2 V8 4motion05.20033354172 ccm8BGJ
VW Phaeton (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) 5.0 V10 TDI 4motion11.20023134921 ccm10AJS
VW Phaeton (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) 6.0 W12 4motion04.20024205998 ccm12BAP
VW Phaeton (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) 6.0 W12 4motion05.20054505998 ccm12BTT
Klienci, którzy kupili ten produkt kupili także:
Oceń teraz

DT Tarcza hamulcowa Oś tylna, pełny, Ø: 280mm



Oceń teraz

DT Tarcza hamulcowa Oś tylna, pełny, Ø: 280mm.

SKRZYNKA INFORMACYJNA

Darmowa dostawa

na każde zamówienie powyżej 370 PLN wartości towarów
  • Tarcza hamulcowa (12.41001 Grubosć tarczy hamulcowej [mm]: 16) dostawa z POSTNORD
  • Tarcza hamulcowa (Wysokożć [mm]: 82 12.41001) dostawa z GLS
  • 12.41001 Tarcza hamulcowa (żrednica otworu centrujacego [mm]: 72) dostawa z DHL
:

Bezpieczne połączenie

Metody płatności
  • 12.41001 Tarcza hamulcowa Masa [g]: 7370 kupić z PayPal metodę płatności
  • Przelewy24
  • Trustly
  • Przelew Bankowy
  • Tarcza hamulcowa ( 12.41001) DT kupić z VISA metodę płatności
  • Tarcza hamulcowa (żrednica [mm]: 280 12.41001) kupić z MasterCard metodę płatności
PON. - PT. 8.00 - 18.00
SOB. - 8.00 - 16.00

INFOLINIA DLA KLIENTÓW

+48 22 152 11 58

Adres

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Niemcy
Pokaż na mapie