Wyszukiwanie po samochodu

Szukaj

HELLA - auto części katalog

Historia

Początkowo firma została założona w Westfalii w Niemczech w 1899 roku, gdzie rozpoczęła produkcję świec i lamp naftowych oraz klaksonów w kształcie rogi dla dorożek. Wraz z pojawieniem się pierwszego samochodu, firma rozpoczęła promować siebie jako dostawca reflektorów acetylenowych. W 1908 roku firma zmieniła swoją nazwę na Hella, od imienia Helena, żony założyciela firmy. Po drugiej wojnie światowej firma Hella rozszerzyła wielokrotnie swoją ofertę produkcyjną, zwłaszcza w dziedzinie elektryki i elektroniki pojazdów.

Specjalista w dziedzinie elektroniki i klimatyzacji

Oprócz układów oświetleniowych, takich jak światła tylne, przednie reflektory i kierunkowskazy, firma Hella produkuje także przekaźniki i jednostki sterujące, które można znaleźć w wielu nowoczesnych pojazdach, takich jak VW Golf lub BMW 316. Od lat 1990-tych, zwłaszcza z pojawieniem się sprężarek klimatyzacyjnych, firma znacznie rozszerzyła swoje obszary w zakresie swojej aktywności i dostarcza także dodatkowe zawory nadciśnieniowe i sprężarki klimatyzacyjne, takie jak te, które są wbudowane w samochodzie Audi A6, VW Pheaton lub Passat. Grupa dostawcy motoryzacyjnego weszła w 2000 roku w szereg spółek z mieszanym kapitałem wraz z innymi dostawcami motoryzacyjnymi, co oznacza, że firma Hella stała się głównym dostawcą w dziedzinie pomp chłodzących i elementów klimatyzacji.

Rozwój wraz z innymi firmami motoryzacyjnymi

Niektóre z tych spółek z mieszanym kapitałem działają pod różnymi nazwami i dostarczają praktycznie na całym świecie komponenty jako oryginalny sprzęt do producentów samochodów. Wszystkie podzespoły dostarczane przez firmę Hella, jak i również części zamienne, są oferowane i dostępne w naszym sklepie internetowym.

Firma ta obsługuje duże centrum rozwoju i badań w Niemczech, w którym pracownicy pracują nad rozwojem elementów wyższej technologii zgodnie z wymaganiami klienta określonymi w umowie. Firma Hella odgrywa wyjątkowo kluczową rolę w rozwoju samochodów poprzez stały wzrost ilości elektronicznych podzespołów w samochodach, takich jak asystent parkowania (w samochodzie Mercedes Benz nazywający się Parktronic).

Wszystkie kategorie HELLA i części zapasowe do Twojego samochodu do przejrzenia

Twój koszyk

0 Pozycje, 0,00 PLN

Do kasy
SKRZYNKA INFORMACYJNA

Darmowa dostawa

Na każde zamówienie powyżej 300 PLN wartości towarów
  • Auto części HELLA dostawa z UPS
  • Części do samochodów HELLA dostawa z GLS
  • Części zamienne HELLA dostawa z DHL
:

Bezpieczne połączenie

Metody płatności
  • Auto części HELLA kupić z mc metodę płatności
  • Autoczęści HELLA kupić z paypal metodę płatności
  • Części do samochodów HELLA kupić z visa metodę płatności
Poniedziałek - Piątek 8.00 - 18.00 Sobota - 8.00 - 16.00

INFOLINIA DLA KLIENTÓW

+48 22 307 44 99

Adres

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Niemcy
Pokaż na mapie