Wyszukiwanie po samochodu

Szukaj

HERTH+BUSS JAKOPARTS - auto części katalog

Doświadczenie Herth + Buss Jakoparts

Firma została założona pierwotnie w 1925 roku w Langen w Hesji przez Philippa Hertha i Jakoba Bussa i produkowała pierścienie ślizgowe i elementy izolacyjne do rozwijającego się przemysłu motoryzacyjnego. W ciągu ostatnich 90 lat firma Herth + Buss Jakoparts rozwinęła się w do postaci globalnego gracza w obszarze dostawcy elementów do przemysłu motoryzacyjnego. Niemiecka firma, która została uznana dzięki potencjale powstającego dopiero azjatyckiego przemysłu motoryzacyjnego, stała się jednym z jej głównych dostawców.

Najwyższa jakość

Oprócz wszelkiego rodzaju uszczelek, takich jak uszczelki przeznaczone do głowicy i pokrywy zaworów, firma produkuje także każdy rodzaj pasów, rozpoczynając od pasków rozrządu i pasków klinowych, a kończąc na kompletnych systemach taśmowych, wliczając w to odpowiednie napinacze prowadniki. Firma oferuje także filtry i systemy filtracyjne, jak i również sondy lambda do kontroli emisji spalin oraz części do systemu chłodzenia, takie jak pompy cieczy chłodzącej oraz termostatów. Oprócz pomp paliwowych i zestawów sprzęgieł, wliczając w to pompy hydrauliczne i siłowniki pomocnicze, Herth + Buss Jakoparts zbudowała wszystkie rodzaje wałów napędowych, wszystkie części do systemów zapłonowych, rozruszników, alternatorów i elementów do zawieszenia tyko w najwyższej jakości. Jest ona dostawcą dla przemysłu motoryzacyjnego, co sprawia, że firma Herth + Buss Jakoparts jest oryginalnym wytwórcę sprzętu motoryzacyjnego.

Sukces poprzez niezawodność

Jedną z największych zalet, który posiada ten globalny dostawca motoryzacyjny, jest fakt, że posiada on wyjątkowo duże doświadczenie i jest w stanie koordynować większość elementów pojazdu przeznaczonych dla nowego modelu. Części od firmy Herth + Buss Jakoparts, które można znaleźć w naszym sklepie internetowym, można znaleźć nie tylko u azjatyckich producentów samochodów, takich jak Toyota, Lexus, Mazda, Mitsubishi, Kia i Honda, ale i także u niemal każdego niemieckiego producenta, takiego jak BMW, Mercedes Benz, Opel i VW. W naszym sklepie internetowym będziesz miał pewność, aby znajdziesz odpowiednie części firmy Herth + Buss Jakoparts do Twojego samochodu.

Wszystkie kategorie HERTH+BUSS JAKOPARTS i części zapasowe do Twojego samochodu do przejrzenia

Twój koszyk

0 Pozycje, 0,00 PLN

Do kasy
SKRZYNKA INFORMACYJNA

Darmowa dostawa

Na każde zamówienie powyżej 300 PLN wartości towarów
  • Auto części HERTH+BUSS JAKOPARTS dostawa z UPS
  • Części do samochodów HERTH+BUSS JAKOPARTS dostawa z GLS
  • Części zamienne HERTH+BUSS JAKOPARTS dostawa z DHL
:

Bezpieczne połączenie

Metody płatności
  • Auto części HERTH+BUSS JAKOPARTS kupić z mc metodę płatności
  • Autoczęści HERTH+BUSS JAKOPARTS kupić z paypal metodę płatności
  • Części do samochodów HERTH+BUSS JAKOPARTS kupić z visa metodę płatności
Poniedziałek - Piątek 8.00 - 18.00 Sobota - 8.00 - 16.00

INFOLINIA DLA KLIENTÓW

+48 22 307 44 99

Adres

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Niemcy
Pokaż na mapie