Wyszukiwanie według samochodu
Katalog części samochodowych

JP GROUP Filtr paliwa QH

Recenzje (0)
Kupić tanio Filtr paliwa WF8021, QFF0124, 1518703209 (Srednica wewnętrzna 2 [mm]: 68 | żrednica wewnętrzna 1 [mm]: 11,5) thumb?id=8190553&lng=pl&ccf=94077793

14,22

PLN w tym 23% VAT, Wysyłka
Aktualnie niedostępne w sprzedaży
  • Artykuł №: 4118701009
  • Producent: JP GROUP
  • Typ:
- +
Ten produkt nie jest dostępny w naszym magazynie. Proszę o wybranie innego produktu.
Ten artykuł został dodany do Twojego koszyka
JP GROUP Filtr paliwa
Filtr paliwa szczegóły
  • informacja uzupełniająca:   QH 
  • Wysokość [mm]:   61 
  • Średnica [mm]:   80 
  • Średnica wewnętrzna 2 [mm]:   11,5, 68 
  • Warunki: nowy
Numer(y) referencyjny OEM:
Producentów OE Numer
CITROËN 190633
CITROËN 190643
CITROËN 96089964
CITROËN 96098964
CITROËN 9698964
FIAT 9609896480
HYUNDAI 3190629001
JP GROUP 1518703209
JP GROUP QFF0124
JP GROUP WF8021
PEUGEOT 190629
PEUGEOT 190634
PEUGEOT 190635
PEUGEOT 190638
PEUGEOT 190664
Inne produkty pasujące do podanego NUMERU OEM:
MAHLE ORIGINAL
KX 63/1
MAHLE ORIGINAL
KX 74
MANN-FILTER
P 716
BOSCH
1 457 429 291
BOSCH
1 457 431 702
BOSCH
1 457 431 713
PURFLUX
C422
HERTH+BUSS JAKOPARTS
J1330516
HENGST FILTER
E60KP
DELPHI
HDF910
MAGNETI MARELLI
152071760552
MAGNETI MARELLI
152071760553
FEBI BILSTEIN
26906
MAPCO
63023
SWAG
62 92 6906
VAICO
V42-0008
VAICO
V42-0009
KRAFT
1725530
MAHLE ORIGINAL
KL 60
TOPRAN
720 945
BLUE PRINT
ADG02361
COOPERSFIAAM FILTERS
FT5263
COOPERSFIAAM FILTERS
FT5337
VALEO
587900
VALEO
587912
JC PREMIUM
B3P012PR
UFI
24.389.00
UFI
24.390.00
UFI
26.676.00
UFI
26.682.00
MANN-FILTER
P 738 x
KNECHT
KX 63/1
KNECHT
KX 74
CHAMPION
L141/606
CHAMPION
L121/606
SOFIMA
S 0422 N
DENCKERMANN
A120018
SOFIMA
S 0911 NC
SOFIMA
S 0910 NC
SOFIMA
S 6682 N
DELPHI
HDF916
CHAMPION
CFF100121
CHAMPION
CFF100141
KAMOKA
F302801
PURFLUX
C480
STARK
SKFF-0870053
RIDEX
9F0054
MEAT & DORIA
4141
MEAT & DORIA
4155
MEAT & DORIA
4248
HOFFER
4155
HOFFER
4248
JP GROUP
4118701009
ALCO FILTER
MD-363
ALCO FILTER
MD-069
MEYLE
11-14 323 0002
PROFIT
1532-1048
AUTOMEGA
180061010
ASHIKA
30-ECO005
DENCKERMANN
A120146
DENCKERMANN
A120147
FRAM
C5563
FRAM
C5783
CLEAN FILTER
MG 095
WIX FILTERS
WF8021
RIDEX
9F0112
FILTRON
PM 858
BERLINGO C15 EVASIONJUMPYXANTIAXSARAZXSCUDO ULYSSEPOLONEZLANTRA 205 306 309405406605806EXPERT PARTNER
Filtr paliwa pasujące do następujących modeli samochodów
Producent/model/typProd. rok (od do)KMPojemności skokowejCyl.Kod silnika
CITROËN Berlingo / Berlingo First (MF, GJK, GFK) 1.8 D (MFA9A)07.1998581769 ccm4A9A (XUD7)
CITROËN Berlingo / Berlingo First (MF, GJK, GFK) 1.9 D (MFDJY)07.1996681905 ccm4DJY (XUD9A)
CITROËN Berlingo / Berlingo First (MF, GJK, GFK) 1.9 D (MFWJZ)07.1998701868 ccm4WJY (DW8B)
CITROËN Berlingo / Berlingo First Van (M_) 1.8 D (MBA9A, MCA9A)07.1996591769 ccm4A9A (XUD7)
CITROËN Berlingo / Berlingo First Van (M_) 1.9 D (MBDJY)07.1996701905 ccm4DJY (XUD9A)
CITROËN Berlingo / Berlingo First Van (M_) 1.9 D 70 (MBWJZ, MCWJZ)04.1999691868 ccm4WJY (DW8B)
CITROËN C15 (VD-_) 1.8 D07.1986601769 ccm4161A (XUD7)
CITROËN Evasion (22, U6) 1.9 TD11.1994901905 ccm4DHX (XUD9TF/BTF)
CITROËN Evasion (22, U6) 1.9 TD10.1995921905 ccm4D8B (XUD9TF)
CITROËN Evasion (22, U6) 2.1 TD05.19961092088 ccm4P8C (XUD11BTE)
CITROËN JUMPY (U6U) 1.9 D10.1995691905 ccm4D9B (XUD9A/U)
CITROËN JUMPY (U6U) 1.9 TD10.1995901905 ccm4DHX (XUD9TF/BTF)
CITROËN JUMPY (U6U) 1.9 TD04.1996921905 ccm4D8B (XUD9TF)
CITROËN JUMPY nadwozie pełne (BS_, BT_, BY_, BZ_) 1.9 TD10.1995901905 ccm4DHX (XUD9TF/BTF)
CITROËN JUMPY platforma / podwozie (BU_, BV_, BW_, BX_) 1.9 TD10.1999921905 ccm4D8B (XUD9TE)
CITROËN XANTIA (X2) 1.9 SD01.1998751905 ccm4DHW (XUD9SD)
CITROËN XANTIA (X2) 1.9 Turbo D01.1998901905 ccm4DHY (XUD9TE/Y)
CITROËN XANTIA (X2) 2.1 Turbo D 12V01.19981092088 ccm4P8C (XUD11BTE)
CITROËN XANTIA Break (X2) 1.9 Turbo D01.1998901905 ccm4DHX (XUD9TF/BTF)
CITROËN XANTIA Break (X2) 2.1 Turbo D 12V01.19981092088 ccm4P8C (XUD11BTE)
CITROËN Xantia Hatchback (X1_, X2_) 1.9 D06.1994681905 ccm4DJZ (XUD9A)
CITROËN Xantia Hatchback (X1_, X2_) 1.9 D06.1994691905 ccm4D9B (XUD9A/L)
CITROËN Xantia Hatchback (X1_, X2_) 1.9 SD02.1996751905 ccm4DHW (XUD9SD)
CITROËN Xantia Hatchback (X1_, X2_) 1.9 Turbo D10.1994901905 ccm4DHY (XUD9TE/Y)
CITROËN Xantia Hatchback (X1_, X2_) 2.1 Turbo D 12V06.19951092088 ccm4P8C (XUD11BTE)
CITROËN Xantia Kombi (X1_, X2_) 1.9 Turbo D06.1995901905 ccm4DHY (XUD9TE/Y)
CITROËN Xantia Kombi (X1_, X2_) 2.1 Turbo D 12V06.19961092088 ccm4P8C (XUD11BTE)
CITROËN XSARA (N1) 1.8 D04.1997581769 ccm4A9A (XUD7)
CITROËN XSARA (N1) 1.9 D04.1997681905 ccm4DJY (XUD9A)
CITROËN XSARA (N1) 1.9 SD01.1998751905 ccm4DHV (XUD9BSD)
CITROËN XSARA (N1) 1.9 TD04.1997901905 ccm4DHY (XUD9TE/Y)
CITROËN XSARA Break (N2) 1.8 D10.1997581769 ccm4A9A (XUD7)
CITROËN XSARA Break (N2) 1.9 D10.1997681905 ccm4DJY (XUD9A)
CITROËN XSARA Break (N2) 1.9 D01.1998751905 ccm4DHV (XUD9BSD)
CITROËN XSARA Break (N2) 1.9 TD10.1997901905 ccm4DHY (XUD9TE/Y)
CITROËN XSARA coupe (N0) 1.9 D02.1998681905 ccm4DJY (XUD9A)
CITROËN XSARA coupe (N0) 1.9 TD02.1998901905 ccm4DHY (XUD9TE/Y)
CITROËN ZX (N2) 1.8 D06.1993601769 ccm4161A (XUD7)
CITROËN ZX (N2) 1.9 D03.1991641905 ccm4DJZ (XUD9A)
CITROËN ZX (N2) 1.9 D07.1993681905 ccm4DJY (XUD9A)
CITROËN ZX (N2) 1.9 TD07.1992901905 ccm4DHY (XUD9TE/Y)
CITROËN ZX Break (N2) 1.8 D10.1993601769 ccm4161A (XUD7)
CITROËN ZX Break (N2) 1.9 D10.1993641905 ccm4DJZ (XUD9A)
CITROËN ZX Break (N2) 1.9 D06.1994681905 ccm4D9B (XUD9A/U)
CITROËN ZX Break (N2) 1.9 TD10.1993901905 ccm4DHY (XUD9TE/Y)
FIAT Scudo Kombi (220_) 1.9 TD02.1996921905 ccm4D8B
FIAT Scudo Kombi (220_) 1.9 TD Eco02.1996901905 ccm4DHX (XUD9TF/L)
FIAT Scudo Van (220_) 1.9 D02.1996691905 ccm4D9B
FIAT Scudo Van (220_) 1.9 TD02.1996901905 ccm4DHX (XUD9TF/L)
FIAT Scudo Van (220_) 1.9 TD02.1998921905 ccm4D8B
FIAT ULYSSE (220) 1.9 TD (220AH5)02.1995901905 ccm4DHX (XUD9TF/L)
FSO POLONEZ III 1.9 D09.1992691905 ccm4XUD 9A
HYUNDAI LANTRA II (J-2) 1.9 D03.1998681905 ccm4DJY
HYUNDAI LANTRA II Wagon (J-2) 1.9 D03.1998681905 ccm4DJY
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.9 Diesel10.1987641905 ccm4DJZ (XUD9A)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.9 D03.1998751905 ccm4DHV (XUD9BSD)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.9 SLD06.1994641905 ccm4DJZ (XUD9A)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.9 SLD06.1994681905 ccm4DJY (XUD9A)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.9 SRDT06.1994901905 ccm4DHY (XUD9TE)
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.9 D03.1997681905 ccm4DJY (XUD9A)
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.9 D03.1998751905 ccm4DHV (XUD9BSD)
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.9 TD02.1997901905 ccm4DHY (XUD9TE)
PEUGEOT 306 hatchback (7A, 7C, N3, N5) 1.8 D05.1993581769 ccm4A9A (XUD7)
PEUGEOT 306 hatchback (7A, 7C, N3, N5) 1.9 D05.1993641905 ccm4DJZ (XUD9A)
PEUGEOT 306 hatchback (7A, 7C, N3, N5) 1.9 D06.1994681905 ccm4DJY (XUD9A)
PEUGEOT 306 hatchback (7A, 7C, N3, N5) 1.9 D03.1998751905 ccm4DHV (XUD9BSD)
PEUGEOT 306 hatchback (7A, 7C, N3, N5) 1.9 DT05.1993901905 ccm4DHY (XUD9TE)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.8 Diesel07.1989601769 ccm4161A (XUD7)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.9 Diesel07.1989641905 ccm4DJZ (XUD9A)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.8 Turbo Diesel03.1988901769 ccm4AJZ (XUD7TEY)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.9 Diesel07.1988641905 ccm4DJZ (XUD9A)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.9 Diesel03.1988691905 ccm4D9B (XUD9A)
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.8 TD10.1988901769 ccm4AJZ (XUD7TEY)
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.9 D10.1988641905 ccm4DJZ (XUD9A)
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.9 D10.1988691905 ccm4DJY (XUD9A)
PEUGEOT 405 II (4B) 1.9 D08.1992641905 ccm4DJZ (XUD9)
PEUGEOT 405 II (4B) 1.9 D06.1994681905 ccm4DJY (XUD9A)
PEUGEOT 405 II (4B) 1.9 TD08.1992901905 ccm4DHY (XUD9TE)
PEUGEOT 405 II Break (4E) 1.9 D08.1992641905 ccm4DJZ (XUD9)
PEUGEOT 405 II Break (4E) 1.9 D06.1994681905 ccm4DJY (XUD9A)
PEUGEOT 405 II Break (4E) 1.9 D09.1993691905 ccm4XUD9
PEUGEOT 405 II Break (4E) 1.9 TD08.1992901905 ccm4DHY (XUD9TE)
PEUGEOT 406 (8B) 1.9 D10.1996751905 ccm4DHW (XUD9SD)
PEUGEOT 406 (8B) 1.9 TD01.1996901905 ccm4DHX (XUD9TE)
PEUGEOT 406 (8B) 1.9 TD01.1996921905 ccm4DHY (XUD9TE)
PEUGEOT 406 (8B) 2.1 TD 12V01.19961092088 ccm4P8C (XUD11BTE)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 1.8 16V10.20001161749 ccm46FZ (EW7J4)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 1.9 D10.1996751905 ccm4DHW (XUD9SD)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 1.9 TD10.1996901905 ccm4DHX (XUD9TE)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.0 16V10.20001361997 ccm4RFN (EW10J4)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.1 TD 12V10.19961092088 ccm4P8C (XUD11BTE)
PEUGEOT 605 (6B) 2.1 TD 12V08.19941092088 ccm4P8C (XUD11BTE)
PEUGEOT 806 (221) 1.9 TD07.1995901905 ccm4DHX (XUD9TE)
PEUGEOT 806 (221) 1.9 TD05.1997921905 ccm4D8B (XUD9TE)
PEUGEOT Expert (224_) 1.9 D02.1996701905 ccm4D9B (XUD9AU)
PEUGEOT Expert (224_) 1.9 TD02.1996901905 ccm4DHX (XUD9TE)
PEUGEOT Expert (224_) 1.9 TD02.1996921905 ccm4D8B (XUD9TE)
PEUGEOT EXPERT nadwozie pełne (222) 1.9 D02.1996701905 ccm4D9B (XUD9AU)
PEUGEOT EXPERT nadwozie pełne (222) 1.9 TD02.1996901905 ccm4DHX (XUD9TE)
PEUGEOT EXPERT nadwozie pełne (222) 1.9 TD02.1996921905 ccm4D8B (XUD9TE)
PEUGEOT EXPERT platforma / podwozie (223) 1.9 D02.1996701905 ccm4D9B (XUD9AU)
PEUGEOT EXPERT platforma / podwozie (223) 1.9 TD02.1996901905 ccm4DHX (XUD9TE)
PEUGEOT EXPERT platforma / podwozie (223) 1.9 TD02.1996921905 ccm4D8B (XUD9TE)
PEUGEOT PARTNER Combispace (5F) 1.9 D06.1996681905 ccm4DJY (XUD9A)
PEUGEOT PARTNER Combispace (5F) 1.9 D05.1996691905 ccm4XUD9
PEUGEOT PARTNER nadwozie pełne (5) 1.8 D06.1996581769 ccm4A9A (XUD7)
PEUGEOT PARTNER nadwozie pełne (5) 1.9 D06.1996691905 ccm4DJY (XUD9A)
Klienci, którzy kupili ten produkt kupili także:
Oceń teraz

JP GROUP Filtr paliwa QH



Oceń teraz

JP GROUP Filtr paliwa QH.

SKRZYNKA INFORMACYJNA

Darmowa dostawa

na każde zamówienie powyżej 380 PLN wartości towarów
  • Filtr paliwa (WF8021, QFF0124, 1518703209 żrednica zewnętrzna [mm]: 80) dostawa z POSTNORD
  • Filtr paliwa (Wysokożć [mm]: 61 WF8021, QFF0124, 1518703209) dostawa z GLS
  • WF8021, QFF0124, 1518703209 Filtr paliwa (Kod silnika: DW8B) dostawa z DHL
:

Bezpieczne połączenie

Metody płatności
  • WF8021, QFF0124, 1518703209 Filtr paliwa Ograniczenia producenta: Purflux kupić z PayPal metodę płatności
  • Przelewy24
  • Trustly
  • Przelew Bankowy
  • Filtr paliwa ( WF8021, QFF0124, 1518703209) JP GROUP kupić z VISA metodę płatności
  • Filtr paliwa (Numer pozycji do: 07302 WF8021, QFF0124, 1518703209) kupić z MasterCard metodę płatności
PON. - PT. 8.00 - 18.00
SOB. - 8.00 - 16.00

INFOLINIA DLA KLIENTÓW

+48 22 152 11 58

Adres

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Niemcy
Pokaż na mapie