Wyszukiwanie według samochodu
Katalog części samochodowych

MAGNETI MARELLI świeca zapłonowa STANDARD Rozmiar klucza: 20,6

Recenzje (0)
Kupić tanio świeca zapłonowa FL7LCR, CW7LPR, CW78LPR, W20EPRU (żwieca zapłonowa: z opornikiem | Rozmiar klucza: 20,6) thumb?id=1825114&lng=pl&ccf=94077797

24,74

PLN w tym 23% VAT, Wysyłka
Aktualnie niedostępne w sprzedaży
  • Artykuł №: 062110390312
  • Producent: MAGNETI MARELLI
  • Typ:
- +
Ten produkt nie jest dostępny w naszym magazynie. Proszę o wybranie innego produktu.
Ten artykuł został dodany do Twojego koszyka
MAGNETI MARELLI świeca zapłonowa
świeca zapłonowa szczegóły
  • Rozmiar klucza:   20,6 
  • świeca zapłonowa:   z opornikiem 
  • Wymiar gwintu:   14-19 
  • Warunki: nowy
Numer(y) referencyjny OEM:
Producentów OE Numer
AC C42CXLS
AC C42XLS
AC CR42XLS
ALFA ROMEO 4249164
ALFA ROMEO 4345041
ALFA ROMEO 46759688
AUTOBIANCHI 4401550
BMW 12121265595
BMW 12121267485
BMW 12121338145
BMW 12121711296
BMW 12129061871
CATERPILLAR 2W9486
CHEVROLET 94837756
CHEVROLET 96110493
CHRYSLER MS851555
CITROËN/PEUGEOT 596007
CITROËN/PEUGEOT 5960J0
CITROËN/PEUGEOT 596213
CITROËN/PEUGEOT 596216
CITROËN/PEUGEOT 59622A
CITROËN/PEUGEOT 59623L
CITROËN/PEUGEOT 59623R
CITROËN/PEUGEOT 59624E
CITROËN/PEUGEOT 59625Y
CITROËN/PEUGEOT 596265
CITROËN/PEUGEOT 596299
CITROËN/PEUGEOT 5962A8
CITROËN/PEUGEOT 5962E9
CITROËN/PEUGEOT ZB9862093U
DAEWOO 3490274
DAIHATSU 9004851005
DAIHATSU 9004851034
DAIHATSU 9004851043
DAIHATSU 9004851059
DAIHATSU 9004851095
DAIHATSU 9004851096
DAIHATSU 9004851135
DAIHATSU 9807960000
FIAT 4401549
FIAT 4401551
FIAT 4401552
FIAT 46229251
FIAT 5894587
FIAT 5984036
FIAT 71711639
FIAT 71711640
FIAT 71711806
FIAT 71736278
FIAT 71736279
Inne produkty pasujące do podanego NUMERU OEM:
BERU
Z11
BERU
Z22
BERU
Z20
BERU
Z15
BERU
Z27
NGK
2268
NGK
5637
NGK
6427
NGK
7529
NGK
7811
NGK
7822
BOSCH
0 242 229 557
BOSCH
0 242 229 656
BOSCH
0 242 229 687
BOSCH
0 242 235 541
BOSCH
0 242 235 663
BOSCH
0 242 235 707
BOSCH
0 242 240 521
BOSCH
0 242 240 592
DENSO
W20EP-U
DENSO
W20EPR-U
DENSO
W20TT
HERTH+BUSS ELPARTS
42017030
MAGNETI MARELLI
062000739304
MAGNETI MARELLI
062000740304
MAGNETI MARELLI
062110390312
MAGNETI MARELLI
062110410312
FEBI BILSTEIN
13447
FEBI BILSTEIN
13453
FEBI BILSTEIN
13459
VEMO
V99-75-0004
VEMO
V99-75-0012
VEMO
V99-75-0032
VALEO
246860
VALEO
246857
VALEO
246855
VALEO
246853
VALEO
246862
CHAMPION
OE004/T10
DT
3.34181
BOSCH
0 241 235 755
CHAMPION
OE001/T10
CHAMPION
OE005/T10
CHAMPION
OE006/T10
CHAMPION
OE010/T10
CHAMPION
OE018/T10
FEBI BILSTEIN
13452
DENSO
IW20TT
NGK
94811
STARK
SKSP-1990009
STARK
SKSP-1990011
RIDEX
686S0010
MAGNETI MARELLI
062000771304
MAGNETI MARELLI
062000773304
HELLA
8EH 188 704-001
HELLA
8EH 188 704-021
CHAMPION
CCH4151
MASTER-SPORT
U-SERIE-MS-13
STARK
SKSP-1990068
RIDEX
686S0069
STARK
SKSP-1990069
RIDEX
686S0070
BOSCH
0 242 235 529
RIDEX
686S0011
1750-200075 GIULIAGTDB6DBS10080COUPEALLEGROMAESTROMAXIMINIMONTEGOPRINCESSA 112Y10MIDI CONTINENTALTURBO RSeria 3Seria 5AVEOKALOS LANOSNIVAGSESPERO NEXIATACUMA / REZZO 126127128131132900ARGENTACINQUECENTO DUCATODUNAFIORINOPANDAREGATARITMO SEICENTO TEMPRATIPOUNOX 1/9GRANADACIVICSTAREXPONYS-COUPEELBACAMPOPICKUPTROOPER1101111121200-15001200-1600KALINANOVASAMARATOSCANABETADEDRADELTA THEMA Y DISCOVERY RANGE ROVER ECLATESPRIT EXCEL 1300323626 818929 Klasa SSLMETROMGB MGCCOLTCORDIA ECLIPSEGALANT L 200L300 / DELICA L 400 LANCERSPACE WAGON PLUSBLUEBIRD CHERRY DATSUN LAUREL PATHFINDER PATROL PRAIRIE STANZA SUNNYURVANVANETTEASCONAASTRACORSAKADETTMANTA OMEGAREKORD VECTRA504J5J7 PORTERSPIDEREUROPA944PERSONA10 11121618 19 20 21 4 5689CLIO ESTAFETTELAGUNAMASTERMEGANE RAPID Kasten RODEO SUPER 5TRAFIC MINI MK ISAMURAIFURAIBIZA MARBELLATERRABrat / MVLEONE SWIFT 1307-1510HORIZONMURENARANCHOSOLARATAGORA350CARLTONCAVALIERCHEVETTE240340-360 440 K 460 L740 760 940960 GOLFLTPASSATPOLOSANTANASCIROCCOTRANSPORTERYUGO
świeca zapłonowa pasujące do następujących modeli samochodów
Producent/model/typProd. rok (od do)KMPojemności skokowejCyl.Kod silnika
ALFA ROMEO 1750-2000 (105_) 2000 (105)10.19711321962 ccm4AR 10520
ALFA ROMEO 75 (162B) 1.605.19851031567 ccm4AR 61101
ALFA ROMEO GIULIA GT 1300 Super01.1974871290 ccm4AR 00530
ALFA ROMEO Giulia Sedan (105_) 1300 Super (115)01.1974871290 ccm4AR 00530
ALFA ROMEO Giulia Sedan (105_) 1600 Super (115)01.19741031570 ccm4AR 00526
ALFA ROMEO GT 1300 Junior (105)01.1966871290 ccm4AR 00530
ALFA ROMEO GT V 2000 (105)01.19711311962 ccm4AR 10527
ASTON MARTIN DB6 Vantage 4.010.19642863995 ccm6AJ6
ASTON MARTIN DBS Vantage 4.001.19662863995 ccm6AJ6
AUDI 100 (C1) 1.811.1968901760 ccm4ZX
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 1.808.1982751781 ccm4RS
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 2.208.19821072144 ccm5WU
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.601.1976721588 ccm4FS
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.309.1978551272 ccm4FY
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.309.1978601297 ccm4EP
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.309.1978601272 ccm4FZ
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.608.1978701588 ccm4YY
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.608.1978751595 ccm4DT
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.608.1978751588 ccm4WY
AUDI 80 (81, 85, B2) 2.0 quattro (85Q)10.19831151994 ccm5JS
AUDI 80 (81, 85, B2) 2.2 quattro08.19821312144 ccm5KL
AUDI COUPE (81, 85) 2.1 GT01.19811072144 ccm5WE
AUSTIN ALLEGRO liftback (ADO 67) 1.001.198045998 ccm499 H
AUSTIN ALLEGRO liftback (ADO 67) 1.105.1973451098 ccm410 H
AUSTIN ALLEGRO liftback (ADO 67) 1.101.1975491098 ccm410 H
AUSTIN ALLEGRO liftback (ADO 67) 1.305.1973541273 ccm412 H
AUSTIN ALLEGRO liftback (ADO 67) 1.301.1975581275 ccm412 L
AUSTIN ALLEGRO liftback (ADO 67) 1.301.1979631273 ccm412 H
AUSTIN ALLEGRO liftback (ADO 67) 1.5 Super05.1973681485 ccm414 H
AUSTIN ALLEGRO liftback (ADO 67) 175001.1975911748 ccm417 LA
AUSTIN Maestro (XC) 2.0 EFi10.19841131994 ccm420 HC51AA
MG MAESTRO 2.0 EFi10.19841171994 ccm420HE
MG MAESTRO 2.0 Turbo10.19881521994 ccm420HC
AUSTIN Maxi Hatchback 150004.1969681485 ccm414 H
AUSTIN Maxi Hatchback 175004.1969721748 ccm417 H
AUSTIN Maxi Hatchback 1750 HL10.1972901748 ccm417 LA
AUSTIN MAXI II 175010.1980721748 ccm417 H
AUSTIN Mini Hatchback 1.304.1974651273 ccm412 H
AUSTIN Mini Hatchback 100010.196735 ccm
AUSTIN Mini Hatchback 100010.196739998 ccm499 H
AUSTIN Mini Hatchback 1000 Mayfair08.198242998 ccm499 HC20P
AUSTIN Mini Hatchback 1000 Mayfair Sport09.198841999 ccm499 HD81
AUSTIN Mini Hatchback 1100 Special01.1976451098 ccm410 H
AUSTIN Mini Hatchback 1275 GT10.1969531273 ccm412 H
AUSTIN Mini Hatchback 85001.196734848 ccm4BMC Serie A
AUSTIN Mini Hatchback Cooper01.196156998 ccm499 H
AUSTIN Mini Kombi 100001.196938998 ccm499 H
MORRIS MINI 85001.196734 ccm
MORRIS MINI Cooper01.196156 ccm
MORRIS Mini Kombi 100001.196938 ccm
MORRIS Mini Kombi 85001.196034 ccm
MORRIS Mini Van / Kombi 85001.196034 ccm
AUSTIN Montego Kombi (XE) 2.0 HLI10.19841131994 ccm420 H
AUSTIN Montego Sedan (XE) 1.310.1984681273 ccm412 HL
AUSTIN Montego Sedan (XE) 2.004.19841011994 ccm420 HSC
AUSTIN Montego Sedan (XE) 2.0 Mayfair04.19841131994 ccm420 H(EFI)
AUSTIN Montego Sedan (XE) 2.0 Turbo04.19841501994 ccm420 HC85
ROVER MONTEGO 2.0 GTi10.19881171994 ccm420 H
ROVER MONTEGO Estate (XE) 2.0 GTi10.19881171994 ccm420 H
AUSTIN PRINCESS 2 220010.19781122227 ccm622 H
AUSTIN Princess Sedan 1800 HL04.1976821798 ccm418 H
AUSTIN Princess Sedan 2200 HLS04.19761102227 ccm622 H
AUTOBIANCHI A 112 Hatchback 0.910.196944903 ccm4A112A 5.000
AUTOBIANCHI A 112 Hatchback 0.9 Junior07.197542903 ccm4A112A 5.000
AUTOBIANCHI A 112 Hatchback 1.0 E,Elite,LX11.197748965 ccm4A112B1.000
AUTOBIANCHI Y10 Hatchback 1.003.1985561049 ccm4156A.000
AUTOBIANCHI Y10 Hatchback 1.3 i.e. GT06.1989731297 ccm4146A5.046
AUTOBIANCHI Y10 Hatchback 1.3 i.e. GT06.1989781301 ccm4156B.000
BEDFORD MIDI Nadwozie pełne 1.809.1984861817 ccm44ZB1
ISUZU MIDI Autobus (94000, 98000) 2.0 (98000)06.1988831994 ccm44ZC1
ISUZU MIDI Autobus (94000, 98000) 2.0 4WD (94000)06.1988831994 ccm44ZC1
ISUZU MIDI nadwozie pełne (98000N) 2.006.1988831994 ccm44ZC1
ISUZU MIDI Van (94000, 98000) 2.0 (98000)06.1988831994 ccm44ZC1
BENTLEY Continental Coupe 6.75 V8 R10.19913606750 ccm8L 410 IT
BENTLEY Turbo R Sedan 6.7 S01.19944086750 ccm8L 410 IT
BMW 3 Cabrio (E30) 325 i09.19871702494 ccm6M20 B25 (256K1)
BMW 3 Cabrio (E30) 325 i12.19851712494 ccm6M20 B25 (256E2)
BMW 3 Sedan (E21) 320 i06.19751251990 ccm4M10 B20
BMW 3 Sedan (E30) 325 i12.19861702494 ccm6M20 B25 (256K1)
BMW 3 Sedan (E30) 325 i09.19831712494 ccm6M20 B25 (256E2)
BMW 3 Sedan (E30) 325 i X03.19861712494 ccm6M20 B25 (256K1)
BMW 5 Sedan (E34) 525 i01.19881702494 ccm6M20 B25 (256K1)
CHEVROLET Aveo / Kalos Sedan (T250, T255) 1.505.2005841498 ccm4LX6
CHEVROLET KALOS 1.403.2005831399 ccm4LX5(85CUL4)
CHEVROLET KALOS sedan 1.403.2005831399 ccm4LX5(85CUL4)
DAEWOO KALOS (KLAS) 1.409.2002831399 ccm4F14S3
DAEWOO KALOS sedan (KLAS) 1.411.2002831399 ccm4F14S3
CHEVROLET Lanos Sedan 1.411.2005751349 ccm4L13(82CUL4)
CHEVROLET Lanos Sedan 1.511.2005861498 ccm4LX6
DAEWOO LANOS (KLAT) 1.305.1997751349 ccm4L13(82CUL4)
DAEWOO LANOS (KLAT) 1.505.1997861498 ccm4LX6(91CUL4)
DAEWOO LANOS (KLAT) 1.510.1997991498 ccm4L43(91CUL4)
DAEWOO LANOS sedan (KLAT) 1.305.1997751349 ccm4A13SMS
DAEWOO LANOS sedan (KLAT) 1.505.1997861498 ccm4LX6(91CUL4)
DAEWOO LANOS sedan (KLAT) 1.510.1997991498 ccm4L43(91CUL4)
CHEVROLET Niva I 1.7 4x409.200280 ccm
CHEVROLET Niva I 1.7 4x401.201083 ccm
LADA Niva (2121, 2131) 160012.1976761569 ccm42121
LADA Niva (2121, 2131) 1600 4x401.1987731569 ccm42121
LADA Niva (2121, 2131) 1700 i06.1996801690 ccm421214
LADA Niva (2121, 2131) 1700 i 4x410.2000821690 ccm421214
LADA Niva (2121, 2131) 1700 i 4x409.2010831690 ccm421214
CITROËN GS Break 1.007.1971541015 ccm4G10
CITROËN GS Hatchback 1.009.1970541015 ccm4G10/612
DAEWOO ESPERO (KLEJ) 1.802.1995901796 ccm4C18LE
DAEWOO ESPERO (KLEJ) 1.802.1995951796 ccm4C18LE
DAEWOO ESPERO (KLEJ) 2.010.19911011998 ccm4C20LZ
DAEWOO ESPERO (KLEJ) 2.002.19951051998 ccm4C20LE
DAEWOO ESPERO (KLEJ) 2.010.19931101998 ccm4C20LE
DAEWOO NEXIA (KLETN) 1.508.1996601498 ccm4G15MF
DAEWOO NEXIA (KLETN) 1.502.1995711498 ccm4G15MF
DAEWOO NEXIA (KLETN) 1.502.1995751498 ccm4G15MF
DAEWOO NEXIA sedan 1.507.2008801498 ccm4Y15L
DAEWOO NEXIA sedan (KLETN) 1.508.1996601498 ccm4G15MF
DAEWOO NEXIA sedan (KLETN) 1.502.1995711498 ccm4G15MF
DAEWOO NEXIA sedan (KLETN) 1.502.1995751498 ccm4G15MF
DAEWOO Tacuma / Rezzo (U100) 1.809.2000981761 ccm4F18S2
DAEWOO Tacuma / Rezzo (U100) 1.809.20001011761 ccm4F18S2
FIAT 126 (126_) 70009.198726704 ccm2126 A2.048
FIAT 127 Hatchback (127_) 0.906.197140903 ccm4100 GL.048
FIAT 127 Hatchback (127_) 0.906.197145903 ccm4100 GL.000
FIAT 127 Hatchback (127_) 1.0 Sport07.1978701049 ccm4127 A1.000
FIAT 127 Hatchback (127_) 1.3 Sport12.1981751301 ccm4127 A3.000
FIAT 127 Panorama (127_) 1.001.1977501049 ccm4127 A.000
FIAT 128 Coupe (128_) 1.1 (AC 5)08.1975651116 ccm4128 AC5.000
FIAT 128 Coupe (128_) 1.3 (AC)03.1972751290 ccm4128 AC.000
FIAT 128 Coupe (128_) 1.3 Berlinetta (AC)06.1975731290 ccm4128 AC.000
FIAT 128 Familiare (128_) 1.1 (AF)02.1975451116 ccm4128 A.048
FIAT 128 Familiare (128_) 1.1 (AF)10.1969551116 ccm4128 A.000
FIAT 128 Sedan (128_) 1.102.1975451116 ccm4128 A.048
FIAT 128 Sedan (128_) 1.103.1969551116 ccm4128 A.000
FIAT 131 Familiare / Panorama (131_) 1.3 Mirafiori (AF)03.1975651297 ccm4131 A.000
FIAT 131 Familiare / Panorama (131_) 1.611.1980851585 ccm4131 C2.000
FIAT 131 Familiare / Panorama (131_) 1.6 CL (AF1)03.1975751585 ccm4131 A1.000
FIAT 131 Sedan (131_) 1.3 Mirafiori10.1974541297 ccm4131 A6.000
FIAT 131 Sedan (131_) 1.3 Mirafiori10.1974651297 ccm4131 A.000
FIAT 131 Sedan (131_) 1.3 Super Mirafiori03.1978781297 ccm4131 B.000
FIAT 131 Sedan (131_) 1.4 Mirafiori11.1980701367 ccm4131 C1.000
FIAT 131 Sedan (131_) 1.4 Super Mirafiori04.1981751367 ccm4131 C1.000
FIAT 131 Sedan (131_) 1.611.1976851585 ccm4131 C2.000
FIAT 131 Sedan (131_) 1.6 (S)10.1974751585 ccm4131 A1.000
FIAT 131 Sedan (131_) 1.6 Super03.1978971585 ccm4131 C3.000
FIAT 131 Sedan (131_) 2.0 Super01.19811131995 ccm4131 C4.000
FIAT 132 (132_) 1.605.1977881585 ccm4132 C.000
FIAT 132 (132_) 1.603.1977901585 ccm4132 C6.000
FIAT 132 (132_) 1.601.1976981585 ccm4132 C.000
FIAT 132 (132_) 2.001.19761121995 ccm4132 C2.000
FIAT 132 (132_) 2.0 i.e.01.19801221995 ccm4132 C3.000
FIAT 900 T/E Panorama (200_) 0.901.197835903 ccm4100 GF 000
FIAT 900 T/E Pulmino (200_) 0.901.197835903 ccm4100 GF 000
FIAT Argenta (132_) 160004.1981981585 ccm4132 D.000
FIAT Argenta (132_) 1600 i.e04.1981901585 ccm4132 D.000
FIAT Argenta (132_) 200006.19781131995 ccm4132 C2.000
FIAT Argenta (132_) 2000 i.e.06.19811221995 ccm4132 C3.000
FIAT Argenta (132_) 2000 Volumex06.19841351995 ccm4132 C3.000
FIAT CINQUECENTO (170) 0.7 (170AA)12.199131704 ccm2170 A.000
FIAT CINQUECENTO (170) 0.7 i (170AD)07.199430704 ccm2170 A.046
FIAT CINQUECENTO (170) 0.9 (170AB)07.199141903 ccm4170 A1.000
FIAT CINQUECENTO (170) 0.9 i.e. (170AC)07.199141903 ccm4170 A1.046
FIAT CINQUECENTO (170) 0.9 i.e. S (170AF, 170CF)07.199140899 ccm41170 A1.046
FIAT DUCATO nadwozie pełne (280) 1.801.1982671796 ccm4169 B
FIAT DUCATO nadwozie pełne (280) 2.001.1982791971 ccm4XN 1T
FIAT DUCATO Panorama (280) 1.807.1982671796 ccm4XM7T
FIAT DUCATO Panorama (280) 2.007.1982791971 ccm4XN 1T
FIAT Duna Sedan (146_) 60 1.101.1987581116 ccm4146 A6.000
FIAT Duna Sedan (146_) 70 1.301.1987671301 ccm4146 A5.000
FIAT Duna Weekend (146_) 70 1.301.1987671301 ccm4146 A5.000
FIAT FIORINO (147) 1.001.1980501049 ccm4127 A.000
FIAT FIORINO (147) 1.012.1986561049 ccm4156 A.000
FIAT FIORINO (147) 1.1 6011.1986551116 ccm4146 A9.000
FIAT FIORINO (147) 1.312.1987671301 ccm4146 A5.000
FIAT FIORINO nadwozie pełne (146) 60 1.105.1988541116 ccm4146 A9.000
FIAT FIORINO nadwozie pełne (146) 70 1.301.1988671301 ccm4146 A5.000
FIAT FIORINO nadwozie pełne (146) 70 i.e. 1.405.1994671372 ccm4146 D5.000
FIAT FIORINO Pick up (146) 1.301.1988671301 ccm4146 A5.000
FIAT FIORINO Pick up (146) 1.405.1994671372 ccm4146 D5.000
FIAT Fiorino Pick-up (147_) 1.006.1982501049 ccm4127A.046
FIAT Fiorino Pick-up (147_) 1.012.1986561049 ccm4156 A.000
FIAT Fiorino Van (127_) 90010.197745903 ccm4100 GL.000
FIAT Panda Hatchback (141_) 80002.198134843 ccm4100 GL6.000
FIAT Panda Hatchback (141_) 90004.199240899 ccm41170 A1.046
FIAT Panda Hatchback (141_) 950 4x409.198348965 ccm4A 112 B1.054
FIAT PANDA Van (141_) 75001.198634769 ccm4141 B.000
SEAT Panda (141A) 0.910.198042903 ccm4100 GL 3000
FIAT REGATA (138) 100 Super 1.610.1983951585 ccm4149 C3.000
FIAT REGATA (138) 100 Super 1.610.19831011585 ccm4149 A4.000
FIAT REGATA (138) 70 1.309.1983651302 ccm4149 A7.000
FIAT REGATA (138) 70 1.309.1983681302 ccm4138 B2.000
FIAT REGATA (138) 85 1.610.1983821585 ccm4149 A.000
FIAT REGATA (138) 85 Super 1.509.1983821498 ccm4138 B3.000
FIAT REGATA (138) 90 i.e. 1.601.1987901595 ccm4149 C2.000
FIAT REGATA Weekend (138) 70 1.301.1984681302 ccm4138 B2.000
FIAT REGATA Weekend (138) 90 i.e. 1.601.1987901595 ccm4149 C2.000
FIAT RITMO I (138A) 1.009.1978601049 ccm4127 A6.000
FIAT RITMO I (138A) 1.110.1982551116 ccm4138 B1.000
FIAT RITMO I (138A) 1.104.1985581116 ccm4146 A4.048
FIAT RITMO I (138A) 1.301.1978651302 ccm4149 A7.000
FIAT RITMO I (138A) 1.301.1983681302 ccm4138 B2.000
FIAT RITMO I (138A) 1.301.1981751301 ccm4138 A3.000
FIAT RITMO I (138A) 1.501.1981851498 ccm4138 A4.000
FIAT RITMO I (138A) 1.601.19831001585 ccm4149 A4.000
FIAT RITMO I (138A) 1.605.19811051585 ccm4138 AR.000
FIAT RITMO kabriolet 100 1.610.19851001585 ccm4138 AR.048
FIAT RITMO kabriolet 100 1.610.19851051585 ccm4138 AR.000
FIAT RITMO kabriolet 85 1.501.1980861498 ccm4138 A4.000
FIAT Seicento / 600 Hatchback (187_) 0.9 (187AXA, 187AXA1A)01.199839899 ccm41170 A1.046
FIAT Seicento / 600 Van (287_) 0.9 (187AXA)01.199839899 ccm41170 A1.046
FIAT TEMPRA (159) 1.4 i.e. (159.AC)03.1991781372 ccm4159 A2.000
FIAT TEMPRA (159) 1.4 i.e. (159.AC, 159.AX)04.1990691372 ccm4836 A4.000
FIAT TEMPRA (159) 1.6 (159.AD)03.1990861581 ccm4159 A3.000
FIAT TEMPRA (159) 1.6 i.e. (159.AE)06.1990781581 ccm4159 A3.046
FIAT TEMPRA (159) 1.8 i.e. (159.BY)10.19941011756 ccm4836 A5.000
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.4 i.e. (159.AC)03.1991781372 ccm4159 A2.000
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.4 i.e. (159.AC, 159.AX)10.1992691372 ccm4836 A4.000
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.612.1990861581 ccm4159 A3.000
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.8 i.e. (159.AZ)09.1993901756 ccm4835 C4.000
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.8 i.e. (159.BY)10.19941011756 ccm4836 A5.000
FIAT TIPO (160) 1.4 (160.AC)07.1987711372 ccm4160 A1.048
FIAT TIPO (160) 1.4 i.e. (160.AP, 160.AD, 160.EA)05.1989701372 ccm4836 A4.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 45 0.903.198345903 ccm4146 A1.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 50 1.101.1986501116 ccm4146 A4.044
FIAT Uno Hatchback (146_) 55 1.101.1983541116 ccm4138 B.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 60 1.1 (146A.EG)05.1985581116 ccm4146 A4.048
FIAT Uno Hatchback (146_) 70 1.305.1985651302 ccm4149 A7.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 70 i.e. 1.409.1989701372 ccm4160 A1.046
FIAT Uno Hatchback (146_) 70 i.e. 1.409.1989721372 ccm4146 C1.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 70 S 1.410.1988711372 ccm4160 A1.048
FIAT X 1/9 (128_) 1.310.1975731290 ccm4128 AS.000
FIAT X 1/9 (128_) 1.305.1973751290 ccm4128 AS.000
FIAT X 1/9 (128_) 1.506.1985761499 ccm4138 BS.031
FIAT X 1/9 (128_) 1.511.1978851498 ccm4138 AS.000
FORD GRANADA (GGTL, GGFL) 2.301.19751082294 ccm6YYH
FORD GRANADA (GGTL, GGFL) 2.301.19721082294 ccm6YY
FORD GRANADA (GU) 2.308.19771072294 ccm6YYH
FORD GRANADA (GU) 2.306.19811122294 ccm6YYU
FORD GRANADA (GU) 2.306.19791142294 ccm6YYP
FORD GRANADA coupe (GGCL) 2.301.19721082294 ccm6YY
FORD Granada Kombi (GGNL) 2.301.19721082294 ccm6YY
FORD Granada Kombi (GNU) 2.308.19771072294 ccm6YYH
FORD Granada Kombi (GNU) 2.306.19811112294 ccm6YYU
FORD Granada Kombi (GNU) 2.306.19791142294 ccm6YYP
HONDA CIVIC I Hatchback (SB) 1200 (SB1)07.1972541169 ccm4EB1
HONDA CIVIC I Hatchback (SB) 1200 (SB2)03.1977541238 ccm4EB2
HONDA CIVIC I sedan (SF) 1300 L09.1980451335 ccm4EN2
HONDA CIVIC I sedan (SF) 1300 L09.1980601335 ccm4EN1
HONDA CIVIC I sedan (SF) 1300 S10.1979711335 ccm4EN4
HONDA CIVIC II hatchback (SS, SL) 1300 L (SS)09.1979601335 ccm4EN1
HONDA CIVIC II kombi (WC) 130009.1979601335 ccm4EN1
HYUNDAI H-1 / Starex MPV (A1) 2.406.19971122351 ccm4G4CS
HYUNDAI H-1 / Starex MPV (A1) 2.4 4WD02.19981122351 ccm4G4CS
HYUNDAI PONY (X-1) 1.310.1985681299 ccm4G13B
HYUNDAI PONY (X-2) 1.310.1989581299 ccm4G4DG
HYUNDAI PONY (X-2) 1.310.1989671299 ccm4G4DG
HYUNDAI PONY / EXCEL sedan (X-2) 1.501.1990721468 ccm4G4DJ
HYUNDAI S COUPE (SLC) 1.5 GS03.1990781468 ccm4G4DJ
INNOCENTI ELBA (146) 1.3 (146CW)08.1991671301 ccm4146 A5.000
INNOCENTI ELBA (146) 1.4 i.e. (146EN, 146EQ)09.1994671372 ccm4146 D5.000
ISUZU CAMPO (KB) 2.0 (KB28)06.1985791950 ccm4G200Z
ISUZU CAMPO (KB) 2.0 4WD (KB43, KB48)01.1983711994 ccm44ZC1
ISUZU CAMPO (KB) 2.0 4WD (KB48)06.1985791950 ccm4G200Z
ISUZU Pickup I 2.310.1987952254 ccm44ZD1
ISUZU Pickup I 2.6 LS10.19891142559 ccm44ZE1
ISUZU Pickup I 2.6 LS10.19871222559 ccm44ZE1
ISUZU TROOPER samochód terenowy otwarty (UBS) 2.0 (UBS13)01.1983791950 ccm4G200Z
ISUZU TROOPER samochód terenowy otwarty (UBS) 2.3 (UBS16)11.1985902254 ccm44ZD1
LADA 110 (2110) 1.501.1995711499 ccm42110
LADA 110 (2110) 1.510.2000761499 ccm42111
LADA 110 (2110) 1.501.1995781499 ccm42111
LADA 110 (2110) 1.601.2000821597 ccm421114
LADA 111 (2111) 1.510.2000761499 ccm42111
LADA 111 (2111) 1.501.1996781499 ccm42111
LADA 111 (2111) 1.609.2004821597 ccm421114
LADA 112 (2112) 1.510.2000761499 ccm42111
LADA 112 (2112) 1.601.2005821597 ccm421114
LADA 1200-1500 kombi 1200 (VAZ, WAS2102)09.1973601198 ccm42101
LADA 1200-1500 kombi 1500 (VAZ2102)09.1973731452 ccm4BA3 2103
LADA 1200-1600 Sedan 1200 L/S (VAZ, WAS2101)01.1970601198 ccm42101
LADA 1200-1600 Sedan 1300 (VAZ2101)05.1978651294 ccm4BA3 21011
LADA 1200-1600 Sedan 1300 (WAS21011)08.1974691294 ccm4BA3 2105
LADA 1200-1600 Sedan 1500 (WAS2103, WAS2106)09.1972751452 ccm4BA3 2103
LADA 1200-1600 Sedan 1500 N/S (VAZ2103)11.1975751452 ccm4BA3 2103
LADA Kalina Kombi (1117) 1.610.2007821597 ccm421114
LADA KALINA liftback (1119) 1.610.2004821597 ccm421114
LADA Kalina Sedan (1118) 1.610.2004821597 ccm411183
LADA NOVA (2105) 1200 Junior/L (VAZ, WAS2105)09.1981601198 ccm42101
LADA NOVA (2105) 1300 Spezial/L (VAZ, WAS2105)05.1981651294 ccm4BA3 2105
LADA NOVA (2105) 1500 S (WAS21093)06.1989711499 ccm421083
LADA NOVA (2105) 1500 Special (VAZ2105, WAS21053)03.1985751452 ccm4BA3 2103
LADA NOVA (2105) 1700 i Classic (VAZ2107)06.1996841690 ccm4B032123
LADA NOVA kombi (2104) 130009.1985651294 ccm4BA3 2105
LADA NOVA kombi (2104) 150008.1994671452 ccm4BA3 2103
LADA NOVA kombi (2104) 150009.1985751452 ccm4BA3 2103
LADA NOVA kombi (2104) 170008.1994841690 ccm4B032123
VAUXHALL Nova CC (S83) 1.209.1989451195 ccm4C 12 NZ
VAUXHALL Nova CC (S83) 1.2 N01.1990521196 ccm412 NV
VAUXHALL Nova CC (S83) 1.2 S05.1983551196 ccm412 ST
VAUXHALL Nova CC (S83) 1.3 S05.1983701297 ccm413 SB
VAUXHALL Nova CC (S83) 1.4 i S09.1991821389 ccm4C 14 SE
VAUXHALL Nova CC (S83) 1.4 S01.1990751389 ccm414 NV
VAUXHALL Nova CC (S83) 1.6 GSI05.19881001598 ccm4E 16 SE
VAUXHALL Nova Sedan (S83) 1.2 S09.1982551196 ccm412 ST
VAUXHALL Nova Sedan (S83) 1.3 S09.1982701297 ccm413 SB
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115, 2113, 2114) 110002.1988531099 ccm4BA3 21081
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115, 2113, 2114) 110002.1996581099 ccm4BA3 21081
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115, 2113, 2114) 130009.1991611288 ccm4BA3 2108
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115, 2113, 2114) 130006.1987631288 ccm4BA3 2108
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115, 2113, 2114) 130001.1986651288 ccm4BA3 2108
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115, 2113, 2114) 130002.1996681288 ccm4BA3 21115
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115, 2113, 2114) 150009.1991681499 ccm421083
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115, 2113, 2114) 150002.1995711499 ccm42111
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115, 2113, 2114) 150009.1987721499 ccm421083
LADA Samara Sedan (21099, 2115) 110007.1991531099 ccm4BA3 21081
LADA Samara Sedan (21099, 2115) 130007.1991611288 ccm4BA3 2108
LADA Samara Sedan (21099, 2115) 130005.1990631288 ccm4BA3 2108
LADA Samara Sedan (21099, 2115) 130005.1989651288 ccm4BA3 2108
LADA Samara Sedan (21099, 2115) 130006.1995681288 ccm4BA3 21115
LADA Toscana (2107) 150009.1983751452 ccm4BA3 2103
LANCIA BETA H.P.E. (828BF) 200004.19791161995 ccm4828 B1.000
LANCIA BETA H.P.E. (828BF) 200005.19761201995 ccm4828 B1.000
LANCIA BETA H.P.E. (828BF) 2000 Volumex07.19831351995 ccm4828 B7.000
LANCIA BETA (828_B_) 2000 (828CB1)07.19781151995 ccm4828 B1.000
LANCIA BETA (828_B_) 2000 (828CB1)04.19761201995 ccm4828 B1.000
LANCIA BETA coupe (828BC) 200004.19761201995 ccm4828 B1.000
LANCIA BETA coupe (828BC) 2000 i.e.12.19811221995 ccm4828 B4.000
LANCIA BETA MONTE CARLO (137AS, 137BS) 2.009.19751201995 ccm4134 AS.000
LANCIA BETA Spider (828BS) 2000 (828BS1)05.19761201995 ccm4828 B1.000
LANCIA DEDRA (835) 1.6 i.e. (835AB)08.1989781581 ccm4835 A1.046
LANCIA DEDRA (835) 1.8 i.e. (835AC, 835BC)09.19891091756 ccm4835 A2.000
LANCIA DEDRA (835) 1.8 i.e. (835BD, 835AD)09.19891051756 ccm4835 A2.046
LANCIA DEDRA (835) 2.0 i.e. (835AI)09.19891171995 ccm4835 A5.000
LANCIA DEDRA (835) 2.0 i.e. (835AL)09.19891131995 ccm4835 A5.046
LANCIA DELTA I (831AB0) 1.1 (831AB.015)01.1986641116 ccm4831 B8.000
LANCIA DELTA I (831AB0) 1.309.1983791301 ccm4831 A2.000
LANCIA DELTA I (831AB0) 1.6 GT i.e. (831AB.010)05.1987901585 ccm4149 C2.000
LANCIA DELTA II (836) 1.4 i.e. (836AF, 836AH)10.1994691372 ccm4836 A4.000
LANCIA DELTA II (836) 1.8 i.e. (836AG, 836AL)07.1994901756 ccm4836 A6.000
LANCIA THEMA (834) 2000 16V (834FA)08.19921521995 ccm4834 F1.000
LANCIA THEMA (834) 2000 i.e. (834B)11.19841201995 ccm4834 B.000
LANCIA THEMA (834) 2000 i.e. 16V (834AA)05.19881471995 ccm4834 B2.000
LANCIA THEMA (834) 2000 i.e. 16V (834AI)02.19891411995 ccm4834 B2.246
LANCIA THEMA (834) 3000 V6 (834GD, 834FD)08.19921712959 ccm6834 F.000
LANCIA THEMA SW (834) 2000 16V (834FA)05.19921521995 ccm4834 F1.000
LANCIA THEMA SW (834) 2000 i.e. 16V (834AA)05.19891471995 ccm4834 B2.000
LANCIA THEMA SW (834) 2000 i.e. 16V (834AI)02.19891411995 ccm4834 B2.246
LANCIA THEMA SW (834) 3000 V6 (834GD, 834FD)09.19921712959 ccm6834 F.000
LANCIA Y10 (156) 1.3 i.e. (156AB)11.1987761301 ccm4156 B.000
LANCIA Y10 (156) 1.3 i.e. (156AF)02.1989721297 ccm4146 A 5.046
LAND ROVER Discovery I (LJ) 3.5 4x406.19891333528 ccm815G
LAND ROVER Discovery I (LJ) 3.5 4x406.19891663531 ccm822 D
LAND ROVER Discovery I (LJ) 3.5 4x4 (SALLJG)06.19891543531 ccm822 D
LAND ROVER Discovery I (LJ) 4.0 4x409.19931823947 ccm835 D
LAND ROVER Range Rover I 3.5 4x401.19871463528 ccm831 D
LOTUS Eclat Coupe 2.205.19801622172 ccm4912
LOTUS ESPRIT S2 2.010.19751621969 ccm4907
LOTUS Esprit S3 2.205.19801622172 ccm4912
LOTUS Excel Coupe 2.210.19831622172 ccm4912
MAZDA 1300 Sedan 1.302.1971601272 ccm4TC
MAZDA 323 III (BF) 1.404.1987601324 ccm4B3
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.409.1987601324 ccm4B3
MAZDA 626 I (CB) 1.605.1979751586 ccm4H6
MAZDA 818 Kombi 1.301.1974601272 ccm4TC
MAZDA 818 Kombi 1.601.1977751586 ccm4NA
MAZDA 929 I (LA) 2.005.1979901970 ccm4M
MAZDA 929 II (HB) 2.005.1982901970 ccm4HEE
MAZDA 929 II (HB) 2.003.19841011998 ccm4FE (8V)
MAZDA 929 II (HB) 2.0 i GLX10.19841201998 ccm4FE (8V)
MAZDA 929 II Break (HV) 2.001.1983901970 ccm4HEE
MAZDA 929 II coupe (HB) 2.005.1982901970 ccm4HEE
MAZDA 929 II coupe (HB) 2.0 i Turbo10.19841201998 ccm4FET
MERCEDES-BENZ Klasa S Sedan (W116) 280 SE,SEL (116.024)08.19721772746 ccm6M 110.985
MERCEDES-BENZ Klasa S Sedan (W116) 280 SE,SEL (116.024)08.19721852746 ccm6M 110.985
MERCEDES-BENZ Klasa S Sedan (W116) 350 SE,SEL (116.028, 116.029)03.19762053499 ccm8M 116.985
MERCEDES-BENZ SL (R107) 280 SL (107.042)08.19741852746 ccm6M 110.986
MG METRO Turbo10.1982941273 ccm412 HC
MG MGB GT 1.807.1965921799 ccm418G
MG MGB GT 1.807.1965951799 ccm418G
MG MGB GT 1.806.1975971798 ccm418GB
MG MGB kabriolet 1.805.1962921799 ccm418G
MG MGB kabriolet 1.805.1962951799 ccm418G
MG MGB kabriolet 1.806.1975971798 ccm418GB
MG MGC 3.001.19671472912 ccm629GH
MG MGC GT 3.001.19671472912 ccm629GH
MITSUBISHI COLT I (A15_A) 1.4 Turbo (A152A)09.19811051410 ccm44G12 T
MITSUBISHI COLT II (C1_A) 1.2 EL,GL (C15A)02.1984551198 ccm44G16
MITSUBISHI COLT II (C1_A) 1.2 EL,GL (C15A)09.1986601198 ccm44G16
MITSUBISHI COLT II (C1_A) 1.5 GLX (C12A)09.1984751468 ccm44G15 (8V)
MITSUBISHI COLT II (C1_A) 1.6 Turbo ECi (C13A)02.19841251597 ccm44G32 T/C
MITSUBISHI COLT III (C5_A) 1.3 (C51A)04.1988701299 ccm44G13 (8V)
MITSUBISHI COLT III (C5_A) 1.5 GLXi (C52A)04.1988841468 ccm44G15 (8V)
MITSUBISHI COLT III (C5_A) 1.6 GTi 16V (C53A)04.19881241596 ccm44G61
MITSUBISHI Cordia (A21_A, AB, AC) 1.6 Turbo (A212A)10.19821141597 ccm44G32 T
MITSUBISHI Cordia (A21_A, AB, AC) 1.6 Turbo (A212A)07.19831161597 ccm44G32 T
MITSUBISHI ECLIPSE I (D2_A) 2.0 i 16V (D22A, D27A)04.19911501997 ccm44G63 (DOHC 16V)
MITSUBISHI ECLIPSE I (D2_A) 2.0 i 16V 4WD (D22A, D27A)04.19911501997 ccm44G63 (DOHC 16V)
MITSUBISHI ECLIPSE I (D2_A) 2.0 Turbo12.19892001997 ccm44G63-T (DOHC 16V)
MITSUBISHI ECLIPSE II (D3_A) 2000 GS 16V (D32A)12.19951461997 ccm44G63 (DOHC 16V)
MITSUBISHI GALANT II (A16_) 2.0 GLS (A163)09.19801021997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI GALANT IV sedan (E3_A) 1.6 (E31A)01.1988751597 ccm44G32
MITSUBISHI GALANT IV sedan (E3_A) 1.8 (E32A)11.1987901755 ccm44G37
MITSUBISHI GALANT IV sedan (E3_A) 2.0 (E39A, E38A, E33A)11.19871091997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI GALANT IV sedan (E3_A) 2.0 4WD (E39A, E38A, E33A)12.19881091997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI GALANT IV sedan (E3_A) 2.0 GTi 16V (E39A, E38A, E33A)11.19871441997 ccm44G63 (DOHC 16V)
MITSUBISHI GALANT IV sedan (E3_A) 2.0 GTi 16V (E39A, E38A, E33A)11.19881451997 ccm44G63 (DOHC 16V)
MITSUBISHI GALANT IV sedan (E3_A) 2.0 GTi 16V 4WD (E39A, E38A, E33A)06.19881441997 ccm44G63 (DOHC 16V)
MITSUBISHI Galant V Sedan (E10) 2.0 GLS (E15A)06.19841021997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI Galant VI Hatchback (E30) 1.8 (E32A)11.1988901755 ccm44G37
MITSUBISHI Galant VI Hatchback (E30) 2.0 (E39A, E38A, E33A)04.19891091997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI Galant VI Hatchback (E30) 2.0 4WD (E33A, E38A, E39A)04.19891091997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI Galant VI Hatchback (E30) 2.0 GTI 16V (E39A, E38A, E33A)11.19881441997 ccm44G63 (DOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VI Hatchback (E30) 2.0 GTI 16V (E39A, E38A, E33A)11.19881461997 ccm44G63 (DOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VI Hatchback (E30) 2.0 GTI 16V 4x4 (E38A, E39A, E33A)07.19891441997 ccm44G63 (DOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VII Hatchback (E5_A, E7_A, E8_A) 2.0 GLSI (E55A)11.19921371997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VII Sedan (E50) 2.0 GLSI (E55A)11.19921371997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VII Sedan (E50) 2.0 GLSI 4WD (E75A)11.19921371997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI L 200 (K3_T, K2_T, K1_T, K0_T) 2.0 (K12T, K32T)11.19861021997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI L 200 (K3_T, K2_T, K1_T, K0_T) 2.0 4WD (K32T, K22T)11.19861021997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI L 300 III Burtowy Ciężarówka / Podwozie (P1_T ) 2.0 (P13T)07.19941161997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W) 2.0 (P03W, P13W)11.1986871997 ccm4G63B
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W) 2.0 (P03W, P13W)11.1986901997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W) 2.0 4WD (P23W, P03W, P13W)12.1986881997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W) 2.0 4WD (P23W, P03W, P13W)11.1986901997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI L 300 III Van (P0_V, P1_V, P_2V) 2.0 (P23W, P23V)06.19941111997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI L 400 Bus (PD_W, PC_W, PA_V, PB_V, PA_W) 2.0 (PA3W)09.19951131997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI L 400 Bus (PD_W, PC_W, PA_V, PB_V, PA_W) 2.0 16V (PA3V/W, PB3V, PA3W)05.19951151997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI L 400 nadwozie pełne (PD_W, PC_W, PB_V, PA_W, PA_V) 2.0 (PA3W)12.19941131997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Lancer II Sedan (A17_) 2.0 Turbo ECi (A176)03.19811701997 ccm44G63-T (SOHC 8V)
MITSUBISHI LANCER III (C1_A, C6_A) 1.2 (C65A)08.1986601198 ccm44G16
MITSUBISHI LANCER III (C1_A, C6_A) 1.2 GL (C15AS)01.1984551198 ccm44G16
MITSUBISHI Lancer IV Hatchback (C6_A, C7_A) 1.8 GTi 16V (C68A)11.19891361836 ccm44G67
MITSUBISHI Lancer IV Sedan (C6_A, C7_A) 1.6 GLX08.19891241596 ccm44G61
MITSUBISHI Lancer IV Sedan (C6_A, C7_A) 1.6 GTi05.19881241596 ccm44G61
MITSUBISHI Lancer Kombi (C1_V, C3_V) 1.5 12V (C12V)09.1990901468 ccm44G15 (12V)
MITSUBISHI SPACE WAGON (D0_V/W) 2.0 4WD (D08W)03.19851021997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI SPACE WAGON (D0_V/W) 2.0 GLX 4WD (D08W)06.1986841997 ccm4G63B
MITSUBISHI SPACE WAGON (D0_V/W) 2.0 GLXi (D04W)06.19881011997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI SPACE WAGON (D0_V/W) 2.0 GLXi 4WD (D08W)06.19881011997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI SPACE WAGON (N3_W, N4_W) 2.0 4WD (N43W)10.19921331997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MORGAN PLUS EIGHT 3.501.19681563528 ccm8486
NISSAN BLUEBIRD (910) 1.801.1980881770 ccm4L18S
NISSAN BLUEBIRD (U11) 1.811.1983901809 ccm4CA18S
NISSAN BLUEBIRD sedan (910) 1.801.1980901770 ccm4L18T
NISSAN CHERRY II coupe (N10) 1.208.1978521171 ccm4A12
NISSAN CHERRY II Hatchback (N10) 1.208.1978521171 ccm4A12
NISSAN CHERRY II Hatchback (N10) 1.308.1981601269 ccm4E13
NISSAN CHERRY III (N12) 1.305.1982601269 ccm4E13
NISSAN CHERRY III (N12) 1.5 ET Turbo01.19831051488 ccm4E15ET
NISSAN DATSUN 180 B (PL810) 1.805.1977881770 ccm4L18T
NISSAN DATSUN 180 B (PL810) 1.8 (KPL810)05.1977901770 ccm4L18T
NISSAN LAUREL (HLC230) 2.412.19771132393 ccm6L24
NISSAN LAUREL (JC31) 2.401.19811132393 ccm6L24
NISSAN LAUREL (JC31) 2.409.19831202393 ccm6L24
NISSAN Pathfinder I (WD21) 2.4 4WD07.19861012389 ccm4Z24i
NISSAN PATROL Hardtop (K160) 2.8 (K160)07.19801202753 ccm6L28
NISSAN PATROL Hardtop (K160) 2.8 (K160)07.19801212753 ccm6L28
NISSAN Patrol III/1 SUV (W160) 2.8 (W160)07.19801202753 ccm6L28
NISSAN PRAIRIE (M10, NM10) 1.5 S (M10)01.1984751488 ccm4E15S
NISSAN PRAIRIE (M10, NM10) 1.8 SGL (M10)07.1983881809 ccm4CA18S
NISSAN PRAIRIE (M10, NM10) 1.8 SGL (M10)05.1985901809 ccm4CA18S
NISSAN STANZA (T11) 1.8 SGL03.1983901809 ccm4CA18S
NISSAN STANZA Hatchback (T11) 1.808.1981881809 ccm4CA18
NISSAN SUNNY (140Y, 150Y) 1.4 (HBL310)01.1970651397 ccm4A14
NISSAN SUNNY I (B11) 1.303.1982601269 ccm4E13
NISSAN SUNNY I coupe (B11) 1.304.1982601269 ccm4E13
NISSAN SUNNY I Traveller (B11) 1.308.1982601269 ccm4E13
NISSAN SUNNY II (N13) 1.307.1986601269 ccm4E13S
NISSAN SUNNY II (N13) 1.606.1986841597 ccm4E16S
NISSAN SUNNY II coupe (B12) 1.606.1986841597 ccm4E16S
NISSAN SUNNY II Hatchback (N13) 1.306.1986601269 ccm4E13S
NISSAN SUNNY II Hatchback (N13) 1.606.1986841597 ccm4E16S
NISSAN SUNNY II Traveller (B12) 1.606.1986841597 ccm4E16S
NISSAN URVAN nadwozie pełne (E23) 2.007.1981751982 ccm4H20
NISSAN VANETTE Autobus (C22) 2.007.1987901952 ccm4Z20S
NISSAN VANETTE Autobus (KC120) 1.501.1983691488 ccm4A15
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.3 N03.1979601297 ccm413 N
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.3 S08.1979751297 ccm413 S
OPEL Ascona C CC (J82) 1.3 N (F68, M68)09.1981601297 ccm413 N
OPEL Ascona C CC (J82) 1.3 S (F68, M68)09.1981751297 ccm413 S
OPEL Ascona C CC (J82) 1.6 (F68, M68)09.1986821598 ccm416 SV
OPEL Ascona C CC (J82) 1.6 S (F68, M68)09.1981901598 ccm416 SH
OPEL Ascona C CC (J82) 1.8 (F68, M68)09.1987841796 ccm4E 18 NV
OPEL Ascona C CC (J82) 1.8 E (F68, M68)01.19851001796 ccm4C 18 NE
OPEL Ascona C CC (J82) 1.8 i (F68, M68)09.19821151796 ccm418 E
OPEL Ascona C CC (J82) 2.0 i GT (F68, M68)03.19871301998 ccm420 SEH
OPEL Ascona C Sedan (J82) 1.3 N (F11, M11, F69, M69)09.1981601297 ccm413 N
OPEL Ascona C Sedan (J82) 1.3 S (F11, M11, F68, M68)09.1981751297 ccm413 S
OPEL Ascona C Sedan (J82) 1.6 (F11, F68, M11, M68)09.1986821598 ccm416 SV
OPEL Ascona C Sedan (J82) 1.6 S (F11, M11, F68, M68)09.1981901598 ccm416 SH
OPEL Ascona C Sedan (J82) 1.8 (F11, M11, F68, M68)09.1987841796 ccm4E 18 NV
OPEL Ascona C Sedan (J82) 1.8 E (F11, M11, F68, M68)01.19851001796 ccm4C 18 NE
OPEL Ascona C Sedan (J82) 1.8 i (F11, M11, F68, M68)09.19821151796 ccm418 E
OPEL Ascona C Sedan (J82) 2.0 i (F11, M11, F68, M68)08.19871001998 ccm4C 20 NEF
OPEL Ascona C Sedan (J82) 2.0 i GT (F11, M11, F68, M68)03.19871301998 ccm420 SEH
OPEL Astra F Cabrio (T92) 1.4 Si05.1993821389 ccm4C 14 SE
OPEL Astra F Cabrio (T92) 1.6 i03.1993711598 ccm4X 16 SZ
OPEL Astra F Cabrio (T92) 1.6 i01.1996751598 ccm4X 16 SZR
OPEL Astra F Cabrio (T92) 2.0 i03.19931151998 ccm4C 20 NE
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.4 (F08, C05)09.1991751389 ccm414 NV
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.4 (F08, C05)09.1992821389 ccm414 SE
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.4 i (F08, C05)09.1991601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.4 Si (F08, C05)03.1992821389 ccm4C 14 SE
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.6 i (F08, C05)05.1993711598 ccm4X 16 SZ
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.6 i (F08, C05)09.1991751598 ccm4X 16 SZR
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.6 i 16V (F08, C05)08.19941001598 ccm4X 16 XEL
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.6 Si (F08, C05)03.19921001598 ccm4C 16 SE
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.8 i (F08, C05)09.1991901796 ccm4C 18 NZ
OPEL Astra F Caravan (T92) 2.0 i (F08, C05)09.19911151998 ccm4C 20 NE
OPEL Astra F Caravan (T92) 2.0 i 16V (F08, C05)02.19951361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Astra F Caravan (T92) 2.0 i 16V (F08, C05)03.19931501998 ccm4C 20 XE
OPEL Astra F CC (T92) 1.4 (F08, M08, F68, M68)09.1991751389 ccm414 NV
OPEL Astra F CC (T92) 1.4 (F08, M08, F68, M68)09.1992821389 ccm414 SE
OPEL Astra F CC (T92) 1.4 i (F08, M08, F68, M68)03.1992601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Astra F CC (T92) 1.4 Si (F08, M08, F68, M68)03.1992821389 ccm4C 14 SE
OPEL Astra F CC (T92) 1.6 i (F08, M08, F68, M68)05.1993711598 ccm4X 16 SZ
OPEL Astra F CC (T92) 1.6 i (F08, M08, F68, M68)09.1991751598 ccm4X 16 SZR
OPEL Astra F CC (T92) 1.6 i 16V (F08, M08, F68, M68)08.19941001598 ccm4X 16 XEL
OPEL Astra F CC (T92) 1.6 Si (F08, M08, F68, M68)03.19921001598 ccm4C 16 SE
OPEL Astra F CC (T92) 1.8 i (F08, M08, F68, M68)09.1991901796 ccm4C 18 NZ
OPEL Astra F CC (T92) 2.0 GSI 16V (F08, M08, F68, M68)09.19911501998 ccm4C 20 XE
OPEL Astra F CC (T92) 2.0 i (F08, M08, F68, M68)09.19911151998 ccm4C 20 NE
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.4 (F19, M19)09.1991751389 ccm414 NV
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.4 (F19, M19)09.1992821389 ccm414 SE
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.4 i (F19, M19)09.1991601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.4 Si (F19, M19)03.1992821389 ccm4C 14 SE
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.6 i (F19, M19)05.1993711598 ccm4X 16 SZ
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.6 i (F19, M19)03.1992751598 ccm4X 16 SZR
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.6 Si (F19, M19)05.19921001598 ccm4C 16 SE
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.8 i (F19, M19)03.1992901796 ccm4C 18 NZ
OPEL Astra F Sedan (T92) 2.0 i (F19, M19)03.19921151998 ccm4C 20 NE
OPEL Astra F Van (T92) 1.4 i (F70)10.1991601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Astra F Van (T92) 1.6 i (F70)02.1993711598 ccm4X 16 SZ
OPEL Astra F Van (T92) 1.6 i (F70)10.1991751598 ccm4X 16 SZR
VAUXHALL ASTRA liftback 1.3 S09.1979751297 ccm413 S
VAUXHALL ASTRA liftback 1.6 S09.1981901598 ccm416 S
VAUXHALL ASTRA liftback 1.8 GTE03.19831151796 ccm418 E
VAUXHALL ASTRA Mk II Belmont 1.309.1985751297 ccm413 S
VAUXHALL ASTRA Mk II Belmont 1.6 S01.1989821598 ccm416 SV
VAUXHALL Astra Mk II CC (T85) 1.309.1984751297 ccm413 S
VAUXHALL Astra Mk II CC (T85) 1.8 GTE09.19841121796 ccm418 SE
VAUXHALL Astra Mk II CC (T85) 2.0 GTE09.19861291998 ccm420 SEH
VAUXHALL ASTRA Mk II kombi 1.309.1984751297 ccm413 S
VAUXHALL ASTRA Mk II kombi 1.8 i01.19901121796 ccm418 E
VAUXHALL Astravan Mk III (F) (T92) 1.6 i01.1991751598 ccm4C 16 NZ
OPEL Corsa A CC (S83) 1.2 S (F08, M08, F68, M68)09.1982551196 ccm412 ST
OPEL Corsa A CC (S83) 1.3 (F08, M08, F68, M68)09.1985601297 ccm413 NB
OPEL Corsa A CC (S83) 1.3 i (F08, M08, F68, M68)09.1986601297 ccm4C 13 N
OPEL Corsa A CC (S83) 1.3 S (F08, M08, F68, M68)09.1982701297 ccm413 SB
OPEL Corsa A CC (S83) 1.4 S (F08, M08, F68, M68)01.1990721389 ccm414 NV
OPEL Corsa A CC (S83) 1.6 GSI (F08, M08, F68, M68)09.1989981598 ccm4C 16 SEI
OPEL Corsa A CC (S83) 1.6 GSI (F08, M08, F68, M68)05.19881001598 ccm4E 16 SE
OPEL Corsa A CC (S83) 1.6 GSI (F08, M08, M68, F68)08.1988751598 ccm4C 16 NZ
OPEL Corsa A CC (S83) 1.6 GSI Cat (F08, M08, F68, M68)02.19921011598 ccm4C 16 SE
OPEL Corsa A TR (S83) 1.2 S (F11, M11, M19, F19)09.1982551196 ccm412 ST
OPEL Corsa A TR (S83) 1.3 (F11, F19, M11, M19)09.1985601297 ccm4C 13 N
OPEL Corsa A TR (S83) 1.3 S (F11, M11, F19, M19)09.1982701297 ccm413 SB
OPEL Corsa A TR (S83) 1.4 S (F11, M11, F19, M19)09.1989721389 ccm414 NV
OPEL Corsa A Van (S83) 1.2 (F08, W5L)02.1986541196 ccm412 ST
OPEL Corsa A Van (S83) 1.3 (F08, W5L)02.1986601297 ccm413 NB
OPEL Corsa A Van (S83) 1.3 (F08, W5L)02.1986691297 ccm413 SB
OPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.3 N08.1979601297 ccm413 N
OPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.3 S08.1979751297 ccm413 S
OPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.6 S09.1981901598 ccm416 SH
OPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.8 GT/E02.19831151796 ccm418 E
OPEL KADETT D (32_,37_,39, _42) 1.3 N08.1979601297 ccm4C 13 N
OPEL KADETT D (32_,37_,39, _42) 1.3 S08.1979751297 ccm413 S
OPEL KADETT D kombi (35_, 36_, 45_, 46_) 1.3 N08.1979601297 ccm413 N
OPEL KADETT D kombi (35_, 36_, 45_, 46_) 1.3 S08.1979751297 ccm413 S
OPEL KADETT D kombi (35_, 36_, 45_, 46_) 1.6 S09.1981901598 ccm416 SH
OPEL Kadett E Cabrio (T85) 1.3 S03.1987751297 ccm413 S
OPEL Kadett E Cabrio (T85) 1.4 i01.1990601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Kadett E Cabrio (T85) 1.4 S08.1990751389 ccm414 NV
OPEL Kadett E Cabrio (T85) 1.6 i10.1986751598 ccm4E 16 NZ
OPEL Kadett E Cabrio (T85) 1.6 i07.1989821598 ccm416 SV
OPEL Kadett E Cabrio (T85) 1.6 i CAT10.1987751598 ccm4C 16 NZ
OPEL Kadett E Cabrio (T85) 2.0 i10.19861151998 ccm420 NE
OPEL Kadett E Cabrio (T85) 2.0 i CAT10.19861161998 ccm4C 20 NE
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.2 (C15, C35, D15, D35)09.1984551196 ccm412 SC
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.3 i Cat (C15, C35, D15, D35)09.1985601297 ccm4C 13 N
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.3 N (C15, C35, D15, D35)09.1984601297 ccm413 N
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.3 S (C15, C35, D15, D35)09.1984751297 ccm413 S
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.4 i (C15, C35, D15, D35)01.1990601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.4 S (C15, C35, D15, D35)01.1990751389 ccm414 NV
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.6 (C15, C35, D15, D35)09.1986821598 ccm416 SV
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.6 i (C15, C35, D15, D35)09.1986751598 ccm4E 16 NZ
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.6 i Cat (C15, C35, D15, D35)09.1986751598 ccm4C 16 NZ
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.6 S (C15, C35, D35, D15)09.1984901598 ccm416 SH
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.8 i (C15, C35, D15, D35)06.1985901796 ccm4C 18 NZ
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.8 i (C15, C35, D15, D35)09.19841151796 ccm418 E
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.8 S (C15, C35, D15, D35)09.1987841796 ccm4E 18 NV
OPEL Kadett E Caravan (T85) 2.0 i (C15, C35, D15, D35)09.19871151998 ccm420 NE
OPEL Kadett E Caravan (T85) 2.0 i Cat (C15, C35, D15, D35)09.19871151998 ccm4C 20 NE
OPEL Kadett E CC (T85) 1.2 (C08, C48, D08, D48)09.1984551196 ccm412 SC
OPEL Kadett E CC (T85) 1.3 i Cat (C08, C48, D08, D48)09.1985601297 ccm4C 13 N
OPEL Kadett E CC (T85) 1.3 N (C08, C48, D08, D48)09.1984601297 ccm413 NB
OPEL Kadett E CC (T85) 1.3 S (C08, C48, D08, D48)09.1984751297 ccm413 S
OPEL Kadett E CC (T85) 1.4 i (C08, C48, D08, D48)01.1990601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Kadett E CC (T85) 1.4 S (C08, C48, D08, D48)01.1990751389 ccm414 NV
OPEL Kadett E CC (T85) 1.6 i (C08, C48, D08, D48)09.1986751598 ccm4E 16 NZ
OPEL Kadett E CC (T85) 1.6 i Cat (C08, C48, D08, D48)09.1986751598 ccm4C 16 NZ
OPEL Kadett E CC (T85) 1.6 S (C08, C48, D08, D48)09.1986821598 ccm416 SV
OPEL Kadett E CC (T85) 1.6 S (C08, D08, C48, D48)09.1984901598 ccm416 SH
OPEL Kadett E CC (T85) 1.8 E (C08, C48, D08, D48)10.19851001796 ccm4C 18 NE
OPEL Kadett E CC (T85) 1.8 GSI (C08, C48, D08, D48)09.19841151796 ccm418 E
OPEL Kadett E CC (T85) 1.8 i (C08, C48, D08, D48)06.1985901796 ccm4C 18 NZ
OPEL Kadett E CC (T85) 1.8 S (C08, C48, D08, D48)09.1987841796 ccm4E 18 NV
OPEL Kadett E CC (T85) 2.0 GSI (C08, C48, D08, D48)09.19861151998 ccm420 NE
OPEL Kadett E CC (T85) 2.0 GSI (C08, C48, D08, D48)09.19861291998 ccm420 SEH
OPEL Kadett E CC (T85) 2.0 GSI Cat (C08, C48, D08, D48)09.19861151998 ccm4C 20 NE
OPEL Kadett E Combo (T85) 1.3 N (C25, D25)01.1986601297 ccm413 N
OPEL Kadett E Combo (T85) 1.3 S (C25, D25)01.1986751297 ccm413 S
OPEL Kadett E Combo (T85) 1.4 i (C25, D25)08.1991601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Kadett E Combo (T85) 1.4 S (C25, D25)07.1989751389 ccm414 NV
OPEL Kadett E Combo (T85) 1.6 (C25, D25)09.1986821598 ccm416 SV
OPEL Kadett E Combo (T85) 1.6 i (C25, D25)08.1991751598 ccm4C 16 NZ
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.2 (C19, D19)09.1984551196 ccm412 SC
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.3 i Cat (C19, D19)09.1985601297 ccm4C 13 N
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.3 N (C19, D19)09.1984601297 ccm413 NB
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.3 S (C19, D19)09.1984751297 ccm413 S
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.4 i (C19, D19)01.1990601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.4 S (C19, D19)01.1990751389 ccm414 NV
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.6 i (C19, D19)09.1986751598 ccm4E 16 NZ
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.6 i Cat (C19, D19)09.1986751598 ccm4C 16 NZ
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.6 S (C19, D19)09.1986821598 ccm416 SV
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.6 S (C19, D19)09.1984901598 ccm416 SH
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.8 (C19, D19)09.19871141796 ccm418 E
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.8 i (C19, D19)09.1990901796 ccm4C 18 NZ
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.8 i (C19, D19)10.19851001796 ccm4C 18 NE
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.8 S (C19, D19)09.1987841796 ccm4E 18 NV
OPEL Kadett E Sedan (T85) 2.0 i (C19, D19)03.19871151998 ccm420 SE
OPEL Kadett E Sedan (T85) 2.0 i Cat (C19, D19)03.19871151998 ccm4C 20 NE
OPEL Kadett E Van (T85) 1.4 i (C70, D70)01.1990601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Kadett E Van (T85) 1.6 i (C70, D70)08.1989751598 ccm4C 16 NZ
OPEL Kadett E Van (T85) 1.8 i (C70, D70)08.1984901796 ccm4C 18 NT
OPEL MANTA A (58_, 59_) 1.602.1975751584 ccm416 S
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.3 N03.1979601297 ccm413 N
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.3 S08.1981751297 ccm413 S
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.6 N09.1975601584 ccm416 N
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.6 S09.1975751584 ccm416 S
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.8 S07.1982901796 ccm418 S
OPEL MANTA B CC (53_, 55_) 1.3 N03.1979601297 ccm413 N
OPEL MANTA B CC (53_, 55_) 1.3 S08.1979751297 ccm413 S
OPEL MANTA B CC (53_, 55_) 1.6 N09.1975601584 ccm416 N
OPEL MANTA B CC (53_, 55_) 1.8 S07.1982901796 ccm418 S
OPEL Omega A Caravan (V87) 1.8 (F35, M35)09.1987881796 ccm4E 18 NVR
OPEL Omega A Caravan (V87) 1.8 (F35, M35)09.19861151796 ccm418 SEH
OPEL Omega A Caravan (V87) 1.8 N (F35, M35)09.1986821796 ccm418 NV
OPEL Omega A Caravan (V87) 1.8 S (F35, M35)09.1986901796 ccm418 SV
OPEL Omega A Caravan (V87) 2.0 (F35, M35)09.19861221998 ccm420 SE
OPEL Omega A Sedan (V87) 1.8 (F19, M19, N19)09.1987881796 ccm4E 18 NVR
OPEL Omega A Sedan (V87) 1.8 (F19, M19, N19)09.19861151796 ccm418 SEH
OPEL Omega A Sedan (V87) 1.8 N (F19, M19, N19)09.1986821796 ccm418 NV
OPEL Omega A Sedan (V87) 1.8 S (F19, M19, N19)09.1986901796 ccm418 NV
OPEL Omega A Sedan (V87) 2.0 (F19, M19, N19)09.19861221998 ccm420 SE
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 1.811.1982751796 ccm418 N
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 1.8 E05.19851001796 ccm4C 18 NV
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 1.8 S11.1982901796 ccm418 S
OPEL REKORD E kombi (61_, 66_, 67_) 1.8 E05.19851001796 ccm4C 18 NV
OPEL REKORD E kombi (61_, 66_, 67_) 1.8 S11.1982901796 ccm418 S
OPEL Vectra A CC (J89) 1.4 S (F68, M68)04.1988751389 ccm414 NV
OPEL Vectra A CC (J89) 1.6 S09.1988821598 ccm416 SV
OPEL Vectra A CC (J89) 1.8 i (F68, M68)09.1988901796 ccm418 SV
OPEL Vectra A CC (J89) 2.0 i GT (F68, M68)09.19881291998 ccm420 SEH
OPEL Vectra A Sedan (J89) 1.4 S (F19, M19)09.1988751389 ccm414 NV
OPEL Vectra A Sedan (J89) 1.6 (F19, M19)09.1988821598 ccm416 SV
OPEL Vectra A Sedan (J89) 1.8 S (F19, M19)09.1988881796 ccm4E 18 NVR
OPEL Vectra A Sedan (J89) 1.8 S (F19, M19)09.1989901796 ccm418 SV
OPEL Vectra A Sedan (J89) 2.0 i (F19, M19)09.19881291998 ccm420 SEH
OPEL Vectra A Sedan (J89) 2.0 i 4x4 (F19, M19)01.19891291998 ccm420 SEH
PEUGEOT 504 pick-up (E_) 1.808.1981751796 ccm4XM7
PEUGEOT J5 nadwozie pełne (280L) 1.801.1983691796 ccm4169B (XM7T)
PEUGEOT J7 Autobus 1.807.1970651796 ccm4XM7P
PEUGEOT J7 nadwozie pełne 1.807.1970651796 ccm4XM7P
PEUGEOT J7 platforma / podwozie 1.807.1970651796 ccm4XM7P
PIAGGIO PORTER Nadwozie pełne 1.002.199345993 ccm3CB41
PIAGGIO PORTER Nadwozie pełne 1.007.199448993 ccm3CB42
PIAGGIO PORTER platforma / podwozie 1.002.199345993 ccm3CB41
PIAGGIO PORTER platforma / podwozie 1.007.199448993 ccm3CB42
PININFARINA Spedereuropa (DS) 200011.19841031995 ccm4132 C3.031
PININFARINA Spedereuropa (DS) 200003.19821051995 ccm4132 C3.031
PININFARINA Spedereuropa (DS) 2000 Volumex06.19831351995 ccm4232R14
PORSCHE 944 2.501.19851502479 ccm4M 44.08
PORSCHE 944 2.508.19871602479 ccm4M 44.10
PORSCHE 944 2.506.19811632479 ccm4M 44.01
PORSCHE 944 2.5 S08.19861902479 ccm4M 44.40
PROTON Persona 300 Hatchback (C9_M) 313i03.1996751299 ccm4G 13 B
PROTON Persona 300 Hatchback (C9_M) 315 GLSi09.1996871468 ccm4G 15 B
RENAULT 10 (119_) 1.105.1966451108 ccm4688.01
RENAULT 11 (B/C37_) 1.1 (B/C371)03.1983481108 ccm4C1E 715
RENAULT 11 (B/C37_) 1.2 (B/C37S)10.1984551237 ccm4C1G 710
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 (B/C373)03.1983681397 ccm4C2J 757
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 (B/C373)05.1983721397 ccm4C2J 755
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 (B/C373, B/C37R)03.1983671397 ccm4C2J 767
RENAULT 11 (B/C37_) 1.7 (B/C37F)10.1984751721 ccm4F3N 718
RENAULT 11 (B/C37_) 1.7 (B/C37L)10.1986731721 ccm4F2N 730
RENAULT 11 nadwozie pełne (S37_) 1.1 (S371)03.1983481108 ccm4C1E 715
RENAULT 11 nadwozie pełne (S37_) 1.2 (S37S)10.1984551237 ccm4C1G 710
RENAULT 11 nadwozie pełne (S37_) 1.4 (S373)03.1983681397 ccm4C2J 768
RENAULT 12 1.3 (1170)07.1975501289 ccm4810.02
RENAULT 12 1.3 TS (1177, 1337)08.1972601289 ccm4810.05
RENAULT 12 nadwozie pełne 1.307.1975501289 ccm4810.02
RENAULT 12 Variable (117_) 1.3 (1170)07.1975501289 ccm4810.02
RENAULT 16 (115_) 1.6 TA01.196971 ccm
RENAULT 16 (115_) 1.6 TL07.1975541565 ccm4821
RENAULT 16 (115_) 1.6 TL (1152, 1153, 1157)01.1971651565 ccm4821.04
RENAULT 16 (115_) 1.6 TS (1151, 1154)09.1968831565 ccm4807.05
RENAULT 16 (115_) 1.6 TX (1156)06.1974931647 ccm4843.01
RENAULT 18 (134_) 1.6 (1341)04.1978791647 ccm4841 726
RENAULT 18 Variable (135_) 1.608.1986711647 ccm4A2M 723
RENAULT 18 Variable (135_) 1.6 (1351)05.1979791647 ccm4841 726
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.7 (B/C53B)09.1988731721 ccm4F3N 741
RENAULT 19 I Cabriolet (D53_) 1.707.1991751721 ccm4F2N 724
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.7 (L53B)10.1989731721 ccm4F3N 741
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.7 (B/C53B)04.1992731721 ccm4F3N 741
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 (5/353F, B/C538)05.19941071783 ccm4F3P 682
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 (B/C538)04.19921101794 ccm4F3P 700
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 (D53V, 853F, D53C)07.19941071783 ccm4F3P 682
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 (D53Y)04.1992881794 ccm4F3P 705
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.705.1992751721 ccm4F3N 741
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.7 (L53B)04.1992731721 ccm4F3N 741
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.805.19921071794 ccm4F3P 700
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 (L538)04.19921101794 ccm4F3P 700
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 (L53V, L538)05.19941071783 ccm4F3P 682
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 (L53Y)04.1992881794 ccm4F3P 705
RENAULT 20 (127_) 1.6 (1271)10.1975901647 ccm4843
RENAULT 20 (127_) 1.6 (1271)05.1977971647 ccm4843 721
RENAULT 21 (B48_) 1.4 (B48D)09.1989691397 ccm4C2J 770
RENAULT 21 (B48_) 1.7 (B48F)09.1989731721 ccm4F3N 726
RENAULT 21 sedan (L48_) 1.4 (L48D)06.1988691397 ccm4C2J 770
RENAULT 21 sedan (L48_) 1.7 (L48N)06.1987871721 ccm4F2N 752
RENAULT 4 (112_) 0.801.198127782 ccm4839 706
RENAULT 4 (112_) 0.8 (1123)10.196226845 ccm4800
RENAULT 4 (112_) 0.8 (1123)10.198329845 ccm4B1B 707
RENAULT 4 (112_) 0.8 (1123)09.197134845 ccm4800 01
RENAULT 4 (112_) 1.0 (112C)06.198734956 ccm4C1C 708
RENAULT 4 (112_) 1.102.1978451108 ccm4688 712
RENAULT 4 (112_) 1.1 (1128, S128)06.1978341108 ccm4C1E 714
RENAULT 4 nadwozie pełne (R21_, R23_) 0.809.197126782 ccm4839 706
RENAULT 4 nadwozie pełne (R21_, R23_) 0.8 (2106)09.196634845 ccm4800 01
RENAULT 4 nadwozie pełne (R21_, R23_) 0.8 (2391)04.198329845 ccm4B1B 707
RENAULT 4 nadwozie pełne (R21_, R23_) 1.006.198734956 ccm4C1C 708
RENAULT 4 nadwozie pełne (R21_, R23_) 1.1 (2370, 210B)10.1976341108 ccm4C1E 718
RENAULT 4 nadwozie pełne (R21_, R23_) 1.1 (239B)07.1982351108 ccm4C1E 718
RENAULT 5 (122_) 0.8 (1221, 1391)01.198237845 ccm4800 710
RENAULT 5 (122_) 0.8 (1221, 1391, 1220)10.197235845 ccm4800 710
RENAULT 5 (122_) 1.0 (1222, 1392)01.197244956 ccm4689 710
RENAULT 5 (122_) 1.1 (1227, 1397)09.1980451108 ccm4688 713
RENAULT 5 (122_) 1.3 (1224, 1394)09.1975641289 ccm4810 725
RENAULT 5 (122_) 1.3 (1225)09.1976421289 ccm4810 726
RENAULT 5 (122_) 1.3 (1225, 1395)06.1979451289 ccm4810 719
RENAULT 5 (122_) 1.3 Automatik (1225, 1395)06.1979541289 ccm4810 729
RENAULT 5 (122_) 1.4 (1229, 1399)01.1982631397 ccm4847 725
RENAULT 5 (122_) 1.4 Automatik (1229, 1399)06.1982591397 ccm4847 712
RENAULT 5 nadwozie pełne (238_) 0.8 (2381)10.197235845 ccm4800 710
RENAULT 5 nadwozie pełne (238_) 1.0 (2382)01.197244956 ccm4689 710
RENAULT 5 nadwozie pełne (238_) 1.109.1980451108 ccm4688 713
RENAULT 5 nadwozie pełne (238_) 1.3 (2387)03.1976441289 ccm4810 726
RENAULT 6 (118_) 0.810.196934845 ccm4800.02
RENAULT 6 (118_) 1.108.1970451108 ccm4688.10
RENAULT 6 (118_) 1.107.1971481108 ccm4688.10
RENAULT 8 (113_) 1.111.1962451108 ccm4688.01
RENAULT 9 Sedan (L42_) 1.1 (L421)09.1981481108 ccm4C1E 715
RENAULT 9 Sedan (L42_) 1.2 (L42S)09.1985541237 ccm4C1G 710
RENAULT 9 Sedan (L42_) 1.4 (L422, L42C)12.1981601397 ccm4C1J 792
RENAULT 9 Sedan (L42_) 1.4 (L423)09.1981721397 ccm4C2J 755
RENAULT 9 Sedan (L42_) 1.4 (L423, L42R)09.1985671397 ccm4C2J 767
RENAULT 9 Sedan (L42_) 1.4 Automatik (L423)09.1981681397 ccm4C2J 757
RENAULT 9 Sedan (L42_) 1.7 (L426)09.1984801721 ccm4F2N 704
RENAULT 9 Sedan (L42_) 1.7 (L42F)10.1986731721 ccm4F3N 718
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.801.1991951794 ccm4F3P 710
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 (B/C57C, B/C57U)01.1991881794 ccm4F3P 714
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 Rsi (B/C579)01.19931091794 ccm4F3P 712
RENAULT ESTAFETTE (213_) 1.102.1962391108 ccm4688.01
RENAULT ESTAFETTE (213_) 1.308.1969391289 ccm4810.01
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.806.1995941783 ccm4F3P 674
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.806.1995951794 ccm4F3P 676
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 (B56A/B)11.1993901794 ccm4F3P 724
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 (B56S/T/0)08.1995901783 ccm4F3P 678
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.003.19991091998 ccm4F3R 611
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.006.19951141998 ccm4F3R 722
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 (B56C/H/N)11.19931131998 ccm4F3R 723
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.8 (K56S/T/0)09.1995901783 ccm4F3P 678
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 2.010.19981141998 ccm4F3R 768
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 2.0 (K56C/H)09.19951131998 ccm4F3R 723
RENAULT MASTER I Autobus (T__) 28-35 2.010.1986791995 ccm4J5R 718
RENAULT MASTER I Autobus (T__) 28-35 2.008.1980801995 ccm4829 731
RENAULT MASTER I nadwozie pełne (T__) 28-35 2.010.1986791995 ccm4J5R 718
RENAULT MASTER I nadwozie pełne (T__) 28-35 2.008.1980801995 ccm4829 731
RENAULT MASTER I platforma / podwozie (P__) 28-35 2.010.1986791995 ccm4J5R 728
RENAULT MASTER I platforma / podwozie (P__) 28-35 2.010.1982801995 ccm4829 730
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 2.0 (EA0G)04.19971141998 ccm4F3R 798
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 2.0 i (EA0G)03.19991091998 ccm4F3R 796
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 i03.19991091998 ccm4F3R 796
RENAULT RAPID nadwozie pełne (F40_, G40_) 1.002.198637956 ccm4C1C 706
RENAULT RAPID nadwozie pełne (F40_, G40_) 1.4 (F402)07.1985581397 ccm4C1J 780
RENAULT Rodeo 6 (ACL_) 0.805.197034845 ccm4800.02
RENAULT Rodeo 6 (ACL_) 1.108.1973481108 ccm4688.10
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.0 (B/C/400)10.198441956 ccm4C1C 700
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.1 (B/C/401)10.1984461108 ccm4C1E 754
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.1 (B/C/401, B/C40H)01.1986451108 ccm4C1E 760
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.2 (B/C40F)01.1987551237 ccm4C1G 722
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 (B/C402)10.1984591397 ccm4C1J 780
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 (B/C403)10.1984711397 ccm4C2J 789
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 (B/C40J)06.1987671397 ccm4C2J 782
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 (B/C40M)06.1987601397 ccm4C2J 784
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 Cat (B/C/407)10.1985581397 ccm4C3J 760
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.7 (B/C408)10.1986731721 ccm4F3N 717
RENAULT SUPER 5 nadwozie pełne (S40_) 1.0 (S400)10.198441956 ccm4C1C 700
RENAULT SUPER 5 nadwozie pełne (S40_) 1.1 (S401)10.1984461108 ccm4C1E 754
RENAULT SUPER 5 nadwozie pełne (S40_) 1.2 (S40F, S407)01.1987601237 ccm4C1G 702
RENAULT TRAFIC Autobus (T5, T6, T7) 1.403.1980481397 ccm4847 700
RENAULT TRAFIC Autobus (T5, T6, T7) 1.601.1984651647 ccm4A1M 708
RENAULT TRAFIC Autobus (T5, T6, T7) 1.6 4x403.1980651647 ccm4A1M 707
RENAULT TRAFIC Autobus (T5, T6, T7) 2.006.1986801995 ccm4J5R 726
RENAULT TRAFIC Autobus (T5, T6, T7) 2.0 4x406.1986801995 ccm4J5R 726
RENAULT TRAFIC Autobus (TXW) 2.005.1989801995 ccm4J5R 726
RENAULT TRAFIC nadwozie pełne (TXX) 1.405.1989481397 ccm4C1J 700
RENAULT TRAFIC nadwozie pełne (TXX) 2.005.1989801995 ccm4J5R 716
RENAULT TRAFIC platforma / podwozie (P6) 2.003.1980801995 ccm4J5R 726
RENAULT TRAFIC platforma / podwozie (P6) 2.0 4x405.1985821995 ccm4J5R 716
RENAULT TRAFIC platforma / podwozie (PXX) 2.0 RWD05.1989801995 ccm4J5R 726
RENAULT Trafic Van (T1, T3, T4, T2) 1.403.1980481397 ccm4847 700
RENAULT Trafic Van (T1, T3, T4, T2) 1.601.1983651647 ccm4A1M 708
RENAULT Trafic Van (T1, T3, T4, T2) 1.6 4x408.1985651647 ccm4A1M 707
RENAULT Trafic Van (T1, T3, T4, T2) 2.006.1986801995 ccm4J5R 726
RENAULT Trafic Van (T1, T3, T4, T2) 2.005.1985821995 ccm4J5R 716
RENAULT Trafic Van (T1, T3, T4, T2) 2.0 4x406.1986801995 ccm4J5R 726
ROVER MINI 1.3 Cooper S06.199580 ccm
ROVER MINI 100001.199241999 ccm499 HD 81
ROVER MINI 130010.1992501273 ccm412 A2B
ROVER MINI 130004.1992501275 ccm412 A2L
ROVER MINI 130001.1992531273 ccm412 A2D
ROVER MINI 130005.1996531275 ccm412 A2L
ROVER MINI 130001.1991611273 ccm412 A2A
ROVER MINI 130001.1992631273 ccm412 A2E
ROVER MINI 1300 / Cooper06.1991611273 ccm412 A2A
ROVER MINI kabriolet (XN) 1.3 S02.1998631275 ccm412 A2L
ROVER MINI kabriolet (XN) 130009.1992631273 ccm412 A2E
SANTANA Samurai SUV 1.309.198664 ccm
SEAT Fura (025A) 0.903.198440903 ccm4100 GL 7000
SEAT Fura (025A) 0.901.198243903 ccm4HB 90
SEAT Fura (025A) 0.901.198245903 ccm4100 GL 3000
SEAT IBIZA I (021A) 0.908.199040903 ccm409 NCA
SEAT IBIZA I (021A) 0.908.198644903 ccm4146 A 000
SEAT MARBELLA (28) 0.808.198634843 ccm408 NCA
SEAT MARBELLA (28) 0.901.198740903 ccm4100 GL 7000
SEAT MARBELLA (28) 0.907.199744899 ccm408 NCB
SEAT MARBELLA (28) 0.9 CAT01.199040903 ccm4100 GL 7000
SEAT MARBELLA (28) 0.9 CAT11.199641899 ccm408 NCB
SEAT MARBELLA nadwozie pełne (028A) 0.801.198734843 ccm408 NCA
SEAT MARBELLA nadwozie pełne (028A) 0.901.198740903 ccm409 NCA
SEAT MARBELLA nadwozie pełne (028A) 0.9 CAT01.198740903 ccm409 NCB
SEAT Terra Kombi (24) 0.902.198740903 ccm409 NCA
SEAT Terra Kombi (24) 0.9 CAT02.199240903 ccm409 NCB
SEAT TERRA nadwozie pełne (024A) 0.901.198740903 ccm409 NCA
SEAT TERRA nadwozie pełne (024A) 0.9 CAT01.199040903 ccm409 NCB
SUBARU Brat / MV Pick-up 1.805.1981821781 ccm4EA81
SUBARU LEONE II 1800 4WD11.1984901781 ccm4EA82
SUBARU LEONE II 1800 4WD01.1988981781 ccm4EA82
SUBARU LEONE II kombi 1800 4WD11.1984901781 ccm4EA82
SUBARU LEONE II kombi 1800 4WD12.1986981781 ccm4EA82
SUBARU LEONE II kombi 1800 4WD01.19881201781 ccm4EA82T
SUBARU LEONE II kombi 1800 Super 4WD03.19891311781 ccm4EA82T
SUZUKI SWIFT I (AA) 1.3 (SA413, AA51)10.1984681324 ccm4G13A
SUZUKI SWIFT I (AA) 1.3 (SA413, AA53)08.1986641324 ccm4G13A
SUZUKI SWIFT II hatchback (EA, MA) 1.0 (SF310, AA44)03.198950993 ccm3G10A
SUZUKI SWIFT II hatchback (EA, MA) 1.0 i (SF310, AA44)01.199553993 ccm3G10A
SUZUKI SWIFT II hatchback (EA, MA) 1.0 i (SF310, AA44)03.198954993 ccm3G10A
SUZUKI SWIFT II hatchback (EA, MA) 1.3 (SF 413)03.1989691298 ccm4G13BA
SUZUKI SWIFT II hatchback (EA, MA) 1.3 (SF 413)06.2001861299 ccm4G13BB
SUZUKI SWIFT II hatchback (EA, MA) 1.3 (SF413, AB35)03.1989681324 ccm4G13A
SUZUKI SWIFT II hatchback (EA, MA) 1.3 4WD (SF413, AF35)10.1989711324 ccm4G13A
SUZUKI SWIFT II hatchback (EA, MA) 1.3 GTi (SF413, AA34)03.19891011299 ccm4G13B
SUZUKI SWIFT II sedan (AH, AJ) 1.3 (SF413, AH35)03.1989711299 ccm4G13B
SUZUKI SWIFT II sedan (AH, AJ) 1.3 (SF413, AH35, MA)01.1991681299 ccm4G13B
SUZUKI SWIFT kabriolet (SF413) 1.3 i (SF413, AK35, SY415, E35)09.1991681298 ccm4G13BA
TALBOT 1307-1510 Hatchback 1510 1.607.1981901592 ccm46J2A
TALBOT 1307-1510 Hatchback Simca 1307 1.301.1978541294 ccm46G1D
TALBOT 1307-1510 Hatchback Simca 1307 1.309.197560 ccm
TALBOT 1307-1510 Hatchback Simca 1307 1.307.197568 ccm
TALBOT 1307-1510 Hatchback Simca 1307 1.3S07.197582 ccm
TALBOT 1307-1510 Hatchback Simca 1308 1.411.1978751424 ccm46Y2D
TALBOT 1307-1510 Hatchback Simca 1308 1.411.1978861424 ccm46Y2
TALBOT 1307-1510 Hatchback Simca 1510 1.401.1980751424 ccm46Y2D
TALBOT 1307-1510 Hatchback Simca 1510 1.401.1980861424 ccm46Y2
TALBOT 1307-1510 Hatchback Simca 1510 1.4 (6G1)01.1980691424 ccm46G1
TALBOT 1307-1510 Hatchback Simca 1510 1.611.1980731592 ccm46J1
TALBOT 1307-1510 Hatchback Simca 1510 1.610.1978881577 ccm46J2
TALBOT Horizon Hatchback 1.101.1979541118 ccm4E1B
TALBOT Horizon Hatchback 1.101.1979581118 ccm42E1A
TALBOT Horizon Hatchback 1.309.1981541294 ccm42G1-BTC
TALBOT Horizon Hatchback 1.309.1978581294 ccm42G1-BTC
TALBOT Horizon Hatchback 1.302.1978681294 ccm42G1
TALBOT Horizon Hatchback 1.402.1982651424 ccm42Y1B
TALBOT Horizon Hatchback 1.407.1979691442 ccm42Y1
TALBOT Horizon Hatchback 1.407.1979831424 ccm42Y2
TALBOT Horizon Hatchback 1.607.1982901592 ccm4J2A
TALBOT Murena Coupe 1.608.1981901577 ccm4X5J2A
TALBOT Murena Coupe 2.109.19801162156 ccm45N2
TALBOT Rancho SUV 1.401.1977801442 ccm4X3Y2
TALBOT Solara Sedan 1.302.1980541294 ccm46G1D/VP
TALBOT Solara Sedan 1.607.1982691592 ccm4J1B
TALBOT Solara Sedan 1.609.1981731592 ccm46J1
TALBOT Solara Sedan 1.602.1980881577 ccm4J2
TALBOT Solara Sedan 1.609.1981901592 ccm4J1B
TALBOT Tagora Sedan 2.106.19801162156 ccm45N2
TVR 350 kabriolet 3.5 i01.19831973528 ccm837A
VAUXHALL CARLTON Mk II kombi 1.8 S11.1982901796 ccm418 S
VAUXHALL Carlton Mk III Sedan (V87) 1.809.1987881796 ccm4E 18 NVR
VAUXHALL Carlton Mk III Sedan (V87) 1.8 i09.19861151796 ccm418 SEH
VAUXHALL Carlton Mk III Sedan (V87) 1.8 S09.1986901796 ccm418 SV
VAUXHALL Carlton Mk III Sedan (V87) 2.0 i09.19861221998 ccm420 SE
VAUXHALL Carlton Mk2 Sedan 1.8 S12.1982881796 ccm418 S
VAUXHALL Carlton Mk2 Sedan 2.0 S10.19781001998 ccm4C 20 NEJ
VAUXHALL Carlton Mk2 Sedan 2.2 i11.19841152197 ccm422 E
VAUXHALL Carlton Mk3 Kombi (V87) 2.0 i09.19861221998 ccm420 SE
VAUXHALL Cavalier Mk II CC (J82) 1.3 S09.1981751297 ccm413 S
VAUXHALL Cavalier Mk II CC (J82) 1.6 S09.1981901598 ccm416 SH
VAUXHALL Cavalier Mk II CC (J82) 1.8 i09.19811121796 ccm418 SE
VAUXHALL Cavalier Mk II CC (J82) 1.8 i09.19811151796 ccm418 E
VAUXHALL Cavalier Mk III CC (J89) 1.609.1988821598 ccm416 SV
VAUXHALL Cavalier Mk III CC (J89) 1.809.1988901796 ccm4C 18 NZ
VAUXHALL Cavalier Mk III CC (J89) 2.0 SRi09.19881291998 ccm420 SEH
VAUXHALL Cavalier Mk III Sedan (J89) 1.4 S09.1988751389 ccm414 NV
VAUXHALL Cavalier Mk III Sedan (J89) 1.609.1988821598 ccm416 SV
VAUXHALL Cavalier Mk III Sedan (J89) 1.809.1988901796 ccm4C 18 NZ
VAUXHALL Cavalier Mk III Sedan (J89) 2.0 SRi09.19881291998 ccm420 SEH
VAUXHALL Cavalier Mk2 Cabrio (J82) 1800i03.19851121796 ccm418 SE
VAUXHALL Cavalier Mk2 Sedan (J82) 1.3 S09.1981751297 ccm413 S
VAUXHALL Cavalier Mk2 Sedan (J82) 1.6 S09.1981901598 ccm416 SH
VAUXHALL Cavalier Mk2 Sedan (J82) 1.8 i09.19811151796 ccm418 E
VAUXHALL CHEVETTE kombi 130009.1976571297 ccm413 S
VOLVO 240 (P242, P244) 2.008.19841031986 ccm4B 200 K
VOLVO 240 (P242, P244) 2.009.19841211986 ccm4B 200 E
VOLVO 240 (P242, P244) 2.308.19841102316 ccm4B 230 A
VOLVO 240 (P242, P244) 2.308.19861132316 ccm4B 230 F
VOLVO 240 (P242, P244) 2.308.19861152316 ccm4B 230 K
VOLVO 240 (P242, P244) 2.308.19841332316 ccm4B 23 E
VOLVO 240 (P242, P244) 2.3 i CAT08.19861152316 ccm4B 230 F
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.008.19841031986 ccm4B 200 K
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.008.19831171986 ccm4B 200 E
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.308.19841102316 ccm4B 230 A
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.308.19861132316 ccm4B 230 F
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.308.19861152316 ccm4B 230 K
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.3 i CAT08.19861152316 ccm4B 230 F
VOLVO 340-360 (343, 345) 1.708.1985801721 ccm4B 17 2 K
VOLVO 340-360 (343, 345) 2.008.19881091986 ccm4B 200 F
VOLVO 340-360 (343, 345) 2.008.19871101986 ccm4B 200 F
VOLVO 340-360 (343, 345) 2.008.19861121986 ccm4B 200 F
VOLVO 340-360 (343, 345) 2.008.19821131986 ccm4B 19 E
VOLVO 340-360 (343, 345) 2.008.19821151986 ccm4B 19 E
VOLVO 340-360 (343, 345) 2.008.19841181986 ccm4B 200 E
VOLVO 340-360 sedan (344) 1.708.1985801721 ccm4B 17 2 K
VOLVO 340-360 sedan (344) 2.008.19881091986 ccm4B 200 F
VOLVO 340-360 sedan (344) 2.008.19871101986 ccm4B 200 EA
VOLVO 340-360 sedan (344) 2.008.19861121986 ccm4B 200 EA
VOLVO 340-360 sedan (344) 2.008.19831131986 ccm4B 19 E
VOLVO 340-360 sedan (344) 2.008.19841151986 ccm4B 200 E
VOLVO 340-360 sedan (344) 2.008.19841181986 ccm4B 200 E
VOLVO 440 K (445) 1.709.1988781721 ccm4B 18 KD
VOLVO 440 K (445) 1.709.1988811721 ccm4B 18 KP
VOLVO 440 K (445) 1.709.1988871721 ccm4B 18 KP
VOLVO 440 K (445) 1.708.1988951721 ccm4B 18 F
VOLVO 440 K (445) 1.708.19891021721 ccm4B 18 FP
VOLVO 440 K (445) 1.709.19881061721 ccm4B 18 EP
VOLVO 440 K (445) 1.808.1991901794 ccm4B 18 U
VOLVO 440 K (445) 1.809.1995901794 ccm4B 18 U
VOLVO 460 L (464) 1.709.1989781721 ccm4B 18 KD
VOLVO 460 L (464) 1.709.1988871721 ccm4B 18 KP
VOLVO 460 L (464) 1.709.1990901721 ccm4B 18 KP
VOLVO 460 L (464) 1.708.19891021721 ccm4B 18 EP
VOLVO 460 L (464) 1.708.19891091721 ccm4B 18 E
VOLVO 460 L (464) 1.808.1991901794 ccm4B 18 U
VOLVO 740 (744) 2.009.19881031986 ccm4B 200 K
VOLVO 740 (744) 2.008.19851211986 ccm4B 200 G
VOLVO 740 (744) 2.001.19861601986 ccm4B 200 ET
VOLVO 740 (744) 2.0 Turbo09.19901551986 ccm4B 200 FT
VOLVO 740 (744) 2.309.19851132316 ccm4B 230 F
VOLVO 740 (744) 2.308.19841142316 ccm4B 230 F
VOLVO 740 (744) 2.308.19871152316 ccm4B 230 F
VOLVO 740 (744) 2.308.19881512316 ccm4B 234 F
VOLVO 740 (744) 2.308.19881562316 ccm4B 234 F
VOLVO 740 (744) 2.308.19871592316 ccm4B 234 F
VOLVO 740 (744) 2.3 Turbo08.19861562316 ccm4B 230 FT
VOLVO 740 (744) 2.3 Turbo08.19891652316 ccm4B 230 FT
VOLVO 740 (744) 2.3 Turbo09.19891702316 ccm4B 230 GT
VOLVO 740 (744) 2.3 Turbo08.19891902316 ccm4B 230 FT
VOLVO 740 Kombi (745) 2.009.19881031986 ccm4B 200 K
VOLVO 740 Kombi (745) 2.008.19891121986 ccm4B 200 F
VOLVO 740 Kombi (745) 2.008.19851211986 ccm4B 200 G
VOLVO 740 Kombi (745) 2.0 Turbo09.19901551986 ccm4B 200 FT
VOLVO 740 Kombi (745) 2.308.19851122316 ccm4B 230 A
VOLVO 740 Kombi (745) 2.308.19851132316 ccm4B 230 F
VOLVO 740 Kombi (745) 2.309.19851142316 ccm4B 230 K
VOLVO 740 Kombi (745) 2.308.19871152316 ccm4B 230 F
VOLVO 740 Kombi (745) 2.307.19901362316 ccm4B 230 FB
VOLVO 740 Kombi (745) 2.307.19891512316 ccm4B 234 F
VOLVO 740 Kombi (745) 2.308.19881562316 ccm4B 234 F
VOLVO 740 Kombi (745) 2.308.19871592316 ccm4B 234 F
VOLVO 740 Kombi (745) 2.3 Turbo08.19861562316 ccm4B 230 FT
VOLVO 740 Kombi (745) 2.3 Turbo08.19891652316 ccm4B 230 GT
VOLVO 740 Kombi (745) 2.3 Turbo09.19891702316 ccm4B 230 GT
VOLVO 740 Kombi (745) 2.3 Turbo08.19891902316 ccm4B 230 FT
VOLVO 760 (704, 764) 2.301.19881652316 ccm4B 230 FT
VOLVO 760 (704, 764) 2.3 Turbo09.19871562316 ccm4B 230 FT
VOLVO 760 (704, 764) 2.3 Turbo (704)08.19841822316 ccm4B 230 ET
VOLVO 760 Kombi (704, 765) 2.3 Turbo09.19871562316 ccm4B 230 FT
VOLVO 940 (944) 2.001.19921121986 ccm4B 200 F
VOLVO 940 (944) 2.0 Turbo08.19901551986 ccm4B 200 FT
VOLVO 940 (944) 2.308.19921162316 ccm4B 230 FD
VOLVO 940 (944) 2.308.19901312316 ccm4B 230 G
VOLVO 940 (944) 2.308.19901562316 ccm4B 234 G
VOLVO 940 (944) 2.309.19901602316 ccm4B 230 FT
VOLVO 940 (944) 2.3 Turbo08.19901652316 ccm4B 230 FT
VOLVO 940 (944) 2.3 Turbo08.19911902316 ccm4B 230 FT+
VOLVO 940 II (944) 2.308.19941162316 ccm4B 230 FD
VOLVO 940 II (944) 2.308.19941312316 ccm4B 230 FB
VOLVO 940 II (944) 2.3 ti01.19951352316 ccm4B 230 FK
VOLVO 940 II (944) 2.3 Turbo08.19941652316 ccm4B 230 FT
VOLVO 940 II (944) 2.3 Turbo01.19951712316 ccm4B 230 FT
VOLVO 940 II kombi (945) 2.0 Turbo04.19961551986 ccm4B 200 FT
VOLVO 940 II kombi (945) 2.308.19941162316 ccm4B 230 FD
VOLVO 940 II kombi (945) 2.308.19941312316 ccm4B 230 FB
VOLVO 940 II kombi (945) 2.3 ti01.19951352316 ccm4B 230 FK
VOLVO 940 II kombi (945) 2.3 Turbo08.19941652316 ccm4B 230 FT
VOLVO 940 II kombi (945) 2.3 Turbo08.19951712316 ccm4B 230 FT
VOLVO 940 Kombi (945) 2.001.19921121986 ccm4B 200 F
VOLVO 940 Kombi (945) 2.0 Turbo01.19911551986 ccm4B 200 FT
VOLVO 940 Kombi (945) 2.308.19921162316 ccm4B 230 FD
VOLVO 940 Kombi (945) 2.308.19901312316 ccm4B 230 FB
VOLVO 940 Kombi (945) 2.308.19901552316 ccm4B 234 F
VOLVO 940 Kombi (945) 2.3 Turbo08.19901652316 ccm4B 230 FT
VOLVO 940 Kombi (945) 2.3 Turbo08.19911902316 ccm4B 230 FT+
VOLVO 960 (964) 2.008.19901901986 ccm4B 204 FT
VOLVO 960 (964) 2.3 Turbo09.19901652316 ccm4B 230 FT
VOLVO 960 Kombi (965) 2.008.19901901986 ccm4B 204 FT
VOLVO 960 Kombi (965) 2.3 Turbo09.19901652316 ccm4B 230 FT
VW GOLF I (17) 1.504.1974701471 ccm4FH
VW GOLF I (17) 1.608.1975701588 ccm4FT
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.011.1983451043 ccm4GN
VW LT 28-35 I Burtowy Ciężarówka / Podwozie (281-363) 2.4 i03.1994942383 ccm61E
VW PASSAT (32) 1.608.1975721588 ccm4FS
VW PASSAT (32) 1.608.1975851588 ccm4YP
VW PASSAT (32) 1.6 GLi08.19771101588 ccm4YS
VW PASSAT (32B) 1.308.1980601272 ccm4FZ
VW PASSAT (32B) 1.608.1980751588 ccm4YN
VW PASSAT (32B) 1.601.1981851588 ccm4YP
VW PASSAT (32B) 2.101.19811152144 ccm5WE
VW PASSAT sedan (32B) 1.608.1987691595 ccm4PP
VW PASSAT Variant (33) 1.602.1976721588 ccm4FS
VW PASSAT Variant (33) 1.602.1976751588 ccm4YN
VW Passat Variant (33B) 1.308.1980551272 ccm4FY
VW Passat Variant (33B) 1.608.1980751588 ccm4YN
VW Passat Variant (33B) 2.101.19811152144 ccm5WE
VW POLO (86) 0.809.197534771 ccm4HE
VW SANTANA (32B) 1.608.1981751588 ccm4WV
VW SANTANA (32B) 1.608.1981851588 ccm4YP
VW SANTANA (32B) 2.008.19831151994 ccm5HP
VW SANTANA (32B) 2.108.19821152144 ccm5WE
VW SCIROCCO (53) 1.608.1975701588 ccm4FT
VW SCIROCCO (53) 1.608.1975751588 ccm4FP
VW TRANSPORTER III Autobus 2.108.19841122110 ccm4DJ
VW TRANSPORTER III Autobus 2.1 Syncro01.19861122110 ccm4DJ
VW TRANSPORTER III nadwozie pełne 2.103.19861122110 ccm4DJ
VW TRANSPORTER III nadwozie pełne 2.1 Syncro03.19861122110 ccm4DJ
VW TRANSPORTER III platforma / podwozie 2.103.19861122110 ccm4DJ
VW TRANSPORTER III platforma / podwozie 2.1 Syncro03.19861122110 ccm4DJ
ZASTAVA Yugo Florida 1.3 (103 A)03.1991681302 ccm413 E.3.064
ZASTAVA Yugo Hatchback 65 EFI (145 A)07.1981651302 ccm413 E 1.064
Klienci, którzy kupili ten produkt kupili także:
Oceń teraz

MAGNETI MARELLI świeca zapłonowa STANDARD Rozmiar klucza: 20,6



Oceń teraz

MAGNETI MARELLI świeca zapłonowa STANDARD Rozmiar klucza: 20,6.

SKRZYNKA INFORMACYJNA

Darmowa dostawa

na każde zamówienie powyżej 390 PLN wartości towarów
  • świeca zapłonowa (FL7LCR, CW7LPR, CW78LPR, W20EPRU Wymiar gwintu: 14-19) dostawa z POSTNORD
  • świeca zapłonowa (Numer podwozia do: F-220 000 FL7LCR, CW7LPR, CW78LPR, W20EPRU) dostawa z GLS
  • FL7LCR, CW7LPR, CW78LPR, W20EPRU świeca zapłonowa (Numer silnika do: 02BF1476) dostawa z DHL
:

Bezpieczne połączenie

Metody płatności
  • FL7LCR, CW7LPR, CW78LPR, W20EPRU świeca zapłonowa kupić z PayPal metodę płatności
  • Przelewy24
  • Trustly
  • Przelew Bankowy
  • świeca zapłonowa ( FL7LCR, CW7LPR, CW78LPR, W20EPRU) MAGNETI MARELLI kupić z VISA metodę płatności
  • świeca zapłonowa ( FL7LCR, CW7LPR, CW78LPR, W20EPRU) kupić z MasterCard metodę płatności
PON. - PT. 8.00 - 18.00
SOB. - 8.00 - 16.00

INFOLINIA DLA KLIENTÓW

+48 22 152 11 58

Adres

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Niemcy
Pokaż na mapie