Wyszukiwanie po samochodu

Szukaj

MANN-FILTER - auto części katalog

Założenie firmy

W 1941 roku, w czasie drugiej wojny światowej, Erich Hummel oraz Adolf przejęli fabrykę, która zajmowała się wcześniej wyrobami dzianymi, aby stworzyć zakład odpowiedzialny za dostawę części motoryzacyjnych Mahle. Te rodzinne przedsiębiorstwo, które nadal jest właścicielem firmy, produkowało początkowo części filtrujące z wkładkami wykonanymi z filcu oraz tekstyliów w Ludwigsburgu w Wirtembergii, gdzie nadal mieści się siedziba firmy.

Na początku firma zajmowała się produkcją filtrów powietrza do silników Maybacha, które były używane w przez niemiecki Wehrmacht w trakcie drugiej wojny światowej w Panther w czołgach typu Panther oraz Tiger. Po wojnie firmy Mann Filter była dostawcą dla filtrów powietrza i oleju dla przemysłu motoryzacyjnego od połowy lat 1950-tych, jako oryginalnego producenta sprzętu samochodowego.

Produkcja i dystrybucja

Firma Mann Filter produkuje filtry oleju i filtry wewnętrzne, jak i również filtry do silników typu diesel oraz silników benzynowych dla przemysłu motoryzacyjnego w ponad 60 krajach na całym świecie. Jest ona nie tylko oryginalnym producentem sprzętu samochodowego, tak jak Hyundai w Korei lub VW w Wolfsburgu, ale i także w wielu zakładach produkcyjnych w Europie Wschodniej, jak Audi w Słowacji, ale firma jest również aktywna w sprzedaży części używanych wraz z warsztatami renowacyjnymi i punktami sprzedającymi części zamienne.

Jakość na najwyższym poziomie

Wysokiej jakości produkty marki Mann Filter, które wyróżniają się od innych filtrów swoją niezawodnością, są dostępne w naszym sklepie internetowym dla prawie każdego typu pojazdu.

Filtr wewnętrzny FreciousPlus jest to doskonały produkt, który skutecznie zapobiega przed przedostaniem się do wnętrza samochodu alergenów, drobnego pyłu i pleśni. Dzięki produktowi firmy Mann Filter, wykonanego dzięki użyciu zaawansowanej technologii, zapewnił on decydujący wkład w celu ochrony zdrowia pasażerów podróżującym samochodem osobowym poprzez ochronę przed wdychaniem drobnych pyłów wytwarzanych przez pojazdy, które posiadały silnik typu diesel.

Twój koszyk

0 Pozycje, 0,00 PLN

Do kasy
SKRZYNKA INFORMACYJNA

Darmowa dostawa

Na każde zamówienie powyżej 300 PLN wartości towarów
  • Auto części MANN-FILTER dostawa z UPS
  • Części do samochodów MANN-FILTER dostawa z GLS
  • Części zamienne MANN-FILTER dostawa z DHL
:

Bezpieczne połączenie

Metody płatności
  • Auto części MANN-FILTER kupić z mc metodę płatności
  • Autoczęści MANN-FILTER kupić z paypal metodę płatności
  • Części do samochodów MANN-FILTER kupić z visa metodę płatności
Poniedziałek - Piątek 8.00 - 18.00 Sobota - 8.00 - 16.00

INFOLINIA DLA KLIENTÓW

+48 22 307 44 99

Adres

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Niemcy
Pokaż na mapie