Wyszukiwanie według samochodu
Katalog części samochodowych

MASTER-SPORT Filtr paliwa z uszczelnieniami

Recenzje (0)
Kupić tanio Filtr paliwa 430007230 (Wysokość [mm]: 99 | średnica zewnętrzna [mm]: 67) thumb?id=10174513&lng=pl&ccf=94077793

20,61

PLN w tym 23% VAT, Wysyłka
Aktualnie niedostępne w sprzedaży
  • Artykuł №: 723X-KF-PCS-MS
  • Producent: MASTER-SPORT
  • Typ:
- +
Ten produkt nie jest dostępny w naszym magazynie. Proszę o wybranie innego produktu.
Ten artykuł został dodany do Twojego koszyka
MASTER-SPORT Filtr paliwa
Filtr paliwa szczegóły
  • Wysokość [mm]:   99 
  • Średnica [mm]:   67 
  • żrednica wewnętrzna [mm]:   25 
  • Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca:   z uszczelnieniami 
  • Warunki: nowy
Numer(y) referencyjny OEM:
Producentów OE Numer
CITROËN 1606267680
CITROËN 190698
CITROËN 1906C4
FIAT 6001073287
FIAT 71746975
FIAT 71753841
FIAT 71773193
FIAT 77362340
FIAT 77363600
FIAT 77365864
FIAT 77365902
FORD 1596790
GENERAL MOTORS 93193621
GENERAL MOTORS 96816473
OPEL 4708795
OPEL 4807214
OPEL 813569
OPEL 8135690
OPEL 818012
OPEL 818032
OPEL 95599700
PEUGEOT 1606267680
PEUGEOT 190697
PEUGEOT 1906C4
SUBARU 1541184E50
SUZUKI 1541184E50
SUZUKI 1541184E50000
SUZUKI 1541184E60
SUZUKI 1541184E60000
SUZUKI 15411T84E60
VAUXHALL 93181377
VAUXHALL 95599129
Inne produkty pasujące do podanego NUMERU OEM:
KRAFT
1723002
HERTH+BUSS JAKOPARTS
J1338027
BOSCH
1 457 070 001
MANN-FILTER
PU 723 x
HENGST FILTER
E83KP D140
HENGST FILTER
H159WK
FEBI BILSTEIN
26336
MAPCO
63236
VAICO
V25-0145
VAICO
V40-0611
MAHLE ORIGINAL
KC 140
TOPRAN
207 045
BLUE PRINT
ADK82327
COOPERSFIAAM FILTERS
FP5600HWS
VALEO
587914
JC PREMIUM
B3F036PR
JC PREMIUM
B38036PR
BLUE PRINT
ADL142302
UFI
60.H2O.00
HENGST FILTER
E83KP01 D140
MAHLE ORIGINAL
KX 208D
KNECHT
KC 140
KNECHT
KX 208D
NIPPARTS
J1338031
COOPERSFIAAM FILTERS
FA5757A
CHAMPION
L409/606
CHAMPION
CFF100409
SOFIMA
S 6H2O NE
PURFLUX
CS490
DELPHI
HDF608
KAMOKA
F301601
PURFLUX
C507A
HENGST FILTER
E83KP02 D140
STARK
SKFF-0870005
STARK
SKFF-0870036
RIDEX
9F0006
RIDEX
9F0037
OPTIMAL
FF-01204
MEAT & DORIA
4499
JP GROUP
1218700500
ASHIKA
30-ECO016
ALCO FILTER
MD-577
MAGNETI MARELLI
153071760527
DT
12.23000
PROFIT
1530-2543
AUTOMEGA
180009010
MAXGEAR
26-0033
MEYLE
614 323 0004
MASTER-SPORT
723X-KF-PCS-MS
DENCKERMANN
A120184
FRAM
C10026A
MECAFILTER
ELG5322
SogefiPro
FA7575
FRAM
PS9420WST
AMC Filter
SF-9960
WIX FILTERS
WF8366
CHAMPION
CFF100747
FILTRON
PE 982
DJ PARTS
FF1143
CAPTIVAEPICALACETTINUBIRARELAY500CROMA DOBLODUCATOIDEAMULTIPLAPANDA PUNTOSEDICI STRADAMUSA YPSILON AGILAANTARAASTRACOMBOCORSAMERIVASIGNUMTIGRAVECTRAZAFIRABOXER9-3IGNIS SPLASHSWIFT SX4VITARAWAGON R+
Filtr paliwa pasujące do następujących modeli samochodów
Producent/model/typProd. rok (od do)KMPojemności skokowejCyl.Kod silnika
CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140) 2.0 D 4WD10.20061261991 ccm4LLW
CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140) 2.0 D 4WD10.20061501991 ccm4Z 20 S
CHEVROLET EPICA (KL1_) 2.0 D01.20071501991 ccm4LLW
CHEVROLET LACETTI (J200) 2.0 D01.20071211991 ccm4LMN
CHEVROLET NUBIRA kombi 2.0 D01.20071211991 ccm4Z 20 S
CHEVROLET NUBIRA sedan 2.0 D01.20051211991 ccm4LMN
CITROËN JUMPER Autobus 2.2 HDi 10004.20061012198 ccm44HV (P22DTE)
CITROËN JUMPER Autobus 2.2 HDi 11007.20111102198 ccm44HG (P22DTE)
CITROËN JUMPER Autobus 2.2 HDi 12004.20061202198 ccm44HU (P22DTE)
CITROËN JUMPER Autobus 2.2 HDi 13007.20111302198 ccm44HH (P22DTE)
CITROËN JUMPER Autobus 2.2 HDi 15007.20111502198 ccm44HJ (P22DTE)
CITROËN JUMPER Autobus 3.0 HDi 15507.20101572999 ccm4F1CE0481D (F30DT)
CITROËN JUMPER Autobus 3.0 HDi 16009.20061572999 ccm4F1CE0481D (F30DT)
CITROËN JUMPER Autobus (244, Z_) 2.0 HDi04.2002841997 ccm4RHV (DW10UTD)
CITROËN JUMPER Autobus (244, Z_) 2.2 HDi04.20021012179 ccm44HY (DW12UTED)
CITROËN JUMPER Autobus (244, Z_) 2.8 HDi04.20021282800 ccm48140.43S
CITROËN JUMPER Autobus (244, Z_) 2.8 HDi Napęd na 4 koła04.20021282800 ccm48140.43S
CITROËN JUMPER nadwozie pełne 2.2 HDi 10004.20061012198 ccm44HV (P22DTE)
CITROËN JUMPER nadwozie pełne 2.2 HDi 11007.20111102198 ccm44HG (P22DTE)
CITROËN JUMPER nadwozie pełne 2.2 HDi 12004.20061202198 ccm44HU (P22DTE)
CITROËN JUMPER nadwozie pełne 2.2 HDi 13007.20111302198 ccm44HH (P22DTE)
CITROËN JUMPER nadwozie pełne 2.2 HDi 15007.20111502198 ccm44HJ (P22DTE)
CITROËN JUMPER nadwozie pełne 3.0 HDi 14507.20101462999 ccm4F30DTE (F1CE3481N)
CITROËN JUMPER nadwozie pełne 3.0 HDi 15507.20101562999 ccm4F1CE0481D (F30DT)
CITROËN JUMPER nadwozie pełne 3.0 HDi 16009.20061572999 ccm4F1CE0481D (F30DT)
CITROËN JUMPER nadwozie pełne (244) 2.0 HDi04.2002841997 ccm4RHV (DW10TD)
CITROËN JUMPER nadwozie pełne (244) 2.2 HDi04.20021012179 ccm44HY (DW12UTED)
CITROËN JUMPER nadwozie pełne (244) 2.8 HDi04.20021282800 ccm48140.43S
CITROËN JUMPER nadwozie pełne (244) 2.8 HDi05.20041462798 ccm48140.43N
CITROËN JUMPER nadwozie pełne (244) 2.8 HDi 4x404.20021282800 ccm48140.43S
CITROËN JUMPER platforma / podwozie 2.2 HDi 10004.20061012198 ccm44HV (P22DTE)
CITROËN JUMPER platforma / podwozie 2.2 HDi 11007.20111102198 ccm44HG (P22DTE)
CITROËN JUMPER platforma / podwozie 2.2 HDi 12004.20061202198 ccm44HU (P22DTE)
CITROËN JUMPER platforma / podwozie 2.2 HDi 13007.20111302198 ccm44HH (P22DTE)
CITROËN JUMPER platforma / podwozie 2.2 HDi 15007.20111502198 ccm44HJ (P22DTE)
CITROËN JUMPER platforma / podwozie 3.0 HDi 14507.20101462999 ccm4F30DTE (F1CE3481N)
CITROËN JUMPER platforma / podwozie 3.0 HDi 16009.20061572999 ccm4F1CE0481D (F30DT)
CITROËN JUMPER platforma / podwozie (244) 2.0 HDi04.2002841997 ccm4RHV (DW10UTD)
CITROËN JUMPER platforma / podwozie (244) 2.2 HDi04.20021012179 ccm44HY (DW12UTED)
CITROËN JUMPER platforma / podwozie (244) 2.2 HDi02.20021012179 ccm44HY (DW12UTED)
CITROËN JUMPER platforma / podwozie (244) 2.8 HDi04.20021282800 ccm48140.43S
CITROËN JUMPER platforma / podwozie (244) 2.8 HDi05.20041462798 ccm48140.43N
CITROËN JUMPER platforma / podwozie (244) 2.8 HDi 4x402.20021282798 ccm4F28TDCR
FIAT 500 (312) 1.3 D Multijet10.2007751248 ccm4169 A1.000
FIAT 500 C (312) 1.3 D Multijet09.2009751248 ccm4169 A1.000
FIAT CROMA (194) 1.9 D Multijet06.20051151910 ccm4939 A7.000
FIAT CROMA (194) 1.9 D Multijet06.20051201910 ccm4939 A1.000
FIAT CROMA (194) 1.9 D Multijet12.20051361910 ccm4939 A8.000
FIAT CROMA (194) 1.9 D Multijet06.20051501910 ccm4939 A2.000
FIAT Doblo Cargo (223_) 1.3 D Multijet10.2005751248 ccm4199 A2.000
FIAT Doblo Cargo (223_) 1.3 JTD 16V05.2004701248 ccm4188 A8.000
FIAT Doblo Cargo (223_) 1.3 JTD 16V Multijet08.2006841248 ccm4223 A9.000
FIAT Doblo Kombi (119_, 223_) 1.3 D Multijet10.2005841248 ccm4223 A9.000
FIAT Doblo Kombi (119_, 223_) 1.3 JTD05.2005751248 ccm4199 A2.000
FIAT Doblo Kombi (119_, 223_) 1.3 JTD 16V12.2004701248 ccm4188 A9.000
FIAT DUCATO Autobus (244, Z_) 2.0 JTD04.2002841997 ccm4RHV (DW10)
FIAT DUCATO Autobus (244, Z_) 2.3 JTD04.20021102286 ccm4F1AE0481C
FIAT DUCATO Autobus (244, Z_) 2.8 JTD04.20021282798 ccm48140.43S
FIAT DUCATO Autobus (244, Z_) 2.8 JTD04.20041452800 ccm48140.43N
FIAT DUCATO Autobus (244, Z_) 2.8 JTD 4x407.20021282798 ccm48140.43S
FIAT Ducato Burtowy Ciężarówka / Podwozie (250_, 290_) 100 Multijet 2,2 D07.20061002198 ccm44HV (P22DTE)
FIAT Ducato Burtowy Ciężarówka / Podwozie (250_, 290_) 120 Multijet 2,3 D07.20061202287 ccm4F1AE0481D
FIAT Ducato Burtowy Ciężarówka / Podwozie (250_, 290_) 120 Multijet 2,3 D 4x403.20101202287 ccm4F1AE0481D
FIAT Ducato Burtowy Ciężarówka / Podwozie (250_, 290_) 130 Multijet 2,3 D07.20061312287 ccm4F1AE0481N
FIAT Ducato Burtowy Ciężarówka / Podwozie (250_, 290_) 140 Multijet 3,0 D07.20061402999 ccm4F1CE3481N
FIAT Ducato Burtowy Ciężarówka / Podwozie (250_, 290_) 150 Multijet 3,0 D04.20101462999 ccm4F1CE3481N
FIAT Ducato Burtowy Ciężarówka / Podwozie (250_, 290_) 160 Multijet 3,0 D07.20061562999 ccm4F1CE3481M
FIAT Ducato Burtowy Ciężarówka / Podwozie (250_, 290_) 160 Multijet 3,0 D07.20061582999 ccm4F1CE0481D
FIAT Ducato Bus (250_, 290_) 100 Multijet 2,2 D07.20061002198 ccm44HV (P22DTE)
FIAT Ducato Bus (250_, 290_) 120 Multijet 2,3 D07.20061202287 ccm4F1AE0481D
FIAT Ducato Bus (250_, 290_) 140 Multijet 3,0 D07.20061402999 ccm4F1CE3481N
FIAT Ducato Bus (250_, 290_) 150 Multijet 3,0 D04.20101462999 ccm4F1CE3481N
FIAT Ducato Bus (250_, 290_) 160 Multijet 3,0 D10.20061562999 ccm4F1CE0481D
FIAT Ducato Bus (250_, 290_) 160 Multijet 3,0 D07.20061582999 ccm4F1CE0481D
FIAT DUCATO nadwozie pełne (244) 2.0 JTD04.2002841997 ccm4RHV (DW10)
FIAT DUCATO nadwozie pełne (244) 2.3 JTD04.20021102286 ccm4F1AE0481C
FIAT DUCATO nadwozie pełne (244) 2.8 JTD04.20021282798 ccm48140.43S
FIAT DUCATO nadwozie pełne (244) 2.8 JTD 4x407.20021282798 ccm48140.43S
FIAT DUCATO nadwozie pełne (244) 2.8 JTD Power05.20041462800 ccm48140.43N
FIAT DUCATO platforma / podwozie (244) 2.0 JTD04.2002841997 ccm4RHV (DW10)
FIAT DUCATO platforma / podwozie (244) 2.3 JTD04.20021102286 ccm4F1AE0481C
FIAT DUCATO platforma / podwozie (244) 2.8 JTD04.20021282798 ccm48140.43S
FIAT DUCATO platforma / podwozie (244) 2.8 JTD 4x410.20021282798 ccm48140.43S
FIAT DUCATO platforma / podwozie (244) 2.8 JTD Power05.20041462800 ccm48140.43N
FIAT Ducato Van (250_, 290_) 100 Multijet 2,2 D07.20061002198 ccm44HV (P22DTE)
FIAT Ducato Van (250_, 290_) 120 Multijet 2,3 D07.20061202287 ccm4FPT
FIAT Ducato Van (250_, 290_) 120 Multijet 2,3 D 4x403.20101202287 ccm4F1AE0481D
FIAT Ducato Van (250_, 290_) 140 Multijet 3,0 D07.20061402999 ccm4F1CE3481N
FIAT Ducato Van (250_, 290_) 150 Multijet 3,0 D04.20101462999 ccm4F1CE3481N
FIAT Ducato Van (250_, 290_) 160 Multijet 3,0 D07.20061562999 ccm4F1CE3481M
FIAT Ducato Van (250_, 290_) 160 Multijet 3,0 D07.20061582999 ccm4F1CE0481D
FIAT Idea (350_) 1.3 D Multijet01.2004701248 ccm4188 A9.000
FIAT Idea (350_) 1.3 D Multijet10.2005901248 ccm4199 A3.000
FIAT Idea (350_) 1.3 D Multijet05.2008951248 ccm4199 B1.000
FIAT Idea (350_) 1.9 JTD01.20041011910 ccm4188 B2.000
FIAT MULTIPLA (186) 1.9 JTD (186AXE1A)04.20021201910 ccm4186 A9.000
FIAT PANDA (169) 1.3 D Multijet09.2003701248 ccm4188 A8.000
FIAT PANDA (169) 1.3 D Multijet06.2006751248 ccm4169 A1.000
FIAT PANDA (169) 1.3 D Multijet 4x410.2004701248 ccm4188 A8.000
FIAT PANDA (169) 1.3 D Multijet 4x409.2010751248 ccm4169 A1.000
FIAT PANDA Van (169) 1.3 D Multijet03.2004701248 ccm4188 A8.000
FIAT PANDA Van (169) 1.3 D Multijet01.2006751248 ccm4169 A1.000
FIAT PANDA Van (169) 1.3 D Multijet 4x410.2004701248 ccm4188 A8.000
FIAT PANDA Van (169) 1.3 D Multijet 4x401.2006751248 ccm4169 A1.000
FIAT PUNTO (188) 1.3 JTD 16V06.2003701248 ccm4188 A9.000
FIAT PUNTO (188) 1.9 JTD10.2001861910 ccm4188 A7.000
FIAT PUNTO (188) 1.9 JTD06.20031011910 ccm4188 B2.000
FIAT PUNTO Van (188AX) 1.3 JTD06.2003691248 ccm4188 A9.000
FIAT PUNTO Van (188AX) 1.9 JTD02.2000861910 ccm4188 A7.000
FIAT Sedici (FY_) 1.9 D Multijet06.20061201910 ccm4D19AA
FIAT Sedici (FY_) 1.9 D Multijet 4x406.20061201910 ccm4D19AA
FIAT Sedici (FY_) 2.0 D Multijet06.20061351956 ccm4D20AA
FIAT Sedici (FY_) 2.0 D Multijet 4x406.20061351956 ccm4D20AA
FIAT Strada Pick-up (178_) 1.3 D Multijet05.2006851248 ccm4223 A9.000
LANCIA MUSA (350) 1.3 D Multijet10.2004701248 ccm4188 A9.000
LANCIA MUSA (350) 1.3 D Multijet09.2006901248 ccm4199 A3.000
LANCIA MUSA (350) 1.9 D Multijet10.20041011910 ccm4188 B2.000
LANCIA YPSILON (843) 1.3 D Multijet09.2006751248 ccm4199 A2.000
LANCIA YPSILON (843) 1.3 D Multijet09.2006901248 ccm4199 A3.000
LANCIA YPSILON (843) 1.3 D Multijet05.20071051248 ccm4199 A3.000
LANCIA YPSILON (843) 1.3 JTD10.2003701248 ccm4188 A9.000
OPEL AGILA (A) (H00) 1.3 CDTI (F68)08.2003701248 ccm4Z 13 DT
OPEL AGILA (B) (H08) 1.3 CDTI (F68)04.2008751248 ccm4Z 13 DTJ
VAUXHALL Agila Mk II (B) (H08) 1.3 CDTI01.2008751248 ccm4D13A
OPEL ANTARA 2.0 CDTI03.20071271991 ccm4Z 20 S
OPEL ANTARA 2.0 CDTI09.20081271991 ccm4Z 20 DM
OPEL ANTARA 2.0 CDTI05.20061501991 ccm4Z 20 S
OPEL ANTARA 2.0 CDTI 4x405.20061501991 ccm4Z 20 S
VAUXHALL Antara (L07) 2.0 CDTI 4x408.20061501991 ccm4Z 20 DMH
OPEL Astra Classic Hatchback (A04) 1.3 CDTI (L48)01.2009901248 ccm4Z 13 DTH
OPEL Astra H Caravan (A04) 1.3 CDTI (L35)08.2005901248 ccm4Z 13 DTH
OPEL Astra H Caravan (A04) 1.9 CDTI (L35)09.20051001910 ccm4Z 19 DTL
OPEL Astra H Caravan (A04) 1.9 CDTI (L35)09.20051201910 ccm4Z 19 DT
OPEL Astra H Caravan (A04) 1.9 CDTI (L35)09.20041501910 ccm4Z 19 DTH
OPEL Astra H Caravan (A04) 1.9 CDTI 16V (L35)08.20041201910 ccm4Z 19 DTJ
OPEL Astra H GTC (A04) 1.3 CDTI (L08)04.2005901248 ccm4Z 13 DTH
OPEL Astra H GTC (A04) 1.9 CDTI (L08)01.20061011910 ccm4Z 19 DTL
OPEL Astra H GTC (A04) 1.9 CDTI (L08)09.20051201910 ccm4Z 19 DT
OPEL Astra H GTC (A04) 1.9 CDTi (L08)03.20051501910 ccm4Z 19 DTH
OPEL Astra H GTC (A04) 1.9 CDTi 16V (L08)03.20051201910 ccm4Z 19 DTJ
OPEL Astra H Hatchback (A04) 1.3 CDTI (L48)08.2005901248 ccm4Z 13 DTH
OPEL Astra H Hatchback (A04) 1.9 CDTI (L48)09.20051001910 ccm4Z 19 DTL
OPEL Astra H Hatchback (A04) 1.9 CDTI (L48)06.20041201910 ccm4Z 19 DT
OPEL Astra H Hatchback (A04) 1.9 CDTI (L48)09.20041501910 ccm4Z 19 DTH
OPEL Astra H Hatchback (A04) 1.9 CDTI 16V (L48)04.20041201910 ccm4Z 19 DTJ
OPEL ASTRA H nadwozie pełne (L70) 1.3 CDTI (L70)08.2005901248 ccm4Z 13 DTH
OPEL ASTRA H nadwozie pełne (L70) 1.9 CDTI (L70)09.20051201910 ccm4Z 19 DT
OPEL ASTRA H nadwozie pełne (L70) 1.9 CDTI (L70)09.20041501910 ccm4Z 19 DTH
OPEL ASTRA H nadwozie pełne (L70) 1.9 CDTI 16V (L70)08.20041201910 ccm4Z 19 DTJ
OPEL Astra H Sedan (A04) 1.3 CDTi (L69)02.2007901248 ccm4Z 13 DTH
OPEL Astra H TwinTop (A04) 1.9 CDTi (L67)09.20051501910 ccm4Z 19 DTH
VAUXHALL Astra Mk V (H) (A04) Hatchback 1.3 CDTI (L48)01.2004901248 ccm4Z 13 DTH
VAUXHALL Astra Mk V (H) (A04) Hatchback 1.9 CDTI (L48)01.20041201910 ccm4Z 19 DT
VAUXHALL Astra Mk V (H) (A04) Hatchback 1.9 CDTI (L48)01.20041501910 ccm4Z 19 DTH
VAUXHALL Astra Mk V (H) Kombi (A04) 1.3 CDTi (L35)08.2004901248 ccm4Z 13 DTH
VAUXHALL Astra Mk V (H) Kombi (A04) 1.9 CDTi (L35)08.20041201910 ccm4Z 19 DT
VAUXHALL Astra Mk V (H) Kombi (A04) 1.9 CDTi (L35)08.20041501910 ccm4Z 19 DTH
VAUXHALL Astra Mk V (H) Sport Hatch (A04) 1.3 CDTi (L08)04.2005901248 ccm4Z 13 DTH
VAUXHALL Astra Mk V (H) Sport Hatch (A04) 1.9 CDTi (L08)02.20051201910 ccm4Z 19 DT
VAUXHALL Astra Mk V (H) Sport Hatch (A04) 1.9 CDTi (L08)02.20051501910 ccm4Z 19 DTH
VAUXHALL Astra Mk V (H) TwinTop (A04) 1.9 CDTi (L67)01.20061501910 ccm4Z 19 DTH
VAUXHALL Astravan Mk V (H) (A04) 1.3 CDTi08.2005901248 ccm4Z 13 DTH
VAUXHALL Astravan Mk V (H) (A04) 1.9 CDTi03.20051201910 ccm4Z 19 DT
VAUXHALL Astravan Mk V (H) (A04) 1.9 CDTi03.20051501910 ccm4Z 19 DTH
OPEL COMBO nadwozie pełne / kombi 1.3 CDTI 16V08.2005691248 ccm4Z 13 DT
OPEL COMBO nadwozie pełne / kombi 1.3 CDTI 16V10.2005751248 ccm4Z 13 DTJ
OPEL COMBO Tour 1.3 CDTI 16V10.2004691248 ccm4Z 13 DT
OPEL COMBO Tour 1.3 CDTI 16V10.2005751248 ccm4Z 13 DTJ
VAUXHALL COMBO Mk II (C) nadwozie pełne / kombi (F25) 1.3 CDTI 16V09.2004691248 ccm4Z 13 DT
VAUXHALL COMBO Mk II (C) nadwozie pełne / kombi (F25) 1.3 CDTI 16V10.2005751248 ccm4Z 13 DTJ
VAUXHALL COMBO TOUR Mk II (C) (F25) 1.3 CDTI 16V07.2006751248 ccm4Z 13 DTJ
OPEL Corsa C Hatchback (X01) 1.3 CDTI (F08, F68)06.2003701248 ccm4Z 13 DT
OPEL Corsa C Van (X01) 1.3 CDTI 16V (F08, W5L)08.2005691248 ccm4Z 13 DT
VAUXHALL Corsa Mk II (C) Hatchback (X01) 1.3 CDTI 16V08.2000701248 ccm4Z 13 DT
VAUXHALL Corsavan Mk II (C) (X01) 1.3 CDTI 16V04.2004701248 ccm4Z 13 DT
OPEL Meriva A (X03) 1.3 CDTI (E75)04.2005691248 ccm4Z 13 DT
OPEL Meriva A (X03) 1.3 CDTI (E75)09.2003751248 ccm4Z 13 DTJ
VAUXHALL Meriva Mk I (A) (X03) 1.3 CDTI01.2003751248 ccm4Z 13 DTJ
OPEL Signum CC (Z03) 1.9 CDTI (F48)08.20051001910 ccm4Z 19 DTL
OPEL Signum CC (Z03) 1.9 CDTI (F48)04.20041201910 ccm4Z 19 DT
OPEL Signum CC (Z03) 1.9 CDTI (F48)04.20041501910 ccm4Z 19 DTH
VAUXHALL Signum (Z03) 1.9 CDTI04.20041201910 ccm4Z 19 DT
VAUXHALL Signum (Z03) 1.9 CDTI 16V04.20041501910 ccm4Z 19 DTH
OPEL Tigra TwinTop (X04) 1.3 CDTI06.2004691248 ccm4Z 13 DT
VAUXHALL Tigra TwinTop (X04) 1.3 CDTI06.2004691248 ccm4Z 13 DT
OPEL Vectra C Caravan (Z02) 1.9 CDTI (F35)10.20051001910 ccm4Z 19 DTL
OPEL Vectra C Caravan (Z02) 1.9 CDTI (F35)04.20041201910 ccm4Z 19 DT
OPEL Vectra C Caravan (Z02) 1.9 CDTI (F35)04.20041501910 ccm4Z 19 DTH
OPEL Vectra C CC (Z02) 1.9 CDTI (F68)10.20051001910 ccm4Z 19 DTL
OPEL Vectra C CC (Z02) 1.9 CDTI (F68)04.20041201910 ccm4Z 19 DT
OPEL Vectra C CC (Z02) 1.9 CDTI (F68)04.20041501910 ccm4Z 19 DTH
OPEL Vectra C Sedan (Z02) 1.9 CDTI (F69)10.20051001910 ccm4Z 19 DTL
OPEL Vectra C Sedan (Z02) 1.9 CDTI (F69)04.20041201910 ccm4Z 19 DT
OPEL Vectra C Sedan (Z02) 1.9 CDTI (F69)04.20041501910 ccm4Z 19 DTH
VAUXHALL Vectra Mk II (C) CC (Z02) 1.9 CDTI08.20021201910 ccm4Z 19 DT
VAUXHALL Vectra Mk II (C) CC (Z02) 1.9 CDTI 16V04.20041501910 ccm4Z 19 DTH
VAUXHALL Vectra Mk II (C) Kombi (Z02) 1.9 CDTI04.20041201910 ccm4Z 19 DT
VAUXHALL Vectra Mk II (C) Kombi (Z02) 1.9 CDTI 16V04.20041501910 ccm4Z 19 DTH
VAUXHALL Vectra Mk II (C) Sedan (Z02) 1.9 CDTI04.20021201910 ccm4Z 19 DT
VAUXHALL Vectra Mk II (C) Sedan (Z02) 1.9 CDTI 16V04.20041501910 ccm4Z 19 DTH
OPEL ZAFIRA B (A05) 1.9 CDTI (M75)07.20051001910 ccm4Z 19 DTL
OPEL ZAFIRA B (A05) 1.9 CDTI (M75)07.20051201910 ccm4Z 19 DT
OPEL ZAFIRA B (A05) 1.9 CDTI (M75)07.20051501910 ccm4Z 19 DTH
VAUXHALL Zafira Mk II (B) (A05) 1.9 CDTI07.20051201910 ccm4Z 19 DT
VAUXHALL Zafira Mk II (B) (A05) 1.9 CDTI07.20051501910 ccm4Z 19 DTH
PEUGEOT BOXER Autobus 2.2 HDi 10004.20061012198 ccm44HV (P22DTE)
PEUGEOT BOXER Autobus 2.2 HDi 11003.20111102198 ccm44HG (P22DTE)
PEUGEOT BOXER Autobus 2.2 HDi 12004.20061202198 ccm44HU (P22DTE)
PEUGEOT BOXER Autobus 2.2 HDi 13003.20111312198 ccm44HH (P22DTE)
PEUGEOT BOXER Autobus 2.2 HDi 15003.20111502198 ccm44HJ (P22DTE)
PEUGEOT BOXER Autobus 3.0 HDi 14504.20101462999 ccm4F1CE3481N (F30DTE)
PEUGEOT BOXER Autobus 3.0 HDi 16004.20061562999 ccm4F1CE0481D (F30DT)
PEUGEOT BOXER Autobus (244, Z_) 2.0 HDi04.2002841997 ccm4RHV (DW10TD)
PEUGEOT BOXER Autobus (244, Z_) 2.2 HDi04.20021012179 ccm44HY (DW12UTED)
PEUGEOT BOXER Autobus (244, Z_) 2.8 HDi04.20021282800 ccm48140.43S (F28DTCR)
PEUGEOT BOXER Autobus (244, Z_) 2.8 HDi04.20041452800 ccm48140.43N
PEUGEOT BOXER Autobus (244, Z_) 2.8 HDi 4x404.20021282800 ccm48140.43S (F28DTCR)
PEUGEOT BOXER nadwozie pełne 2.2 HDi 10004.20061012198 ccm44HV (P22DTE)
PEUGEOT BOXER nadwozie pełne 2.2 HDi 11003.20111102198 ccm44HG (P22DTE)
PEUGEOT BOXER nadwozie pełne 2.2 HDi 12004.20061202198 ccm44HU (P22DTE)
PEUGEOT BOXER nadwozie pełne 2.2 HDi 13003.20111312198 ccm44HH (P22DTE)
PEUGEOT BOXER nadwozie pełne 2.2 HDi 15003.20111502198 ccm44HJ (P22DTE)
PEUGEOT BOXER nadwozie pełne 3.0 HDi07.20061562999 ccm4F1CE0481D (F30DT)
PEUGEOT BOXER nadwozie pełne 3.0 HDi 14504.20101462999 ccm4F1CE3481N (F30DTE)
PEUGEOT BOXER nadwozie pełne 3.0 HDi 16004.20061562999 ccm4F1CE0481D (F30DT)
PEUGEOT BOXER nadwozie pełne (244) 2.0 HDi04.2002841997 ccm4RHV (DW10TD)
PEUGEOT BOXER nadwozie pełne (244) 2.2 HDi04.20021012179 ccm44HY (DW12UTED)
PEUGEOT BOXER nadwozie pełne (244) 2.8 HDi09.20051262800 ccm48140.43S (F28DTCR)
PEUGEOT BOXER nadwozie pełne (244) 2.8 HDi04.20021282800 ccm48140.43S (F28DTCR)
PEUGEOT BOXER nadwozie pełne (244) 2.8 HDi04.20041462800 ccm48140.43N
PEUGEOT BOXER nadwozie pełne (244) 2.8 HDi 4x404.20021282800 ccm48140.43S (F28DTCR)
PEUGEOT BOXER platforma / podwozie 2.2 HDi 10004.20061012198 ccm44HV (P22DTE)
PEUGEOT BOXER platforma / podwozie 2.2 HDi 11003.20111102198 ccm44HG (P22DTE)
PEUGEOT BOXER platforma / podwozie 2.2 HDi 12004.20061202198 ccm44HU (P22DTE)
PEUGEOT BOXER platforma / podwozie 2.2 HDi 13003.20111312198 ccm44HH (P22DTE)
PEUGEOT BOXER platforma / podwozie 2.2 HDi 15003.20111502198 ccm44HJ (P22DTE)
PEUGEOT BOXER platforma / podwozie 3.0 HDi02.20071562999 ccm4F1CE0481D (F30DT)
PEUGEOT BOXER platforma / podwozie 3.0 HDi 14504.20101462999 ccm4F1CE3481N (F30DTE)
PEUGEOT BOXER platforma / podwozie 3.0 HDi 16004.20061562999 ccm4F1CE0481D (F30DT)
PEUGEOT BOXER platforma / podwozie (244) 2.0 HDi04.2002841997 ccm4RHV (DW10TD)
PEUGEOT BOXER platforma / podwozie (244) 2.2 HDi04.20021012179 ccm44HY (DW12UTED)
PEUGEOT BOXER platforma / podwozie (244) 2.8 HDi04.20021282800 ccm48140.43S (F28DTCR)
PEUGEOT BOXER platforma / podwozie (244) 2.8 HDi04.20041462800 ccm48140.43N
PEUGEOT BOXER platforma / podwozie (244) 2.8 HDi 4x404.20021282800 ccm48140.43S (F28DTCR)
SAAB 9-3 (YS3F) 1.9 TiD09.20041201910 ccm4Z 19 DT
SAAB 9-3 (YS3F) 1.9 TiD09.20041501910 ccm4Z 19 DTH
SAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 1.9 TiD09.20041201910 ccm4Z 19 DT
SAAB 9-3 kombi (YS3F) 1.9 TiD03.20051201910 ccm4Z 19 DT
SAAB 9-3 kombi (YS3F) 1.9 TiD03.20051501910 ccm4Z 19 DTH
SUZUKI IGNIS II 1.3 DDiS (RM413D)09.2003701248 ccm4Z13DT
SUZUKI SPLASH 1.3 CDTI (A5B 413D)01.2008751248 ccm4Z 13 DTJ
SUZUKI SWIFT III (MZ, EZ) 1.3 DDiS (RS 413D)08.2005691248 ccm4Z13DT
SUZUKI SWIFT III (MZ, EZ) 1.3 DDiS (RS 413D)08.2005751248 ccm4Z 13 DTJ
SUZUKI SWIFT IV (FZ, NZ) 1.3 DDiS (AZG 413D)10.2010751248 ccm4D13AA
SUZUKI SWIFT IV (FZ, NZ) 1.6 (AZG 416, AZH 416, RS416)01.20121361586 ccm4M16A
SUZUKI SX4 (EY, GY) 1.9 DDiS (RW 419D)06.20061201910 ccm4D19AA
SUZUKI SX4 (EY, GY) 1.9 DDiS 4x4 (RW 419D)06.20061201910 ccm4D19AA
SUZUKI SX4 (EY, GY) 2.0 DDiS (RW 420D)07.20091351956 ccm4D20AA
SUZUKI SX4 (EY, GY) 2.0 DDiS 4x4 (RW 420D)07.20091351956 ccm4D20AA
SUZUKI SX4 S-Cross (JY) 1.6 DDiS (AKK 416D)08.20131201598 ccm4D16AA
SUZUKI SX4 S-Cross (JY) 1.6 DDiS AllGrip (AKK 416D)08.20131201598 ccm4D16AA
SUZUKI VITARA (LY) 1.6 DDiS (APK 416D)02.20151201598 ccm4D16AA
SUZUKI VITARA (LY) 1.6 DDiS AllGrip (APK 416D)02.20151201598 ccm4D16AA
SUZUKI Wagon R+ Hatchback (MM) 1.3 DDiS (RB 413D)09.2003701248 ccm4Z13DT
Klienci, którzy kupili ten produkt kupili także:
Oceń teraz

MASTER-SPORT Filtr paliwa z uszczelnieniami



Oceń teraz

MASTER-SPORT Filtr paliwa z uszczelnieniami.

SKRZYNKA INFORMACYJNA

Darmowa dostawa

na każde zamówienie powyżej 380 PLN wartości towarów
  • Filtr paliwa (430007230 żrednica wewnętrzna [mm]: 25) dostawa z POSTNORD
  • Filtr paliwa (Rodzaj filtra: 9 430007230) dostawa z GLS
  • 430007230 Filtr paliwa (Numer podwozia od: 7544620) dostawa z DHL
:

Bezpieczne połączenie

Metody płatności
  • 430007230 Filtr paliwa kupić z PayPal metodę płatności
  • Przelewy24
  • Trustly
  • Przelew Bankowy
  • Filtr paliwa ( 430007230) MASTER-SPORT kupić z VISA metodę płatności
  • Filtr paliwa (Norma emisji spalin: Euro 4 430007230) kupić z MasterCard metodę płatności
PON. - PT. 8.00 - 18.00
SOB. - 8.00 - 16.00

INFOLINIA DLA KLIENTÓW

+48 22 152 11 58

Adres

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Niemcy
Pokaż na mapie