Wyszukiwanie według samochodu
Katalog części samochodowych

Tarcza hamulcowa pełny, Ø: 233,00mm

Recenzje (0)
Kupić tanio Tarcza hamulcowa 201002 (Felga, ilosć otworów: 4 | Minimalna grubożć [mm]: 7,8) thumb?id=54992&lng=pl&ccf=94077773

561,31

PLN w tym 23% VAT, Wysyłka
Aktualnie niedostępne w sprzedaży
  • Artykuł №: 201002
  • Producent: NK
  • Typ:
- +
Ten produkt nie jest dostępny w naszym magazynie. Proszę o wybranie innego produktu.
Ten artykuł został dodany do Twojego koszyka
NK Tarcza hamulcowa
Tarcza hamulcowa szczegóły
  • Średnica [mm]:   233,00 
  • Typ tarczy hamulcowej:   pełny 
  • Felga, ilosć otworów:   4,00 
  • Grubość tarczy hamulcowej [mm]:   9,00 
  • Minimalna grubożć [mm]:   7,80 
  • Wysokość [mm]:   77,50 
  • Warunki: nowy
Numer(y) referencyjny OEM:
Producentów OE Numer
ALFA ROMEO 0060703238
ALFA ROMEO 0060750518
ALFA ROMEO 0060750699
ALFA ROMEO 60703238
ALFA ROMEO 60750518
ALFA ROMEO 60750699
ALFA ROMEO 795035
ALFA ROMEO 795036
ALFA ROMEO 795247
Inne produkty pasujące do podanego NUMERU OEM:
FERODO
DDF018
NK
201002
BREMBO
08.2163.08
BREMBO
08.2163.10
BREMBO
08.2163.18
BREMBO
08.2163.20
TRW
DF1754
DT
4.30029
FERODO
DDF018-1
TRUCKTEC AUTOMOTIVE
01.35.007
ALFASUD
Tarcza hamulcowa pasujące do następujących modeli samochodów
Producent/model/typProd. rok (od do)KMPojemności skokowejCyl.Kod silnika
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.2 (901.D0, 901.D1)06.1972631186 ccm4AR 30102
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.2 (901.D5)03.1980601186 ccm4AR 30102 S
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.2 ti11.1973681186 ccm4AR 30104
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.3 (901.F0)01.1978681286 ccm4AR 30180
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.3 SC/ti Super09.1977761351 ccm4AR 30164
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.3 Super (901.F2)01.1979691351 ccm4AR 30160
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.3 ti (901.G0)09.1977751286 ccm4AR 30184
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.3 ti (901.G4)03.1980861351 ccm4AR 30168
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.5 ti03.1980951490 ccm4AR 30128
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.5 ti Sprint01.19831051490 ccm4AR 30146
ALFA ROMEO ALFASUD Giardinetta (904) 1.301.1978651286 ccm4AR 30180
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.3 (902.A0)09.1976761286 ccm4AR 30184
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.405.1978761351 ccm4AR 30164
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.407.1979851351 ccm4AR 30168
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.501.19801021490 ccm4AR 30146
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.5 (902.A1)05.1978831490 ccm4AR 30124
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.5 (902.A5)07.1979951490 ccm4AR 30128
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.703.19871181712 ccm4AR 30550
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.7 i.e.10.19871051712 ccm4AR 30558
Klienci, którzy kupili ten produkt kupili także:
Oceń teraz

Tarcza hamulcowa pełny, Ø: 233,00mm



Oceń teraz

Tarcza hamulcowa pełny, Ø: 233,00mm.

SKRZYNKA INFORMACYJNA

Darmowa dostawa

na każde zamówienie powyżej 360 PLN wartości towarów
  • Tarcza hamulcowa (201002 Grubosć tarczy hamulcowej [mm]: 9) dostawa z POSTNORD
  • Tarcza hamulcowa (Typ tarczy hamulcowej: pełny 201002) dostawa z GLS
  • 201002 Tarcza hamulcowa (Ciężar [kg]: 4,83) dostawa z DHL
:

Bezpieczne połączenie

Metody płatności
  • 201002 Tarcza hamulcowa Strona zabudowy: Oś tylna kupić z PayPal metodę płatności
  • Przelewy24
  • Trustly
  • Przelew Bankowy
  • Tarcza hamulcowa ( 201002) NK kupić z VISA metodę płatności
  • Tarcza hamulcowa (Srednica [mm]: 233 201002) kupić z MasterCard metodę płatności
PON. - PT. 8.00 - 18.00
SOB. - 8.00 - 16.00

INFOLINIA DLA KLIENTÓW

+48 22 307 44 99

Adres

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Niemcy
Pokaż na mapie