Wyszukiwanie po samochodu

Szukaj

SACHS - auto części katalog

Założenie

Firma założona przez Ernsta Sachsa i Karla Fichtela w Schweinfurt w 1895 roku produkowała wysoce precyzyjne łożyska kulkowe oraz piasty rowerowe, dzięki czemu bardzo dobrze się rozwijała pod nazwą Fichtel & Sachs i stale wprowadzała na rynek nowe innowacje, takie jak hamulce torpedo lub ulepszonych wolnobiegi dla rowerów , Po oddzieleniu się od Wälzlager-Sparte i wielu różnorodnych innych restrukturyzacjach po drugiej wojnie światowej, firma Sachs zaczęła koncentrować się na konstruowaniu małych silników dla jednośladów i dostarczyła je producentom motocykli na całym świecie. Od lat 1960-tych, aż do połowy 1980 roku, firma Fichtel & Sachs posiadała blisko 10.000 pracowników i była jednym z czołowych światowych producentów sprzęgieł, piast rowerowych, małych silników i amortyzatorów.

Po zmianach w posiadaniu (firma Sachs była także własnością Mannesmann, który został potem sam przejęty), firma została przejęta przez ZF Friedrichshafen w 2001 roku i z nimi całkowicie połączona w 2011 roku.

Części samochodowe Sachs

Nazwa firmy ""Sachs"" nadal istniała jako jedna z tych, która produkuje części do układów napędowych i podwozi, takie jak tarcze dociskowe sprzęgła, wały napędowe i przeguby. Ich specjalnym obszarem produkcji jest wytwarzanie kół zamachowych, które są montowane pomiędzy wałem korbowym a sprzęgłem. Jest to z pewnością jeden z powodów, dla których firma i jej zakres produkcji wyjątkowo dobrze pasuje do grupy ZF, która produkuje skrzynie zmiany biegów.

Części firmowe do znanych firm

Firma, która posiada ugruntowaną pozycję na rynku, zaopatruje takie firmy jak Mercedes Benz, BMW i Audi w firmowe amortyzatory, a także jest bardzo aktywna w dziedzinie sportów motorowych, co oznacza, że jej części są także używane w samochodach sportowych, takich jak Porsche i Lotus.

W pojazdach przemysłowych, w których istnieje potrzeba ciągnięcia ciężkich przyczep lub dźwigania ciężarów, ważne jest, aby stosować sprzęgła wysokiej jakości, takie jak to, które jest produkowane przez firmę Sachs. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wszystkie produkty Sachs, które zostały zaprojektowane z myślą o ich wyjątkowej trwałości i długim okresie użytkowania. Oprócz pomp hyfraulicznych i siłowników pomocniczych możesz także znaleźć wszystkie zużywalne części do amortyzatorów, takie jak rękawy chroniące przed kurzem i zestawy ochronne do przegubów i wałów napędowych firmy Sachs.

Wszystkie kategorie SACHS i części zapasowe do Twojego samochodu do przejrzenia

Twój koszyk

0 Pozycje, 0,00 PLN

Do kasy
SKRZYNKA INFORMACYJNA

Darmowa dostawa

Na każde zamówienie powyżej 300 PLN wartości towarów
  • Auto części SACHS dostawa z UPS
  • Części do samochodów SACHS dostawa z GLS
  • Części zamienne SACHS dostawa z DHL
:

Bezpieczne połączenie

Metody płatności
  • Auto części SACHS kupić z mc metodę płatności
  • Autoczęści SACHS kupić z paypal metodę płatności
  • Części do samochodów SACHS kupić z visa metodę płatności
Poniedziałek - Piątek 8.00 - 18.00 Sobota - 8.00 - 16.00

INFOLINIA DLA KLIENTÓW

+48 22 307 44 99

Adres

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Niemcy
Pokaż na mapie