Wyszukiwanie według samochodu
Katalog części samochodowych

Filtr paliwa

Recenzje (0)
Kupić tanio Filtr paliwa SKFF-0870231 (Wysokożć [mm]: 150 | Rozmiar gwintu 1: M 12) preview

81,68

PLN w tym 23% VAT, Wysyłka
Na stanie
Dostawa w 2-3 dni robocze
  • Artykuł №: SKFF-0870231
  • Producent: STARK
  • Typ:
- +
Ten artykuł został dodany do Twojego koszyka
STARK Filtr paliwa
Filtr paliwa szczegóły
  • Wysokość [mm]:   150 
  • Średnica [mm]:   82 
  • Wymiar gwintu:   M 16 X 1.5 
  • Rozmiar gwintu 1:   M 12 
  • Średnica wewnętrzna 2 [mm]:   62, 69 
  • Warunki: nowy
Numer(y) referencyjny OEM:
Producentów OE Numer
CHRYSLER 52129238AA
CHRYSLER K52129238AA
CITROËN 190667
CITROËN 190694
CITROËN 1906C2
CITROËN 1906C3
FIAT 1337724080
FIAT 46797378
FIAT 46807036
FIAT 46823390
FIAT 60816460
FIAT 77362258
FIAT 77362338
FIAT 9949267
HYUNDAI 3192226910
HYUNDAI 319222E900
HYUNDAI 319222EA00
HYUNDAI 319223A810
HYUNDAI 319223A850
HYUNDAI 319223E200
HYUNDAI 319224H000
HYUNDAI 319224H001
HYUNDAI 319224H900
IVECO 2992300
IVECO 504018807
IVECO 504071913
KIA 0K2KB13480
KIA 0K2KK13483
KIA 0K2KK13483A
KIA 0K55212603A
KIA 313003E200
KIA 3192226910
KIA 319222E900
KIA 319224H001
KIA K2KK13483
LDV 527990001
PEUGEOT 190666
PEUGEOT 190667
PEUGEOT 190693
PEUGEOT 1906C2
PEUGEOT 1906C3
VM 45312010F
Inne produkty pasujące do podanego NUMERU OEM:
MAHLE ORIGINAL
KC 182
BOSCH
1 457 434 458
BOSCH
1 457 434 460
BOSCH
1 457 434 510
BOSCH
1 457 434 511
BOSCH
F 026 402 010
BOSCH
F 026 402 013
BOSCH
F 026 402 048
VAICO
V22-9710
VAICO
V52-9570
MANN-FILTER
WK 8019
MANN-FILTER
WK 824/1
MANN-FILTER
WK 824/2
MANN-FILTER
WK 842/15
MANN-FILTER
WK 854/1
MANN-FILTER
WK 854/2
MANN-FILTER
WK 854/4
MANN-FILTER
WK 854/5
MANN-FILTER
WK 854/6
BOSCH
1 457 434 310
BOSCH
1 457 434 314
BOSCH
1 457 434 443
BOSCH
1 457 434 455
HERTH+BUSS JAKOPARTS
J1330317
HERTH+BUSS JAKOPARTS
J1330320
HERTH+BUSS JAKOPARTS
J1330514
HERTH+BUSS JAKOPARTS
J1330515
HENGST FILTER
H159WK
HENGST FILTER
H160WK
HENGST FILTER
H161WK
HENGST FILTER
H212WK
HENGST FILTER
H70WK13
HENGST FILTER
H70WK14
MAGNETI MARELLI
153071760102
MAGNETI MARELLI
153071760109
MAGNETI MARELLI
153071760110
MAGNETI MARELLI
153071760111
MAGNETI MARELLI
153071760112
MAGNETI MARELLI
153071760149
FEBI BILSTEIN
30747
FEBI BILSTEIN
30748
FEBI BILSTEIN
30749
MAPCO
63237
JAPANPARTS
FC-907S
JAPANPARTS
FC-H05S
JAPANPARTS
FC-H11S
JAPANPARTS
FC-K16S
JAPANPARTS
FC-K18S
VAICO
V24-0024
VAICO
V42-0011
MAHLE ORIGINAL
KC 101
MAHLE ORIGINAL
KC 140
MAHLE ORIGINAL
KC 179
MAHLE ORIGINAL
KC 195
MAHLE ORIGINAL
KC 221
MAHLE ORIGINAL
KC 226
MAHLE ORIGINAL
KC 46
TOPRAN
721 018
BLUE PRINT
ADA102319
BLUE PRINT
ADG02326
BLUE PRINT
ADG02339
BLUE PRINT
ADG02350
BLUE PRINT
ADG02365
BLUE PRINT
ADG02366
COOPERSFIAAM FILTERS
FP4935/A
COOPERSFIAAM FILTERS
FP5600HWS
COOPERSFIAAM FILTERS
FP5643HWS
COOPERSFIAAM FILTERS
FP5665
COOPERSFIAAM FILTERS
FP5719
COOPERSFIAAM FILTERS
FP5775EWS
COOPERSFIAAM FILTERS
FP5776EWS
COOPERSFIAAM FILTERS
FP5777EWS
COOPERSFIAAM FILTERS
FT5854
VAICO
V53-0055
VALEO
587712
VALEO
587736
VALEO
587741
VALEO
587713
BOSCH
0 986 450 116
VALEO
587725
JC PREMIUM
B3F034PR
JC PREMIUM
B30526PR
JC PREMIUM
B30306PR
JC PREMIUM
B3F029PR
JC PREMIUM
B30318PR
JC PREMIUM
B30314PR
JC PREMIUM
B3F032PR
JC PREMIUM
B30326PR
JC PREMIUM
B30324PR
JC PREMIUM
B30327PR
UFI
24.439.00
UFI
24.443.00
UFI
24.H2O.00
UFI
24.H2O.01
UFI
24.H2O.02
UFI
24.H2O.04
UFI
24.H2O.05
UFI
24.H2O.07
BOSCH
1 457 434 337
KNECHT
KC 101
KNECHT
KC 182
KNECHT
KC 195
KNECHT
KC 226
KNECHT
KC 221
KNECHT
KC 179
KNECHT
KC 140
DT
1.12120
DT
7.24080
NIPPARTS
J1330317
NIPPARTS
J1330320
NIPPARTS
J1330514
NIPPARTS
J1330515
CHAMPION
L403/606
CHAMPION
L408/606
FEBI BILSTEIN
40298
VALEO
587727
UFI
24.122.00
BOSCH
F 026 402 813
MAPCO
63025
VAICO
V24-0481
CHAMPION
CFF100403
CHAMPION
CFF100405
CHAMPION
CFF100408
SOFIMA
S 0H2O NR
SOFIMA
S 1H2O NR
SOFIMA
S 2H2O NR
SOFIMA
S 4H2O NR
SOFIMA
S 5H2O NR
SOFIMA
S 7H2O NR
MEAT & DORIA
4266
MECAFILTER
ELG5266
DENCKERMANN
A120008
DENCKERMANN
A120030
PURFLUX
CS490
DELPHI
HDF572
DELPHI
HDF571
DELPHI
HDF614
DELPHI
HDF591
DELPHI
HDF606
KAMOKA
F301901
KAMOKA
F316801
KAMOKA
F316901
PURFLUX
CS701
PURFLUX
CS702
PURFLUX
CS712
PURFLUX
CS717
PURFLUX
CS726
PURFLUX
CS739
VAICO
V52-0150
TOPRAN
820 195
DELPHI
HDF670
STARK
SKFF-0870015
STARK
SKFF-0870036
STARK
SKFF-0870051
STARK
SKFF-0870063
STARK
SKFF-0870068
RIDEX
9F0016
RIDEX
9F0052
RIDEX
9F0037
OPTIMAL
FF-01433
ASHIKA
30-K0-016
MEAT & DORIA
4110
MEAT & DORIA
4266/1
MEAT & DORIA
4311
MEAT & DORIA
4541/1
MEAT & DORIA
4706
MEAT & DORIA
4707
MEAT & DORIA
4819
HOFFER
4110
HOFFER
4266
HOFFER
4266/1
HOFFER
4311
HOFFER
4311/1
HOFFER
4706
HOFFER
4707
HOFFER
4819
RIDEX
9F0069
RIDEX
9F0064
ASHIKA
30-09-907
JP GROUP
3318700309
JP GROUP
3318700409
JP GROUP
3518700609
JP GROUP
3618700109
JP GROUP
4118700509
JP GROUP
5318700109
ASHIKA
30-H0-011
ASHIKA
30-H0-005
ASHIKA
30-K0-018
ALCO FILTER
SP-1297
ALCO FILTER
SP-1342
ALCO FILTER
SP-1403
ALCO FILTER
SP-1239
ALCO FILTER
SP-1288
ALCO FILTER
SP-1285
SOFIMA
S 4443 NR
SOFIMA
S 4439 NR
SOFIMA
S 4122 NR
PURFLUX
FCS858
MEYLE
11-14 323 0001
DT
12.23000
PROFIT
1530-2510
PROFIT
1530-2513
PROFIT
1535-0016
KRAFT
1723080
KRAFT
1723085
KRAFT
1723094
KRAFT
1726840
AUTOMEGA
180011610
AUTOMEGA
180061610
AUTOMEGA
180062310
MEYLE
214 323 0000
MAXGEAR
26-0058
MAXGEAR
26-0530
MAXGEAR
26-0556
MEYLE
28-14 323 0001
MEYLE
28-14 323 0005
MEYLE
37-14 323 0007
VALEO
587729
MAPCO
63505
MASTER-SPORT
824/2-KF-PCS-MS
DENCKERMANN
A120009
DENCKERMANN
A120029
DENCKERMANN
A120047
DENCKERMANN
A120160
DENCKERMANN
A120222
DENCKERMANN
A120225
DENCKERMANN
A120242
DENCKERMANN
A120269
DENCKERMANN
A120286
ACKOJA
A53-0302
BLUE PRINT
ADL142305
CLEAN FILTER
DN1923
CLEAN FILTER
DNW1992
CLEAN FILTER
DNW1994
CLEAN FILTER
DNW1997
CLEAN FILTER
DNW1998
KAMOKA
F314501
KAMOKA
F316301
MEAT & DORIA
FKFIA005
MEAT & DORIA
FKFIA025
MEAT & DORIA
FKFIA032
MEAT & DORIA
FKFIA100
MEAT & DORIA
FKFIA104
MEAT & DORIA
FKFIA129
MEAT & DORIA
FKFIA158
MEAT & DORIA
FKFIA161
FRIGAIR
FL08.401
FRIGAIR
FL28.401
FRIGAIR
FL28.403
MULLER FILTER
FN700
AMC Filter
HF-634
AMC Filter
KF-1463
AMC Filter
KF-1464
AMC Filter
KF-1466
FRAM
P4183
DONALDSON
P550588
DONALDSON
P550903
FRAM
PS10002EWS
FRAM
PS10098EWS
FRAM
PS10235
FRAM
PS9420WST
FRAM
PS9553WST
FRAM
PS9664
FRAM
PS9841
FRAM
PS9845WST
WIX FILTERS
WF8277
WIX FILTERS
WF8318
WIX FILTERS
WF8329
WIX FILTERS
WF8395
WIX FILTERS
WF8398
AMC Filter
KF-1478
BLUE PRINT
ADP152303
MAXGEAR
26-1090
MAXGEAR
26-1117
ACKOJA
A52-2006
STARK
SKFF-0870231
RIDEX
9F0232
KRAFT
1723090
FILTRON
PP 879/3
FILTRON
PP 968
FILTRON
PP 968/1
FILTRON
PP 968/2
FILTRON
PP 968/4
FILTRON
PP 979/2
FILTRON
PP 979/3
ACKOJA
A52-2009
ACKOJA
A52-2010
DJ PARTS
FF1149
DJ PARTS
FF1158
DJ PARTS
FF1196
147156166GTRELAYBRAVA DOBLODUCATOMAREA MULTIPLAPALIO PUNTOSTILOSTRADAEXCELACCENTELANTRAGETZSTAREXH-1 Nadwozie pełnei10i20i30ix35MATRIX SANTA FESONATA TUCSONDailyMASSIFCHEROKEE CARENSSEDONA CEE'DCERATOMAGENTIS PICANTORIO SORENTO SOULSPORTAGELYBRATHESIS MAXUSBOXER
Filtr paliwa pasujące do następujących modeli samochodów
Producent/model/typProd. rok (od do)KMPojemności skokowejCyl.Kod silnika
ALFA ROMEO 147 (937) 1.9 JTD (937.AXD1A, 937.BXD1A)04.20011151910 ccm4937 A2.000
ALFA ROMEO 147 (937) 1.9 JTD (937.AXF1A, 937.BXF1A)06.20031011910 ccm4182 B9.000
ALFA ROMEO 147 (937) 1.9 JTD 16V (937.AXG1B, 937.BXG1B)09.20031261910 ccm4937 A4.000
ALFA ROMEO 147 (937) 1.9 JTD 16V (937.AXG1B, 937.BXG1B)11.20021401910 ccm4192 A5.000
ALFA ROMEO 147 (937) 1.9 JTD 16V (937.AXM1B, 937.AXS1B)10.20041361910 ccm4192 B1.000
ALFA ROMEO 147 (937) 1.9 JTDM (937.AXD1A, 937.AXV1A, 937.BXB1A)10.20041151910 ccm4939 A7.000
ALFA ROMEO 147 (937) 1.9 JTDM 16V (937.AXN1B, 937.AXZ1B)06.20081701910 ccm4937 A6.000
ALFA ROMEO 147 (937) 1.9 JTDM 16V (937.AXN1B, 937.BXN1B)09.20041501910 ccm4937 A5.000
ALFA ROMEO 147 (937) 1.9 JTDM 8V (937.AXD1A, 937.AXU1A, 937.BXU1A)07.20051201910 ccm4937 A2.000
ALFA ROMEO 156 (932) 1.9 JTD (932.A2B00)10.20001101910 ccm4AR 37101
ALFA ROMEO 156 (932) 1.9 JTD (932.A2B00, 932.A2C00)05.20011151910 ccm4937 A2.000
ALFA ROMEO 156 (932) 1.9 JTD (932.AXN00, 932.BXE00)07.20041501910 ccm4937 A5.000
ALFA ROMEO 156 (932) 1.9 JTD 16V11.20021401910 ccm4192 A5.000
ALFA ROMEO 156 (932) 2.4 JTD10.20031752387 ccm5841 G.000
ALFA ROMEO 156 (932) 2.4 JTD (932A1B__)10.20001402387 ccm5839 A6.000
ALFA ROMEO 156 (932) 2.4 JTD (932AXC)03.20021502387 ccm5841 C000
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) 1.9 JTD03.20051501910 ccm4937 A5.000
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) 1.9 JTD (932.B2B00)10.20001101910 ccm4AR 37101
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) 1.9 JTD (932B2B, 932B2C)05.20011151910 ccm4937 A2.000
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) 1.9 JTD 16V11.20021401910 ccm4192 A5.000
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) 1.9 JTD 16V Q407.20041501910 ccm4937 A5.000
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) 2.4 JTD10.20031752387 ccm5841 G.000
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) 2.4 JTD (932.B1B00)10.20001402387 ccm5839 A6.000
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) 2.4 JTD (932.BXC00)03.20021502387 ccm5841 C000
ALFA ROMEO 166 (936) 2.4 JTD04.20021502387 ccm5841 C000
ALFA ROMEO 166 (936) 2.4 JTD10.20031632387 ccm5841 N.000
ALFA ROMEO 166 (936) 2.4 JTD10.20031752387 ccm5841 H.000
ALFA ROMEO 166 (936) 2.4 JTD07.20061802387 ccm5841 M.000
ALFA ROMEO 166 (936) 2.4 JTD07.20051852387 ccm5936 B.000
ALFA ROMEO 166 (936) 2.4 JTD (936A2B__)10.20001402387 ccm5839 A6.000
ALFA ROMEO GT (937) 1.9 JTD11.20031501910 ccm4937 A5.000
ALFA ROMEO GT (937) 1.9 JTD05.20081701910 ccm4937 A6.000
CITROËN JUMPER Autobus (230P) 2.8 HDi09.20001282800 ccm48140.43S
CITROËN JUMPER Autobus (230P) 2.8 HDi 4x409.20001282800 ccm48140.43S
CITROËN JUMPER Autobus (244, Z_) 2.0 HDi04.2002841997 ccm4RHV (DW10UTD)
CITROËN JUMPER Autobus (244, Z_) 2.2 HDi04.20021012179 ccm44HY (DW12UTED)
CITROËN JUMPER Autobus (244, Z_) 2.8 HDi04.20021282800 ccm48140.43S
CITROËN JUMPER Autobus (244, Z_) 2.8 HDi Napęd na 4 koła04.20021282800 ccm48140.43S
CITROËN JUMPER nadwozie pełne (230L) 2.0 HDI11.2001841997 ccm4RHV (DW10TD)
CITROËN JUMPER nadwozie pełne (230L) 2.8 HDi09.20001282800 ccm48140.43S
CITROËN JUMPER nadwozie pełne (230L) 2.8 HDi 4x409.20001282800 ccm48140.43S
CITROËN JUMPER nadwozie pełne (244) 2.0 HDi04.2002841997 ccm4RHV (DW10TD)
CITROËN JUMPER nadwozie pełne (244) 2.2 HDi04.20021012179 ccm44HY (DW12UTED)
CITROËN JUMPER nadwozie pełne (244) 2.8 HDi04.20021282800 ccm48140.43S
CITROËN JUMPER nadwozie pełne (244) 2.8 HDi05.20041462798 ccm48140.43N
CITROËN JUMPER nadwozie pełne (244) 2.8 HDi 4x404.20021282800 ccm48140.43S
CITROËN JUMPER platforma / podwozie (230) 2.8 HDi10.20001262800 ccm48140.43S
CITROËN JUMPER platforma / podwozie (230) 2.8 HDi09.20001282800 ccm48140.43S
CITROËN JUMPER platforma / podwozie (244) 2.0 HDi04.2002841997 ccm4RHV (DW10UTD)
CITROËN JUMPER platforma / podwozie (244) 2.2 HDi02.20021012179 ccm44HY (DW12UTED)
CITROËN JUMPER platforma / podwozie (244) 2.2 HDi04.20021012179 ccm44HY (DW12UTED)
CITROËN JUMPER platforma / podwozie (244) 2.8 HDi04.20021282800 ccm48140.43S
CITROËN JUMPER platforma / podwozie (244) 2.8 HDi05.20041462798 ccm48140.43N
CITROËN JUMPER platforma / podwozie (244) 2.8 HDi 4x402.20021282798 ccm4F28TDCR
FIAT BRAVA (182) 1.9 JTD09.20001001910 ccm4182 B9.000
FIAT BRAVO I (182) 1.9 JTD09.20001001910 ccm4182 B9.000
FIAT Doblo Cargo (223_) 1.9 JTD07.20031051910 ccm4223 A7.000
FIAT Doblo Cargo (223_) 1.9 JTD (223ZXE1A)10.20011001910 ccm4182 B9.000
FIAT Doblo Kombi (119_, 223_) 1.9 JTD07.20031051910 ccm4223 A7.000
FIAT Doblo Kombi (119_, 223_) 1.9 JTD (223AXE1A)10.20011001910 ccm4182 B9.000
FIAT DUCATO Autobus (230) 2.0 JTD10.2001841997 ccm4RHV (DW10)
FIAT DUCATO Autobus (230) 2.8 JTD11.20001282798 ccm48140.43S
FIAT DUCATO Autobus (230) 2.8 JTD 4x411.20001282798 ccm48140.43S
FIAT DUCATO Autobus (244, Z_) 2.0 JTD04.2002841997 ccm4RHV (DW10)
FIAT DUCATO Autobus (244, Z_) 2.3 JTD04.20021102286 ccm4F1AE0481C
FIAT DUCATO Autobus (244, Z_) 2.8 JTD04.20021282798 ccm48140.43S
FIAT DUCATO Autobus (244, Z_) 2.8 JTD04.20041452800 ccm48140.43N
FIAT DUCATO Autobus (244, Z_) 2.8 JTD 4x407.20021282798 ccm48140.43S
FIAT DUCATO nadwozie pełne (230L) 2.0 JTD10.2001841997 ccm4RHV (DW10)
FIAT DUCATO nadwozie pełne (230L) 2.8 JTD11.20001282798 ccm48140.43S
FIAT DUCATO nadwozie pełne (230L) 2.8 JTD 4x411.20001282798 ccm48140.43S
FIAT DUCATO nadwozie pełne (244) 2.0 JTD04.2002841997 ccm4RHV (DW10)
FIAT DUCATO nadwozie pełne (244) 2.3 JTD04.20021102286 ccm4F1AE0481C
FIAT DUCATO nadwozie pełne (244) 2.8 JTD04.20021282798 ccm48140.43S
FIAT DUCATO nadwozie pełne (244) 2.8 JTD 4x407.20021282798 ccm48140.43S
FIAT DUCATO nadwozie pełne (244) 2.8 JTD Power05.20041462800 ccm48140.43N
FIAT DUCATO platforma / podwozie (230) 2.0 JTD07.2001841997 ccm4RHV (DW10)
FIAT DUCATO platforma / podwozie (230) 2.8 JTD11.20001282798 ccm48140.43S
FIAT DUCATO platforma / podwozie (230) 2.8 JTD 4x410.20011282798 ccm48140.43S
FIAT DUCATO platforma / podwozie (244) 2.0 JTD04.2002841997 ccm4RHV (DW10)
FIAT DUCATO platforma / podwozie (244) 2.3 JTD04.20021102286 ccm4F1AE0481C
FIAT DUCATO platforma / podwozie (244) 2.8 JTD04.20021282798 ccm48140.43S
FIAT DUCATO platforma / podwozie (244) 2.8 JTD 4x410.20021282798 ccm48140.43S
FIAT DUCATO platforma / podwozie (244) 2.8 JTD Power05.20041462800 ccm48140.43N
FIAT MAREA (185) 1.9 JTD 11001.20011101910 ccm4186 A6.000
FIAT MAREA Weekend (185) 1.9 JTD 11001.20011101910 ccm4186 A6.000
FIAT MULTIPLA (186) 1.9 JTD (186AXE1A)04.20021201910 ccm4186 A9.000
FIAT MULTIPLA (186) 1.9 JTD 11003.20011101910 ccm4186 A6.000
FIAT MULTIPLA (186) 1.9 JTD 11507.20021151910 ccm4186 A8.000
FIAT PALIO Weekend (178DX) 1.9 JTD09.2001801910 ccm4188 A2.000
FIAT PUNTO (188) 1.9 JTD10.2001861910 ccm4188 A7.000
FIAT PUNTO (188) 1.9 JTD 80 (188.237, .257, .337, .357)09.1999801910 ccm4188 A2.000
FIAT PUNTO Van (188AX) 1.9 JTD02.2000861910 ccm4188 A7.000
FIAT STILO (192) 1.9 D Multijet09.20051001910 ccm4192 A9.000
FIAT STILO (192) 1.9 JTD01.20041401910 ccm4192 A5.000
FIAT STILO (192) 1.9 JTD (192_XE1A)10.20011151910 ccm4192 A1.000
FIAT STILO (192) 1.9 JTD (192_XF1A)02.2002801910 ccm4192 A3.000
FIAT STILO Multi Wagon (192) 1.9 D Multijet09.20051001910 ccm4192 A9.000
FIAT STILO Multi Wagon (192) 1.9 JTD01.2003801910 ccm4192 A3.000
FIAT STILO Multi Wagon (192) 1.9 JTD01.20031151910 ccm4192 A1.000
FIAT STILO Multi Wagon (192) 1.9 JTD01.20041401910 ccm4192 A5.000
FIAT Strada Pick-up (178_) 1.9 JTD04.2003801910 ccm4188 A2.000
HYUNDAI ACCENT II (LC) 1.5 CRDi04.2002821493 ccm3D3EA
HYUNDAI ACCENT II sedan (LC) 1.5 CRDi01.2002821493 ccm3D3EA
HYUNDAI ACCENT III (MC) 1.5 CRDi GLS11.20051101493 ccm4D4FA
HYUNDAI ACCENT III sedan (MC) 1.5 CRDi GLS11.20051101493 ccm4D4FA
HYUNDAI ACCENT IV sedan (RB) 1.6 CRDi11.20101281582 ccm4D4FB
HYUNDAI ACCENT IV sedan (RB) 1.6 CRDI04.20111361582 ccm4D4FB
HYUNDAI ELANTRA sedan (HD) 1.6 CRDi11.20051161582 ccm4D4FB
HYUNDAI GETZ (TB) 1.5 CRDi03.2003821493 ccm3D3EA
HYUNDAI GETZ (TB) 1.5 CRDi08.2005881493 ccm4D4FA
HYUNDAI GETZ (TB) 1.5 CRDi GLS08.20051101493 ccm4D4FA
HYUNDAI H-1 / Starex MPV (A1) 2.5 CRDi06.20061102497 ccm4D4CB
HYUNDAI H-1 / Starex MPV (A1) 2.5 CRDi06.19971162497 ccm4D4CB
HYUNDAI H-1 Cargo (TQ) 2.5 CRDi02.20081102497 ccm4D4CB
HYUNDAI H-1 Cargo (TQ) 2.5 CRDi08.20111162497 ccm4D4CB
HYUNDAI H-1 Cargo (TQ) 2.5 CRDi08.20091362497 ccm4D4CB-W
HYUNDAI H-1 Cargo (TQ) 2.5 CRDi02.20081702497 ccm4D4CB
HYUNDAI H-1 Travel (TQ) 2.5 CRDi07.20101102497 ccm4D4CB
HYUNDAI H-1 Travel (TQ) 2.5 CRDi08.20111162497 ccm4D4CB
HYUNDAI H-1 Travel (TQ) 2.5 CRDI07.20081362497 ccm4D4CB
HYUNDAI H-1 Travel (TQ) 2.5 CRDi05.20081632497 ccm4D4CB
HYUNDAI H-1 Travel (TQ) 2.5 CRDi05.20081702497 ccm4D4CB
HYUNDAI H-1 Van (A1) 2.5 CRDi07.20011102497 ccm4D4CB
HYUNDAI H-1 Van (A1) 2.5 CRDi08.20031402497 ccm4D4CB
HYUNDAI i10 (PA) 1.1 CRDi01.2008751120 ccm3D3FA
HYUNDAI i20 (PB, PBT) 1.1 CRDi03.2012751120 ccm3D3FA
HYUNDAI i20 (PB, PBT) 1.4 CRDi09.2008751396 ccm4D4FC
HYUNDAI i20 (PB, PBT) 1.4 CRDi08.2008901396 ccm4D4FC
HYUNDAI i20 (PB, PBT) 1.6 CRDi09.20081161582 ccm4D4FB
HYUNDAI i30 (FD) 1.610.20071161591 ccm4G4FC
HYUNDAI i30 (FD) 1.6 CRDi10.2007901582 ccm4D4FB
HYUNDAI i30 (FD) 1.6 CRDi10.20071161582 ccm4D4FB
HYUNDAI i30 (FD) 1.6 CRDi01.20101281582 ccm4D4FB
HYUNDAI i30 (FD) 2.0 CRDi10.20071361991 ccm4D4EA-F
HYUNDAI i30 (FD) 2.0 CRDi10.20071401991 ccm4D4EA-F
HYUNDAI i30 CW (FD) 1.602.20081161591 ccm4G4FC
HYUNDAI i30 CW (FD) 1.6 CRDi02.2008901582 ccm4D4FB
HYUNDAI i30 CW (FD) 1.6 CRDi02.20081161582 ccm4D4FB
HYUNDAI i30 CW (FD) 1.6 CRDi01.20101281582 ccm4D4FB
HYUNDAI i30 CW (FD) 2.0 CRDi10.20081361991 ccm4D4EA-F
HYUNDAI i30 CW (FD) 2.0 CRDi02.20081401991 ccm4D4EA-F
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 1.7 CRDi11.20101161685 ccm4D4FD
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 CRDi01.20101361995 ccm4D4HA
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 CRDi01.20121841995 ccm4D4HA
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 CRDi 4WD01.20101361995 ccm4D4HA
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 CRDi 4WD01.20101841995 ccm4D4HA
HYUNDAI MATRIX (FC) 1.5 CRDi12.20041021493 ccm4D4FA
HYUNDAI MATRIX (FC) 1.5 CRDi VGT08.20051101493 ccm4D4FA
HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.0 CRDi08.20011131991 ccm4D4EA
HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.0 CRDi 4x404.20011131991 ccm4D4EA
HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.0 CRDi 4x408.20031251991 ccm4D4EA-V
HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.0 CRDi Napęd na 4 koła11.20031451991 ccm4D4EA-F
HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.2 CRDi03.20061392188 ccm4D4EB
HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.2 CRDi03.20061552188 ccm4D4EB
HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.2 CRDi 4x403.20061392188 ccm4D4EB
HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.2 CRDi 4x403.20061552188 ccm4D4EB
HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.2 CRDi GLS03.20061502188 ccm4D4EB
HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.2 CRDi GLS 4x403.20061502188 ccm4D4EB
HYUNDAI SONATA V (NF) 2.0 CRDi02.20061361991 ccm4D4EA-F
HYUNDAI SONATA V (NF) 2.0 CRDi02.20061401991 ccm4D4EA-F
HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 CRDi08.20041131991 ccm4D4EA
HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 CRDi01.20071201991 ccm4D4EA-F
HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 CRDi01.20061361991 ccm4D4EA-F
HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 CRDi01.20061401991 ccm4D4EA-F
HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 CRDi01.20091501991 ccm4D4EA-F
HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 CRDi Napęd na 4 koła08.20041131991 ccm4D4EA
HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 CRDi Napęd na 4 koła01.20071201991 ccm4D4EA-F
HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 CRDi Napęd na 4 koła01.20061361991 ccm4D4EA-F
HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 CRDi Napęd na 4 koła01.20061401991 ccm4D4EA-V
HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 CRDi Napęd na 4 koła01.20091501991 ccm4D4EA-F
IVECO DAILY III Autobus 35 S 12, 35 C 12, 40 C 1201.20031162287 ccm4F1AE0481B
IVECO DAILY III Autobus 35 S 13, 40 C 13, 50 C 1305.19991252800 ccm48140.43S
IVECO DAILY III Autobus 35 S 14, 50 C 14 (ATPA9FH2)01.20041362998 ccm4F1CE0481A
IVECO DAILY III Autobus 40 C 11, 50 C 1105.19991062800 ccm48140.43B
IVECO DAILY III Autobus 40 C 15, 50 C 1505.19991462800 ccm48140.43N
IVECO DAILY III Autobus 40 C 17, 50 C 1701.20041662998 ccm4F1CE0481B
IVECO DAILY III nadwozie pełne / kombi 29 L 10 V (ALJA43A2, ALJA42A2, ALJA41A2)09.2002952287 ccm4F1AE0481A
IVECO DAILY III nadwozie pełne / kombi 29 L 11 V05.19991062800 ccm48140.43C
IVECO DAILY III nadwozie pełne / kombi 29 L 12 V (ALKA41A2, ALLA52A2, ALKA42A2)09.20021162287 ccm4F1AE0481B
IVECO DAILY III nadwozie pełne / kombi 29 L 1305.20011252800 ccm48140.43S
IVECO DAILY III nadwozie pełne / kombi 29 L 1401.20051362287 ccm4F1AE0481M
IVECO DAILY III nadwozie pełne / kombi 29 L 9 V05.1999842800 ccm48140.63
IVECO DAILY III nadwozie pełne / kombi 29 L 9 V11.2001902800 ccm48140.43R
IVECO DAILY III nadwozie pełne / kombi 35 C 12 V, 35 S 12 V (AGKA43A2, AGKB43A2, AGKB46A2,...09.20021162287 ccm4F1AE0481B
IVECO DAILY III nadwozie pełne / kombi 35 C 1409.20041362998 ccm4F1CE0481A
IVECO DAILY III nadwozie pełne / kombi 35 C 14, 35 S 1401.20051362287 ccm4F1AE0481M
IVECO DAILY III nadwozie pełne / kombi 35 C 17, 35 S 1701.20051662998 ccm4F1CE0481B
IVECO DAILY III nadwozie pełne / kombi 35 S 10 (ANJA41A1, ANJA42A2, ANJA42AB, ANJA43A, ANJAV1A,...09.2002952287 ccm4F1AE0481A
IVECO DAILY III nadwozie pełne / kombi 35 S 11 V,35 C 11 V05.19991062800 ccm48140.43C
IVECO DAILY III nadwozie pełne / kombi 35 S 13 V,35 C 13 V05.19991252800 ccm48140.43S
IVECO DAILY III nadwozie pełne / kombi 35 S 15 V, 35 C 15 V (A6HCV3B2, A6HBV4B2, A6HC41B2,...11.20021462800 ccm48140.43N
IVECO DAILY III nadwozie pełne / kombi 35 S 9 V11.2001902800 ccm48140.43R
IVECO DAILY III nadwozie pełne / kombi 35 S 9 V,35 C 9 V05.1999842800 ccm48140.63
IVECO DAILY III nadwozie pełne / kombi 40 C 1305.19991252800 ccm48140.43S
IVECO DAILY III nadwozie pełne / kombi 40 C 1409.20041362998 ccm4F1CE0481A
IVECO DAILY III nadwozie pełne / kombi 40 C 1401.20051362287 ccm4F1AE0481M
IVECO DAILY III nadwozie pełne / kombi 40 C 1511.20011462800 ccm48140.43N
IVECO DAILY III nadwozie pełne / kombi 40 C 17, 40 S 1701.20051662998 ccm4F1CE0481B
IVECO DAILY III nadwozie pełne / kombi 50 C 1105.19991062800 ccm48140.43C
IVECO DAILY III nadwozie pełne / kombi 50 C 1305.19991252800 ccm48140.43S
IVECO DAILY III nadwozie pełne / kombi 50 C 1409.20041362998 ccm4F1CE0481A
IVECO DAILY III nadwozie pełne / kombi 50 C 1501.20011462800 ccm48140.43N
IVECO DAILY III nadwozie pełne / kombi 50 C 1709.20041662998 ccm4F1CE0481B
IVECO DAILY III nadwozie pełne / kombi 65 C 1511.20011462800 ccm48140.43N
IVECO DAILY III nadwozie pełne / kombi 65 C 1709.20041662998 ccm4F1CE0481B
IVECO DAILY III platforma / podwozie 29 L 10 (ALJAV1A1, ALJA41AA, ALJA41A1, AHJA64A1,...09.2002952287 ccm4F1AE0481A
IVECO DAILY III platforma / podwozie 29 L 1105.19991052800 ccm48140.43B
IVECO DAILY III platforma / podwozie 29 L 12 (ALKA41A1, AHKA64A1, ALLA51A1)09.20021162287 ccm4F1AE0481B
IVECO DAILY III platforma / podwozie 29 L 1311.20011252800 ccm48140.43S
IVECO DAILY III platforma / podwozie 29 L 14 (AHRA11C1B1, AHRA14C1B1, AHRA64C1B1)11.20051362287 ccm4F1AE0481M
IVECO DAILY III platforma / podwozie 29 L 905.1999842800 ccm48140.63
IVECO DAILY III platforma / podwozie 29 L 911.2001902800 ccm48140.43R
IVECO DAILY III platforma / podwozie 35 C 10 V , 35 S 10 V (AMJA14A1, AMJA64A1, AMJA65A1,...09.2002952287 ccm4F1AE0481A
IVECO DAILY III platforma / podwozie 35 C 12 , 35 S 12 (AEKA14A1, AEKA14AA, AEKA64A1,...09.20021162287 ccm4F1AE0481B
IVECO DAILY III platforma / podwozie 35 C 1409.20041362998 ccm4F1CE0481A
IVECO DAILY III platforma / podwozie 35 C 14, 35 S 1401.20051362287 ccm4F1AE0481M
IVECO DAILY III platforma / podwozie 35 C 1511.20011462800 ccm48140.43N
IVECO DAILY III platforma / podwozie 35 C 17, 35 S 1701.20051662998 ccm4F1CE0481B
IVECO DAILY III platforma / podwozie 35 C 9, 35 S 911.2001902800 ccm48140.43R
IVECO DAILY III platforma / podwozie 35 S 11,35 C 11 (A2FC13AA, A6FBU4AB, A2NB14A1, A2ND13A1,...05.19991062800 ccm48140.43B
IVECO DAILY III platforma / podwozie 35 S 13,35 C 1305.19991252800 ccm48140.43S
IVECO DAILY III platforma / podwozie 35 S 9,35 C 905.1999842800 ccm48140.63
IVECO DAILY III platforma / podwozie 40 C 10 (AEJB14A1)09.2002952287 ccm4F1AE0481A
IVECO DAILY III platforma / podwozie 40 C 1305.19991252800 ccm48140.43S
IVECO DAILY III platforma / podwozie 40 C 1409.20041362998 ccm4F1CE0481A
IVECO DAILY III platforma / podwozie 40 C 1511.20011462800 ccm48140.43N
IVECO DAILY III platforma / podwozie 40 C 17, 40 S 1701.20051662998 ccm4F1CE0481B
IVECO DAILY III platforma / podwozie 50 C 1105.19991062800 ccm48140.43C
IVECO DAILY III platforma / podwozie 50 C 1305.19991252800 ccm48140.43S
IVECO DAILY III platforma / podwozie 50 C 1409.20041362998 ccm4F1CE0481A
IVECO DAILY III platforma / podwozie 50 C 1501.20011462800 ccm48140.43N
IVECO DAILY III platforma / podwozie 50 C 1709.20041662998 ccm4F1CE0481B
IVECO DAILY III platforma / podwozie 65 C 1409.20041362998 ccm4F1CE0481A
IVECO DAILY III platforma / podwozie 65 C 1511.20011462800 ccm48140.43N
IVECO DAILY III platforma / podwozie 65 C 1709.20041662998 ccm4F1CE0481B
IVECO DAILY IV Autobus 35S14 G07.20091362998 ccm4F1CE0441A
IVECO DAILY IV nadwozie pełne / kombi 35C14 GV, 35C14 GV/P, 35S14 GV, 35S14 GV/P07.20071362998 ccm4F1CE0441A
IVECO DAILY IV nadwozie pełne / kombi 35S1407.20071362998 ccm4F1CE0481A
IVECO DAILY IV platforma / podwozie 35C14 G, 35C14 G/P, 35S14 G, 35S14 G/P, 35C14 GD,...07.20071362998 ccm4F1CE0441A
IVECO DAILY IV platforma / podwozie 50C14 G, 50C14 G/P, 50C14 GD, 50C14 GD/P07.20071362998 ccm4F1CE0441A
IVECO DAILY IV platforma / podwozie 65C14 G, 65C14 G/P, 65C14 GD, 65C14 GD/P07.20071362998 ccm4F1CE0441A
IVECO MASSIF pick-up 3.0 HPI10.20081462998 ccm4F1CE0481FA
IVECO MASSIF pick-up 3.0 HPT10.20081762998 ccm4F1CE0481HA
IVECO MASSIF Single Cab 3.0 HPI10.20081462998 ccm4F1CE0481FA
IVECO MASSIF Single Cab 3.0 HPT10.20081762998 ccm4F1CE0481HA
IVECO MASSIF Station Wagon 3.0 HPI10.20081462998 ccm4F1CE0481FA
IVECO MASSIF Station Wagon 3.0 HPT10.20081762998 ccm4F1CE0481HA
JEEP CHEROKEE (KJ) 2.8 CRD 4x411.20021502777 ccm4ENR
JEEP CHEROKEE (KJ) 2.8 CRD 4x411.20041632777 ccm4ENR
KIA CARENS II (FJ) 2.0 CRDi07.20021131991 ccm4D4EA
KIA CARENS II (FJ) 2.0 CRDi11.20051401991 ccm4D4EA-F
KIA CARENS III (UN) 2.0 CRDi 14009.20061401991 ccm4D4EA-F
KIA CARNIVAL / GRAND CARNIVAL III (VQ) 2.2 CRDi01.20101942199 ccm4D4HB
KIA CEE'D (JD) 1.4 CRDi 9005.2012901396 ccm4D4FC
KIA CEE'D (JD) 1.6 CRDi 11005.20121101582 ccm4D4FB
KIA CEE'D (JD) 1.6 CRDi 11505.20121151582 ccm4D4FB
KIA CEE'D (JD) 1.6 CRDi 12805.20121281582 ccm4D4FB
KIA CEE'D (JD) 1.6 CRDi 9005.2012901582 ccm4D4FB-L
KIA CEE'D hatchback (ED) 1.6 CRDi 11512.20061151582 ccm4D4FB
KIA CEE'D hatchback (ED) 1.6 CRDi 12810.20101281582 ccm4D4FB
KIA CEE'D hatchback (ED) 1.6 CRDi 9012.2006901582 ccm4D4FB-L
KIA CEE'D hatchback (ED) 2.0 CRDi 14009.20071401991 ccm4D4EA
KIA CEE'D SW (ED) 1.6 CRDi 11509.20071151582 ccm4D4FB
KIA CEE'D SW (ED) 1.6 CRDi 12810.20101281582 ccm4D4FB
KIA CEE'D SW (ED) 1.6 CRDi 9009.2007901582 ccm4D4FB-L
KIA CEE'D SW (ED) 2.0 CRDi 14009.20071401991 ccm4D4EA
KIA CEE`D Sportswagon (JD) 1.4 CRDi 9009.2012901396 ccm4D4FC
KIA CEE`D Sportswagon (JD) 1.6 CRDi 11003.20131101582 ccm4D4FB
KIA CEE`D Sportswagon (JD) 1.6 CRDi 12809.20121281582 ccm4D4FB
KIA PRO CEE'D (ED) 1.6 CRDi 11502.20081151582 ccm4D4FB
KIA PRO CEE'D (ED) 1.6 CRDi 12810.20101281582 ccm4D4FB
KIA PRO CEE'D (ED) 1.6 CRDi 9002.2008901582 ccm4D4FB-L
KIA PRO CEE'D (ED) 2.0 CRDi 14002.20081401991 ccm4D4EA
KIA PRO CEE´D (JD) 1.4 CRDi 9003.2013901396 ccm4D4FC
KIA PRO CEE´D (JD) 1.6 CRDi 11003.20131101582 ccm4D4FB
KIA PRO CEE´D (JD) 1.6 CRDi 12803.20131281582 ccm4D4FB
KIA CERATO (LD) 1.5 CRDi07.20051021493 ccm4D4FA
KIA CERATO (LD) 1.6 CRDi06.20051151582 ccm4D4FB
KIA CERATO (LD) 2.0 CRDi04.20041121991 ccm4D4EA
KIA CERATO sedan (LD) 1.5 CRDi07.20051021493 ccm4D4FA
KIA CERATO sedan (LD) 1.6 CRDi06.20051151582 ccm4D4FB
KIA CERATO sedan (LD) 2.0 CRDi04.20041121991 ccm4D4EA
KIA MAGENTIS (MG) 2.0 CRDi11.20051361991 ccm4D4EA
KIA MAGENTIS (MG) 2.0 CRDi04.20061401991 ccm4D4EA
KIA Picanto (SA) 1.1 CRDi11.2005751120 ccm3D3FA
KIA RIO II (JB) 1.5 CRDi03.20051101493 ccm4D4FA
KIA RIO II sedan (JB) 1.5 CRDi03.20051101493 ccm4D4FA
KIA RIO III (UB) 1.1 CRDi09.2011751120 ccm3D3FA
KIA RIO III (UB) 1.4 CRDi09.2011901396 ccm4D4FC
KIA SORENTO I (JC) 2.5 CRDi08.20021402497 ccm4D4CB
KIA SORENTO I (JC) 2.5 CRDi05.20061632497 ccm4D4CB
KIA SOUL (AM) 1.6 CRDi 11502.20091151582 ccm4D4FB
KIA SOUL (AM) 1.6 CRDi 12802.20091261582 ccm4D4FB
KIA SOUL II (PS) 1.6 CRDi 12802.20141261582 ccm4D4FB
KIA SOUL II (PS) 1.6 CRDi 13604.20151361582 ccm4D4FB
KIA SPORTAGE (JE_, KM_) 2.0 CRDi02.20051131991 ccm4D4EA
KIA SPORTAGE (JE_, KM_) 2.0 CRDi01.20061361991 ccm4D4EA
KIA SPORTAGE (JE_, KM_) 2.0 CRDi01.20061401991 ccm4D4EA-F
KIA SPORTAGE (JE_, KM_) 2.0 CRDi09.20071501991 ccm4D4EA-F
KIA SPORTAGE (JE_, KM_) 2.0 CRDi 4WD09.20041131991 ccm4D4EA
KIA SPORTAGE (JE_, KM_) 2.0 CRDi 4WD01.20061361991 ccm4D4EA
KIA SPORTAGE (JE_, KM_) 2.0 CRDi 4WD01.20061401991 ccm4D4EA-V
KIA SPORTAGE (JE_, KM_) 2.0 CRDi 4WD09.20081501991 ccm4D4EA-F
KIA SPORTAGE (SL) 1.7 CRDi12.20101161685 ccm4D4FD
KIA SPORTAGE (SL) 2.0 CRDi07.20101361995 ccm4D4HA
KIA SPORTAGE (SL) 2.0 CRDi08.20101841995 ccm4D4HA
KIA SPORTAGE (SL) 2.0 CRDi AWD07.20101361995 ccm4D4HA
KIA SPORTAGE (SL) 2.0 CRDi AWD08.20101841995 ccm4D4HA
LANCIA LYBRA (839AX) 1.9 JTD05.20011161910 ccm4937 A2.000
LANCIA LYBRA (839AX) 1.9 JTD (839AXI1A)09.20001101910 ccm4AR 37101
LANCIA LYBRA (839AX) 2.4 JTD05.20021502387 ccm5841 C.000
LANCIA LYBRA (839AX) 2.4 JTD (839AXL1A)09.20001402387 ccm5839 A6.000
LANCIA LYBRA SW (839BX) 1.9 JTD05.20011161910 ccm4937 A2.000
LANCIA LYBRA SW (839BX) 1.9 JTD (839BXI1A)09.20001101910 ccm4AR 37101
LANCIA LYBRA SW (839BX) 2.4 JTD05.20021502387 ccm5841 C.000
LANCIA LYBRA SW (839BX) 2.4 JTD (839BXL1A)09.20001402387 ccm5839 A6.000
LANCIA THESIS (841AX) 2.4 D Multijet04.20061852387 ccm5841 P.000
LANCIA THESIS (841AX) 2.4 JTD09.20031632387 ccm5841 N.000
LANCIA THESIS (841AX) 2.4 JTD05.20031752387 ccm5841 G.000
LANCIA THESIS (841AX) 2.4 JTD (841AXD1B02)07.20021502387 ccm5841 C.000
LDV MAXUS Autobus 2.5 D02.2005952499 ccm4VM40C
LDV MAXUS Autobus 2.5 D02.20051202499 ccm4VM39C
LDV MAXUS Nadwozie pełne 2.5 D02.2005952499 ccm4VM40C
LDV MAXUS Nadwozie pełne 2.5 D10.20051202499 ccm4BS580VM
LDV MAXUS Nadwozie pełne 2.5 D02.20061352499 ccm4BS582VM
LDV MAXUS platforma / podwozie 2.5 D02.2005952499 ccm4VM39C
LDV MAXUS platforma / podwozie 2.5 D10.20051202499 ccm4BS580VM
LDV MAXUS platforma / podwozie 2.5 D02.20061352499 ccm4BS582VM
PEUGEOT BOXER Autobus (230P) 2.8 HDi10.20001262800 ccm48140.43S (F28DTCR)
PEUGEOT BOXER Autobus (230P) 2.8 HDI11.20001282800 ccm48140.43S (F28DTCR)
PEUGEOT BOXER Autobus (244, Z_) 2.0 HDi04.2002841997 ccm4RHV (DW10TD)
PEUGEOT BOXER Autobus (244, Z_) 2.2 HDi04.20021012179 ccm44HY (DW12UTED)
PEUGEOT BOXER Autobus (244, Z_) 2.8 HDi04.20021282800 ccm48140.43S (F28DTCR)
PEUGEOT BOXER Autobus (244, Z_) 2.8 HDi04.20041452800 ccm48140.43N
PEUGEOT BOXER Autobus (244, Z_) 2.8 HDi 4x404.20021282800 ccm48140.43S (F28DTCR)
PEUGEOT BOXER nadwozie pełne (230L) 2.0 HDI08.2001841997 ccm4RHV (DW10UTD)
PEUGEOT BOXER nadwozie pełne (230L) 2.8 HDi10.20001262800 ccm48140.43S (F28DTCR)
PEUGEOT BOXER nadwozie pełne (230L) 2.8 HDI11.20001282800 ccm48140.43S (F28DTCR)
PEUGEOT BOXER nadwozie pełne (230L) 2.8 HDi 4x410.20001282800 ccm48140.43S (F28DTCR)
PEUGEOT BOXER nadwozie pełne (244) 2.0 HDi04.2002841997 ccm4RHV (DW10TD)
PEUGEOT BOXER nadwozie pełne (244) 2.2 HDi04.20021012179 ccm44HY (DW12UTED)
PEUGEOT BOXER nadwozie pełne (244) 2.8 HDi04.20021282800 ccm48140.43S (F28DTCR)
PEUGEOT BOXER nadwozie pełne (244) 2.8 HDi04.20041462800 ccm48140.43N
PEUGEOT BOXER nadwozie pełne (244) 2.8 HDi 4x404.20021282800 ccm48140.43S (F28DTCR)
PEUGEOT BOXER platforma / podwozie (244) 2.0 HDi04.2002841997 ccm4RHV (DW10TD)
PEUGEOT BOXER platforma / podwozie (244) 2.2 HDi04.20021012179 ccm44HY (DW12UTED)
PEUGEOT BOXER platforma / podwozie (244) 2.8 HDi04.20021282800 ccm48140.43S (F28DTCR)
PEUGEOT BOXER platforma / podwozie (244) 2.8 HDi04.20041462800 ccm48140.43N
PEUGEOT BOXER platforma / podwozie (244) 2.8 HDi 4x404.20021282800 ccm48140.43S (F28DTCR)
PEUGEOT BOXER platforma / podwozie (ZCT_) 2.8 HDi10.20001262800 ccm48140.43S (F28DTCR)
PEUGEOT BOXER platforma / podwozie (ZCT_) 2.8 HDI11.20001282800 ccm48140.43S (F28DTCR)
Klienci, którzy kupili ten produkt kupili także:
Oceń teraz

Filtr paliwa



Oceń teraz

Filtr paliwa.

SKRZYNKA INFORMACYJNA

Darmowa dostawa

na każde zamówienie powyżej 390 PLN wartości towarów
  • Filtr paliwa (SKFF-0870231 Wymiar gwintu: M 16 X 1.5) dostawa z POSTNORD
  • Filtr paliwa (Srednica wewnętrzna 2 [mm]: 69 SKFF-0870231) dostawa z GLS
  • SKFF-0870231 Filtr paliwa (żrednica wewnętrzna 1 [mm]: 62) dostawa z DHL
:

Bezpieczne połączenie

Metody płatności
  • SKFF-0870231 Filtr paliwa Numer podwozia do: 7544619 kupić z PayPal metodę płatności
  • Przelewy24
  • Trustly
  • Przelew Bankowy
  • Filtr paliwa (Numer podwozia: KMH... SKFF-0870231) STARK kupić z VISA metodę płatności
  • Filtr paliwa (Numer podwozia od: 7150163 SKFF-0870231) kupić z MasterCard metodę płatności
PON. - PT. 8.00 - 18.00
SOB. - 8.00 - 16.00

INFOLINIA DLA KLIENTÓW

+48 22 152 11 58

Adres

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Niemcy
Pokaż na mapie