Wyszukiwanie po samochodu

Szukaj

Katalog auto części AUDI: Części zamienne do wszystkich modeli AUDI


Oferujemy Państwu łatwy i jasny wgląd do części samochodowych AUDI, które pasują do Twojego samochodu, dzięki naszemu mechanizmowi wyszukiwania. Po prostu wybierz model swojego AUDI i daj się zaskoczyć wyjątkową jakością i niskimi cenami naszych części zamiennych AUDI.


Najpopularniejsze części samochodowe z katalogu części dla AUDI

Części AUDI najwyższej jakości zamówić online

W naszym sklepie internetowym znajdują się wszystkie części do AUDI

Historia Audi

Audi jest fundamentem niemieckiego pioniera samochodowego Augusta Horcha, który nie mógł wykorzystać swojego imienia jako nazwy firmy po tym, jak odszedł z firmy A. Horch & Cie. Z tego powodu zdecydował on na użycie jego łacińskiego tłumaczenia. Firma Audi-Automobilwerke GmbH Zwickau została założona w 1910 roku oraz została przejęta w 1928 roku przez Zschopauer Motorenwerke J. S. Rasmussen (nazwa firmy : DKW). W 1932 roku obydwie firmy zostały połączone w unię samochodową posiadającą dwóch różnych producentów. W ramach tej organizacji, która była oznaczona symbolem czterech rzucających się w oczy pierścienie, Audi przejął produkcję słynnych samochodów klasy średniej. Po drugiej wojnie światowej, Auto Union AG mieszczący się w Chemnitz został wywłaszczony i usunięty z rejestru handlowego w 1948 roku.

Na przełomie 1949 i 1950 roku w Ingolstadt powstała firma Auto Union GmbH i kontynuowała działalność handlową pod nazwą marki DKW. Po tym, jak firma została na krótko połączona z Daimler-Benz AG w 1958 roku, w latach 1964-1966 Volkswagen AG zakupił większość Auto Union AG i wypuszczał swoje nowe produkty pod nazwą ""Audi"". Po połączeniu się z NSU, w 169 roku powstała nowa formacja o nazwie Audi AG; obecnie jest ona praktycznie całkowicie własnością firmy Volkswagen. Produkcja odbywa się w Ingolstadt i Neckarsulm, a także w Györ (Węgry), Brukseli oraz w innych zakładach firmy VW.

Obecny program modelu

Obecnie Audi jest marką premium firmy. Wyróżnia się on we wszystkich klasach samochodów ze względu na swoje aspiracje w dążeniu do bycia technologicznie innowacyjnym, co przejawia się również we własnym oświadczeniu reklamowym ""Postęp poprzez technologię"". Jednym z wybitnych osiągnięć tej marki jest dystrybucja samochodu z napędem na cztery koła (modele Quattro). Aktualny program modelu jest reprezentowany poprzez małe i kompaktowe samochody (A1 i A3), modeli klasy średniej (A4, A5), modele wyższej klasy średniej (A6, A7), a także modeli klasy luksusowej (A8, R8). Dodatkowo firma wypuściła modele coupe i kabrioletów z serii TT, a także SUV-y spośród Q-modeli.

SUV-y i modele sportowe

Wiele serii modeli są przeznaczone dla ambitnego kierowcy w wyższej wydajności wersji S oraz RS. Wersje Allroad Quattro modeli A4 oraz A6, jak i również serie Q-modeli (Q3, Q5, Q7) nadają się wprost doskonale na wycieczki po wyboistym terenie. Model R8 jest wybitnym ucieleśnieniem sportowej ambicji tej marki. Nasz sklep internetowy oferuje Tobie części zamienne pasujące do obecnych i wielu starszych modeli Audi, jak i również do samochodów innych producentów. W naszej gamie produktów znajdziesz niedrogie części robocze, takie jak tarcze hamulcowe, klocki hamulcowe czy wycieraczki przedniej szyby od najlepszych na całym świecie producentów części samochodowych.

Twój koszyk

0 Pozycje, 0,00 PLN

Do kasy
SKRZYNKA INFORMACYJNA

Darmowa dostawa

Na każde zamówienie powyżej 300 PLN wartości towarów
  • Auto części dla AUDI dostawa z UPS
  • Części do samochodów dla AUDI dostawa z GLS
  • Części zamienne dla AUDI dostawa z DHL
:

Bezpieczne połączenie

Metody płatności
  • Auto części AUDI kupić z mc metodę płatności
  • Autoczęści AUDI kupić z paypal metodę płatności
  • Części do samochodów AUDI kupić z visa metodę płatności
Poniedziałek - Piątek 8.00 - 18.00 Sobota - 8.00 - 16.00

INFOLINIA DLA KLIENTÓW

+48 22 307 44 99

Adres

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Niemcy
Pokaż na mapie