Wyszukiwanie po samochodu

Szukaj

Katalog auto części DAEWOO: Części zamienne do wszystkich modeli DAEWOO


Oferujemy Państwu łatwy i jasny wgląd do części samochodowych DAEWOO, które pasują do Twojego samochodu, dzięki naszemu mechanizmowi wyszukiwania. Po prostu wybierz model swojego DAEWOO i daj się zaskoczyć wyjątkową jakością i niskimi cenami naszych części zamiennych DAEWOO.


Najpopularniejsze części samochodowe z katalogu części dla DAEWOO

Części DAEWOO najwyższej jakości zamówić online

W naszym sklepie internetowym znajdują się wszystkie części do DAEWOO

Pochodzenie Daewoo

Początkowo grupa ta została założona w Incheon, w Korei Południowej w 1937 roku i nosiła nazwę National Motor. Tereny były nadal pod japońskimi rządami kolonialnymi. Konglomerat marki Daewoo powstał w Seulu, w Korei Południowej w 1967 roku i był również zawarty w grupę. Grupa ta konstruowała maszyny, pojazdy i statki, była także zaangażowana w przetwórstwo stali, produkcję broni oraz uzbrojenia, jak i również w sektor finansowy. Grupa rozwiązała się w 1999 roku i podzieliła się na różnorodne i konkretne obszary. Zaraz po kłopotach finansowych sektor motoryzacyjny został przejęty przede wszystkim przez amerykańskiego producenta samochodów - General Motors. Pomimo tego, południowokoreański bank rozwoju posiadał ciągle prawo do weta dla grupy. Japońska grupa Suzuki posiada również ich mały element kapitału.

Ogromny asortyment pojazdów

Dystrybucja pojazdów Daewoo w Europie rozpoczęła się w 1995 roku. Firma oferowała głównie samochody klasy średniej, takie jak limuzyny Esperom jak i również Nubira i Leganza. Model Nexia był w tym okresie bardzo popularnym pojazdem. Rezzo oraz Lanos były dwoma kompaktowymi samochodami, które były dostępne w asortymencie firmy Daewoo. Matiz był małym samochodem, który został opracowany głównie do użytku miejskiego i reprezentował niedrogą wersję samochodu, która można było porównać do Smarta. Od lutego 2005 roku pojazdy są rozprowadzane w Europie pod nazwą Chevroleta. Grupa General Motors sprzedaje także pojazdy, które były wcześniej produkowane w Europie przez Daewoo pod marką Opel. Jako przykład można wymienić GM Daewoo Winstorm MaXX, która był sprzedawany w Europie w latach 2006-2014 pod nazwą Opel Antara. Model ten jest SUV-em, który ma kompatybilny pod względem jazdy terenowej i został wyprodukowany w GM Daewoo, byłej firmie Daewoo.

Niedrogie pojazdy stały się kosztowne

Mały samochód Matiz, który był w Niemczech sprzedawany pod nazwą Chevroleta Matiza jest relatywnie tani, jednak jego koszty naprawy są dość wysokie. Biorąc pod uwagę raport TÜV, jego tylna i przednia oś zużywa się stosunkowo szybko i już po upłynięciu kilku lat elementy nośne samochodu mogą być zardzewiałe. W dodatku występują dość często awarie świateł tylnych lub przewodów hamulcowych, co nie powoduje nagłego niebezpieczeństwa, ale powinny być dość szybko wymienione. Podsumowując, istnieje wiele pojedynczych części tego pojazdu, takie jak alternatory, ale także kompletne silniki, które są używane w pojazdach produkowanych przez General Motors, takich jak Chevrolet czy Opel, a także japońska grupa Suzuki. Wszystkie części zamienne do każdego modelu, jak i również części zużyte mogą zostać zamówione w naszym sklepie internetowym.

Twój koszyk

0 Pozycje, 0,00 PLN

Do kasy
SKRZYNKA INFORMACYJNA

Darmowa dostawa

Na każde zamówienie powyżej 300 PLN wartości towarów
  • Auto części dla DAEWOO dostawa z UPS
  • Części do samochodów dla DAEWOO dostawa z GLS
  • Części zamienne dla DAEWOO dostawa z DHL
:

Bezpieczne połączenie

Metody płatności
  • Auto części DAEWOO kupić z mc metodę płatności
  • Autoczęści DAEWOO kupić z paypal metodę płatności
  • Części do samochodów DAEWOO kupić z visa metodę płatności
Poniedziałek - Piątek 8.00 - 18.00 Sobota - 8.00 - 16.00

INFOLINIA DLA KLIENTÓW

+48 22 307 44 99

Adres

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Niemcy
Pokaż na mapie