Wyszukiwanie po samochodu

Szukaj

Katalog auto części MERCEDES-BENZ: Części zamienne do wszystkich modeli MERCEDES-BENZ

Najpopularniejsze części samochodowe z katalogu części dla MERCEDES-BENZ

Części MERCEDES-BENZ najwyższej jakości zamówić online

W naszym sklepie internetowym znajdują się wszystkie części do MERCEDES-BENZ

Początki marki

Początki marki Mercedes-Benz sięgają roku 1879, kiedy to inżynier Carl Benz wynalazł pierwszy, funkcjonujący, dwusuwowy silnik benzynowy. Marka powstała w 1926 roku po fuzji wielu firm i obecnie jest częścią koncernu Daimler AG z siedzibą w Stuttgarcie. Marka Mercedes-Benz produkuje wyłącznie pojazdy pasażerskie, które są opatrzone chronionym logo, gwiazdą Mercedesa. Marka Smart oraz transportery i pojazdy użytkowe należą do innej filii przedsiębiorstwa. Nazwa ""Daimler"" nie jest już dozwolona dla samochodów osobowych Mercedes-Benz, ponieważ prawo odnoszące się do używania nazwy tej marki dla samochodów osobowych zostało przekazane indyjskiej firmie Tata Motors w roku 2008. Mercedes- Benz produkuje pojazdy w szerokim zakresie, a obecnie oferuje 17 różnych serii!

Dział składa się z klas i zaczyna się od modelu początkującego, małej A-klasy, która mierzy w konsumencką klasę VW Golfa. B-klasa, to klasa kompaktowa, zaliczająca vana, coupe i sportowe coupe, natomiast C-klasa obejmuje środkowy zakres klasy z nadwoziami hatchback / sedan i coupe / cabrio. W wyższej klasie średniej, oferuje się hatchback / sedan klasy E, jak również duży sedan R-klasy. Klasa CLS obejmuje czterodrzwiowe coupe i sportowe coupe. W górnej klasie w najwyższym przedziale cenowym znajduje się S-klasa. Pojazdy te posiadają ponad 200 komputerów samochodowych w każdym aucie!

Ponadto, producent ten oferuje również pojazd samochód sportowy, supersamochód, samochód terenowy, SUVa, pojazd rekreacyjny, minibusa i vana.

Pojazdy produkowane są w Niemczech, Austrii (pojazdy terenowe), na Węgrzech, w USA, Brazylii, a także w fabryce w East London (Republika Południowej Afryki).

Jeśli chodzi o silniki i inne dziedziny techniczne, producent ten jest jedną z wiodących marek na całym świecie. Przebieg pojazdów znacznie przekracza popularne 200.000 km, zostało one znacznie przekroczone z wyjątkowej serii 124 (W 124). Model ten został zbudowany z przeznaczeniem 200 - 500 w latach 1984 i 1993 oraz między 1993 i 1997 rokiem pod nazwą E-klasy. Średni przebieg w tych autach zwykle wynosił około 400.000 do 600.000 km!

Poza tym, wykończenia i jakość produktów marki Mercedes-Benz odpowiadają najwyższemu poziomowi, podobnie jak jego główni konkurenci BMW i Audi. Oferujemy szeroką gamę różnych części zamiennych do samochodów Mercedes-Benz na stronie topczescizamienne.pl. Mamy wszystko od zwrotnic osi przedniej do cewek zapłonowych. Ponadto, możesz zakupić części do hamulców, wnętrza lub w komory silnika.

Twój koszyk

0 Pozycje, 0,00 PLN

Do kasy
SKRZYNKA INFORMACYJNA

Darmowa dostawa

Na każde zamówienie powyżej 300 PLN wartości towarów
  • Auto części dla MERCEDES-BENZ dostawa z UPS
  • Części do samochodów dla MERCEDES-BENZ dostawa z GLS
  • Części zamienne dla MERCEDES-BENZ dostawa z DHL
:

Bezpieczne połączenie

Metody płatności
  • Auto części MERCEDES-BENZ kupić z mc metodę płatności
  • Autoczęści MERCEDES-BENZ kupić z paypal metodę płatności
  • Części do samochodów MERCEDES-BENZ kupić z visa metodę płatności
Poniedziałek - Piątek 8.00 - 18.00 Sobota - 8.00 - 16.00

INFOLINIA DLA KLIENTÓW

+48 22 307 44 99

Adres

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Niemcy
Pokaż na mapie