Wyszukiwanie po samochodu

Szukaj

Katalog auto części ROVER: Części zamienne do wszystkich modeli ROVER


Oferujemy Państwu łatwy i jasny wgląd do części samochodowych ROVER, które pasują do Twojego samochodu, dzięki naszemu mechanizmowi wyszukiwania. Po prostu wybierz model swojego ROVER i daj się zaskoczyć wyjątkową jakością i niskimi cenami naszych części zamiennych ROVER.


Najpopularniejsze części samochodowe z katalogu części dla ROVER

Części ROVER najwyższej jakości zamówić online

W naszym sklepie internetowym znajdują się wszystkie części do ROVER

Rover to brytyjska, tradycyjna marka w świecie motoryzacji, wywodząca się z produkcji rowerów przez firmę JK Starley & Sutton w angielskim Coventry. Po wyprodukowaniu pierwszego motocykla w 1902 roku, zaprezentowano pierwszy pojazd, Model Eight. W rezultacie, firma działała pod nazwą ROVER Company Ltd. Ze względu na wielkie zainteresowanie dotyczące serią 16/20 HP 10/12 HP, jak również 12 KM i 20 KM, marki ROVER użyto dla wszystkich pojazdów tej firmy . 2-cylindrowy silnik 8 HP odniósł wielki sukces. W późniejszym czasie, marka znana była z bardzo solidnych 4 i 6 cylindrowych silników dla wyrafinowanych kierowców.

Land Rover był pojazdem terenowym, który powstał w 1947 roku i który był bardzo ważnym elementem dla obrazu firmy na rynku, aż do podziału spółki. W 1967 roku marka stała się częścią Grupy Leyland, a więc także z British Leyland Corporation, która produkowała pojazdy wielu marek, takich jak Austin, Morris, Triumph i Jaguar. Grupa Austin Rover powstała w 1982 roku, została następnie włączona do Grupy Rover. Marka należała do BMW w latach od 1994 do 2000. Dziś należy do indyjskiej firmy Tata Group, która niezbyt aktywnie wykorzystuje tę markę.

Trudne pojazdy dla wyrafinowanego smaku

W okresie powojennym, Rover zaprezentował nowego sedana P4 w 1949 roku, który został uznany za wyrafinowany pojazd klasy średniej według norm ówczesnych czasów. Poza tym modelem wyprodukowano również model P5 w 1985 roku, który był dostępny w wersji sedan i cztery-drzwiowego coupe o pojemności silnika 3,0 l lub 3,5 l. Ze względu na swoje wyposażenie wysokiej jakości i klasy oraz wyjątkową przestronność, P5 przekonało do siebie społeczeństwo, nawet do dzisiaj jest on poszukiwany jako oldtimer. Tej ""Rolls-Royce wśród klasy średniej"" został zbudowany do 1973 roku, a potem P6, który został wyprodukowany między 1963 a 1977 rokiem. P6 był to kompaktowy sedan z 3,5 l V8 silnikiem. Wraz z produkcją sedana SD 1 hatchback (później znany jako Vitesse) w 1976 roku, Rover był w końcowej fazie w grupie British Leyland oraz było mu trudno utrzymać swoje miejsce na rynku. W latach 80-tych wydano nowe rozwiązania we współpracy z Hondą (modele 400, 600 i 800) oraz we współpracy z BMW (model 75). Możesz znaleźć szeroką gamę części zamiennych do wielu modeli Rovera w naszym sklepie internetowym.

Twój koszyk

0 Pozycje, 0,00 PLN

Do kasy
SKRZYNKA INFORMACYJNA

Darmowa dostawa

Na każde zamówienie powyżej 300 PLN wartości towarów
  • Auto części dla ROVER dostawa z UPS
  • Części do samochodów dla ROVER dostawa z GLS
  • Części zamienne dla ROVER dostawa z DHL
:

Bezpieczne połączenie

Metody płatności
  • Auto części ROVER kupić z mc metodę płatności
  • Autoczęści ROVER kupić z paypal metodę płatności
  • Części do samochodów ROVER kupić z visa metodę płatności
Poniedziałek - Piątek 8.00 - 18.00 Sobota - 8.00 - 16.00

INFOLINIA DLA KLIENTÓW

+48 22 307 44 99

Adres

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Niemcy
Pokaż na mapie