Wyszukiwanie według samochodu
Katalog części samochodowych

BERU świeca zapłonowa Rozmiar klucza: 21 mm ULTRA

Recenzje (0)
Kupić tanio świeca zapłonowa 149DU, 0001325701 (Długosć gwintu [mm]: 19 | żwieca zapłonowa: 1 elektroda masowa) thumb?id=990251&lng=pl&ccf=94077797

10,25

PLN w tym 23% VAT, Wysyłka
Na stanie
Dostawa w 2-3 dni robocze
  • Artykuł №: Z76
  • Producent: BERU
  • Typ:
- +
Ten artykuł został dodany do Twojego koszyka
BERU świeca zapłonowa
świeca zapłonowa szczegóły
  • Linia produktów:   ULTRA 
  • Rozmiar klucza:   21 mm 
  • Długość gwintu [mm]:   19 
  • świeca zapłonowa:   1 elektroda masowa, z płaskim gniazdem uszczelki 
  • Wymiar gwintu:   M14x1,25 
  • Odstęp elektrod:   0,8 
  • Technika połączeń:   SAE/M4 
  • Opakowanie dostosowane do sprzedaży samoobsł. patrz wykaz   
  • Techniczny numer informacyjny:   14-9 DU 
  • Moment dokręcenia od [Nm]:   20 
  • Moment dokręcenia do [Nm]:   30 
  • Warunki: nowy
Numer(y) referencyjny OEM:
Producentów OE Numer
BMW 12121269333
BMW 12129005914
BorgWarner (BERU) 0001325701
BorgWarner (BERU) 149DU
MERCEDES-BENZ 0021592503
MERCEDES-BENZ 0021592603
MERCEDES-BENZ 0021592903
MERCEDES-BENZ 0021593003
MERCEDES-BENZ 0021593103
MERCEDES-BENZ 0021594703
MERCEDES-BENZ 0031591003
MERCEDES-BENZ 0031592703
MERCEDES-BENZ 0031594703
MERCEDES-BENZ 1161590203
RENAULT 7700500012
RENAULT 7700659130
RENAULT 7700859967
RENAULT 7700860235
RENAULT 7701366539
RENAULT 7701366903
RENAULT 7701414105
VAG 101000047AA
VAG N01781163
Inne produkty pasujące do podanego NUMERU OEM:
BERU
Z76
NGK
2285
NGK
2364
NGK
4691
NGK
6511
BOSCH
0 242 225 599
BOSCH
0 242 229 555
BOSCH
0 242 229 656
DENSO
IWF16
DENSO
W16EPR-U
DENSO
W16EXR-U
DENSO
W16TT
MAGNETI MARELLI
062110350312
FEBI BILSTEIN
13449
FEBI BILSTEIN
13450
FEBI BILSTEIN
13456
VEMO
V99-75-0001
VALEO
246854
VALEO
246185
BOSCH
0 241 229 715
CHAMPION
OE001/T10
CHAMPION
OE015/T10
STARK
SKSP-1990010
HELLA
8EH 188 704-001
MASTER-SPORT
U-SERIE-MS-6
RIDEX
686S0011
CLIO TWINGOGARBUS
świeca zapłonowa pasujące do następujących modeli samochodów
Producent/model/typProd. rok (od do)KMPojemności skokowejCyl.Kod silnika
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.101.1991461108 ccm4C1E 700
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (B/C/S577)01.1996541239 ccm4C3G 720
RENAULT CLIO I nadwozie pełne (S57_) 1.101.1991461108 ccm4C1E 700
RENAULT TWINGO I nadwozie pełne (S06_) 1.2 (S063, S064)03.1993551239 ccm4C3G 702
VW KAEFER 1600 i (Mexico)10.1992461584 ccm4ACD
Klienci, którzy kupili ten produkt kupili także:
Oceń teraz

BERU świeca zapłonowa Rozmiar klucza: 21 mm ULTRA



Oceń teraz

BERU świeca zapłonowa Rozmiar klucza: 21 mm ULTRA.

SKRZYNKA INFORMACYJNA

Darmowa dostawa

na każde zamówienie powyżej 390 PLN wartości towarów
  • świeca zapłonowa (149DU, 0001325701 Moment dokręcenia [Nm]: 25) dostawa z POSTNORD
  • świeca zapłonowa (Rozmiar klucza: 21 mm 149DU, 0001325701) dostawa z GLS
  • 149DU, 0001325701 świeca zapłonowa (Wymiar gwintu: M 14x1,25) dostawa z DHL
:

Bezpieczne połączenie

Metody płatności
  • 149DU, 0001325701 świeca zapłonowa kupić z PayPal metodę płatności
  • Przelewy24
  • Trustly
  • Przelew Bankowy
  • świeca zapłonowa ( 149DU, 0001325701) BERU kupić z VISA metodę płatności
  • świeca zapłonowa (Odstęp elektrod: 0,8 149DU, 0001325701) kupić z MasterCard metodę płatności
PON. - PT. 8.00 - 18.00
SOB. - 8.00 - 16.00

INFOLINIA DLA KLIENTÓW

+48 22 152 11 58

Adres

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Niemcy
Pokaż na mapie