Wyszukiwanie według samochodu
Katalog części samochodowych

CHAMPION świeca zapłonowa Rozmiar klucza: 21 mm Powersport

Recenzje (0)
Kupić tanio świeca zapłonowa L82C (Długosć gwintu [mm]: 12,7 | żwieca zapłonowa: 1 elektroda masowa) thumb?id=7552873&lng=pl&ccf=94077797

8,71

PLN w tym 23% VAT, Wysyłka
Na stanie
Dostawa w 2-3 dni robocze
  • Artykuł №: L82C/T10
  • Producent: CHAMPION
  • Typ:
- +
Ten artykuł został dodany do Twojego koszyka
CHAMPION świeca zapłonowa
świeca zapłonowa szczegóły
  • Rozmiar klucza:   21 mm 
  • Linia produktów:   Powersport 
  • Długość gwintu [mm]:   12,7 
  • Położenie elektrod [mm]:   1,5 
  • świeca zapłonowa:   1 elektroda masowa, z płaskim gniazdem uszczelki, Miedziana elektroda środkowa 
  • Wymiar gwintu:   M14x1.25 
  • Odstęp elektrod:   0,6 
  • Technika połączeń:   M4/SAE 
  • Rodzaj połączenia:   Pudełko 
  • Jakość/Klasa:   Nickel GE 
  • Techniczny numer informacyjny:   L82C 
  • Moment dokręcenia od [Nm]:   20 
  • Moment dokręcenia do [Nm]:   30 
  • Długość opakowania [cm]:   8,85 
  • Szerokość opakowania [cm]:   2,6 
  • Wysokość opakowania [cm]:   2,35 
  • Warunki: nowy
Numer(y) referencyjny OEM:
Producentów OE Numer
AGRIA 031150
AGRIA 031160
AGRIA 1137516801
AGRIA 283340
AGRIA 42643
AGRIA 51680
AUTO UNION 0111800068000
CHAMPION L82C
CITROËN 5416222D
CITROËN 95605398
CITROËN 95619038
CITROËN AM212207A
CITROËN DX2127B
CITROËN ZB9000065U
DAF 225190
FIAT 1S3
FIAT 4113022
FIAT 4401586
GLAS 414
GLAS 415
GLAS 416
HANOMAG 151123014
HANOMAG HENSCHEL 151123014
HITACHI M44
HITACHI M44W
HITACHI M45
HITACHI M45PW
HITACHI M46
KHD 3459769
KHD 3503132
KHD 41911680
KUBOTA 1345167716
KUBOTA 1358167716
KUBOTA 1358267711
MERCEDES-BENZ 0001591203
MERCEDES-BENZ 0001597903
MERCEDES-BENZ 0011592903
MERCEDES-BENZ 0011596003
MERCEDES-BENZ 0031596203
NSU 111700068
OPEL 1214020
OPEL 1214046
PEUGEOT 1105693600
PEUGEOT 596108
PEUGEOT 596109
PEUGEOT 596258
PEUGEOT 596267
PEUGEOT 596296
PEUGEOT Super147
PIAGGIO P82M
Inne produkty pasujące do podanego NUMERU OEM:
FLENNOR
FG9008
NGK
2417
NGK
2792
VEMO
V99-75-0041
BERU
Z57
BERU
Z40
BERU
GN909
NGK
3975
NGK
4510
NGK
4511
NGK
5110
NGK
6314
BOSCH
0 241 248 531
BOSCH
0 242 229 676
BOSCH
0 242 235 533
BOSCH
0 242 235 703
BOSCH
0 242 240 561
BOSCH
0 242 245 517
BOSCH
0 242 245 556
BOSCH
0 242 250 516
HERTH+BUSS JAKOPARTS
J5715012
DENSO
DG-005
DENSO
IWF22
DENSO
PK20PR-P8
DENSO
W20FPR-U
DENSO
W20FSR-U
DENSO
W22FS-U
DENSO
W22FSR
DENSO
WF20TT
MAGNETI MARELLI
062000611304
MAGNETI MARELLI
062000654304
MAGNETI MARELLI
062110190312
MAGNETI MARELLI
062900010304
MAGNETI MARELLI
062900028304
FEBI BILSTEIN
13603
DUPLI COLOR
107467
DUPLI COLOR
537394
DUPLI COLOR
537400
DUPLI COLOR
537455
DUPLI COLOR
537493
DUPLI COLOR
538216
DUPLI COLOR
538902
DUPLI COLOR
539053
DUPLI COLOR
598463
DUPLI COLOR
598562
DUPLI COLOR
598753
DUPLI COLOR
598890
DUPLI COLOR
599118
DUPLI COLOR
599408
DUPLI COLOR
599415
DUPLI COLOR
599446
DUPLI COLOR
609732
DUPLI COLOR
611612
DUPLI COLOR
612213
DUPLI COLOR
628801
DUPLI COLOR
672149
DUPLI COLOR
672170
DUPLI COLOR
672323
DUPLI COLOR
805080
DUPLI COLOR
805974
DUPLI COLOR
806704
DUPLI COLOR
807473
DUPLI COLOR
807480
DUPLI COLOR
814907
VEMO
V30-30-1016
VEMO
V46-30-1005
VEMO
V70-30-0001
VEMO
V99-14-0021
MAGNETI MARELLI
062900071304
VALEO
246906
VALEO
345100
BOSCH
0 241 245 580
BOSCH
0 241 248 540
BOSCH
0 241 235 607
BOSCH
0 241 229 612
CHAMPION
CH189/002
CHAMPION
CH271/002
CHAMPION
L82C/T10
STARK
SKIF-0170088
EYQUEM
0911101117
MOTIP
41750
MOTIP
45350
MOTIP
45750
MOTIP
45800
MOTIP
45810
MOTIP
45900
MOTIP
46830
MOTIP
51430
MOTIP
51460
MOTIP
54150
MOTIP
54670
MOTIP
54700
MOTIP
54915
MOTIP
55090
MOTIP
55203
MOTIP
55207
MOTIP
941750
MOTIP
945350
MOTIP
945750
MOTIP
945800
MOTIP
945810
MOTIP
945850
MOTIP
945900
MOTIP
946830
MOTIP
946860
MOTIP
951120
MOTIP
951440
MOTIP
954557
MOTIP
954589
MOTIP
954915
MOTIP
955090
MOTIP
955250
DELPHI
HDS342
FAE
74145
LUCAS DIESEL
LP033
STARK
SKIF-0170168
HIDRIA
13 721 656
HIDRIA
13 721 825
CHAMPION
CH189/102
CHAMPION
CH271/102
DENSO
IK20TT
RIDEX
424I0089
RIDEX
424I0168
MEAT & DORIA
17062
MEAT & DORIA
17106
MEAT & DORIA
17124
HOFFER
17062
STARK
SKGP-1890003
STARK
SKGP-1890002
DT
6.27310
DUPLI COLOR
859328
DUPLI COLOR
609749
DUPLI COLOR
609817
DUPLI COLOR
711114
DUPLI COLOR
834776
DUPLI COLOR
835544
DUPLI COLOR
835551
MEYLE
014 020 1039
AUTOMEGA
150106210
MEYLE
16-14 860 0010
DT
7.56090
ERA
886058
CHAMPION
CH189
CHAMPION
CH271
FAST
FT82710
HIDRIA
H1 656
METZGER
H1 825
HIDRIA
H1 825
METZGER
H5 113
DONALDSON
P552518
DONALDSON
P554770
RIDEX
243G0003
RIDEX
243G0004
FILTRON
AP 101
KAMOKA
KP002
MASTER-SPORT
PRV-B6HS-SET/4/
B 1000503ISABELLAID1000-SeriaTAUNUS170PONTON4033568200 100110 OCTAVIASIMCATR1500/1600GARBUSKARMANN GHIATRANSPORTER353
świeca zapłonowa pasujące do następujących modeli samochodów
Producent/model/typProd. rok (od do)KMPojemności skokowejCyl.Kod silnika
BARKAS B1000 Van (KM) 1.3 (KM/1)01.1976581272 ccm44 VO7.2/7.5 GRF
BMW 503 kabriolet 3.201.1957140 ccm
BORGWARD Isabella Sedan 1.506.195475 ccm
CITROËN ID Kombi 20 F02.196990 ccm
CITROËN ID Sedan 2001.196990 ccm
FIAT 1000-Seria Sedan 110007.1953391088 ccm4101A000
FIAT 1000-Seria Sedan 1200 (103 G)02.195952 ccm
FIAT 1000-Seria Sedan 1300 (116)11.196161 ccm
FIAT 1000-Seria Sedan 1400 (101.000)01.195044 ccm
FIAT 1000-Seria Sedan 1400 A01.195450 ccm
FIAT 1000-Seria Sedan 1400 B01.195658 ccm
FIAT 1000-Seria Sedan 150011.196475 ccm
FIAT 1000-Seria Sedan 1500 (116)11.196167 ccm
FIAT 1000-Seria Sedan 1900 A01.195470 ccm
FIAT 1000-Seria Sedan 1900 B01.195680 ccm
FORD Taunus '51 1.201.195134 ccm
FORD TAUNUS 12M (P4) 1.5 TS12.196254 ccm
FORD TAUNUS 12M (P4) 1.5 TS12.196265 ccm
FORD TAUNUS 12M coupe (P4) 1.5 TS12.196254 ccm
FORD TAUNUS 12M coupe (P4) 1.5 TS12.196265 ccm
MERCEDES-BENZ 170 (W170) S05.1949521767 ccm4M 136.922
MERCEDES-BENZ 170 (W170) V06.1946451697 ccm4M 136.920
MERCEDES-BENZ Ponton (W120) 180 (120.010)07.1953651884 ccm4M 136.925
MOSKVICH 403 Sedan E 1.403.1962451361 ccm4407
MOSKVICH 403 Sedan I E 1.402.1964451361 ccm4407D
PORSCHE 356 Cabriolet/Speedster A 160001.1955601582 ccm4616/1
PORSCHE 356 coupe 130001.1950441268 ccm4506/2
PORSCHE 356 coupe A 160001.1955601582 ccm4616/1
PORSCHE 356 coupe A 1600 Super01.1955751582 ccm4616.15
RENAULT 8 (113_) 1.011.196239980 ccm4689 70
RENAULT 8 (113_) 1.111.1962451108 ccm4688.01
ROVER 200 (RF) 214 i11.1995751396 ccm414 K2F
SKODA 100 Sedan 1.001.197039981 ccm4OHV
SKODA 100 Sedan 1.001.197042981 ccm4OHV
SKODA 110 1.1 L12.196945 ccm
SKODA 110 1.1 L12.196948 ccm
SKODA 110 coupe 1.1 R07.197052981 ccm4OHV
SKODA Octavia Sedan 1.2 Super02.196144 ccm
TALBOT Simca 1301 1.3 LS08.196660 ccm
TALBOT Simca 1301 1.3 LS,GL,GLS08.196654 ccm
TALBOT Simca 1301 1.3 Spezial05.197454 ccm
TALBOT Simca 1301 1.3 Spezial10.197367 ccm
TALBOT Simca 1301 1.3 Spezial10.1970691290 ccm4345/S
TALBOT SIMCA 1301 Tourisme 1.308.196654 ccm
TALBOT SIMCA 1301 Tourisme 1.3 Spezial10.1970691290 ccm4345/S
TRIUMPH TR 3 2.012.1955951991 ccm4HCL
TRIUMPH TR 4A 2.212.19651042138 ccm4HE0H
VW 1500,1600 (31) 1.5 S08.196354 ccm
VW 1500,1600 Variant (36) 1.5 S08.196354 ccm
VW KAEFER 1.2 (42005)01.1954301192 ccm4M51
VW KAEFER 120004.1960351192 ccm4D
VW KAEFER 1200 1.2 (11)01.1960341192 ccm4D
VW KAEFER 1302 1.2 (11)08.1969341192 ccm4D
VW KAEFER 1302 1.6 (11)01.1970501584 ccm4AD
VW KAEFER 1303 1.2 (13)07.1972341192 ccm4D
VW KAEFER 1303 1.6 (13)08.1972481584 ccm4AD
VW KAEFER 1303 LS,S 1.6 (13)08.1972501584 ccm4AS
VW KAEFER 1600 (Mexico)05.1973461584 ccm4AF
VW Kaefer Cabrio (15) 1302 1.308.1970391285 ccm4AC
VW Kaefer Cabrio (15) 1302 1.608.1970461584 ccm4AF
VW Kaefer Cabrio (15) 1302,1303 1.607.1970501584 ccm4AD
VW Kaefer Cabrio (15) 1303 1.204.1975341192 ccm4D
VW Kaefer Cabrio (15) 1500 1.501.1966441493 ccm4H
VW Kaefer Cabrio (15) Karmann 1.307.1964401285 ccm4F
VW KARMANN GHIA coupe (14, 34) 120008.1955341192 ccm4D
VW KARMANN GHIA coupe (14, 34) 150001.1966441493 ccm4H
VW KARMANN GHIA coupe (14, 34) 160001.1970501584 ccm4AD
VW KARMANN GHIA kabriolet (14, 34) 120009.1957341192 ccm4D
VW KARMANN GHIA kabriolet (14, 34) 150007.1964391285 ccm4F
VW KARMANN GHIA kabriolet (14, 34) 150001.1966451493 ccm4H
VW Transporter I Burtowy Ciężarówka / Podwozie (26) 1.201.195034 ccm
VW Transporter I Burtowy Ciężarówka / Podwozie (26) 1.506.1966441493 ccm4H
VW Transporter I Bus (22, 24, 25, 28) 1.1 (44593)01.1950241131 ccm4M5
VW Transporter I Bus (22, 24, 25, 28) 1.211.196234 ccm
VW Transporter I Bus (22, 24, 25, 28) 1.511.1962441493 ccm4H
VW Transporter I Bus (22, 24, 25, 28) 1.507.196644 ccm
VW Transporter I Bus (22, 24, 25, 28) 1.606.1966481584 ccm4B
VW Transporter I Van (21, 23) 1.201.195034 ccm
VW Transporter I Van (21, 23) 1.202.196234 ccm
VW Transporter I Van (21, 23) 1.502.1962441493 ccm4H
VW Transporter I Van (21, 23) 1.608.1964481584 ccm4B
VW TRANSPORTER II Autobus 1.608.1967471584 ccm4AF
VW TRANSPORTER II Autobus 1.608.1970501584 ccm4AS
VW TRANSPORTER II nadwozie pełne 1.608.1970501584 ccm4AS
VW TRANSPORTER II platforma / podwozie 1.608.1968501584 ccm4AS
VW TRANSPORTER III Autobus 1.605.1979501584 ccm4CT
VW TRANSPORTER III nadwozie pełne 1.605.1979501584 ccm4CT
WARTBURG 353 Sedan 1.004.196950993 ccm3353,18
WARTBURG 353 Sedan 1.0 (353 W 000)02.197550993 ccm3353,18
WARTBURG 353 Tourist 1.002.197550993 ccm3353,18
WARTBURG 353 Tourist 1.004.196950993 ccm3353,18
Klienci, którzy kupili ten produkt kupili także:
Oceń teraz

CHAMPION świeca zapłonowa Rozmiar klucza: 21 mm Powersport



Oceń teraz

CHAMPION świeca zapłonowa Rozmiar klucza: 21 mm Powersport.

SKRZYNKA INFORMACYJNA

Darmowa dostawa

na każde zamówienie powyżej 380 PLN wartości towarów
  • świeca zapłonowa (L82C Rozmiar klucza: 21) dostawa z POSTNORD
  • świeca zapłonowa (Wymiar gwintu: M14x1.25 L82C) dostawa z GLS
  • L82C świeca zapłonowa (Rodzaj połączenia: M4/SAE) dostawa z DHL
:

Bezpieczne połączenie

Metody płatności
  • L82C świeca zapłonowa kupić z PayPal metodę płatności
  • Przelewy24
  • Trustly
  • Przelew Bankowy
  • świeca zapłonowa ( L82C) CHAMPION kupić z VISA metodę płatności
  • świeca zapłonowa (Numer silnika do: CT065010 L82C) kupić z MasterCard metodę płatności
PON. - PT. 8.00 - 18.00
SOB. - 8.00 - 16.00

INFOLINIA DLA KLIENTÓW

+48 22 152 11 58

Adres

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Niemcy
Pokaż na mapie