Wyszukiwanie według samochodu
Katalog części samochodowych

BERU świeca zapłonowa Rozmiar klucza: 21 mm ULTRA

Recenzje (0)
Kupić tanio świeca zapłonowa 148DU, 0001330702 (Długosć gwintu [mm]: 19 | żwieca zapłonowa: 1 elektroda masowa) thumb?id=990266&lng=pl&ccf=94077797

10,78

PLN w tym 23% VAT, Wysyłka
Na stanie
Dostawa w 2-3 dni robocze
  • Artykuł №: Z1
  • Producent: BERU
  • Typ:
- +
Ten artykuł został dodany do Twojego koszyka
BERU świeca zapłonowa
świeca zapłonowa szczegóły
  • Linia produktów:   ULTRA 
  • Rozmiar klucza:   21 mm 
  • Długość gwintu [mm]:   19 
  • świeca zapłonowa:   1 elektroda masowa, z płaskim gniazdem uszczelki 
  • Wymiar gwintu:   M14x1,25 
  • Odstęp elektrod:   0,7 
  • Technika połączeń:   SAE/M4 
  • Opakowanie dostosowane do sprzedaży samoobsł. patrz wykaz   
  • Techniczny numer informacyjny:   14-8 DU 
  • Moment dokręcenia od [Nm]:   20 
  • Moment dokręcenia do [Nm]:   30 
  • Warunki: nowy
Numer(y) referencyjny OEM:
Producentów OE Numer
AGRIA 59999
ALFA ROMEO 9151700180
BMW 12121262360
BMW 12121262361
BMW 12121263070
BMW 12121276283
BMW 12121279526
BMW 12121286682
BMW 12121288234
BMW 12121334315
BMW 12129005913
BMW 12129056446
BMW 12129056447
BMW 12129057189
BMW 12129057190
BMW 12129057749
BMW 12129057750
BMW 12129057992
BMW 12795264
BorgWarner (BERU) 0001330702
BorgWarner (BERU) 148DU
CITROËN 5432057Y
CITROËN ZC9862090U
FIAT 9151700180
LANCIA 9151700180
MERCEDES-BENZ 0021590403
MERCEDES-BENZ 0021590503
MERCEDES-BENZ 0021590603
MERCEDES-BENZ 0021590703
MERCEDES-BENZ 0021591603
MERCEDES-BENZ 0021591703
MERCEDES-BENZ 0021594803
MERCEDES-BENZ 0021596003
MERCEDES-BENZ 0031591103
MERCEDES-BENZ 0031592903
MERCEDES-BENZ 0031594603
MERCEDES-BENZ 1161590103
MERCEDES-BENZ A0031594603
PEUGEOT 5962A2
PORSCHE 9050714
PORSCHE 99917013290
PORSCHE 99917013390
PORSCHE 99917013690
PORSCHE 99917017090
PUCH 9050714
RENAULT 7700613828
RENAULT 7700647265
RENAULT 7700661752
RENAULT 7700670734
RENAULT 7700683771
Inne produkty pasujące do podanego NUMERU OEM:
BERU
Z1
BERU
Z69
NGK
2364
NGK
4691
NGK
5637
NGK
6511
NGK
7811
BOSCH
0 242 229 555
BOSCH
0 242 229 656
BOSCH
0 242 229 657
BOSCH
0 242 235 541
BOSCH
0 242 235 663
BOSCH
0 242 240 593
DENSO
Q20PR-U
DENSO
Q20TT
DENSO
W16EPR-U
DENSO
W16TT
DENSO
W20EPR-U
DENSO
W20PR-U
DENSO
W20TT
MAGNETI MARELLI
061830254304
MAGNETI MARELLI
062000739304
MAGNETI MARELLI
062000740304
MAGNETI MARELLI
062110250312
MAGNETI MARELLI
062110350312
MAGNETI MARELLI
062110390312
FEBI BILSTEIN
13449
FEBI BILSTEIN
13450
FEBI BILSTEIN
13456
VEMO
V99-75-0001
VEMO
V99-75-0004
BERU
Z70
VALEO
246854
VALEO
246862
BOSCH
0 241 229 715
BOSCH
0 241 229 714
CHAMPION
OE015/T10
STARK
SKSP-1990002
STARK
SKSP-1990009
STARK
SKSP-1990010
RIDEX
686S0003
RIDEX
686S0010
MAGNETI MARELLI
062000773304
HELLA
8EH 188 704-001
MASTER-SPORT
U-SERIE-MS-6
STARK
SKSP-1990068
RIDEX
686S0069
STARK
SKSP-1990069
RIDEX
686S0070
STARK
SKSP-1990070
RIDEX
686S0071
STARK
SKSP-1990071
RIDEX
686S0072
BOSCH
0 242 235 529
RIDEX
686S0011
6 02Seria 3Seria 5Seria 6Seria 72.8 - 5.3GEMINI E-TYPEXJ 88/109RANGE ROVER 800626 Seria EPULLMANNStufenheck SLMIDGET PRAIRIE 9281118 19 21 59CLIO FUEGORAPID Kasten SUPER 5TRAFIC CELICACOROLLA SPITFIRETRCADDYGOLFJETTASCIROCCO
świeca zapłonowa pasujące do następujących modeli samochodów
Producent/model/typProd. rok (od do)KMPojemności skokowejCyl.Kod silnika
ALFA ROMEO 6 (119) 2.5 i.e.04.19791582492 ccm6AR 01928
BMW 02 (E10) 150201.1975751573 ccm4M10 B16 (16A)
BMW 3 Sedan (E21) 31503.1981751573 ccm4M10 B16 (164VB)
BMW 3 Sedan (E21) 31608.1975901573 ccm4M10 B16 (164VA)
BMW 3 Sedan (E21) 31609.1980901766 ccm4M10 B18 (184VC)
BMW 3 Sedan (E21) 31808.1975981766 ccm4M10 B18 (184VA)
BMW 3 Sedan (E21) 318 i11.19791051766 ccm4M10 B18 (184VA)
BMW 3 Sedan (E21) 32008.19751091990 ccm4M10 B20
BMW 3 Sedan (E21) 320/609.19771221990 ccm6M20 B20 (206VA)
BMW 3 Sedan (E21) 323 i01.19781432316 ccm6M20 B23 (236EA)
BMW 3 Sedan (E30) 31509.1982751573 ccm4M10 B16 (16A)
BMW 3 Sedan (E30) 31609.1982901766 ccm4M10 B18 (184VD)
BMW 3 Sedan (E30) 316 (Ecotronic)09.1983901766 ccm4M10 B18 (184VD)
BMW 3 Sedan (E30) 316 i09.19871001596 ccm4M40 B16 (164E1)
BMW 3 Sedan (E30) 316 i08.19871021766 ccm4M10 B18 (184KA)
BMW 3 Sedan (E30) 318 i12.19841021766 ccm4M10 B18 (184KA)
BMW 3 Sedan (E30) 318 i09.19821051766 ccm4M10 B18 (184EZ)
BMW 3 Sedan (E30) 320 i09.19821251990 ccm6M20 B20 (206EB)
BMW 3 Sedan (E30) 323 i09.19821392316 ccm6M20 B23 (236EC)
BMW 3 Sedan (E30) 323 i09.19831502316 ccm6M20 B23 (236EW)
BMW 5 Sedan (E12) 51807.1974901766 ccm4M10 B18 (184VB)
BMW 5 Sedan (E12) 518 i06.19791021766 ccm4M10 B18 (184EB)
BMW 5 Sedan (E12) 520/609.19771221990 ccm6M20 B20 (206VA)
BMW 5 Sedan (E12) 52508.19761502494 ccm6M30 B25 (256VA)
BMW 5 Sedan (E12) 528 i04.19771772788 ccm6M30 B28
BMW 5 Sedan (E12) 528 i04.19771842788 ccm6M30 B28
BMW 5 Sedan (E12) M535 i06.19802183453 ccm6M30 B35 (Motronic,9.3:1)
BMW 5 Sedan (E28) 51806.1981901766 ccm4M10 B18 (184VD)
BMW 5 Sedan (E28) 518 i05.19811051766 ccm4M10 B18 (184EB)
BMW 5 Sedan (E28) 520 i08.19851291990 ccm6M20 B20 (206KA)
BMW 5 Sedan (E28) 525 e05.19831252693 ccm6M20 B27 (276EA)
BMW 5 Sedan (E28) 525 i06.19811502494 ccm6M30 B25 (256EA)
BMW 5 Sedan (E28) 528 i06.19811842788 ccm6M30 B28 (286EA)
BMW 5 Sedan (E28) 535 i, M 535 i01.19851853430 ccm6M30 B34 (346KA)
BMW 5 Sedan (E28) 535 i, M 535 i01.19851923430 ccm6M30 B35 (Motronic)
BMW 5 Sedan (E28) 535 i, M 535 i01.19852183430 ccm6M30 B34 (346EC)
BMW 6 Coupe (E24) 628 CSi09.19791842788 ccm6M30 B28
BMW 6 Coupe (E24) 630 CS04.19761842986 ccm6M30 B30
BMW 6 Coupe (E24) 630 CS04.19761852986 ccm6M30 B30
BMW 6 Coupe (E24) 633 CSi09.19781973210 ccm6M30 B32
BMW 6 Coupe (E24) 633 CSi10.19752003210 ccm6M30 B32
BMW 6 Coupe (E24) 635 CSi06.19782183453 ccm6M30 B35 (Motronic,9.3:1)
BMW 7 (E23) 72805.19771702788 ccm6M30 B28
BMW 7 (E23) 728 i07.19781842788 ccm6M30 B28
BMW 7 (E23) 73005.19771842986 ccm6M30 B30
BMW 7 (E23) 733 i05.19771973210 ccm6M30 B32
BMW 7 (E23) 735 i09.19792183453 ccm6M30 B35 (Motronic,9.3:1)
BMW 7 (E23) 745 i04.19802523210 ccm6M30 B32 (326TA)
BMW 7 (E23) 745 i05.19832523430 ccm6M30 B35
DAIMLER 2.8 - 5.3 Sedan Sovereign 3.405.19751633442 ccm6XK
ISUZU GEMINI (JT) 1.502.1988711481 ccm44XC1U Kat.
JAGUAR E-TYPE 3.8 (Series1)04.1961265 ccm
JAGUAR E-TYPE 4.2 (Series2)07.19682694235 ccm6XK 4.2 (82-87)
JAGUAR E-TYPE 4.2 (Series3)03.1971173 ccm
JAGUAR E-TYPE 2+2 4.2 (Series 1)06.1966265 ccm
JAGUAR E-TYPE 2+2 4.2 (Series2)05.1968173 ccm
JAGUAR E-TYPE 2+2 4.2 (Series3)03.1971173 ccm
JAGUAR E-TYPE 2+2 V12 5.3 (Series3)03.1971276 ccm
JAGUAR E-TYPE Convertible 3.8 (Series1)04.1961265 ccm
JAGUAR E-TYPE Convertible 4.2 (Series 1)05.19642654235 ccm6XK 4.2 (82-87)
JAGUAR E-TYPE Convertible 4.2 (Series2)07.19682694235 ccm6XK 4.2 (82-87)
JAGUAR E-TYPE Convertible 4.2 (Series3)03.19711734235 ccm68L (85-87)
JAGUAR E-TYPE Convertible V12 5.3 (Series3)03.1971276 ccm
JAGUAR XJ 6 3.405.19751623442 ccm6XK 3.4 (82-86)
LAND ROVER 88/109 (LR) 2.3 4x4 (LR 88 OL, LR 109 OL)09.1963692286 ccm410 H
LAND ROVER 88/109 Hardtop (LR) 2.3 4x4 (LR 88 OP, LR 109 OP)09.1963692286 ccm410 H
LAND ROVER Range Rover I 3.9 Cat 4x411.19881733947 ccm838 D
LAND ROVER Range Rover I 3.9 Vogue SEI 4x411.19881823947 ccm835 D
MARUTI 800 Hatchback 0.801.199135796 ccm3F8B
MAZDA 626 III (GD) 1.811.1987881789 ccm4F8 (8V)
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 1.811.1987881789 ccm4F8 (12V)
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 2.0 12V09.19871101998 ccm4FE (12V)
MAZDA Seria E Van E160008.1980691586 ccm4NA
MERCEDES-BENZ Pullmann (W100) 60009.19642506332 ccm8M 100.982
MERCEDES-BENZ sedan (W123) 230 (123.023)02.19761092307 ccm4M 115.954
MERCEDES-BENZ SL (R107) 450 SL (107.044)09.19752184520 ccm8M 117.982
MERCEDES-BENZ SL (R107) 450 SL (107.044)10.19722244520 ccm8M 117.982
MERCEDES-BENZ SL coupe (C107) 450 SLC (107.024)09.19752184520 ccm8M 117.982
MG MIDGET 1.509.1974661493 ccm415CE
NISSAN PRAIRIE (M10, NM10) 1.5 S (M10)01.1984751488 ccm4E15S
PORSCHE 928 Coupe 4.509.19772414474 ccm8M 28.09
RENAULT 11 (B/C37_) 1.1 (B/C371)03.1983481108 ccm4C1E 715
RENAULT 11 (B/C37_) 1.2 (B/C37S)10.1984551237 ccm4C1G 710
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 (B/C372, B/C37C)03.1983601397 ccm4C2J 730
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 (B/C373)03.1983681397 ccm4C2J 757
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 (B/C373)05.1983721397 ccm4C2J 755
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 (B/C373, B/C37R)03.1983671397 ccm4C2J 767
RENAULT 11 nadwozie pełne (S37_) 1.1 (S371)03.1983481108 ccm4C1E 715
RENAULT 11 nadwozie pełne (S37_) 1.2 (S37S)10.1984551237 ccm4C1G 710
RENAULT 11 nadwozie pełne (S37_) 1.4 (S372)03.1983601397 ccm4C2J 730
RENAULT 11 nadwozie pełne (S37_) 1.4 (S373)03.1983681397 ccm4C2J 768
RENAULT 18 (134_) 1.4 (1340)04.1978641397 ccm4847 720
RENAULT 18 nadwozie pełne 1.405.1979641397 ccm4847 720
RENAULT 18 Variable (135_) 1.4 (1350)05.1979641397 ccm4847 720
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.201.1988541237 ccm4C1G 730
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.4 (B/C53P)01.1989581397 ccm4C2J 772
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.201.1988541237 ccm4C1G 730
RENAULT 19 I nadwozie pełne (S53_) 1.201.1988541237 ccm4C1G 730
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.204.1992541237 ccm4C1G 730
RENAULT 19 II nadwozie pełne (S53_) 1.203.1992541237 ccm4C1G 730
RENAULT 21 sedan (L48_) 1.4 (L48D)06.1988691397 ccm4C2J 770
RENAULT 5 (122_) 1.3 (1225, 1395)06.1979451289 ccm4810 719
RENAULT 5 (122_) 1.4 Automatik (1229, 1399)06.1982591397 ccm4847 712
RENAULT 9 Sedan (L42_) 1.1 (L421)09.1981481108 ccm4C1E 715
RENAULT 9 Sedan (L42_) 1.2 (L42S)09.1985541237 ccm4C1G 710
RENAULT 9 Sedan (L42_) 1.4 (L423)09.1981721397 ccm4C2J 755
RENAULT 9 Sedan (L42_) 1.4 (L423, L42R)09.1985671397 ccm4C2J 767
RENAULT 9 Sedan (L42_) 1.4 Automatik (L423)09.1981681397 ccm4C2J 757
RENAULT CLIO I nadwozie pełne (S57_) 1.206.1994541239 ccm4C3G 720
RENAULT FUEGO (136_) 1.4 TL/GTL02.1980641397 ccm4847 720
RENAULT RAPID nadwozie pełne (F40_, G40_) 1.002.198637956 ccm4C1C 706
RENAULT RAPID nadwozie pełne (F40_, G40_) 1.1 (F401)07.1985451108 ccm4C1E 792
RENAULT RAPID nadwozie pełne (F40_, G40_) 1.1 (F40H)06.1987451108 ccm4C1E 756
RENAULT RAPID nadwozie pełne (F40_, G40_) 1.4 (F402)07.1985581397 ccm4C1J 780
RENAULT RAPID nadwozie pełne (F40_, G40_) 1.4 (F40M)03.1986601397 ccm4C2J 784
RENAULT RAPID nadwozie pełne (F40_, G40_) 1.4 Cat (F407)08.1988581397 ccm4C3J 762
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.0 (B/C/400)10.198441956 ccm4C1C 700
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.1 (B/C/401)10.1984461108 ccm4C1E 754
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.1 (B/C/401, B/C40H)01.1986451108 ccm4C1E 760
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.2 (B/C40F)01.1987551237 ccm4C1G 722
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 (B/C402)10.1984591397 ccm4C1J 780
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 (B/C403)10.1984711397 ccm4C2J 789
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 (B/C40J)06.1987671397 ccm4C2J 782
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 (B/C40M)06.1987601397 ccm4C2J 784
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 Cat (B/C/407)10.1985581397 ccm4C3J 760
RENAULT SUPER 5 nadwozie pełne (S40_) 1.0 (S400)10.198441956 ccm4C1C 700
RENAULT SUPER 5 nadwozie pełne (S40_) 1.1 (S401)10.1984461108 ccm4C1E 754
RENAULT SUPER 5 nadwozie pełne (S40_) 1.2 (S40F, S407)01.1987601237 ccm4C1G 702
RENAULT SUPER 5 nadwozie pełne (S40_) 1.409.1985601397 ccm4C3J 700
RENAULT TRAFIC Autobus (T5, T6, T7) 1.601.1984651647 ccm4A1M 708
RENAULT TRAFIC Autobus (T5, T6, T7) 1.6 4x403.1980651647 ccm4A1M 707
RENAULT TRAFIC nadwozie pełne (TXX) 1.405.1989481397 ccm4C1J 700
RENAULT TRAFIC platforma / podwozie (P6) 1.403.1980481397 ccm4847 700
RENAULT TRAFIC platforma / podwozie (P6) 1.603.1980651647 ccm4A1M 705
RENAULT Trafic Van (T1, T3, T4, T2) 1.6 4x408.1985651647 ccm4A1M 707
TOYOTA CELICA coupe (RA4_, TA4_) 1.6 ST (TA4C, TA60)08.1977861588 ccm42TB
TOYOTA Celica Coupe (_A2_) 1.6 LT (TA22)05.1973791588 ccm42TJ
TOYOTA Celica Coupe (_A2_) 1.6 ST (TA2, TA22)05.1973861588 ccm42TB
TOYOTA Celica Hatchback (_A4_) 1.6 ST (TA40_)08.1977861588 ccm42TB
TOYOTA Corolla Hatchback (_E7_) 1.3 (KE70)09.1979601290 ccm44K
TRIUMPH Spitfire Cabrio 150001.1975691493 ccm4FM11
TRIUMPH TR 7 2.005.19791061998 ccm4CG2
TRIUMPH TR 7 coupe 2.001.19761061998 ccm4CG2
VW Caddy I Pick-up (14) 1.508.1982701457 ccm4JB
VW Caddy I Pick-up (14) 1.601.1983751595 ccm4EW
VW Caddy I Pick-up (14) 1.610.1982751588 ccm4EM
VW GOLF I (17) 1.508.1977701457 ccm4JB
VW GOLF I (17) 1.608.1975751588 ccm4FP
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.501.1979701457 ccm4JB
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.601.1984751595 ccm4ABN
VW Jetta Mk1 (16) 1.508.1978701457 ccm4JB
VW SCIROCCO (53) 1.508.1977701457 ccm4JB
VW SCIROCCO (53B) 1.508.1980701457 ccm4JB
Klienci, którzy kupili ten produkt kupili także:
Oceń teraz

BERU świeca zapłonowa Rozmiar klucza: 21 mm ULTRA



Oceń teraz

BERU świeca zapłonowa Rozmiar klucza: 21 mm ULTRA.

SKRZYNKA INFORMACYJNA

Darmowa dostawa

na każde zamówienie powyżej 390 PLN wartości towarów
  • świeca zapłonowa (148DU, 0001330702 Moment dokręcenia [Nm]: 25) dostawa z POSTNORD
  • świeca zapłonowa (Rozmiar klucza: 21 mm 148DU, 0001330702) dostawa z GLS
  • 148DU, 0001330702 świeca zapłonowa (Wymiar gwintu: M 14x1,25) dostawa z DHL
:

Bezpieczne połączenie

Metody płatności
  • 148DU, 0001330702 świeca zapłonowa Numer podwozia do: 14-K-020 000 kupić z PayPal metodę płatności
  • Przelewy24
  • Trustly
  • Przelew Bankowy
  • świeca zapłonowa (Wersja: Niederverdichtung 148DU, 0001330702) BERU kupić z VISA metodę płatności
  • świeca zapłonowa (Odstęp elektrod: 0,7 148DU, 0001330702) kupić z MasterCard metodę płatności
PON. - PT. 8.00 - 18.00
SOB. - 8.00 - 16.00

INFOLINIA DLA KLIENTÓW

+48 22 152 11 58

Adres

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Niemcy
Pokaż na mapie