Wyszukiwanie według samochodu
Katalog części samochodowych

BOSCH świeca zapłonowa Rozmiar klucza: 20,8 Platinum plus

Recenzje (0)
Kupić tanio świeca zapłonowa 4025, WR6DP, W190P2 (Ilosć biegunów: 1 | Położenie elektrod [mm]: 3) thumb?id=1148235&lng=pl&ccf=94077797

43,43

PLN w tym 23% VAT, Wysyłka
Aktualnie niedostępne w sprzedaży
  • Artykuł №: 0 242 240 521
  • Producent: BOSCH
  • Typ:
- +
Ten produkt nie jest dostępny w naszym magazynie. Proszę o wybranie innego produktu.
Ten artykuł został dodany do Twojego koszyka
BOSCH świeca zapłonowa
świeca zapłonowa szczegóły
  • Rozmiar klucza:   20,8 
  • Linia produktów:   Platinum plus 
  • Gwint zewn. [mm]:   14 
  • Długość gwintu [mm]:   19 
  • Położenie elektrod [mm]:  
  • Skok gwintu [mm]:   1,25 
  • Odstęp elektrod:   0,7 
  • Moment dokręcenia [Nm]:   28 
  • Ilość biegunów:  
  • Kąt dokręcenia [stopień]:   90 
  • Warunki: nowy
Numer(y) referencyjny OEM:
Producentów OE Numer
AUDI 101000005AA
AUSTIN GSP4352
BMW 12121338145
BMW 12121353286
BMW 12128636166
BMW 12128636168
BOSCH 4025
BOSCH W190P2
BOSCH WR6DP
CITROËN 5406176H
CITROËN 596127
CITROËN 596143
CITROËN 596224
CITROËN 596245
CITROËN 59625X
CITROËN 59625Y
CITROËN 596265
CITROËN 596282
CITROËN 5962F9
CITROËN 5962G1
CITROËN 5962G6
CITROËN 5962G8
CITROËN 5962N4
CITROËN 75491694
CITROËN 75491695
CITROËN 75491697
CITROËN 95618378
CITROËN CP8
CITROËN GX0618808A
CITROËN MDW000006R
CITROËN XP4
CITROËN ZA3406176
CITROËN ZA4233922
DAIHATSU 9004851040000
DAIHATSU 9004851077000
DAIHATSU 99906910P9013
FIAT 1L45J
FIAT 1L45JR
FIAT 2284662
FIAT 2301711
FIAT 4233922
FIAT 4249164
FIAT 4345041
FIAT 4346797
FIAT 4347776
FIAT 4401552
FIAT 5894585
FIAT 5984035
FIAT 60806024
FIAT 7554419
Inne produkty pasujące do podanego NUMERU OEM:
NGK
3355
NGK
2412
BERU
Z22
BERU
Z51
BERU
Z27
NGK
1128
NGK
1142
NGK
1263
NGK
2023
NGK
2115
NGK
2876
NGK
3172
NGK
5637
NGK
6248
NGK
7265
NGK
7811
VALEO
246194
BOSCH
0 242 240 521
BOSCH
0 242 240 592
VAN WEZEL
3000K097
DENSO
DCP17005
DENSO
W16TT
DENSO
W20EP-U
DENSO
W20EPB
DENSO
W20EPR-U
DENSO
W20TT
DENSO
W22EPR-U
DENSO
W22TT
MAGNETI MARELLI
062000739304
MAGNETI MARELLI
062000740304
MAGNETI MARELLI
062110390312
MAGNETI MARELLI
062110410312
FEBI BILSTEIN
13465
FEBI BILSTEIN
13509
VEMO
V99-75-0032
BERU
Z44
VALEO
246859
NGK
7726
NGK
5521
VALEO
246857
VALEO
246896
VALEO
246862
NGK
3628
CHAMPION
OE008/T10
SCHLIECKMANN
6030K097
MAGNETI MARELLI
062110430312
MAGNETI MARELLI
062111280312
CHAMPION
OE001/T10
CHAMPION
OE010/T10
CHAMPION
OE012/T10
CHAMPION
OE018/T10
FEBI BILSTEIN
13508
DENSO
W16ETR-S
STARK
SKSP-1990009
STARK
SKSP-1990011
STARK
SKSP-1990034
JP GROUP
1191701100
RIDEX
686S0010
MAGNETI MARELLI
062000773304
RIDEX
686S0035
Airstal
10-0536
RITMO 145146155 16433 75 ALFASUD GIULIAGT100200508090COUPEMAESTROMETROMONTEGOA 112021500-2000E9Seria 5AMIGSCHARADE208/308MONDIAL124125126127131132850CROMA FIORINOREGATATEMPRATIPOUNOX 1/9CAPRICONSULESCORTGRANADATAUNUSELBACJ5 - CJ8 BETADEDRADELTA KAPPAPRISMATHEMA TREVIECLATELITEESPRIT EXCEL BITURBO INDY/8Klasa GKlasa SSLCORDIA ECLIPSEGALANT L 200L300 / DELICA SAPPORO STARION PLUSPICK UP 1000PRINZ204304 505G-MODELL1115161718 19 20 21 9CLIO FUEGOSUPER 5800 99 LEONE 1800 XT COUPÉ180SIMCACELICA450240340-360 740 760 940960 GOLFJETTAK70LTPASSATPOLOSCIROCCO
świeca zapłonowa pasujące do następujących modeli samochodów
Producent/model/typProd. rok (od do)KMPojemności skokowejCyl.Kod silnika
ABARTH Ritmo (138A_) 125 TC 2.011.19811251995 ccm4138 AR1.000
FIAT RITMO I (138A) 1.301.1981751301 ccm4138 A3.000
FIAT RITMO I (138A) 1.501.1978751498 ccm4138 C3.048
FIAT RITMO I (138A) 1.508.1985791498 ccm4149 A5.000
FIAT RITMO I (138A) 1.501.1983821498 ccm4138 B3.000
FIAT RITMO I (138A) 1.501.1981851498 ccm4138 A4.000
FIAT RITMO I (138A) 1.601.19831001585 ccm4149 A4.000
FIAT RITMO kabriolet 100 1.610.19851001585 ccm4138 AR.048
FIAT RITMO kabriolet 100 1.610.19851051585 ccm4138 AR.000
FIAT RITMO kabriolet 85 1.503.1983821498 ccm4138 B3.000
FIAT RITMO kabriolet 85 1.501.1980861498 ccm4138 A4.000
ALFA ROMEO 145 (930) 1.4 i.e. (930.A3)07.1994901351 ccm4AR 33501
ALFA ROMEO 145 (930) 1.6 i.e. (930.A2)10.19941031596 ccm4AR 33201
ALFA ROMEO 146 (930) 1.4 i.e. (930.B3)12.1994901351 ccm4AR 33501
ALFA ROMEO 146 (930) 1.6 i.e. (930.B2)12.19941031596 ccm4AR 33201
ALFA ROMEO 155 (167) 2.0 16V Turbo Q4 (167.A2B, 167.A2C, 167.A2E)01.19921861995 ccm4AR 67203
ALFA ROMEO 155 (167) 2.0 16V Turbo Q4 (167.A2B, 167.A2C, 167.A2E)01.19921901995 ccm4AR 67203
ALFA ROMEO 164 (164) 2.0 Turbo10.19871741995 ccm4AR 06476
ALFA ROMEO 164 (164) 2.0 Turbo02.19881751995 ccm4AR 06476
ALFA ROMEO 164 (164) 3.010.19941972959 ccm6AR 64399
ALFA ROMEO 164 (164) 3.0 V6 (164.H1A, 164.H1B, 164.K1P)09.19921802959 ccm6AR 64305
ALFA ROMEO 33 (905) 1.305.1983791351 ccm4AR 30502
ALFA ROMEO 33 (905) 1.3 (905.A1B, 905.A1C, 905.A1G)06.1983751351 ccm4AR 30502
ALFA ROMEO 33 (905) 1.5 (905.A2)07.19861021490 ccm4AR 30588
ALFA ROMEO 33 (905) 1.5 QV (905.A2N, 905.A2V)06.19841051490 ccm4AR 30508
ALFA ROMEO 33 (905) 1.701.19861181712 ccm4AR 30550
ALFA ROMEO 33 (905) 1.701.19861291712 ccm4AR 30550
ALFA ROMEO 33 (905) 1.7 QV (905.A3)03.19881141712 ccm4AR 30550
ALFA ROMEO 33 (907A) 1.501.19901051490 ccm4AR 30734
ALFA ROMEO 33 (907A) 1.5 i.e01.1990971490 ccm4AR 30751
ALFA ROMEO 33 (907A) 1.5 i.e. (907A2A)07.19901011490 ccm4AR 30750
ALFA ROMEO 33 (907A) 1.7 i.e. (907.A1A)04.19921051712 ccm4AR 30737 A
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (905A) 1.703.19881181712 ccm4AR 30550
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907B) 1.7 i.e. (907.B1A)04.19921051712 ccm4AR 30737
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907B) 1.7 i.e. 4x4 (907.B1E)01.19901071712 ccm4AR 30737
ALFA ROMEO 75 (162B) 1.8 Turbo (162.B1C, 162.B1D, 162.B1G)09.19861501779 ccm4AR 06134
ALFA ROMEO 75 (162B) 1.8 Turbo i.e. (162.B1E)02.19861551779 ccm4AR 06158
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.3 (901.F0)01.1978681286 ccm4AR 30180
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.5 ti (901.F1, 901.F4, 901.G1)01.1979831490 ccm4AR 30124
ALFA ROMEO ALFASUD Giardinetta (904) 1.301.1978651286 ccm4AR 30180
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.5 (902.A1)05.1978831490 ccm4AR 30124
ALFA ROMEO GIULIA GT 1300 Super01.1974871290 ccm4AR 00530
ALFA ROMEO Giulia Sedan (105_) 1300 (105)01.1964781290 ccm4AR 00506
ALFA ROMEO Giulia Sedan (105_) 1300 Super (115)01.1974871290 ccm4AR 00530
ALFA ROMEO Giulia Sedan (105_) 1300 TI (105,39)04.196984 ccm
ALFA ROMEO GT 1300 Junior (105)01.1966871290 ccm4AR 00530
ALFA ROMEO GT 1600 (115)09.19721031570 ccm4AR 00526 S
ALFA ROMEO GT 1600 (115)06.19711091570 ccm4AR 00536
AUDI 100 (43, C2) 1.908.19801001921 ccm5WH
AUDI 100 (43, C2) 2.110.19771152144 ccm5WE
AUDI 100 (43, C2) 2.103.19771362144 ccm5WG
AUDI 100 (C1) 1.811.1968801716 ccm4ZV
AUDI 100 (C1) 1.809.1971851760 ccm4ZU
AUDI 100 (C1) 1.811.1968901760 ccm4ZX
AUDI 100 Avant (43, C2) 2.107.19771152144 ccm5WE
AUDI 100 Avant (43, C2) 2.107.19771362144 ccm5WG
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.108.19821312144 ccm5KF
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.108.19821362144 ccm5WC
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.208.19841372226 ccm5KU
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.2 CAT06.19891372226 ccm5KU
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.2 Cat quattro06.19891372226 ccm5KU
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.2 quattro08.19841372226 ccm5KU
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 2.108.19821362144 ccm5WC
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 2.208.19821302144 ccm5KF
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 2.208.19841372226 ccm5KU
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 2.2 CAT06.19891372226 ccm5KU
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 2.2 Cat quattro06.19891372226 ccm5KU
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 2.2 quattro08.19841372226 ccm5KU
AUDI 200 (43) 2.1 5E10.19791362144 ccm5WC
AUDI 200 Sedan (44, 44Q) 2.1 5E08.19831362144 ccm5KH
AUDI 200 Sedan (44, 44Q) 2.208.19841372226 ccm5KU
AUDI 50 (86) 1.108.1974601093 ccm4HC
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.505.1972751471 ccm4ZB
AUDI 80 (81, 85, B2) 2.2 quattro08.19821312144 ccm5KL
AUDI 90 (81, 85, B2) 2.210.19841362226 ccm5HY
AUDI 90 (81, 85, B2) 2.2 E quattro11.19841362226 ccm5KV
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.2 E04.19871362226 ccm5KV
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.2 E quattro04.19871362226 ccm5KV
AUDI COUPE (81, 85) 2.1 GT09.19821312144 ccm5KE
AUDI COUPE (81, 85) 2.2 GT09.19841362226 ccm5HY
AUDI COUPE (81, 85) 2.2 quattro10.19841362226 ccm5KV
AUDI COUPE (89, 8B) 2.2 quattro11.19881362226 ccm5KV
FIAT COUPE (FA/175) 2.0 16V11.19931391995 ccm4836 A3.000
FIAT COUPE (FA/175) 2.0 16V Turbo11.19931901995 ccm4175 A1.000
AUSTIN Maestro (XC) 1.603.1983801598 ccm416 H956AK
AUSTIN Maestro (XC) 2.0 EFi10.19841131994 ccm420 HC51AA
MG MAESTRO 2.0 EFi10.19841171994 ccm420HE
AUSTIN Metro Hatchback 1.3 Turbo10.1983901273 ccm412 HA85AA
AUSTIN Montego Kombi (XE) 2.0 HLI10.19841131994 ccm420 H
AUSTIN Montego Sedan (XE) 2.0 Mayfair04.19841131994 ccm420 H(EFI)
AUSTIN Montego Sedan (XE) 2.0 Turbo04.19841501994 ccm420 HC85
ROVER MONTEGO 2.0 GTi10.19881171994 ccm420 H
ROVER MONTEGO Estate (XE) 2.0 GTi10.19881171994 ccm420 H
AUTOBIANCHI A 112 Hatchback 1.0 Abarth09.197158982 ccm4A112A1.000
AUTOBIANCHI A 112 Hatchback 1.0 Abarth01.1974701050 ccm4A112A2.000
LANCIA A 112 Hatchback 1.0 Abarth (A112B2/5)03.1978691050 ccm4A112 A2.000
BMW 02 (E10) 1600 Ti09.19671051573 ccm4M10 B16 (16A)
BMW 02 (E10) 1600/212.1967851573 ccm4M10 B16 (16A)
BMW 02 (E10) 160204.1971851573 ccm4M10 B16 (16A)
BMW 02 (E10) 180205.1971901766 ccm4M10 B18
BMW 02 (E10) 200202.19681001990 ccm4M10 B20 A
BMW 02 (E10) 2002 Ti06.19681201990 ccm4M10 B20
BMW 02 (E10) 2002 Tii05.19711301990 ccm4M10 B20 (23EA)
BMW 02 (E10) 2002 Turbo01.19741701990 ccm4M10 B20 (22T A)
BMW 02 kabriolet (E10) 1600-212.1967861573 ccm4M10 B16 (16A)
BMW 02 kabriolet (E10) 200205.19711001990 ccm4M10 B20
BMW 02 Touring (E6) 160005.1971851573 ccm4M10 B16 (16A)
BMW 02 Touring (E6) 180205.1971901766 ccm4M10 B18
BMW 02 Touring (E6) 200205.19711001990 ccm4M10 B20
BMW 02 Touring (E6) 2002 Tii01.19711301990 ccm4M10 B20
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 150010.1962801499 ccm4M10 B15
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 180008.1963901773 ccm4M118
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 180007.1969901766 ccm4M10 B18
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 1800 Ti10.19631101773 ccm4M118
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 200009.19681001990 ccm4M10 B20
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 2000 Ti / Tilux01.19661201990 ccm4M10 B20
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 2000 Tii12.19691311990 ccm4M10 B20
BMW 2000-3200 (E9) Coupe 2000 C/CA10.19651011990 ccm4M10 B20
BMW 2000-3200 (E9) Coupe 2000 CS10.19651201990 ccm4M10 B20
BMW 5 Sedan (E12) 51807.1974901766 ccm4M10 B18 (184VB)
CITROËN Ami Kombi 10 Super (AM3)03.1973541015 ccm4G10
CITROËN Ami Sedan 10 Super (AM3)03.1973541015 ccm4G10
CITROËN GS Break 1.007.1971541015 ccm4G10
CITROËN GS Break 1.109.1977541129 ccm4G11/631
CITROËN GS Break A 1.204.1973581222 ccm4G12/611
CITROËN GS Break A 1.309.1979651299 ccm4G13/646
CITROËN GS Break A Spezial07.1980571129 ccm4G11/631
CITROËN GS Hatchback 1.009.1970541015 ccm4G10/612
CITROËN GS Hatchback 1.109.1977541129 ccm4G11/631
CITROËN GS Hatchback 1.109.1977571129 ccm4G11/631
CITROËN GS Hatchback 1.204.1973581222 ccm4G12/611
CITROËN GS Hatchback A 1.309.1979651299 ccm4G13/646
CITROËN GS Hatchback X 209.1975631222 ccm4G12/619
DAIHATSU CHARADE III (G100, G101, G102) 1.0 GTi (G100)03.1987101993 ccm3CB 80 T
FERRARI 208/308 Coupe 308 GTB Qv09.19822402927 ccm8F 105 A..
FERRARI 208/308 Coupe 308 GTS Qv09.19822402927 ccm8F 105 A..
FERRARI MONDIAL 807.19802142927 ccm8F 106 B..
FIAT 124 Coupe (124_) 160001.1973105 ccm
FIAT 124 Coupe (124_) 160001.1973109 ccm
FIAT 124 Coupe (124_) 1600 (BC 1)11.19711001608 ccm4125 B.000
FIAT 124 Coupe (124_) 1600 (BC 1)04.19701101608 ccm4125 B.000
FIAT 124 Coupe (124_) 1600 Sport08.19721041592 ccm4132 AC.000
FIAT 124 Coupe (124_) 1600 Sport08.19721081592 ccm4132 AC.000
FIAT 124 Familiare (124_) 120004.1967601197 ccm4124 A.000
FIAT 124 Familiare (124_) 120005.1973651197 ccm4124 A.000
FIAT 124 Sedan (124_) 120002.1973651197 ccm4124 A.000
FIAT 124 Sedan (124_) 1200 (TA)07.1966601197 ccm4124 A.000
FIAT 124 Sedan (124_) 140012.1968701438 ccm4124 B2.000
FIAT 124 Sedan (124_) 150001.1973751438 ccm4124 B2.000
FIAT 124 Spider (124_) 160001.19731091592 ccm4132 AC.000
FIAT 124 Spider (124_) 1600 Sport (BS)11.19691121608 ccm4125 B.000
FIAT 124 Spider (124_) 1600 Sport (BS1)11.19691001608 ccm4125 B.000
FIAT 124 Spider (124_) 1600 Sport (BS1)01.19691081608 ccm4125 B.000
FIAT 124 Spider (124_) 1600 Sport (CS)01.19691041608 ccm4125 B.000
SEAT 124 Sedan LS120001.1968651197 ccm4FA12
FIAT 125 Sedan (125_) 1.6 (TA)07.1967901608 ccm4125 A.000
FIAT 126 (126_) 60009.197223594 ccm2126 A.000
FIAT 126 (126_) 65007.197723652 ccm2126 A1.000
FIAT 126 (126_) 65007.198124652 ccm2126 A1.048
FIAT 127 Hatchback (127_) 1.0 Sport07.1978701049 ccm4127 A1.000
FIAT 127 Hatchback (127_) 1.3 Sport12.1981751301 ccm4127 A3.000
FIAT 131 Sedan (131_) 2.0 Racing06.19781151995 ccm4131 B2.000
FIAT 131 Sedan (131_) 2.0 Super01.19811131995 ccm4131 C4.000
FIAT 132 (132_) 1.605.1977881585 ccm4132 C.000
FIAT 132 (132_) 1.603.1977901585 ccm4132 C6.000
FIAT 132 (132_) 1.601.1976981585 ccm4132 C.000
FIAT 132 (132_) 1.604.1972981592 ccm4132 BB OA O
FIAT 132 (132_) 1.7 GLS (A1)04.19741071756 ccm4132 B1.000
FIAT 132 (132_) 1.7 GLS (A1)11.19751121756 ccm4132 B1.000
FIAT 132 (132_) 2.001.19761121995 ccm4132 C2.000
SEAT 132 Sedan 1.605.1973981592 ccm4132B0000
SEAT 132 Sedan 1.805.1973105 ccm
FIAT 850 0.807.196434843 ccm4100 G.000
FIAT 850 0.8 Special (GB)03.196848843 ccm4100 GB.000
SEAT 850 Sedan 0.907.197052903 ccm4100 GL.040
FIAT CROMA (154) 160012.1985831585 ccm4154 A.048
FIAT CROMA (154) 2000 16V08.19921371995 ccm4154 E1.000
FIAT CROMA (154) 2000 CHT01.19911001995 ccm4154 C5.000
FIAT CROMA (154) 2000 CHT (154.AC)12.1985901995 ccm4154 A1.000
FIAT CROMA (154) 2000 i.e. (154.AD)03.19871201995 ccm4834 B.000
FIAT CROMA (154) 2000 i.e. (154.AM)03.19861131995 ccm4834 B.048
FIAT CROMA (154) 2000 i.e. (154.AM, 154.LM)10.19871161995 ccm4834 B.146
FIAT CROMA (154) 2000 i.e. Turbo11.19861511995 ccm4834 C.146
FIAT CROMA (154) 2000 i.e. Turbo (154.AM)12.19851551995 ccm4154 A2.000
FIAT CROMA (154) 2000 i.e. Turbo (154.AM, 154.LM)06.19871501995 ccm4154 C4.046
FIAT CROMA (154) 2500 V606.19931622492 ccm6834 G.000
FIAT FIORINO nadwozie pełne (146) 75 i.e. 1.610.1993751581 ccm4146 D6.000
FIAT FIORINO Pick up (146) 1.601.1994751581 ccm4146 D6.000
FIAT REGATA (138) 100 Super 1.610.1983951585 ccm4149 C3.000
FIAT REGATA (138) 100 Super 1.610.19831011585 ccm4149 A4.000
FIAT REGATA (138) 75 1.512.1983751498 ccm4138 C3.048
FIAT REGATA (138) 85 1.505.1985791498 ccm4149 A5.000
FIAT REGATA (138) 85 1.610.1983821585 ccm4149 A.000
FIAT REGATA (138) 85 Super 1.509.1983821498 ccm4138 B3.000
FIAT REGATA Weekend (138) 100 1.6 (RF)09.19841011585 ccm4149 A4.000
FIAT REGATA Weekend (138) 85 1.501.1984821498 ccm4138 B3.000
FIAT TEMPRA (159) 1.604.1990691581 ccm4159 A3.048
FIAT TEMPRA (159) 1.6 (159.AD)03.1990861581 ccm4159 A3.000
FIAT TEMPRA (159) 1.6 i.e. (159.AE)06.1990781581 ccm4159 A3.046
FIAT TEMPRA (159) 1.6 i.e. (159.AS, 159.AT)06.1992751581 ccm4159 A3.048
FIAT TEMPRA (159) 1.8 i.e. (159.AN)03.19921051756 ccm4159 A4.046
FIAT TEMPRA (159) 1.8 i.e. (159.AN)03.19901101756 ccm4159 A4.000
FIAT TEMPRA (159) 1.8 i.e. (159.AV)09.19931031756 ccm4835 C2.000
FIAT TEMPRA (159) 1.8 i.e. (159.BY)10.19941011756 ccm4836 A5.000
FIAT TEMPRA (159) 2.0 i.e. (159.AP)10.19901131995 ccm4159 A6.046
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.607.1993691581 ccm4159 A3.048
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.612.1990861581 ccm4159 A3.000
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.6 i.e. (159.AE)10.1990781581 ccm4159 A3.046
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.6 i.e. (159.AS, 159.AT)10.1992751581 ccm4159 A3.048
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.8 i.e. (159.AN)03.19921051756 ccm4159 A4.046
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.8 i.e. (159.AN)03.19901101756 ccm4159 A4.000
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.8 i.e. (159.AV)09.19931031756 ccm4835 C2.000
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.8 i.e. (159.AZ)09.1993901756 ccm4835 C4.000
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.8 i.e. (159.BY)10.19941011756 ccm4836 A5.000
FIAT TEMPRA S.W. (159) 2.0 i.e. (159.AP)01.19911131995 ccm4159 A6.046
FIAT TEMPRA S.W. (159) 2.0 i.e. 4x4 (159.AP)03.19921131995 ccm4159 A6.046
FIAT TIPO (160) 1.603.1993761581 ccm4159 A3.048
FIAT TIPO (160) 1.603.1988791581 ccm4160 A2.000
FIAT TIPO (160) 1.6 i.e. (160.A1, 160.EC, 160.EB)10.1992751581 ccm4159 A3.048
FIAT TIPO (160) 1.6 i.e. (160.AF)07.1990781581 ccm4159 A3.046
FIAT TIPO (160) 1.6 SX DGT05.1989901581 ccm4159 A3.000
FIAT TIPO (160) 1.8 i.e.10.19901101756 ccm4159 A4.000
FIAT TIPO (160) 1.8 i.e. (160.AY)10.19901051756 ccm4159 A4.046
FIAT TIPO (160) 1.8 i.e. (160.ED)04.19931031756 ccm4835 C2.000
FIAT TIPO (160) 1.8 i.e.16V Sport11.19891361756 ccm4160 A5.000
FIAT TIPO (160) 2.010.19901161995 ccm4159 A6.046
FIAT TIPO (160) 2.003.19931411995 ccm4836 A3.011
FIAT TIPO (160) 2.0 16V (160.AV)07.19911461995 ccm4160 A8.046
FIAT TIPO (160) 2.0 i.e. (160.AT, 160.AJ)03.19901131995 ccm4159 A6.046
FIAT TIPO (160) 2.0 i.e. 16V Sport (160.EF)03.19931391995 ccm4836 A3.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 75 i.e. 1.510.1985751498 ccm4138 C2.048
FIAT X 1/9 (128_) 1.310.1975731290 ccm4128 AS.000
FIAT X 1/9 (128_) 1.305.1973751290 ccm4128 AS.000
FIAT X 1/9 (128_) 1.511.1978851498 ccm4138 AS.000
FORD Capri (ECJ) 130001.1969641298 ccm4KL 13 H
FORD Capri (ECJ) 130001.1972721298 ccm4KL 13 HC
FORD Capri (ECJ) 1600 GT01.196982 ccm
FORD Capri (ECJ) 170012.1968751699 ccm4TV 17 H
FORD Capri (ECJ) 200002.1969901998 ccm6NY
FORD Capri (ECJ) 200002.196993 ccm
FORD Capri (ECJ) 300001.19701282994 ccm6TV30LY
FORD Capri (ECJ) 300001.1972138 ccm
FORD Capri (ECJ) 300008.19721402993 ccm6HY
FORD Capri (ECJ) 300001.19731402993 ccm6HY
FORD CAPRI II (GECP) 2.004.1976901999 ccm6NWN
FORD CAPRI II (GECP) 2.302.19741082294 ccm6YYE
FORD CAPRI II (GECP) 3.002.19741382993 ccm6HYF
FORD CAPRI II (GECP) 3.002.19741382993 ccm6HYF
FORD CAPRI III (GECP) 2.001.1978901999 ccm6NYL
FORD Consul Coupe (GGCL) 170001.1972651699 ccm4TV 17 L
FORD Consul Coupe (GGCL) 170001.1972751699 ccm4TV 17 HC
FORD Consul Sedan (GGFL) 170001.1972651699 ccm4TV 17 L
FORD Consul Sedan (GGFL) 170001.1972751699 ccm4TV 17 HC
FORD Consul Sedan (GGFL) 200009.1974901998 ccm6NY
FORD Consul Sedan (GGFL) 250001.19721202495 ccm6EV 25 HRB
FORD Consul Turnier (GGNL) 170001.1972651699 ccm4TV 17 L
FORD Consul Turnier (GGNL) 170001.1972751699 ccm4TV 17 HC
FORD ESCORT II (ATH) 1.312.1974571298 ccm4J2
FORD ESCORT II (ATH) 1.303.1979601298 ccm4J2
FORD ESCORT II (ATH) 1.312.1974701298 ccm4J3
FORD ESCORT II (ATH) 1.6 RS12.1974841598 ccm4LC
FORD ESCORT II Break 1.304.1975571298 ccm4J2
FORD GRANADA (GGTL, GGFL) 2.001.1975901998 ccm6NY
FORD GRANADA (GGTL, GGFL) 2.301.19751082294 ccm6YYH
FORD GRANADA (GGTL, GGFL) 2.301.19721082294 ccm6YY
FORD GRANADA (GGTL, GGFL) 2.601.19721252550 ccm6UY
FORD GRANADA (GGTL, GGFL) 3.001.19721382994 ccm6EV 30 H
FORD GRANADA (GU) 1.708.1977731699 ccm4MY
FORD GRANADA (GU) 2.308.19771072294 ccm6YYH
FORD GRANADA (GU) 2.8 i08.19771602792 ccm6PRB
FORD Granada Kombi (GGNL) 2.001.1975901998 ccm6NY
FORD Granada Kombi (GGNL) 2.001.1976951994 ccm4TL 20 LC
FORD Granada Kombi (GGNL) 2.301.19721082294 ccm6YY
FORD Granada Kombi (GGNL) 2.601.19721252550 ccm6UY
FORD Granada Kombi (GGNL) 3.001.19721382994 ccm6EV 30 H
FORD Granada Kombi (GNU) 1.708.1977741699 ccm4MYE
FORD Granada Kombi (GNU) 2.308.19771072294 ccm6YYH
FORD Taunus '80 (GBS, GBNS) 2.007.1979901999 ccm6NWR
FORD Taunus '80 (GBS, GBNS) 2.307.19791142294 ccm6YYR
FORD Taunus (GBTS, GBFS, CBTS) 2.012.1975871994 ccm4OHC LC
FORD Taunus (GBTS, GBFS, CBTS) 2.005.1975901999 ccm6NYR
FORD Taunus (GBTS, GBFS, CBTS) 2.305.19751072294 ccm6YYF
FORD TAUNUS 15M (28G) 1.7 XL/RS07.1968751699 ccm4TV 17 HC
FORD Taunus Turnier (GBNS) 2.005.1975901999 ccm6NYR
FORD Taunus Turnier (GBNS) 2.305.19751072294 ccm6YYF
FORD Taunus ´80 Turnier (GBNS) 2.007.1979901999 ccm6NWR
FORD Taunus ´80 Turnier (GBNS) 2.307.19791142294 ccm6YYR
INNOCENTI ELBA (146) 1.5 i.e. (146C9)08.1992751498 ccm4149 C1.000
INNOCENTI ELBA (146) 1.6 i.e. (146EO, 146ER)09.1994751580 ccm4146 D6.000
JEEP CJ5 - CJ8 SUV Cabrio 2.001.1983851995 ccm4J5R-800
LANCIA BETA H.P.E. (828BF) 1600 (828BF0)08.19801011585 ccm4828 B.000
LANCIA BETA H.P.E. (828BF) 200004.19791161995 ccm4828 B1.000
LANCIA BETA H.P.E. (828BF) 200005.19761201995 ccm4828 B1.000
LANCIA BETA H.P.E. (828BF) 2000 Volumex07.19831351995 ccm4828 B7.000
LANCIA BETA (828_B_) 1300 (828CB3)04.197683 ccm
LANCIA BETA (828_B_) 1600 (828CB0, 828AB0)08.19731011585 ccm4828 B.000
LANCIA BETA (828_B_) 2000 (828CB1)07.19781151995 ccm4828 B1.000
LANCIA BETA (828_B_) 2000 (828CB1)04.19761201995 ccm4828 B1.000
LANCIA BETA coupe (828BC) 1300 (828BC3)12.1981841367 ccm4828 D3.000
LANCIA BETA coupe (828BC) 1300 (828BC_)07.197782 ccm
LANCIA BETA coupe (828BC) 1600 (828AC_)09.1974106 ccm
LANCIA BETA coupe (828BC) 1600 (828BC0)04.19761011585 ccm4828 B.000
LANCIA BETA coupe (828BC) 200004.19761201995 ccm4828 B1.000
LANCIA BETA coupe (828BC) 2000 (828BC_)01.19811161995 ccm4828 B1.000
LANCIA BETA coupe (828BC) 2000 VX07.19831351995 ccm4828 B7.000
LANCIA BETA MONTE CARLO (137AS, 137BS) 2.009.19751201995 ccm4134 AS.000
LANCIA Beta Sedan (828_) 1600 (828DB13)01.19811001585 ccm4828 B.000
LANCIA BETA Spider (828BS) 1600 (828BS0)05.19761001585 ccm4828 B.000
LANCIA BETA Spider (828BS) 2000 (828BS1)04.19791161995 ccm4828 B1.000
LANCIA BETA Spider (828BS) 2000 (828BS1)05.19761201995 ccm4828 B1.000
LANCIA DEDRA (835) 1.6 i.e. (835AA)08.1989901581 ccm4835 A1.000
LANCIA DEDRA (835) 1.6 i.e. (835AB)08.1989781581 ccm4835 A1.046
LANCIA DEDRA (835) 1.8 i.e. (835AC, 835BC)09.19891091756 ccm4835 A2.000
LANCIA DEDRA (835) 1.8 i.e. (835BD, 835AD)09.19891051756 ccm4835 A2.046
LANCIA DEDRA (835) 1.8 i.e. (835FA)07.19941011756 ccm4836 A5.000
LANCIA DEDRA (835) 2.0 16V (835ED)07.19941391995 ccm4836 A3.000
LANCIA DEDRA (835) 2.0 HF Integrale (835AP)11.19901691995 ccm4835 A7.046
LANCIA DEDRA (835) 2.0 i.e. (835AI)09.19891171995 ccm4835 A5.000
LANCIA DEDRA (835) 2.0 i.e. (835AL)09.19891131995 ccm4835 A5.046
LANCIA DEDRA (835) 2.0 i.e. Turbo (835AR)04.19911621995 ccm4835 A8.046
LANCIA DEDRA (835) 2.0 i.e. Turbo Integrale (835AO)05.19901651995 ccm4835 A7.000
LANCIA DEDRA (835) 2.0 Turbo (835AQ)11.19901771995 ccm4835 A8.000
LANCIA DEDRA SW (835) 1.8 i.e. (835FA)07.19941011756 ccm4836 A5.000
LANCIA DEDRA SW (835) 2.0 16V (835ED)07.19941391995 ccm4836 A3.000
LANCIA DEDRA SW (835) 2.0 Integrale (835ED)07.19941391995 ccm4836 A3.000
LANCIA DELTA I (831AB0) 1.309.1983791301 ccm4831 A2.000
LANCIA DELTA I (831AB0) 1.3 (831AB.011)09.1979751301 ccm4831 A2.000
LANCIA DELTA I (831AB0) 1.5 (831AB.025)09.1979861498 ccm4831 A1.000
LANCIA DELTA I (831AB0) 1.6 GT11.19821051585 ccm4831 A4.000
LANCIA DELTA I (831AB0) 1.6 GT i.e. (831AB.010)05.1987901585 ccm4149 C2.000
LANCIA DELTA I (831AB0) 1.6 GT i.e. (831AB.016)08.19861091585 ccm4831 B7.000
LANCIA DELTA I (831AB0) 1.6 HF Turbo10.19831311585 ccm4831 A7.000
LANCIA DELTA I (831AB0) 1.6 HF Turbo (831AB.020)08.19861401585 ccm4831 B3.000
LANCIA DELTA I (831AB0) 1.6 HF Turbo (831AB.020S)04.19871321585 ccm4831 B7.046
LANCIA DELTA I (831AB0) 2.0 16V HF Evo Integrale (831AB.027)06.19932111995 ccm4831 E5.000
LANCIA DELTA I (831AB0) 2.0 16V HF Integrale (831AB.026)03.19891961995 ccm4831 D5.000
LANCIA DELTA I (831AB0) 2.0 HF Integrale (831AB.019)11.19861661995 ccm4831 B5.000
LANCIA DELTA I (831AB0) 2.0 HF Integrale (831AB.024)10.19871811995 ccm4831 C5.000
LANCIA DELTA I (831AB0) 2.0 HF Integrale (831AB.024S, 831AB.028)12.19861771995 ccm4831 C5.046
LANCIA DELTA II (836) 1.4 i.e. (836AF, 836AH)10.1994691372 ccm4836 A4.000
LANCIA DELTA II (836) 1.8 i.e. (836AE)06.19931031756 ccm4835 C2.000
LANCIA DELTA II (836) 1.8 i.e. (836AG, 836AL)07.1994901756 ccm4836 A6.000
LANCIA DELTA II (836) 2.0 16V (836AA, 836CA)06.19931391995 ccm4836 A3.000
LANCIA KAPPA (838A) 2.0 16V Turbo (838AB1AA)02.19952051995 ccm4838 A4.000
LANCIA KAPPA coupe (838) 2.0 16V Turbo (838CB)11.19962051995 ccm4838 A4.000
LANCIA KAPPA SW (838B) 2.0 16V Turbo (838BB1AA)07.19962051995 ccm4838 A4.000
LANCIA Prisma (831_) 1.301.1983791301 ccm4831 A2.000
LANCIA Prisma (831_) 1.509.1985751498 ccm4831 B1.048
LANCIA Prisma (831_) 1.508.1986801498 ccm4831 B1.000
LANCIA Prisma (831_) 1.501.1983861498 ccm4831 A1.000
LANCIA Prisma (831_) 1.608.1986991585 ccm4831 B6.000
LANCIA Prisma (831_) 1.601.19831051585 ccm4831 A4.000
LANCIA Prisma (831_) 1.6 (831AB)08.1987971585 ccm4831 B6.000
LANCIA Prisma (831_) 1.6 i.e.05.19861081585 ccm4831 B7.000
LANCIA Prisma (831_) 1.6 i.e. Super05.1987901585 ccm4149 C2.000
LANCIA Prisma (831_) 2.0 i.e. Napęd na 4 koła04.19861151995 ccm4831 B4.000
LANCIA THEMA (834) 2000 16V (834FA)08.19921521995 ccm4834 F1.000
LANCIA THEMA (834) 2000 16V Turbo (834AC)12.19881811995 ccm4834 C1.000
LANCIA THEMA (834) 2000 16V Turbo (834GC, 834FC)10.19922011995 ccm4834 F2.000
LANCIA THEMA (834) 2000 i.e (834AB)09.19881171995 ccm4834 B1.000
LANCIA THEMA (834) 2000 i.e. (834B)11.19841201995 ccm4834 B.000
LANCIA THEMA (834) 2000 i.e. (834BV)09.19871151995 ccm4834 B.146
LANCIA THEMA (834) 2000 i.e. 16V (834AA)05.19881471995 ccm4834 B2.000
LANCIA THEMA (834) 2000 i.e. 16V (834AI)02.19891411995 ccm4834 B2.246
LANCIA THEMA (834) 2000 i.e. 16V Turbo (834AL)04.19891771995 ccm4834 C1.246
LANCIA THEMA (834) 2000 i.e. Turbo (834C)11.19841661995 ccm4834 C.000
LANCIA THEMA (834) 2000 i.e.Turbo (834CV)07.19861501995 ccm4834 C.146
LANCIA THEMA (834) 3000 V6 (834GD, 834FD)08.19921712959 ccm6834 F.000
LANCIA THEMA SW (834) 2000 16V (834FA)05.19921521995 ccm4834 F1.000
LANCIA THEMA SW (834) 2000 i.e. 16V (834AA)05.19891471995 ccm4834 B2.000
LANCIA THEMA SW (834) 2000 i.e. 16V (834AI)02.19891411995 ccm4834 B2.246
LANCIA THEMA SW (834) 2000 i.e. 16V Turbo (834AC)12.19881811995 ccm4834 C1.000
LANCIA THEMA SW (834) 2000 i.e. 16V Turbo (834AL)04.19891771995 ccm4834 C1.246
LANCIA THEMA SW (834) 2000 Turbo12.19881501995 ccm4834 C.146
LANCIA THEMA SW (834) 2000 Turbo 16V (834GC, 834FC)11.19922011995 ccm4834 F2.000
LANCIA THEMA SW (834) 3000 V6 (834GD, 834FD)09.19921712959 ccm6834 F.000
LANCIA TREVI (828DB) 1600 (828DB03)05.19801001585 ccm4828 B.000
LOTUS Eclat Coupe 2.010.19751621969 ccm4907
LOTUS Eclat Coupe 2.205.19801622172 ccm4912
LOTUS Elite Coupe 2.005.19741621969 ccm4907
LOTUS ESPRIT S2 2.010.19751621969 ccm4907
LOTUS ESPRIT S2 2.2 Turbo02.19802142174 ccm4910
LOTUS Esprit S3 2.205.19801622172 ccm4912
LOTUS Esprit S4 (082) 2.2 16V Turbo SE05.19892682174 ccm4910 S
LOTUS Excel Coupe 2.210.19831622172 ccm4912
LOTUS Excel Coupe 2.2 SE/SA10.19841842172 ccm4912 S
MASERATI Biturbo (70, 77) 222 SE11.19892242790 ccm6473
MASERATI Biturbo (70, 77) 425 i09.19871882491 ccm6453
MASERATI BITURBO Spider 2.801.19892242790 ccm6473
MASERATI Indy Coupe 4.701.1972290 ccm
MASERATI Indy Coupe 4.901.1972320 ccm
MERCEDES-BENZ /8 (W114) coupe 250 C (114.021)04.19691302496 ccm6M 114.920
MERCEDES-BENZ /8 (W114) coupe 250 CE (114.022)04.19691502496 ccm6M 114.980
MERCEDES-BENZ /8 (W114) Sedan 25007.19681302496 ccm6M 114.920
MERCEDES-BENZ /8 (W114) Sedan 250 (114.010)01.19681162496 ccm6M 114.920
MERCEDES-BENZ Klasa G SUV (W460) 230 G (460,2)03.1979902307 ccm4M 115.973
MERCEDES-BENZ Klasa G SUV (W460) 230 G (460,2)02.19801022307 ccm4M 115.973
MERCEDES-BENZ Klasa S Sedan (W108, W109) 300 SEL (109.016)01.19681602778 ccm6M 130.981
MERCEDES-BENZ Klasa S Sedan (W108, W109) 300 SEL 3.5 (109.056)01.19702003500 ccm8M 116.981
MERCEDES-BENZ SL (W121) 190 SL (121.042, 121.040)01.19551051897 ccm4M 121.928
MITSUBISHI Cordia (A21_A, AB, AC) 1.8 Turbo ECi (A213A)10.19841361795 ccm44G62 T
MITSUBISHI ECLIPSE I (D2_A) 2.0 i 16V 4WD (D22A, D27A)04.19911501997 ccm44G63 (DOHC 16V)
MITSUBISHI ECLIPSE II (D3_A) 2000 GT 16V12.19952141997 ccm44G63-T (DOHC 16V)
MITSUBISHI GALANT IV sedan (E3_A) 2.0 GTi 16V 4WD (E39A, E38A, E33A)06.19881441997 ccm44G63 (DOHC 16V)
MITSUBISHI L 200 (K3_T, K2_T, K1_T, K0_T) 2.0 4WD (K32T, K22T)11.19861021997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI L 300 / Delica II Bus (LO3_P/G, L0_2P) 1.803.1983821795 ccm44G62
MITSUBISHI SAPPORO II (A16_A) 2.0 GSL (A164A)08.19801021997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI SAPPORO II (A16_A) 2.0 GSR (A164A)08.19801121997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI STARION (A18_A) 2.0 Turbo ECi (A183A)06.19821701997 ccm44G63-T (ECI)
MITSUBISHI STARION (A18_A) 2.0 Turbo ECi (A183A)05.19851801997 ccm44G63-T/C
MORGAN PLUS FOUR 2.0 i01.19851221995 ccm4132 C3.000
NISSAN PICK UP (720) 2.2 4WD04.1983972188 ccm4Z22
NSU 1000 Sedan C08.196340 ccm
NSU Prinz Sedan 1000 (67)09.196939 ccm
NSU Prinz Sedan 600 (47)09.196930 ccm
NSU Prinz Sedan 600 4L (47)08.196130 ccm
PEUGEOT 204 1.110.1965531130 ccm4XK
PEUGEOT 204 1.107.1969551130 ccm4XK4
PEUGEOT 204 Break 1.1 Grand Luxe05.1969541130 ccm4XK4
PEUGEOT 204 coupe 1.105.1969541130 ccm4XK4
PEUGEOT 204 kabriolet 1.101.1967531130 ccm4XK
PEUGEOT 204 kabriolet 1.105.1969541130 ccm4XK4
PEUGEOT 304 (_04M_) 1.3 (M02)08.1972751290 ccm4XL5S
PEUGEOT 304 (_04M_) 1.3 GL (M01)09.1972651290 ccm4XL5
PEUGEOT 304 (_04M_) 1.3 GT (A01)10.1969651290 ccm4XL3
PEUGEOT 304 Break (_04D_) 1.3 (D01)09.1970651290 ccm4XL5
PEUGEOT 304 coupe (_04C_) 1.3 (CO1)03.1970651290 ccm4XL3
PEUGEOT 304 coupe (_04C_) 1.3 (CO2)03.1972751290 ccm4XL3S
PEUGEOT 304 kabriolet (_04B_) 1.3 (B01)03.1970651290 ccm4XL3
PEUGEOT 304 kabriolet (_04B_) 1.3 (B02)09.1972751290 ccm4XL3S
PEUGEOT 505 (551A) 2.2 Turbo07.1985179 ccm
PEUGEOT 505 (551A) 2.2 Turbo Injection03.19841552155 ccm4176B (N9TE)
PUCH G-Modell (W460) 230 G02.19801022307 ccm4M 115.973
RENAULT 11 (B/C37_) 1.7 (B/C376)10.1983801721 ccm4F2N 704
RENAULT 11 (B/C37_) 1.7 (B/C37D)06.1987871721 ccm4F2N 742
RENAULT 11 (B/C37_) 1.7 (B/C37L)10.1986731721 ccm4F2N 730
RENAULT 11 (B/C37_) 1.7 (B/C37N)10.1986881721 ccm4F2N 798
RENAULT 15 (130_) 1.6 (1302)03.1972901565 ccm4807.10
RENAULT 16 (115_) 1.6 TA01.196971 ccm
RENAULT 16 (115_) 1.6 TX (1156)06.1974931647 ccm4843.01
RENAULT 17 Coupe 1.603.1972901565 ccm4807.10
RENAULT 17 Coupe 1.606.1974921647 ccm4843.05
RENAULT 18 (134_) 1.6 TS (1342)05.1982971647 ccm4A6M 726
RENAULT 18 Variable (135_) 1.6 TS05.1982971647 ccm4A6M 726
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.709.1988921721 ccm4F2N 720
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.707.1988941721 ccm4F2N 722
RENAULT 19 I Cabriolet (D53_) 1.707.1991901721 ccm4F3N 743
RENAULT 19 I Cabriolet (D53_) 1.707.1991951721 ccm4F3N 743
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.709.1990941721 ccm4F2N 721
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.7 (L533)09.1988921721 ccm4F2N 720
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.7 (D53C)04.1992901721 ccm4F3N 743
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.601.199383 ccm
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.705.1992751721 ccm4F3N 741
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.7 (L533)01.1993921721 ccm4F2N 720
RENAULT 20 (127_) 1.6 (1271)10.1975901647 ccm4843
RENAULT 20 (127_) 1.6 (1271)05.1977971647 ccm4843 721
RENAULT 21 (B48_) 1.707.1989751721 ccm4F3N 726
RENAULT 21 (B48_) 1.707.1989881721 ccm4F2N 754
RENAULT 21 kombi (K48_) 1.7 (K/S481)06.1986751721 ccm4F2N 712
RENAULT 21 kombi (K48_) 1.7 (K/S482)10.1986881721 ccm4F2N 710
RENAULT 21 kombi (K48_) 1.7 (K48M)06.1986731721 ccm4F2N 750
RENAULT 21 kombi (K48_) 1.7 (K48N)06.1987871721 ccm4F2N 752
RENAULT 21 nadwozie pełne (S48_) 1.706.1986881721 ccm4F2N 710
RENAULT 21 sedan (L48_) 1.7 (L481)03.1986751721 ccm4F2N 712
RENAULT 21 sedan (L48_) 1.7 (L482)03.1986881721 ccm4F2N 710
RENAULT 21 sedan (L48_) 1.7 (L48M, L48F)07.1986731721 ccm4F3N 726
RENAULT 21 sedan (L48_) 1.7 (L48N)06.1987871721 ccm4F2N 752
RENAULT 9 Sedan (L42_) 1.7 (L426)09.1984801721 ccm4F2N 704
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.7 (B/C574)01.1991921721 ccm4F2N 770
RENAULT FUEGO (136_) 1.6 TS/GTS (1362)10.1980971647 ccm4843 724
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.709.1988901721 ccm4F2N 740
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.7 (B/C40K, B/C40G)06.1987871721 ccm4F2N 742
ROVER 800 (XS) 82010.1988100 ccm
SAAB 99 2.0 EMS04.19721101985 ccm4B201
SAAB 99 Combi Coupe 2.0 Turbo10.19771461985 ccm4BSI 20
SUBARU LEONE II kombi 1800 4WD01.19881201781 ccm4EA82T
SUBARU XT coupe (XT) 1.8 Turbo 4WD01.19881201781 ccm4EA82T
TALBOT 180 Sedan 1.801.19821011800 ccm47S2
TALBOT Simca 1000 1005 LS,GLS10.197639944 ccm41D1
TALBOT Simca 1000 1006 SR,GLS10.1976541118 ccm43E1
TALBOT Simca 1100 Hatchback 1.3 Spezial TI10.1972821294 ccm43G4
TALBOT Simca 1301 1.3 LS08.196660 ccm
TALBOT Simca 1301 1.3 LS,GL,GLS08.196654 ccm
TALBOT SIMCA 1301 Tourisme 1.308.196654 ccm
TALBOT Simca Sunbeam 1.6 Ti10.19781011598 ccm4TB
TOYOTA Celica Coupe (_A2_) 2.0 (RA28, RA23)01.1973981968 ccm418R
TVR 450 4.401.1989323 ccm
VOLVO 240 (P242, P244) 2.009.19841211986 ccm4B 200 E
VOLVO 240 (P242, P244) 2.010.19821361986 ccm4B 19 ET
VOLVO 240 (P242, P244) 2.108.19741222127 ccm4B 21 E
VOLVO 240 (P242, P244) 2.1 Turbo08.19801552127 ccm4B 21 ET
VOLVO 240 (P242, P244) 2.308.19831312316 ccm4B 230 E
VOLVO 240 (P242, P244) 2.308.19841332316 ccm4B 23 E
VOLVO 240 (P242, P244) 2.308.19801362316 ccm4B 23 F
VOLVO 240 (P242, P244) 2.308.19781402316 ccm4B 23 E
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.008.19831171986 ccm4B 200 E
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.010.19821361986 ccm4B 19 ET
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.108.19741222127 ccm4B 21 E
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.1 Turbo08.19801552127 ccm4B 21 ET
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.308.19841312316 ccm4B 230 E
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.308.19841332316 ccm4B 23 E
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.308.19801362316 ccm4B 23 E
VOLVO 340-360 (343, 345) 2.008.19821131986 ccm4B 19 E
VOLVO 340-360 sedan (344) 2.008.19831131986 ccm4B 19 E
VOLVO 740 (744) 2.001.19871171986 ccm4B 200 E
VOLVO 740 (744) 2.012.19831501986 ccm4B 19 ET
VOLVO 740 (744) 2.0 GLE09.19871401986 ccm4B 204 E
VOLVO 740 (744) 2.308.19831292316 ccm4B 23 E
VOLVO 740 (744) 2.308.19841312316 ccm4B 230 E
VOLVO 740 (744) 2.308.19881512316 ccm4B 234 F
VOLVO 740 (744) 2.308.19881562316 ccm4B 234 F
VOLVO 740 (744) 2.308.19871592316 ccm4B 234 F
VOLVO 740 (744) 2.3 GLE08.19841402316 ccm4B 23 E
VOLVO 740 Kombi (745) 2.001.19871171986 ccm4B 200 E
VOLVO 740 Kombi (745) 2.0 16V09.19871361986 ccm4B 204 E
VOLVO 740 Kombi (745) 2.0 GLE09.19871401986 ccm4B 204 E
VOLVO 740 Kombi (745) 2.308.19851312316 ccm4B 230 E
VOLVO 740 Kombi (745) 2.307.19891512316 ccm4B 234 F
VOLVO 740 Kombi (745) 2.308.19881562316 ccm4B 234 F
VOLVO 740 Kombi (745) 2.308.19871592316 ccm4B 234 F
VOLVO 740 Kombi (745) 2.3 Turbo08.19891902316 ccm4B 230 FT
VOLVO 760 (704, 764) 2.3 Turbo (704)08.19821732315 ccm4B 23 ET
VOLVO 940 (944) 2.009.19901211986 ccm4B 200 G
VOLVO 940 (944) 2.009.19901391986 ccm4B 204 FT
VOLVO 940 (944) 2.0 GL09.19901401986 ccm4B 204 E
VOLVO 940 (944) 2.0 Turbo08.19901551986 ccm4B 200 FT
VOLVO 940 (944) 2.308.19901562316 ccm4B 234 G
VOLVO 940 II (944) 2.0 Turbo04.19961551986 ccm4B 200 FT
VOLVO 940 II kombi (945) 2.0 Turbo04.19961551986 ccm4B 200 FT
VOLVO 940 Kombi (945) 2.0 GL09.19901401986 ccm4B 204 E
VOLVO 940 Kombi (945) 2.0 Turbo01.19911551986 ccm4B 200 FT
VOLVO 940 Kombi (945) 2.308.19901552316 ccm4B 234 F
VOLVO 960 (964) 2.009.19901401986 ccm4B 204 E
VOLVO 960 (964) 2.008.19901901986 ccm4B 204 FT
VOLVO 960 Kombi (965) 2.008.19901901986 ccm4B 204 FT
VW CITYGOLF 1.301.1999711324 ccm4AJD
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.808.1984901781 ccm4GU
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.808.1984901781 ccm4GU
VW K70 (48) 1.608.1970751605 ccm4DB
VW K70 (48) 1.608.1970901605 ccm4DA
VW K70 (48) 1.808.19731001807 ccm4DC
VW LT 28-35 I Autobus (281-363) 2.004.1975751984 ccm4CH
VW LT 28-35 I Burtowy Ciężarówka / Podwozie (281-363) 2.004.1975751984 ccm4CH
VW LT 28-35 I Van (281-363) 2.004.1975751984 ccm4CH
VW LT 40-55 I Burtowy Ciężarówka / Podwozie (293-909) 2.004.1975751984 ccm4CH
VW LT 40-55 I Van (291-512) 2.004.1975751984 ccm4CH
VW PASSAT (32) 1.507.1973751471 ccm4ZB
VW PASSAT (32B) 1.805.1986871781 ccm4RM
VW PASSAT sedan (32B) 1.805.1986871781 ccm4RM
VW PASSAT Variant (33) 1.510.1973751471 ccm4ZB
VW Passat Variant (33B) 1.805.1986871781 ccm4RM
VW Passat Variant (33B) 2.2 Syncro08.19841362226 ccm5HY
VW POLO (86) 1.103.1975601093 ccm4HC
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.303.1991781272 ccm43F
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.3 CAT10.1989751272 ccm43F
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.310.1990761272 ccm43F
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.3 CAT10.1989751272 ccm43F
VW SCIROCCO (53B) 1.808.1983901781 ccm4EX
VW SCIROCCO (53B) 1.808.19821121781 ccm4DX
Klienci, którzy kupili ten produkt kupili także:
Oceń teraz

BOSCH świeca zapłonowa Rozmiar klucza: 20,8 Platinum plus



Oceń teraz

BOSCH świeca zapłonowa Rozmiar klucza: 20,8 Platinum plus.

SKRZYNKA INFORMACYJNA

Darmowa dostawa

na każde zamówienie powyżej 390 PLN wartości towarów
  • świeca zapłonowa (4025, WR6DP, W190P2 Rozmiar klucza: 20,8) dostawa z POSTNORD
  • świeca zapłonowa (Długosć gwintu [mm]: 19 4025, WR6DP, W190P2) dostawa z GLS
  • 4025, WR6DP, W190P2 świeca zapłonowa (Skok gwintu [mm]: 1,25) dostawa z DHL
:

Bezpieczne połączenie

Metody płatności
  • 4025, WR6DP, W190P2 świeca zapłonowa Moment dokręcenia [Nm]: 28 kupić z PayPal metodę płatności
  • Przelewy24
  • Trustly
  • Przelew Bankowy
  • świeca zapłonowa (Odstęp elektrod: 0,7 4025, WR6DP, W190P2) BOSCH kupić z VISA metodę płatności
  • świeca zapłonowa (Kąt dokręcenia [stopień]: 90 4025, WR6DP, W190P2) kupić z MasterCard metodę płatności
PON. - PT. 8.00 - 18.00
SOB. - 8.00 - 16.00

INFOLINIA DLA KLIENTÓW

+48 22 152 11 58

Adres

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Niemcy
Pokaż na mapie