Wyszukiwanie według samochodu
Katalog części samochodowych

DENSO świeca zapłonowa Rozmiar klucza: 20.6 Nickel

Recenzje (0)
Kupić tanio świeca zapłonowa D19, 3088 (Rozmiar gwintu 1: 19 | żwieca zapłonowa: 1 elektroda masowa) preview

12,61

PLN w tym 23% VAT, Wysyłka
Na stanie
Dostawa w 2-3 dni robocze
  • Artykuł №: W22EPR-U
  • Producent: DENSO
  • Typ:
- +
Ten artykuł został dodany do Twojego koszyka
DENSO świeca zapłonowa
świeca zapłonowa szczegóły
  • Linia produktów:   Nickel 
  • Rozmiar klucza:   20.6 
  • świeca zapłonowa:   1 elektroda masowa 
  • Rozmiar gwintu 1:   19 
  • Moment dokręcenia [Nm]:   22 
  • Średnica [mm]:   14 
  • Masa [g]:   56 
  • Warunki: nowy
Numer(y) referencyjny OEM:
Producentów OE Numer
AUDI N01781123
AUDI N01781239
CITROËN/PEUGEOT 596120
CITROËN/PEUGEOT 59623T
CITROËN/PEUGEOT 59623W
CITROËN/PEUGEOT 59623X
CITROËN/PEUGEOT 59626X
CITROËN/PEUGEOT 596288
CITROËN/PEUGEOT 596298
CITROËN/PEUGEOT MYC000279N
CITROËN/PEUGEOT ZB9000060U
DAIHATSU 9922611236
DENSO D19
FIAT 4233922
FIAT 46481378
FIAT 5894585
FIAT 5984035
FIAT 60512929
FIAT 60800325
FIAT 7554436
FIAT 7554440
FIAT 7571575
FIAT 7772515
FIAT 7774341
FORD 1120835
FORD 1518878
FORD 5099742
FORD 5099768
FORD 5099783
FORD 5099784
FORD 5099949
FORD 5099950
FORD 92OF12405BKA
FORD 92OF12405RB
FORD 92OF12405TA
FORD D2PF12405BA
HITACHI L44PW
HONDA 9807957841
HONDA 9807957846
HONDA 9807957855
KAWASAKI 920701030
KAWASAKI 920701031
MERCEDES-BENZ 0011590803
MERCEDES-BENZ 0011591303
MERCEDES-BENZ 0011591503
MERCEDES-BENZ 0011591603
MERCEDES-BENZ 0011598703
MERCEDES-BENZ 0011599303
MERCEDES-BENZ 0021591803
MERCEDES-BENZ 0021592703
Inne produkty pasujące do podanego NUMERU OEM:
NGK
3355
NGK
2412
BERU
Z22
BERU
Z42
BERU
Z27
BERU
Z47
NGK
1111
NGK
1142
NGK
2023
NGK
2268
NGK
2912
NGK
7265
NGK
7822
WABCO
470 015 052 0
BOSCH
0 242 235 541
BOSCH
0 242 235 663
BOSCH
0 242 240 521
BOSCH
0 242 240 592
BOSCH
0 242 245 521
BOSCH
0 242 245 552
DENSO
IKH22
DENSO
Q20PR-U
DENSO
Q20TT
DENSO
T20EPR-U
DENSO
T20TT
DENSO
T22EP-U
DENSO
W20EPR-U
DENSO
W20FPR-U
DENSO
W20TT
DENSO
W22EP-U
DENSO
W22EPR-U
DENSO
W22TT
DENSO
W24EP-U
DENSO
W24EPR-U
DENSO
WF20TT
MAGNETI MARELLI
062000654304
MAGNETI MARELLI
062000740304
MAGNETI MARELLI
062110390312
MAGNETI MARELLI
062110420312
FEBI BILSTEIN
13453
FEBI BILSTEIN
13465
VEMO
V99-75-0011
VALEO
246857
VALEO
246852
VALEO
246896
CHAMPION
OE008/T10
MAGNETI MARELLI
062110430312
CHAMPION
OE116/T10
CHAMPION
OE010/T10
CHAMPION
OE018/T10
CHAMPION
OE087/T10
FEBI BILSTEIN
13452
NGK
94811
STARK
SKSP-1990009
STARK
SKSP-1990011
RIDEX
686S0010
MAGNETI MARELLI
062000771304
HELLA
8EH 188 704-021
STARK
SKSP-1990068
RIDEX
686S0069
STARK
SKSP-1990069
RIDEX
686S0070
BOSCH
0 242 235 529
RITMO 145146155 1641661750-200033 6 75 90ALFASUD ALFETTA ARNAGIULIAGIULIETTAGTGTVRZSPIDER SZQUATTROA 112400DINO124125Seria 123CROMA FIORINOREGATATEMPRATIPOUNOCAPRIGRANADASCORPIO SIERRA ELBADEDRADELTA GAMMAPRISMATHEMA ECLATELITEKlasa SECLIPSELANCER21402141407213792494419 CLIO 131 IBIZA JUSTY BALENO CARRY Kasten JIMNYSWIFT WAGON R+ 240440 K 460 L480 E DERBYGOLFJETTAPASSATPOLOSCIROCCO
świeca zapłonowa pasujące do następujących modeli samochodów
Producent/model/typProd. rok (od do)KMPojemności skokowejCyl.Kod silnika
ABARTH Ritmo (138A_) 125 TC 2.011.19811251995 ccm4138 AR1.000
ABARTH Ritmo (138A_) 130 TC 2.004.19831301995 ccm4138 AR2.000
FIAT RITMO I (138A) 1.501.1978751498 ccm4138 C3.048
FIAT RITMO I (138A) 1.508.1985791498 ccm4149 A5.000
FIAT RITMO I (138A) 1.501.1983821498 ccm4138 B3.000
FIAT RITMO kabriolet 100 1.610.19851001585 ccm4138 AR.048
FIAT RITMO kabriolet 100 1.610.19851051585 ccm4138 AR.000
FIAT RITMO kabriolet 85 1.503.1983821498 ccm4138 B3.000
FIAT RITMO kabriolet 85 1.501.1980861498 ccm4138 A4.000
ALFA ROMEO 145 (930) 1.4 i.e. (930.A3)07.1994901351 ccm4AR 33501
ALFA ROMEO 145 (930) 1.6 i.e. (930.A2)10.19941031596 ccm4AR 33201
ALFA ROMEO 146 (930) 1.4 i.e. (930.B3)12.1994901351 ccm4AR 33501
ALFA ROMEO 146 (930) 1.6 i.e. (930.B2)12.19941031596 ccm4AR 33201
ALFA ROMEO 155 (167) 2.5 V6 (167.A1C, 167.A1)02.19921652492 ccm6AR 67301
ALFA ROMEO 155 (167) 2.5 V6 (167.A1C, 167.A1E)10.19921632492 ccm6AR 67302
ALFA ROMEO 164 (164) 2.0 V6 Turbo (164.A2G, 164.A2F)03.19912041996 ccm6AR 64101
ALFA ROMEO 164 (164) 2.0 V6 Turbo (164.K3)09.19922011996 ccm6AR 64102
ALFA ROMEO 164 (164) 3.0 i.e. QV (164.AG)09.19902002959 ccm6AR 64301
ALFA ROMEO 164 (164) 3.0 V6 (164.A)06.19871922959 ccm6AR 06410
ALFA ROMEO 164 (164) 3.0 V6 (164.AD, 164.AH, 164.AB)06.19871842959 ccm6AR 06412
ALFA ROMEO 164 (164) 3.0 V6 (164.H1A, 164.H1B, 164.K1P)09.19921802959 ccm6AR 64305
ALFA ROMEO 166 (936) 2.0 V6 (936A3___)09.19982051996 ccm6AR 34102
ALFA ROMEO 1750-2000 (105_) 1.704.19681091779 ccm4AR 10525
ALFA ROMEO 1750-2000 (105_) 1750 (105,48)03.19681131779 ccm4AR 00548
ALFA ROMEO 33 (905) 1.2 (905.A)06.1983681186 ccm4AR 30585
ALFA ROMEO 33 (905) 1.305.1983791351 ccm4AR 30502
ALFA ROMEO 33 (905) 1.3 (905.A1A, 905.A1C, 905.A1D, 905.A1F, 905.A1H)10.1984861351 ccm4AR 30168
ALFA ROMEO 33 (905) 1.3 (905.A1B, 905.A1C, 905.A1G)06.1983751351 ccm4AR 30502
ALFA ROMEO 33 (905) 1.3 (905AD1)06.1983901351 ccm4AR 30168
ALFA ROMEO 33 (905) 1.505.1983951490 ccm4AR 30182
ALFA ROMEO 33 (905) 1.5 (905.A2)07.19861021490 ccm4AR 30588
ALFA ROMEO 33 (905) 1.5 (905.A2A)05.1983841490 ccm4AR 30504
ALFA ROMEO 33 (905) 1.5 (905.A2G)06.1983901490 ccm4AR 30520
ALFA ROMEO 33 (905) 1.5 4x4 (905.A2)11.1983841490 ccm4AR 30504
ALFA ROMEO 33 (905) 1.5 4x4 (905.A2A)01.1984951490 ccm4AR 30514
ALFA ROMEO 33 (905) 1.5 4x4 (905.A2M, 905.A2T)09.19861051490 ccm4AR 30588
ALFA ROMEO 33 (905) 1.5 QV (905.A2N, 905.A2V)06.19841051490 ccm4AR 30508
ALFA ROMEO 33 (905) 1.7 i.e. (905.A3D)09.19881051712 ccm4AR 30558
ALFA ROMEO 33 (905) 1.7 QV (905.A3)03.19881141712 ccm4AR 30550
ALFA ROMEO 33 (907A) 1.4 i.e. (907.A3A, 907.A3B)06.1991881351 ccm4AR 30755
ALFA ROMEO 33 (907A) 1.4 i.e. (907.A3A, 907.A3B)06.1991901351 ccm4AR 30755
ALFA ROMEO 33 (907A) 1.501.19901051490 ccm4AR 30734
ALFA ROMEO 33 (907A) 1.5 i.e01.1990971490 ccm4AR 30751
ALFA ROMEO 33 (907A) 1.7 i.e. (907.A1A)04.19921051712 ccm4AR 30737 A
ALFA ROMEO 33 (907A) 1.7 i.e. (907.A1A)01.19901071712 ccm4AR 30737
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (905A) 1.401.1984901351 ccm4AR 30587
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (905A) 1.5 4x4 (905.A2U)12.19861051490 ccm4AR 30508
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (905A) 1.703.19881181712 ccm4AR 30550
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907B) 1.4 i.e.06.1991881351 ccm4AR 30755
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907B) 1.4 i.e.06.1991901351 ccm4AR 30755
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907B) 1.5 i.e01.1990971490 ccm4AR 30751
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907B) 1.7 i.e. (907.B1A)04.19921051712 ccm4AR 30737
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907B) 1.7 i.e. (907.B1A)01.19901071712 ccm4AR 30737
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907B) 1.7 i.e. 4x4 (907.B1E)01.19901071712 ccm4AR 30737
ALFA ROMEO 6 (119) 2.5 i.e.04.19791582492 ccm6AR 01928
ALFA ROMEO 6 (119) 2.5 i.e. (119.AA, 119.AB)10.19831502492 ccm6AR 01928
ALFA ROMEO 75 (162B) 1.6 (162.B2B, 162.B2C)05.19851101567 ccm4AR 06100
ALFA ROMEO 75 (162B) 1.6 Cat (162.B2B, 162.B2C)05.19891101567 ccm4AR 61101
ALFA ROMEO 75 (162B) 1.8 (162.B1A, 162.B1B)09.19851161779 ccm4AR 06202
ALFA ROMEO 75 (162B) 1.8 (162.B1H)08.19891221779 ccm4AR 61201
ALFA ROMEO 75 (162B) 1.8 (162.B1H)08.19891291773 ccm4AR 67101
ALFA ROMEO 75 (162B) 1.8 (162.B1L, 162.B1F)09.19881201779 ccm4AR 06168
ALFA ROMEO 75 (162B) 1.8 Turbo (162.B1C, 162.B1D, 162.B1G)09.19861501779 ccm4AR 06134
ALFA ROMEO 75 (162B) 1.8 Turbo i.e. (162.B1E)02.19861551779 ccm4AR 06158
ALFA ROMEO 75 (162B) 2.0 (162.BA)05.19851281962 ccm4AR 06212
ALFA ROMEO 75 (162B) 2.5 V6 (162.B3)05.19851562492 ccm6AR 01911
ALFA ROMEO 75 (162B) 3.0 V6 (162.B6C)02.19901922959 ccm6AR 61503
ALFA ROMEO 75 (162B) 3.0 V6 Cat (162.B6A)01.19871852959 ccm6AR 06124
ALFA ROMEO 90 (162) 1.810.19841211779 ccm4AR 06202
ALFA ROMEO 90 (162) 1.8 (162.A1A)10.19841161779 ccm4AR 06202
ALFA ROMEO 90 (162) 2.0 i.e.10.19841321997 ccm6AR 06210
ALFA ROMEO 90 (162) 2.0 i.e. (162.A2A, 162.A2E)10.19841281962 ccm4AR 06212
ALFA ROMEO 90 (162) 2.5 i.e. V6 (162.A, 162.AA)10.19841502492 ccm6AR 01911
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.2 (901.D0, 901.D1)06.1972631186 ccm4AR 30102
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.2 ti11.1973681186 ccm4AR 30104
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.3 (901.F0)01.1978681286 ccm4AR 30180
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.3 SC/ti Super09.1977761351 ccm4AR 30164
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.3 Super (901.F2)01.1979691351 ccm4AR 30160
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.3 ti (901.G0)09.1977751286 ccm4AR 30184
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.3 ti (901.G4)03.1980861351 ccm4AR 30168
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.5 ti03.1980951490 ccm4AR 30128
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.5 ti (901.F1, 901.F4, 901.G1)01.1979831490 ccm4AR 30124
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.5 ti Sprint01.19831051490 ccm4AR 30146
ALFA ROMEO ALFASUD Giardinetta (904) 1.301.1978651286 ccm4AR 30180
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.3 (902.A0)09.1976761286 ccm4AR 30184
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.405.1978761351 ccm4AR 30164
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.407.1979851351 ccm4AR 30168
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.5 (902.A1)05.1978831490 ccm4AR 30124
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.5 (902.A5)07.1979951490 ccm4AR 30128
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.5 (902C)03.19821051490 ccm4AR 30146
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.703.19871181712 ccm4AR 30550
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.7 i.e.10.19871051712 ccm4AR 30558
ALFA ROMEO ALFETTA (116) 1.6 (116.B1A)01.19751071567 ccm4AR 01600
ALFA ROMEO ALFETTA (116) 1.807.19741161779 ccm4AR 01608 X
ALFA ROMEO ALFETTA (116) 1.810.19791211779 ccm4AR 01608
ALFA ROMEO ALFETTA (116) 1.8 (116.B2)10.19791221779 ccm4AR 01678
ALFA ROMEO ALFETTA (116) 2.0 (116.55F, 116.56F, 116.55N, 116.56N)07.19781321962 ccm4AR 10520
ALFA ROMEO ALFETTA (116) 2.0 (116.55G, 116.56G)03.19771211962 ccm4AR 01623
ALFA ROMEO ALFETTA GT (116) 1.601.19761071567 ccm4AR 01600
ALFA ROMEO ALFETTA GT (116) 1.801.19741161779 ccm4AR 01608 X
ALFA ROMEO ALFETTA GT (116) 1.801.19741211779 ccm4AR 01608
ALFA ROMEO ALFETTA GT (116) 2.007.19781211962 ccm4AR 01623
ALFA ROMEO ALFETTA GT (116) 2.006.19771311962 ccm4AR 01655
ALFA ROMEO ARNA (920) 1.203.1983631186 ccm4AR 30102
ALFA ROMEO Giulia Sedan (105_) 1600 Super (105,14)06.1964971570 ccm4AR 00526
ALFA ROMEO GIULIETTA (116) 1.3 (116.44A)10.1977901357 ccm4AR 01644
ALFA ROMEO GIULIETTA (116) 1.6 (116.50B)10.19771071567 ccm4AR 01600
ALFA ROMEO GIULIETTA (116) 1.8 (116.AA, 116.AB)04.19791221779 ccm4AR 01678
ALFA ROMEO GIULIETTA (116) 1.8 Turbo01.19841501779 ccm4AR 01354
ALFA ROMEO GIULIETTA (116) 2.0 (116.A1A)06.19801311962 ccm4AR 11671
ALFA ROMEO GT 1600 (115)09.19721031570 ccm4AR 00526 S
ALFA ROMEO GT V 1750 (105)01.19671131779 ccm4AR 00548
ALFA ROMEO GTV (116) 2.007.19781311962 ccm4AR 06212
ALFA ROMEO GTV (116) 2.0 (116.36 E)01.19851281962 ccm4AR 06212
ALFA ROMEO GTV (116) 6 2.5 (116.CA)11.19801582492 ccm6AR 01646
ALFA ROMEO GTV (916C_) 2.0 V6 Turbo (916.C2A)06.19952021996 ccm6AR 16202
ALFA ROMEO RZ 3.0 V6 Zagato01.19922072959 ccm6AR 61501
ALFA ROMEO SPIDER (105) 175001.19671131779 ccm4AR 00548
ALFA ROMEO SPIDER (105) 200001.19711311962 ccm4AR 00512
ALFA ROMEO SPIDER (115) 160003.19761031570 ccm4AR 00526
ALFA ROMEO SPIDER (115) 160001.19901071570 ccm4AR 01563
ALFA ROMEO SPIDER (115) 200008.19861161962 ccm4AR 01544
ALFA ROMEO SPIDER (115) 200001.19901201962 ccm4AR 01588
ALFA ROMEO SPIDER (115) 200008.19861251962 ccm4AR 00515
ALFA ROMEO SPIDER (115) 200001.19771261962 ccm4AR 01590
ALFA ROMEO SPIDER (916S_) 2.0 V6 Turbo (916S2A)05.19982021996 ccm6AR 16202
ALFA ROMEO SZ 3.0 V6 Zagato09.19882072959 ccm6AR 61501
AUDI QUATTRO (85) 2.1 Turbo07.19802002144 ccm5WR
AUTOBIANCHI A 112 Hatchback 1.0 Abarth01.1974701050 ccm4A112A2.000
FERRARI 400 i 4.805.19793154823 ccm12F 101..
FERRARI DINO GT4 (208/308) 30802.1974255 ccm
FIAT 124 Spider (124_) 1600 Sport (BS)11.19691121608 ccm4125 B.000
FIAT 125 Sedan (125_) 1.6 (TA)07.1967901608 ccm4125 A.000
FIAT 125 Sedan (125_) 1.6 (TA)05.19691001608 ccm4125 B.000
FIAT COUPE (FA/175) 2.0 16V11.19931391995 ccm4836 A3.000
MERCEDES-BENZ W111 Coupe (W111) 250 SE (111.021)01.19651502496 ccm6M 129.980
FIAT CROMA (154) 160012.1985831585 ccm4154 A.048
FIAT CROMA (154) 2000 16V08.19921371995 ccm4154 E1.000
FIAT CROMA (154) 2000 CHT01.19911001995 ccm4154 C5.000
FIAT CROMA (154) 2000 CHT (154.AC)12.1985901995 ccm4154 A1.000
FIAT CROMA (154) 2000 i.e. (154.AD)03.19871201995 ccm4834 B.000
FIAT CROMA (154) 2000 i.e. (154.AM)03.19861131995 ccm4834 B.048
FIAT CROMA (154) 2000 i.e. (154.AM, 154.LM)10.19871161995 ccm4834 B.146
FIAT CROMA (154) 2000 i.e. Turbo (154.AM)12.19851551995 ccm4154 A2.000
FIAT CROMA (154) 2500 V606.19931622492 ccm6834 G.000
FIAT FIORINO nadwozie pełne (146) 75 i.e. 1.505.1988751499 ccm4149 C1.000
FIAT FIORINO nadwozie pełne (146) 75 i.e. 1.610.1993751581 ccm4146 D6.000
FIAT FIORINO Pick up (146) 1.5 iE01.1988751497 ccm4178 A5.011
FIAT FIORINO Pick up (146) 1.601.1994751581 ccm4146 D6.000
FIAT REGATA (138) 75 1.512.1983751498 ccm4138 C3.048
FIAT REGATA (138) 85 1.505.1985791498 ccm4149 A5.000
FIAT REGATA Weekend (138) 100 1.6 (RF)09.19841011585 ccm4149 A4.000
FIAT REGATA Weekend (138) 85 1.501.1984821498 ccm4138 B3.000
FIAT TEMPRA (159) 1.604.1990691581 ccm4159 A3.048
FIAT TEMPRA (159) 1.6 (159.AD)03.1990861581 ccm4159 A3.000
FIAT TEMPRA (159) 1.6 i.e. (159.AE)06.1990781581 ccm4159 A3.046
FIAT TEMPRA (159) 1.6 i.e. (159.AJ)06.1994871581 ccm4159 B9.000
FIAT TEMPRA (159) 1.6 i.e. (159.AJ)06.1994901581 ccm4159 B9.000
FIAT TEMPRA (159) 1.6 i.e. (159.AS, 159.AT)06.1992751581 ccm4159 A3.048
FIAT TEMPRA (159) 1.8 i.e. (159.AN)03.19921051756 ccm4159 A4.046
FIAT TEMPRA (159) 1.8 i.e. (159.AN)03.19901101756 ccm4159 A4.000
FIAT TEMPRA (159) 1.8 i.e. (159.AV)09.19931031756 ccm4835 C2.000
FIAT TEMPRA (159) 1.8 i.e. (159.BY)10.19941011756 ccm4836 A5.000
FIAT TEMPRA (159) 2.005.19941101995 ccm4159 A6.046
FIAT TEMPRA (159) 2.0 i.e. (159.AP)10.19901131995 ccm4159 A6.046
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.607.1993691581 ccm4159 A3.048
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.612.1990861581 ccm4159 A3.000
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.6 i.e. (159.AE)10.1990781581 ccm4159 A3.046
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.6 i.e. (159.AJ)06.1994901581 ccm4159 B9.000
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.6 i.e. (159.AS, 159.AT)10.1992751581 ccm4159 A3.048
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.8 i.e. (159.AN)03.19921051756 ccm4159 A4.046
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.8 i.e. (159.AN)03.19901101756 ccm4159 A4.000
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.8 i.e. (159.AV)09.19931031756 ccm4835 C2.000
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.8 i.e. (159.AZ)09.1993901756 ccm4835 C4.000
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.8 i.e. (159.BY)10.19941011756 ccm4836 A5.000
FIAT TEMPRA S.W. (159) 2.0 i.e. (159.AP)01.19911131995 ccm4159 A6.046
FIAT TEMPRA S.W. (159) 2.0 i.e. 4x4 (159.AP)03.19921131995 ccm4159 A6.046
FIAT TIPO (160) 1.603.1993761581 ccm4159 A3.048
FIAT TIPO (160) 1.603.1988791581 ccm4160 A2.000
FIAT TIPO (160) 1.6 (160.AE)01.1988831581 ccm4160 A2.000
FIAT TIPO (160) 1.6 i.e.02.1988901595 ccm4149 C2.046
FIAT TIPO (160) 1.6 SX DGT05.1989901581 ccm4159 A3.000
FIAT TIPO (160) 1.8 i.e. (160.AY)10.19901051756 ccm4159 A4.046
FIAT TIPO (160) 1.8 i.e. (160.ED)04.19931031756 ccm4835 C2.000
FIAT TIPO (160) 2.0 16V (160.AV)07.19911461995 ccm4160 A8.046
FIAT TIPO (160) 2.0 i.e. (160.AT, 160.AJ)03.19901131995 ccm4159 A6.046
FIAT TIPO (160) 2.0 i.e. 16V Sport (160.EF)03.19931391995 ccm4836 A3.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 70 1.301.1983681302 ccm4138 B2.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 75 i.e. 1.510.1985751498 ccm4138 C2.048
FORD Capri (ECJ) 200002.1969861998 ccm6NX
FORD Capri (ECJ) 200002.1969901998 ccm6NY
FORD Capri (ECJ) 230002.19691082293 ccm6TV 23 H
FORD Capri (ECJ) 230008.19691252294 ccm6YY
FORD CAPRI II (GECP) 1.302.1974541298 ccm4J1E
FORD CAPRI II (GECP) 1.302.1974571298 ccm4J1E
FORD CAPRI II (GECP) 2.004.1976901999 ccm6NWN
FORD CAPRI II (GECP) 2.302.19741082294 ccm6YYE
FORD CAPRI II (GECP) 3.002.19741382993 ccm6HYF
FORD CAPRI II (GECP) 3.002.19741382993 ccm6HYF
FORD CAPRI III (GECP) 1.301.1978541298 ccm4J1E
FORD CAPRI III (GECP) 2.001.1978901999 ccm6NYL
FORD CAPRI III (GECP) 2.3 Super06.19791142294 ccm6YYN
FORD CAPRI III (GECP) 2.8 Super Injection01.19811602792 ccm6PRN
FORD GRANADA (GU) 2.008.1977901998 ccm6NYP
FORD GRANADA (GU) 2.8 i08.19771472792 ccm6PRD
FORD GRANADA (GU) 2.8 i10.19821502792 ccm6PRC
FORD Granada Kombi (GNU) 2.8 i08.19771472792 ccm6PRD
FORD Granada Kombi (GNU) 2.8 i10.19821502792 ccm6PRC
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.8 i04.19851502792 ccm6PRE
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.8 i 4x410.19851502792 ccm6PRE
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.8 i08.19871432792 ccm6PR8
FORD SIERRA Break (BNC) 2.008.1982901999 ccm6NYT
FORD SIERRA Break (BNC) 2.308.19821142294 ccm6YYT
FORD SIERRA Break (BNC) 2.8 i 4x408.19821432792 ccm6PR6
FORD SIERRA Break (BNC) 2.8 XR4i08.19821462792 ccm6PR5
FORD SIERRA hatchback (GBC) 2.008.1982901999 ccm6NYT
FORD SIERRA hatchback (GBC) 2.308.19821142294 ccm6YYT
FORD SIERRA hatchback (GBC) 2.8 i XR 4x409.19831462792 ccm6PR6
FORD SIERRA hatchback (GBC) 2.8 XR 4x402.19851502792 ccm6PRT
FORD SIERRA hatchback (GBC) 2.8 XR4i08.19821462792 ccm6PR5
FORD SIERRA hatchback (GBC, GBG) 2.8 i01.19871432792 ccm6PR8
FORD SIERRA hatchback (GBC, GBG) 2.8 i XR 4x401.19871462792 ccm6PR7
FORD SIERRA hatchback (GBC, GBG) 2.8 i XR 4x401.19871502792 ccm6PRG
FORD SIERRA kombi (BNG) 2.8 4x401.19871502792 ccm6PRG
FORD SIERRA kombi (BNG) 2.8 i01.19871432792 ccm6PR8
FORD SIERRA kombi (BNG) 2.8 i 4x401.19871462792 ccm6PR7
INNOCENTI ELBA (146) 1.5 i.e. (146C9)08.1992751498 ccm4149 C1.000
INNOCENTI ELBA (146) 1.6 i.e. (146EO, 146ER)09.1994751580 ccm4146 D6.000
LANCIA DEDRA (835) 1.6 i.e. (835AA)08.1989901581 ccm4835 A1.000
LANCIA DEDRA (835) 2.0 16V (835ED)07.19941391995 ccm4836 A3.000
LANCIA DEDRA SW (835) 2.0 16V (835ED)07.19941391995 ccm4836 A3.000
LANCIA DEDRA SW (835) 2.0 Integrale (835ED)07.19941391995 ccm4836 A3.000
LANCIA DELTA I (831AB0) 1.5 (831AB.025)09.1979861498 ccm4831 A1.000
LANCIA DELTA I (831AB0) 1.6 GT11.19821051585 ccm4831 A4.000
LANCIA DELTA I (831AB0) 1.6 GT i.e. (831AB.016)08.19861091585 ccm4831 B7.000
LANCIA DELTA I (831AB0) 1.6 HF Turbo10.19831311585 ccm4831 A7.000
LANCIA DELTA I (831AB0) 1.6 HF Turbo (831AB.020)08.19861401585 ccm4831 B3.000
LANCIA DELTA II (836) 1.8 i.e. (836AE)06.19931031756 ccm4835 C2.000
LANCIA DELTA II (836) 2.0 16V (836AA, 836CA)06.19931391995 ccm4836 A3.000
LANCIA GAMMA coupe 250009.19771402484 ccm4830 A4.000
LANCIA Prisma (831_) 1.301.1983791301 ccm4831 A2.000
LANCIA Prisma (831_) 1.508.1986801498 ccm4831 B1.000
LANCIA Prisma (831_) 1.608.1986991585 ccm4831 B6.000
LANCIA Prisma (831_) 1.6 i.e.05.19861081585 ccm4831 B7.000
LANCIA Prisma (831_) 2.0 i.e. Napęd na 4 koła04.19861151995 ccm4831 B4.000
LANCIA THEMA (834) 2000 16V Turbo (834AC)12.19881811995 ccm4834 C1.000
LANCIA THEMA (834) 2000 i.e (834AB)09.19881171995 ccm4834 B1.000
LANCIA THEMA (834) 2000 i.e. (834BV)09.19871151995 ccm4834 B.146
LOTUS Eclat Coupe 2.010.19751621969 ccm4907
LOTUS Elite Coupe 2.005.19741621969 ccm4907
MERCEDES-BENZ Klasa S Sedan (W108, W109) 250 SE (108.014)01.19661502496 ccm6M 129.980
MITSUBISHI ECLIPSE II (D3_A) 2000 GT 16V12.19952141997 ccm44G63-T (DOHC 16V)
MITSUBISHI Lancer V Sedan (CB_A, CD_A, CE_A) EVO I (CD9A)10.19922481997 ccm44G63 Turbo
MITSUBISHI Lancer V Sedan (CB_A, CD_A, CE_A) EVO II (CE9A)01.19942611997 ccm44G63 Turbo
MOSKVICH 2140 Sedan 1.507.197875 ccm
MOSKVICH ASLK 2140 Sedan 1.503.197675 ccm
MOSKVICH 2141 Hatchback 1.505.198969 ccm
MOSKVICH 407 Sedan 1.408.1958451361 ccm4407
MOSKVICH ASLK 2137 Kombi 1.507.197675 ccm
PORSCHE 924 Coupe 2.011.19751251984 ccm4XK
PORSCHE 944 2.5 Turbo08.19852202479 ccm4M 44.50
PORSCHE 944 2.5 Turbo09.19872502479 ccm4M 44.52
PORSCHE 944 2.711.19881652681 ccm4M 44.12
PORSCHE 944 3.0 S212.19882112990 ccm4M 44.41
PORSCHE 944 kabriolet 2.5 Turbo11.19902502479 ccm4M 44.52
PORSCHE 944 kabriolet 3.0 S212.19882112990 ccm4M 44.41
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.7 (B/C53C)09.1988901721 ccm4F3N 743
RENAULT 19 I Cabriolet (D53_) 1.707.1991951721 ccm4F3N 743
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.7 (L533)09.1988921721 ccm4F2N 720
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.7 (L53C)07.1988901721 ccm4F3N 743
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.7 (L53F)08.19881071721 ccm4F3N 746
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.705.19921071721 ccm4F3N 746
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.7 (B/C53C)04.1992901721 ccm4F3N 743
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.7 (D53C)04.1992901721 ccm4F3N 743
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.7 (L53C)04.1992901721 ccm4F3N 743
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.7 (B/C574)01.1991921721 ccm4F2N 770
SEAT 131 2.006.19781161995 ccm4131 C4.000
SEAT Ibiza II (6K1) 1.0 16V10.199969999 ccm4AVZ
SUBARU JUSTY II (JMA, MS) 1.3 4x404.2001861299 ccm4G13BB
SUZUKI BALENO (EG) 1.3 i 16V (SY413)07.1995851299 ccm4G13BB
SUZUKI BALENO hatchback (EG) 1.3 i 16V (SY413)07.1995851299 ccm4G13BB
SUZUKI BALENO kombi (EG) 1.3 16V (SY413)03.1997861299 ccm4G13BB
SUZUKI Carry Burtowy Ciężarówka / Podwozie (FD, DA5_T, DA6_T) 1.3 4x4 (DA32T)10.2000791299 ccm4G13BB
SUZUKI CARRY nadwozie pełne (FD) 1.3 16 V (DA32V)03.2000791299 ccm4G13BB
SUZUKI Carry X Bus 1.303.1999771299 ccm4G13BB
SUZUKI JIMNY (FJ) 1.3 16V (SN413)09.1998801299 ccm4G13BB
SUZUKI JIMNY (FJ) 1.3 16V 4WD (SN413)09.1998801299 ccm4G13BB
SUZUKI JIMNY (FJ) 1.3 4x4 (SN413)09.1998861299 ccm4G13BB
SUZUKI SWIFT I (AA) 1.3 GTi/GXi (SA413, AA33)08.19851011299 ccm4G13B
SUZUKI SWIFT II hatchback (EA, MA) 1.3 (SF 413)06.2001861299 ccm4G13BB
SUZUKI SWIFT II hatchback (EA, MA) 1.3 GTi (SF413, AA34)03.19891011299 ccm4G13B
SUZUKI SWIFT II sedan (AH, AJ) 1.3 (SF413, AH35)03.1989711299 ccm4G13B
SUZUKI SWIFT II sedan (AH, AJ) 1.3 (SF413, AH35, MA)01.1991681299 ccm4G13B
SUZUKI Wagon R+ Hatchback (MM) 1.3 (RB 413)05.2000761299 ccm4G13BB
SUZUKI Wagon R+ Hatchback (MM) 1.3 4WD (RB 413)10.2001761299 ccm4G13BB
VOLVO 240 (P242, P244) 2.009.19841211986 ccm4B 200 E
VOLVO 240 (P242, P244) 2.108.19741222127 ccm4B 21 E
VOLVO 240 (P242, P244) 2.1 Turbo08.19801552127 ccm4B 21 ET
VOLVO 240 (P242, P244) 2.308.19831312316 ccm4B 230 E
VOLVO 240 (P242, P244) 2.308.19801362316 ccm4B 23 F
VOLVO 240 (P242, P244) 2.308.19781402316 ccm4B 23 E
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.008.19831171986 ccm4B 200 E
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.1 Turbo08.19801552127 ccm4B 21 ET
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.308.19841332316 ccm4B 23 E
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.308.19801362316 ccm4B 23 E
VOLVO 440 K (445) 1.7 Turbo08.19881201721 ccm4B 18 FT
VOLVO 440 K (445) 1.7 Turbo01.19911221721 ccm4B 18 FT
VOLVO 440 K (445) 2.008.19931091998 ccm4B 20 F
VOLVO 440 K (445) 2.008.19921101998 ccm4B 20 F
VOLVO 460 L (464) 1.7 Turbo08.19891201721 ccm4B 18 FT
VOLVO 460 L (464) 1.7 Turbo01.19911221721 ccm4B 18 FT
VOLVO 460 L (464) 2.008.19931091998 ccm4B 20 F
VOLVO 460 L (464) 2.008.19921101998 ccm4B 20 F
VOLVO 480 E (482) 1.704.19861061721 ccm4B 18 E
VOLVO 480 E (482) 1.708.19861091721 ccm4B 18 E
VOLVO 480 E (482) 1.7 Turbo08.19871201721 ccm4B 18 FT
VOLVO 480 E (482) 1.7 Turbo01.19911221721 ccm4B 18 FT
VOLVO 480 E (482) 2.008.19921101998 ccm4B 20 F
VW Derby (86C, 80) 1.309.1982751272 ccm4GK
VW GOLF I (17) 1.6 GTI08.19761101588 ccm4EG
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.608.19791101588 ccm4EG
VW Jetta Mk1 (16) 1.6 GLI08.19781101588 ccm4EG
VW Jetta Mk1 (16) 1.808.19821121781 ccm4DX
VW Passat Variant (33B) 1.901.19811151921 ccm5WN
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.309.1982751272 ccm4GK
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.309.1982751272 ccm4GK
VW SCIROCCO (53) 1.606.19761101588 ccm4EG
VW SCIROCCO (53B) 1.608.19801101588 ccm4EG
VW SCIROCCO (53B) 1.808.19821121781 ccm4DX
Klienci, którzy kupili ten produkt kupili także:
Oceń teraz

DENSO świeca zapłonowa Rozmiar klucza: 20.6 Nickel



Oceń teraz

DENSO świeca zapłonowa Rozmiar klucza: 20.6 Nickel.

SKRZYNKA INFORMACYJNA

Darmowa dostawa

na każde zamówienie powyżej 390 PLN wartości towarów
  • świeca zapłonowa (D19, 3088 Masa [g]: 56) dostawa z POSTNORD
  • świeca zapłonowa (Moment dokręcenia [Nm]: 22 D19, 3088) dostawa z GLS
  • D19, 3088 świeca zapłonowa (Rozmiar klucza: 20.6) dostawa z DHL
:

Bezpieczne połączenie

Metody płatności
  • D19, 3088 świeca zapłonowa Kod silnika: AR 06212 kupić z PayPal metodę płatności
  • Przelewy24
  • Trustly
  • Przelew Bankowy
  • świeca zapłonowa (Typ katalizatora: dla pojazdów bez katalizatora D19, 3088) DENSO kupić z VISA metodę płatności
  • świeca zapłonowa (Numer podwozia od: 4.880.208 D19, 3088) kupić z MasterCard metodę płatności
PON. - PT. 8.00 - 18.00
SOB. - 8.00 - 16.00

INFOLINIA DLA KLIENTÓW

+48 22 152 11 58

Adres

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Niemcy
Pokaż na mapie